Peršokti į turinį

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

ragemp PIXEL Roleplay Lietuva


TheBlaster1337

Recommended Posts

 

image.png.0193d2edda365d6454db17934deed88f.png

 

 

Pixel Roleplay Lietuva

 

Sveiki. Norėčiau jums pasiūlyti naujai atsidarantį serverį kuris yra kuriamas ant RageMP platformos.

 

 

 

 

Serverio administracija

Jos šiuo metu nėra daug tačiau būtų malonu jei atsirastų žmonių kurie turėtų patirties ir sugebėtų būti administratoriais.

 

Anketos į direktoriaus pareigas bei atrankos į projekto komanda

Šiuo metu anketos yra kuriamos tačiau manau greitu metu anketas bus galima rasti projekto discord serveryje.


Serverio progresas

Serveris yra vis dar kuriamas bei tvarkomas. Progresą galite sekti mūsų discord serveryje.


Projekto tikslas

Sukurti serverį kuriame būtų aukštas roleplay lygis bei jame nebūtų šlykštu žaisti.

 

 

Apie sistemas

 

Mokeščių sistema

Serveryje yra mokeščių sistema. Mokeščiai yra už būsta ir jei turite verslą. Juos turėsite susimokėti bankomate. Nesumokėjus jų iš jūsų bus atimtas turtas.

 

Verslų sistema

Galėsite turėti savo nuosavą verslą kuriam reikės medžiagų bei produktų. Juos atvėš fūristai.

Jūsų verslo „stogas“ bus mafija kuri padės arba trukdys valdyti verslą. Dėl verslų bus karai, kuriuose mafijos kovos dėl jūsų verslo.


Namų sistema

Serveryje yra namai kuriuos galėsite nusipirkti. Jie yra suskirstyti į lygius nuo ekonominio iki premium. Svarbu nepamiršti, kuo brangesnis namas, tuo didesni mokeščiai.

 

Lygių sistema

Prisijungus į serverį jūsų lygis bus 0. Jį keltis galėsite dirbant darbuose kuriuos rasite vyriausybės pastate. Kaip ir visur, darbuose reikia atitinkamos kategorijos teisių.

 

Vairavimo mokykla

Nuvykus prie oro uosto, rasite vairavimo mokyklos pastatą prie kurio priėjus, galėsite pasirinkti kurios kategorijos teises norite laikytis. Jokio teorinio egzamino, tik praktika.

 

*čia tik kelios išvardytos sistemos
 

Apie oficialius darbus nelabai yra ką šnekėti tačiau numatomi darbai be pakvietimo yra

Elektrikas – jam reikės prižiūrėti elektros skydines Los Santos miesto elektrinėje.

Sodininkas – šiame darbe reikės pjauti žolę Los Santos Golfo aikštėje.

Paštininkas – jums bus duotas mopedas su kuriuo galėsite pristatinėti paštą į namus.

Taksistas – jei mėgsti vairuoti bei bendrauti su keleiviais, šis darbas kaip tik tau.

Autobuso vairuotojas – manau visi žinom kaip veikia autobuso vairuotojo darbas.

Automechanikas – patinka automobiliai ir tepalai? Šis darbas tau.

Fūristas – patinka hemorojus? Vežiok krovinius ir padėk verslininkams.

Inkasatorius – ar tau patinka pinigų „kvapas“ ir adrenalinas? Rinkis šį darbą.

 

*darbų sąrašas nėra galutinis

 

 

Keli dalykai kurių neverta pamiršti jungiantis į serverį

 

Taip, žinau jog serveris nėra pilnai paruoštas startui tačiau šios žinios padės apsiprasti serveryje:

 

Kiekvienas serveris turi savo taisykles ir manau to nėra verta minėti. Jos bus nurodytos apačioje.

Prisijungus į serverį, galėsite susikurti iki 3 veikėjų, taipogi galėsite suvesti promokodą kuris bus paskelbtas starto metu.
Serverio valiuta yra
$. Jei atrodys jog algos yra per mažos, turime pasiūlymą. Serveryje yra kreditų sistema, juos gauti galite parėmę serverį. Už kreditus galėsite pirkti VIP bei keletą kitų paslaugų.

 

Kelios nuotraukos iš serverio

Spoiler

image.png.5b3594e9a9bb25b7ca694982a50709e9.png

image.png.c509bae7c124a8bc5cf286f4a4c7e40c.png

image.png.8fce86b24e333fee7002f37c0471b230.png

PRIMENAME JOG NUOTRAUKOSE MATOMOS SISTEMOS GALI KEISTIS

 

Tikimės jog šiuo aprašymu jus sudominome. Lauksime jūsų discord serveryje!

 

 

Serverio taisyklės - http://bit.ly/pixelroleplaytaisyklės

Projekto discord serveris - https://discord.com/invite/BEp2apEEcB

Projekto savininkų discord paskyros - !🐌Daivisss🇱🇹🐌!#3576, TheBlaster1337#9831

 

 

Redaguota , nario TheBlaster1337
Sutvarkyti tarpai
 • Teigiamai 1
 • Neigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, pewpeu parašė:

Vien paskaičius visus darbus, tipiškas ruskiu gamemode. Nenustebsiu jeigu dar kokio RedAge. :D

UI vogti iš Arizona V RP :D

Dabartinis mūsų tikslas yra pažiūrėti ar žmonės susidomėtų tokiu projektu. Taip, failai gal ir rusiški o UI tikrai galima pakeist jei dabartinis nepatinka. Mūsų įdėja būtu paleist lietuvišką serverį kuriame gaujos kovotų tarp teritorijų kaip kokiam Sarge bet kad tarp kitų žaidėjų būtų bent kažkoks rp. Jei niekas nesusidomės tokiu projektu, reiškia tai buvo tik bandymas.

 • Teigiamai 1
 • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ilgai modą vertėt iš rusų į lietuvių kalbą ? Visas jūsų orginalumas tame ir yra :D Ką updeitams leisit ? 

zzzzz https://ragemp.pro/resources/gotovaja-sborka-redage-rp-v2-0-rage-mp-1-1.63/

 • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), TheBlaster1337 parašė:

Dabartinis mūsų tikslas yra pažiūrėti ar žmonės susidomėtų tokiu projektu. Taip, failai gal ir rusiški o UI tikrai galima pakeist jei dabartinis nepatinka. Mūsų įdėja būtu paleist lietuvišką serverį kuriame gaujos kovotų tarp teritorijų kaip kokiam Sarge bet kad tarp kitų žaidėjų būtų bent kažkoks rp. Jei niekas nesusidomės tokiu projektu, reiškia tai buvo tik bandymas.

Prašau atidžiai perskaityt ką esu parašęs, o ne svaidytis -repais ir komentuot "serveris su leakintais failais, užsidarys po 2sav., kur atnaujinimai...". Ačiū.

 • Teigiamai 1
 • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), TheBlaster1337 parašė:

Prašau atidžiai perskaityt ką esu parašęs, o ne svaidytis -repais ir komentuot "serveris su leakintais failais, užsidarys po 2sav., kur atnaujinimai...". Ačiū.

Nieks nesisvaido, o faktus sako, normalu serveri pakurti neturi uziimti 1-2h tep plep, isversti failus ar ikelti leakinta gamemode. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė RevolutionRP
   RevolutionRP
   Sveiki bendruomenės nariai,
   Šiandien norėčiau jus supažindinti su projektu kuris su labai didelę motyvacija eina į priekį ir nenustoja kurti RevolutionRP projekto. Patį projektą pradėjome reklamuoti labai nesenai, nes turėjome labai daug darbų kuriuos turėjome padaryti, kad naujiems lankytojams būtų malonu prisijungti prie mūsų besikuriančios bendruomenės. Nesenai paleidome tinklapį kuriame užsukę šiuo metu rasite tik taisykles ir keletą kitų smulkmenų. Tinklapis šiuo metu yra BETA versijoje, nes dar labai daug ką planuojame sukurti, kad apsilankę dalyviai nenusiviltų mūsų pastangomis ir atėję pamatytų mūsų motyvacijos nešamą darbą. Tinklapyje yra įdiegta ir paruošta naudoti VVP sistema su kuria bus galima veikti ir daryti labai daug funkcijų pradedant nuo informacijos baigiant iki paslaugų pirkimo ir kt. Kalbant apie patį projektą ir kas yra susiję su juo tai planuojame atidaryti SPALIO 1 diena, nes turime dar daug nuveikti, kad viskas vyktų sklandžiai. Serveryje pagrindinis veiksmas vyks visame San Andreas. Tad neužbėgant įvykiams už akių norime pristatyti ką išvysite apsilankę mūsų projekte. Gero skaitymo ir sėkmės, susitiksime mūsų discord kanale.

   ━━━━⊱ Orai ⊰━━━━

   Serveryje galite rasti dinamišką dienos ir nakties kaitą, metų laikų kaitą, nuo kurios priklausys temperatūra lauke ir jei nesate apsirengę pagal orą, jūsų personažas dėl to pasipiktins. Nepamirškite, kad vėjuotomis dienomis geriau neskraidyti sraigtasparniu, nes išlaikyti vairą tiesiai bus gana sunku.

   ━━━━⊱ Įsilaužimai⊰━━━━
   Viskas, kas susiję su įsilaužimo sistemomis pagrindas yra tame, jog turite išmokti RP, jei tinkamai įvaldysite šį amatą, netgi galite pasirūpinti, kad būtų aptemdyta elektros energija.

   ━━━━⊱ Atsitiktiniai įvykiai⊰━━━━
   Kartą per dieną atsitiktinė avarija serveryje pasirodo bet kuriame žemėlapio taške. Gelbėtojai gauna signalą apie šį įvykį, jų užduotis yra kuo greičiau pašalinti šią avariją, kad ji netrukdytų likusiems žaidėjams.

   ━━━━⊱ Telefono bokšto sistema⊰━━━━
   Mobilusis telefonas yra neatskiriama jūsų personažo gyvenimo dalis, mūsų projektas sukūrė komunikacijos bokšto sistemą, priklausomai nuo jūsų personažo vietos žaidimų serveryje, jūsų telefonas gali sugauti tinklą arba ne.

   ━━━━⊱ Platus automobilių parkas⊰━━━━
   Taip, tai įmanoma, iš viso mūsų projekte galite turėti iki 10 transporto priemonių, pradedant dviračiais ir baigiant privačiu lėktuvu. Savo automobilį galite pastatyti bet kurioje jums patogioje vietoje, nesvarbu, ar tai būtų asmeninis garažas, sandėlis, ar visai šalia jūsų namų, tačiau atminkite, kad už kelių eismo taisyklių pažeidimą automobilis gali būti nubaustas už stovėjimą. Funkcionaliai draudžiama statyti transporto priemones tik žaliojoje zonoje.

   ━━━━⊱ Nekilnojamasis turtas⊰━━━━
   Vienoje paskyroje galite vienu metu turėti kelių tipų nekilnojamąjį turtą: namą, butą, sandėlį ir verslą.

   ━━━━⊱ Garažai⊰━━━━
   Garažai prie namų gali būti skirtingi, jų dydžiai - nuo labai mažų iki trijų aukštų. Pavyzdžiui, viename name gali būti 2 maži ir vienas labai mažas garažas, arba trijų aukštų ir vidutinis.

   ━━━━⊱ Drabužiai⊰━━━━
   Mūsų serveryje yra didžiulis naujų ir unikalių drabužių pasirinkimas. Atminkite, kad kiekvienas drabužis yra atsparus karščiui arba šalčiui, todėl jei jūsų charakteris yra blogai apsirengęs tai gali sustingti, kai lauke šalta.

   ━━━━⊱ Įgūdžių stiprinimas⊰━━━━
   Jūsų personažas turi įvairių įgūdžių, kuriuos reikia išsiugdyti. Galia - Kuo daugiau turite galios tuo jūsų smūgis bus stipresnis bei to pasekoje galite greičiau apsiginti. Ištvermė bėgti greičiau ir ilgiau. Plaučių gebėjimas ilgiau plaukti po vandeniu. Važiavimo įgūdžiai jums padeda geriau išlaikyti savo automobilį kelyje. Darbuotojų patirtis, siekiant gauti daugiau pinigų pradiniams darbams ir daugybei kitų, o tai padidins susidomėjimą ir jaudulį serveryje.

   ━━━━⊱ Balso pokalbiai⊰━━━━
   Balso pokalbiai vaidina didžiulį vaidmenį mūsų projekte. Projekte yra 3D erdvinis garsas, pavyzdžiui, esate kitoje patalpoje už sienos ir vyks audringas pokalbis, tada girdimumas skirsis nuo to, kai stovite priešais žmogų. Jei stovi toli nuo kažkieno charakterio, kuris tau ką nors pasakys, vargu ar tu ji išgirsi.

   ━━━━⊱ Ekonomika⊰━━━━
   Projektas padarė realiausią ir maloniausią ekonomiką. Jums nereikia praleisti daug laiko perkant pirmąjį automobilį ar namą. Pavyzdžiui, vienas pigiausių automobilių jums kainuos 3999 EUR, o pigiausia gyvenamoji vieta - tik 2120 EUR.

   ━━━━⊱ Frakcijos⊰━━━━
   Kiekviena valstybė. organizacija yra atskira visavertė ekonomika, tai yra, kiekviena organizacija turi savo biudžetą, išteklius, kuriems reikia tam tikrų išlaidų. Vadovas turi galimybę nusipirkti naujų transporto priemonių savo parkui, transporto priemonėms ir arsenalui išleisti biudžetą, taip pat darbuotojų atlyginimus.
   Vyriausybė
   Ši organizacija užsiima kitos valstybės finansavimu. organizacijas, tvarko valstybės biudžetą, vykdo įvairius reglamentus ir įstatymus, administruoja mokesčius ir išduoda licencijas.

   LSPD / BCSD
   Šios organizacijos yra skirtos kovai su nusikalstamumu ir elektroniniais nusikaltimais. Iš malonių premijų jie turi platų transporto priemonių parką, įvairų ginklų arsenalą, įskaitant galimybę sudėti kliūtis, kūgius ir pan. Yra visas būtinas nusikaltėlių gaudymo funkcionalumas, termovizoriai, sraigtasparnių radarai, uniforma su įmontuotais naktinio matymo prietaisais, taip pat specialūs policijos bepiločiai dronai, su kuriais galite atlikti detalesnę specialiųjų pajėgų darbą.

   EMS
   Gelbėjimo tarnyba, jų pagrindinė veikla - padėti sergantiems, sužeistiems ir aprūpinti visu reikiamu gydymų. Taip pat serveryje pasitaiko atsitiktinių įvykių, įvairių nelaimingų atsitikimų, kuriuos turi išspręsti EMS darbuotojai. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad turime 2 filialus, vieną Los Santose, kitą Paleto miestelyje.

   Invader News
   Tai organizacija, kurios dėka jūs žinote visas naujausias valstybės naujienas, jos turi vaizdo kameras, mikrofonus ir norą savo arsenale pasiekti tiesą. Taip pat skelbti skelbimus ir rengti renginius.

   FIB
   Vidaus žvalgybos agentūra ir kartu su Lietuvos teisėsaugos struktūra. Turi įgaliojimus ištirti šalies įstatymų pažeidimus ir užtikrinti valstybės, tautos ir prezidento saugumą, be kita ko, renkant žvalgybos duomenis naudojant slaptas ir technines priemones. Lietuvos piliečiai yra žinomi kaip įstaiga, atliekanti bendrą asmenų, kurie kreipėsi dėl darbo vyriausybėje, tikrinimą.

   USMC
   Jūrų pėstininkų korpusas, jų pagrindinė veikla yra reikšmingų vyriausybės ir pavojingų krovinių gabenimas ir palyda, uždarų / slaptų vyriausybinių objektų apsauga, miesto teisėtvarkos stebėjimas, kai įvedamos tokios priemonės kaip „raudonasis kodas“ ir kt. taip pat bendra taktinė veikla kartu su LSPD / SD. Jame yra platus transporto priemonių parkas, platus ginklų arsenalas, iš kurių galima rinktis, modernūs sraigtasparniai su termovizoriais ir radarais.

   Gaujos / Mafijos
   Funkciškai gaujoje / mafijoje gali būti iki 5 skirtingų gaujų, ir tai yra žinomos „The Families“, „The Ballas Gang“, „Marabunta Grande“, „Los Santos Vagos“, „The Bloods Gang“ gaujos. Jei yra nemokama gaujos vieta, žaidėjai gali pateikti savo paraišką projekto DISCORD atitinkamame kanale ir, apsvarstę, gali būti patvirtinti šiai vietai užimti. Kiekviena gauja turi savo spalvą, kurios ji privalo laikytis vykdydama savo nusikalstamą veiklą.

   ━━━━⊱ Nusikaltimai⊰━━━━
   RevolutionRP kūrėjai jums paruošė įdomią nusikalstamų organizacijų sistemą, ne tik tai, kad nusikalstama organizacija iš tikrųjų yra konstruktorius, tai yra, žaidėjai patys ją kuria ir plėtoja, kaip jiems atrodo tinkama, pozicionuojant savo organizaciją kaip mafiją, gaują ar baikerių klubą . Be viso to, jie turi daugybę kitų funkcijų. Bet kuri projekto nusikalstama organizacija, pavyzdžiui, gaujos, gali dalyvauti kare dėl krovinių. Be karo dėl krovinių, kuris prieinamas visoms nusikalstamoms organizacijoms, jos taip pat turi prieigą prie parduotuvių apiplėšimų.

   ━━━━⊱ Kriptovaliuta⊰━━━━
   Visos nusikalstamos organizacijos veikia naudodamos specialią kriptovaliutą (ekoiną), o visos manipuliacijos ja atliekamos per telefono pultelį. Ekoinais galima įsigyti savo organizacijos patobulinimų arba juos pigiau konvertuoti į žaidimo valiutą.

   ━━━━⊱ Įmonės⊰━━━━
   Projekte veikia daugybė įmonių - nuo nuomos punktų iki viso banko. Verslas - tai turtas, skirtas pelnui gauti. Jų galite nusipirkti iš kitų žaidėjų Vyriausybės pastate arba pačiame "ArcadiusBC" verslo centre, kiekvieno verslo biure. Biuras gali būti pritaikytas, galite keisti interjerą, iškabų dizainą, pasirinkti aptarnaujantį banką, nustatyti nuolaidą ar antkainį prekėms ir daug daugiau.

   ━━━━⊱ Sandėliai⊰━━━━
   Mūsų projekte įdiegta unikali sandėlio sistema, leidžianti pritaikyti dėžių skaičių, naudoti nusikalstamoms organizacijoms prieinamas krovinių funkcijas ir net statyti transporto priemones sandėlyje. Savininkas ant sandėlio durų taip pat gali uždėti PIN kodą, kad jo darbuotojai galėtų naudotis sandėliu jiems patogiu metu.

   Sandėlių tipai
   Projekte iš viso yra 3 tipų sandėliai - maži, vidutiniai ir dideli. Sandėlio dydis tiesiogiai priklauso nuo galimų dėžių, kurias galima nusipirkti arba pagaminti dalyvaujant atitinkamoje nusikalstamoje veikloje, skaičiaus.
   ━━━━⊱ Ginklai⊰━━━━
   Kiekvienas ginklas turi unikalų serijos numerį. Ginklą galima pritaikyti ne tik pagal numerį, bet ir pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, galite pakeisti spalvą. Kai kurie ginklai parduodami su graviūromis. Moduliai gali būti montuojami ir išimami iš ginklų, laikomi inventoriuje, sandėlyje, krepšyje ar bet kur kitur. Taip pat nepamirškite taisyti ginklo, nes priešingu atveju jis gali užstrigti per susišaudymą ir tapti didele problema.
    


   Mūsų projektą rasite:
   🌐 RevolutionRP tinklapis
   🔊 RevolutionRP DISCORD
  • Parašė Deimis
   Atsitrenkus kur nors, apvirtus ir kitaip daužant transporto priemonę neiškviečiamas VehicleDamage, ar čia pačio ragemp bugas? (Bent seniau kaip supratau buvo, ar dar jo nesutvarkė?)
  • Parašė d0nNY
   Sveiki, trumpai papasakosiu, apie savo kuriamą projektą, ir ko ieškau. Taigi jau apie 3 mėnesius kuriame GRP tipo serverį, RAGE.MP platformoje, kuriu galima sakyti vienas, samdausi developerį iš užsienio, kuris yra sukūręs jau ~85% serverio, ir žada iki balandžio vidurio pilnai baigti. Aišku, serveris gal ir nebus pilnas, bet iškarto po starto, tikrai daug dirbsime, atsižvelgsime į visos bendruomenės norus, poreikius, ir jeigu truks kažkokios veiklos būtinai pridėsime, sukursime. Serveryje yra sukurta iš esmės viskas, ko reikia GRP serveriui, faktiškai patys suprantat, kas žaisdavote sampą, principas toks pats, tik GTA V žaidime. 
   Kadangi dirbu vienas, (neskaitant developerio), man reikia žmonių, kaip ir minėjau, developeris yra užsienietis, todėl serverį kuria anglų kalba, kurį aš pats verčiuosi, serverio vertimo progresas yra ~70%.
   Taipogi šiuo metu, turiu susikūręs ir DC, bei svetainę, kurioje daug visko reikia. Taigi ieškau žmonių, kurie galėtų prisidėti prie projekto nuo menkiausių darbų, kaip forumo temų kūrimas/pildymas, DC kanalų tvarkymas, serverio testavimo darbai ir panašiai. Trūksta rankų  Dėl užmokesčio galim tartis, jeigu reikia pinigų, už tokius darbelius, nebėda, galiu atsiskaityti, kainas sutarsime individualiai, o gal tiesiog norite prisidėti prie projekto, ir būti pagalbininkas, ar gauti kokias nors pareigas projekte.
   Laukiu bet kokių pasiūlymų, ar norite prisidėti, kuo galite prisidėti. Rašykite į AŽ arba DC: d0nNY7#1610
  • Parašė Limitless Roleplay
   Išskirtinis, tikro, maksimalaus realizmo siekiančio heavy roleplay projektas ieško RAGE developerių. Puiki proga prisidėti prie motyvuotos, elitinės komandos, kurios vienintelis tikslas sukurti tikro, tradicinio roleplay serverį ir naują, jauną, motyvuotą roleplay bendruomenę, kuri kasdien siektų tobulėti, pakelti savo žaidimą ir patirtį į aukštesnį lygį. Projektas turi aiškiai išreikštą sistemų, taisyklių ir politikos aprašymų sąrašą, kuriame kiekviena, net ir menkiausia serverio sistema aprašoma atsižvelgiant į smulkiausias detales, todėl developerių darbas nebus komplikuotas, aprašymų sąrašas kuriamas taip, kad būtų eliminuoti developerio klausimai ir vieta improvizacijoms, stengiamasi, kad developerio darbas būtų nekomplikuotas ir būtų galima išlaikyti aukštą darbo tempą. Projekte yra Lead Developer (Vadovaujantis developeris), kuris tiesiogiai bendradarbiaus su visais developerių komandos nariais - padės atsakyti į jų klausimus, kartu spręs kodo ar optimizacijos klausimus, skirstys darbus. Limitless Roleplay kviečia developerius prisijungti ne už dyką, tačiau iš pradžių susipažinkime artimiau:
    
   Kas mes esame ir kokia mūsų patirtis?
    
   Mes esame gausi, daugiau nei 14-os žmonių komanda, kurios narių patirties metais vidurkis ne mažesnis nei 5 metai. Projekto lyderių patirtis yra 11 metų roleplay žanro serveriuose, nėra nieko roleplay pasaulyje, ko projekto komandos nariai nebūtų matę. Mūsų tyrimų ir įgūdžių laukai prasideda nuo reklamos ir marketingo, įvaizdžio kūrimo ir grafikos, turime tinklo inžinerijos ir ekonomikos studentų, pasiruošusių pasidalinti savo patirtimi kuriant išskirtinio realizmo projektą. Daugumai komandos narių yra 20 ir daugiau metų, todėl mes garantuojame, kad tai yra kompetetingiausia ir labiausiai subrendusi roleplay projekto komanda Lietuvoje, pasiruošusi profesionaliam darbui, įsiklausymui ir nuolatiniam tobulėjimui. 
    
   Koks mūsų tikslas ir idėjos?

   Mūsų tikslas yra klasikinis heavy text-based roleplay projektas, siekiantis maksimalaus 100% realizmo. Minimalistinis, profesionalus projekto įvaizdis ir vartotojo sąsaja, maksimalus aiškumas ir prieinamumas kiekvienam žaidėjui - mes tikime, kad sėkmingo internetinio projekto formulė yra lengvai suprantamos ir naudojamos funkcijos bei įvaizdis. Projektas yra kuriamas pažengusių roleplayerių, tačiau jis yra kuriamas atsižvelgiant ir į visiškai naujų žaidėjų pageidavimus ir patirtį, pagrindinis mūsų tikslas - naujos kartos roleplayerių bendruomenė, kasdien auganti padedama pažengusių roleplay žaidėjų.
   Serverio sistemų aprašymų sąrašas nėra trumpas, turime gausybę idėjų ir techninių sprendimų, kuriuos norime atlikti: naujos kartos išmanioji administratorių žaidėjų priežiūros sistema, assistance sistema, automatizuota nekilnojamo turto ir proveržį Lietuvos roleplay pasaulyje padarysianti žaidėjų verslų sistema, visiškai eliminuosianti serverio darbus, nes žaidėjai turi bendrauti su žaidėjais, o ne su serveriu, ar ne? ?
    
   Ką mes siūlome?

   Mes siūlome išskirtinę galimybę dirbti patyrusių, motyvuotų profesionalų komandoje, kurioje kasdien augame ir tobulėjame, išmokstame daug naujų dalykų ir kažkada galėsime pasidžiaugti patirtimi, kurią turėjome galimybę sukaupti dirbant tokių žmonių apsuptyje. Taip, mes suprantame, kad negalima kviesti developerių nesiūlant jiems realiai apčiuopiamų dalykų, todėl mes siūlome ir darbo užmokestį, dėl kurio turėsime susitarti privačiai, tačiau patikiname Jus, kad Jūsų laiko nešvaistytume keliais eurais ant arbatos. Taip pat, pasižadame mokėti priedą prie algos virtualia valiuta, turinčia įprastų pinigų vertės, o mūsų komandos nariai, visi turintys vienas už kitus didesnės patirties įvairiose profesijose 24 valandas per parą bus pasiruošę Jums nemokamai padėti - pagaminti Jums asmeninius grafikos sprendimus ir t.t.
    
   Kokio žmogaus mes ieškome?

   Mes ieškome žmogaus, išmanančio RAGE Multiplayer klientą, galinčio programuoti C# kalba, gebančio dirbti su žaidimo serveriu nuo A iki Z. Mes neieškome NASA mokslininko - developeris gali būti ir jaunas savamokslis, svarbi yra ne žmogaus kvalifikacija ir sugebėjimai, o jo motyvacija dirbti su komanda, mokytis ir tobulėti. Žinoma, mūsų developeriai gaus įvairaus apčiuopiamo atlygio nuo pinigų iki virtualios valiutos, nemokamų reklamos technologijų ir grafikos kūrimo paslaugų, tačiau tikimės, kad mūsų developeriai labiau tikės projekto idėja ir eksliuzyviškumu, išskirtine proga ir patirtimi, nei materializmu. 
    
   Visi susidomėję pasiūlymu prašome susisiekti su vienu iš projekto lyderių, Discord: Century#7777 arba Copa Cabana#4741.
   Norėdami tiesiogiai bendrauti su projekto Lead Developeriu dėl visų IT/kodavimo klausimų, susisiekite Discord: Freeman#6133.
   Esame pasiruošę atsakyti į Jūsų žinutes bet kuriuo paros metu. Lauksime Jūsų!

 • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.
×
×
 • Sukurti naują...