Peršokti į turinį

Peurost

Narys
 • Pranešimų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  71 +Pervesti

Reputacijos taškai

8 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Peurost

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 2000.04.10

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Peurost#7448

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Peurost

  |Kūriamas| PlayLTRP - PaletoBay SandyShores RolePlay serveris

  Žiūrint į tą formą tai ji vos ne tokia pati kaip ta "standartinė" tik, kad pakeistas HTML/CSS, nemanau, kad jums tame JavaScripte tiek daug pis*is reikėjo.
 2. Peurost

  Ar Lietuvoje sparčiai populiarėja FiveM?

  Manau reik mesti tą FiveM'ą į kampą ir pradėt pereidinėti prie alt:V. Tikrai šiuo metu daugiausiai pasiūlanti platoforma. Sync'as išties geras, nėra jokių prikolų kaip per RapeMP ir viskas veikia kaip tūrėtų. 4096 slot'ai nemokamai, jokių Patreon Š, nenaudoja ScriptHook ar LUA tai visokių chrynių kaip Lua Executoriai ar ScriptHookBypass nebus, jokių valandinių eilių į serverius, didžioji dalis bendruomenės išties draugiška ir padeda bet kokiu iškilusiu klausimu.
 3. Būtum jau geriau alt:V serverį pajungęs su paplatintu freeroam scriptu tai žmonės galėtu susipažint su nauja platforma, išmėginti ją lietuviškoje erdvėje.
 4. Peurost

  FiveM Globally Unban

  FiveM Global Ban'as yra HWID tipo. Reikia HWID spooferio arba naujų kompo dalių tai pakeitęs acc nepažaisi. Manau 14 dienų be FiveM nėra jau taip blogai ir nereikia naudoti įvairių free Lua Executoriu ar kitų chryniu.
 5. Peurost

  Ieškomas pagalbininkas minecraft serveriui

  Rašyba tiesiog neegzistuoja, forumo background nuotrauka nupi**a iš McPrison, logotipas tiesiogine ta žodžio prasme šūdas ant pagalio, o visa tai dar damuša ir savininkų bendravimas, bei mąstymas. Welp, sekmės
 6. Peurost

  [LT] Naujoji Lietuva | RolePlay

  Ir kaip jau ta mechanikų sistema sutvarkyta? Kuom ji išsiskiria iš kitų savaitinių projektų?
 7. Peurost

  [Diskusija] FIveM eros pabaiga?

  Jau revert'ino lyg ir 🤔
 8. Peurost

  [Diskusija] FIveM eros pabaiga?

  Nu žinant koks platus šis internetas mod meniu patį surast tikrai lengva, dėl reverto ir ateities matysim
 9. Gal kas jau matėte, gal ne, bet FIveM kliente paspaudus F8 visi gauname vadinamą lua executorių. Šis langas leidžia mums išjungti ScriptHook check'ą ar naudoti savo lua scriptus pinigams tarkim gauti. Dumper šiuo metu mano žiniomis yra išjungtas. Kokios nuomonės apie šį FIveM komandos pasirinkimą? Man asmeniškai netgi šiek tiek džiugu, nes galbūt atsiras projektų ir kitose platformose kaip alt:V ir rageMP.
 10. Peurost

  Verta pereiti į ALT:V?

  Manau alt:V tikrai aplenks ir FiveM, o RapeMP jau ir aplenkė. Administracija aktyvi, bendruomėnė draugiška, padedanti. Atnaujinimai išleidžiami stabiliai, sync tikrai geras, o NPC sync'as jau kiek žinau yra planuose. Tai pat nereikia jokių mokeščių už papildomus slot'us kaip FiveM'e (alt:V support'ina iki 4096 slot'ų).
 11. Peurost

  Karalių Kaimeliai (FIVEM)

  Man atrodo, kad tai jau vyksta.
 12. Su serveriu elgsiuos gražiai, nemušiu, darbo duosiu. Planuojamas naujas Minecraft projektukas. Praverstų
 13. Peurost

  Kokio tipo serverį kurti?

  Dabar prisiscrollinau forumuose, svetainėse ir taip toliau tai atradau gan fainą pluginą. Kaip manot ar Lietuvos rinkai būtų įdomus serveris su kosmosu? Pluginas prideda įvairius kosiutiumus, raketas ir kažkiek elektronikos. (Taip tai tikrai plugin'as). Galbūt pavyktų kažkaip ir Factions ikišt į visą reikalą. Esmė būtų gan paprasta, renki resursus ir kovoji su kitais factionais OverWorlde, tada išskrendi į kosmosą, pasidaręs įvairių mechanizmų pasigamini naujų setu, atsirakini G-Kitus ir t. t ir migruoji tarp žemės ir kosmoso. Ką manot? Ar jau visgi verčiau mėginti dar kartą Factions serverį su keliom nematytom Lietuvoje sistemų?
 14. Peurost

  GriefinkMC | Lietuviškas anarchy tipo serveris

  Jau ne pirmas serveris Lietuvoj atsidarinėja Anarchy tipo. Įdomu kiek iki dabar gyvų liko.
 15. Sveikučiai SuperGames.lt forumo vartotojai. Po ilgo laiko tarpo sugrįžau į Minecraft'ą ir sumąščiau gal vėl ką nors pakurti. Šių metų pavasarį mėginau kažką padaryt su Factions/Raid serverio tipu, bet nelabai kas gavosi 😐. Taigi norėčiau paklausti jūsų kokio tipo serveris būtų įdomiausias, labiausiai įtraukiantis lietuvių rinkai. Pats linkstu į SkyBlock/Factions tipo serverius, bet nelabai gaudausi kas populiaru Lietuvoje. - Peurost. P.S Prašau Survival nesiūlyti, nes manau visi žinome, kokie banalūs šių laikų survival serveriai

×