Peurost

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  83 +Pervesti

Peurost paskutinį kartą laimėjo Balandžio 13

Peurost turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

16 Bus matyti ko vertas

4 sekėjų

Apie Peurost

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 2000.04.10

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Peurost#3341

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

537 profilio peržiūros
 1. Peurost

  SidePlay.lt | Serverio Failai

  Taip ar taip tų šūdservių pilna ir kurias į dieną po 5. Gal kažkada lietuviams ateis supratimas keltis į alt:V ir RageMP platformas.
 2. Sveiki SuperGames nariai. Su visa SidePlay.lt komanda nusprendėme paviešinti iki šiol pardavinėjamus projekto failus Pagrindinė paviešinimo priežastis - failų perpardavinėjimas, dalinimasis su draugais. Failai tvarkingi, yra kelios mano kurtos sistemos ir kitų naudingų dalykėlių. GLHF ir toliau kuriant FiveM šūdservius. Atsisiuntimas: [FAILAI LAIKINAI IŠIMTI] Duomenų bazė: sql.sql faile. Pagalbos neteiksiu.
 3. Peurost

  fivem Legacy Roleplay - Lithuania (Custom Framework)

  Net logotipas į Eclipse užneša. Nu bet ką, sėkmės su projektu.
 4. Peurost

  ATERNOSRP Naujas lietuviškas Fivem projektas!

  Pavadinimas tai 100/100. Kiek žinau pats savininkas irgi gan stipriai pasižymėjęs kaip neigiamas asmuo. Sėkmės, gal šį kartą kažkas pavyks.
 5. Peurost

  Problema su fivem

  Dar galimas variantas, kad žmogus su labai panašiu arba net tokiu pačiu HWID hash'u gavo FiveM'e Global Ban'ą. Nors tai yra labai mažas šansas, bet visko būna. Patiems R* gali net nerašyti, nes jie su FiveM nieko bendro neturi. Siūlau tiesiog palaukti tas 9 dieneles.
 6. Žiūrint į tą formą tai ji vos ne tokia pati kaip ta "standartinė" tik, kad pakeistas HTML/CSS, nemanau, kad jums tame JavaScripte tiek daug pis*is reikėjo.
 7. Manau reik mesti tą FiveM'ą į kampą ir pradėt pereidinėti prie alt:V. Tikrai šiuo metu daugiausiai pasiūlanti platoforma. Sync'as išties geras, nėra jokių prikolų kaip per RapeMP ir viskas veikia kaip tūrėtų. 4096 slot'ai nemokamai, jokių Patreon Š, nenaudoja ScriptHook ar LUA tai visokių chrynių kaip Lua Executoriai ar ScriptHookBypass nebus, jokių valandinių eilių į serverius, didžioji dalis bendruomenės išties draugiška ir padeda bet kokiu iškilusiu klausimu.
 8. Būtum jau geriau alt:V serverį pajungęs su paplatintu freeroam scriptu tai žmonės galėtu susipažint su nauja platforma, išmėginti ją lietuviškoje erdvėje.
 9. Peurost

  FiveM Globally Unban

  FiveM Global Ban'as yra HWID tipo. Reikia HWID spooferio arba naujų kompo dalių tai pakeitęs acc nepažaisi. Manau 14 dienų be FiveM nėra jau taip blogai ir nereikia naudoti įvairių free Lua Executoriu ar kitų chryniu.
 10. Peurost

  Ieškomas pagalbininkas minecraft serveriui

  Rašyba tiesiog neegzistuoja, forumo background nuotrauka nupi**a iš McPrison, logotipas tiesiogine ta žodžio prasme šūdas ant pagalio, o visa tai dar damuša ir savininkų bendravimas, bei mąstymas. Welp, sekmės
 11. Peurost

  [LT] Naujoji Lietuva | RolePlay

  Ir kaip jau ta mechanikų sistema sutvarkyta? Kuom ji išsiskiria iš kitų savaitinių projektų?
 12. Peurost

  [Diskusija] FIveM eros pabaiga?

  Jau revert'ino lyg ir ?
 13. Peurost

  [Diskusija] FIveM eros pabaiga?

  Nu žinant koks platus šis internetas mod meniu patį surast tikrai lengva, dėl reverto ir ateities matysim
 14. Gal kas jau matėte, gal ne, bet FIveM kliente paspaudus F8 visi gauname vadinamą lua executorių. Šis langas leidžia mums išjungti ScriptHook check'ą ar naudoti savo lua scriptus pinigams tarkim gauti. Dumper šiuo metu mano žiniomis yra išjungtas. Kokios nuomonės apie šį FIveM komandos pasirinkimą? Man asmeniškai netgi šiek tiek džiugu, nes galbūt atsiras projektų ir kitose platformose kaip alt:V ir rageMP.
 15. Peurost

  Verta pereiti į ALT:V?

  Manau alt:V tikrai aplenks ir FiveM, o RapeMP jau ir aplenkė. Administracija aktyvi, bendruomėnė draugiška, padedanti. Atnaujinimai išleidžiami stabiliai, sync tikrai geras, o NPC sync'as jau kiek žinau yra planuose. Tai pat nereikia jokių mokeščių už papildomus slot'us kaip FiveM'e (alt:V support'ina iki 4096 slot'ų).