Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parekomenduokite SSD


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu šį laptopą ,https://avitela.lt/nesiojamasis-kompiuteris-huawei-matebook-d-15-6-ryzen-r5-3500u-8gb-256gb-ssd-win10?campaignid=11119697989&adgroupid=106073447741&network=g&device=m&keyword=&gclid=CjwKCAjw47eFBhA9EiwAy8kzNMoyQQ7XHiBGVP6bhmQvUgTDBvkQnUwAISV6Nn1kfpo46zInH8n2vxoC3HoQAvD_BwE tačiau norisi isidėti papildomą ssd, bet šitoje vietoje esu žalias, tai gal kas galėtų ką parekomenduoti šioje vietoje, koks ssd geriausias ir kokį dėti. Biudžetas šiuo metu nenustatytas tačiau, nera pats didžiausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti ar galima į tavo loptopą įsidėti papildomą ssd ir kokį. Papildomos m.2 vietos gali ir nebūti. Mačiau, kad jie eina ir su hdd, bet gali būti, kad sata kabelio nebus.

 Tada nurodyk bent talpą, kokios tau reikėtų, kitaip parekomenduoti kažką yra sunku.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

For some stupid ass reason, Huawei iškarto neprideda SATA jungties, ją turėsi prisidėti atskirai, jungties pvz.: https://aliexpress.ru/item/4001082320819.html. Tai mano nuomonė. tau geriausia tiesiog būtų pasikeisti esantį M.2 NVMe diską į kažką talpesnio. Rekomenduočiau žiūrėti kokį Kingston A2000.

Redaguota , nario darrel.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei įmanoma yra idėti, butų gerai bent jau 500gb, matai įdėjau linką laptopo, nes pats visiškai žalias esu tokiuose dalykuose ir nelabai kažką išmanau.

17 minutes prieš, d0Nt parašė:

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti ar galima į tavo loptopą įsidėti papildomą ssd ir kokį. Papildomos m.2 vietos gali ir nebūti. Mačiau, kad jie eina ir su hdd, bet gali būti, kad sata kabelio nebus.

 Tada nurodyk bent talpą, kokios tau reikėtų, kitaip parekomenduoti kažką yra sunku.

 

2 minutes prieš, darrel. parašė:

For some stupid ass reason, Huawei iškarto neprideda SATA jungties, ją turėsi prisidėti atskirai, jungties pvz.: https://aliexpress.ru/item/4001082320819.html. Tai mano nuomonė. tau geriausia tiesiog būtų pasikeisti esantį M.2 NVMe diską į kažką talpesnio. Rekomenduočiau žiūrėti kokį Kingston A2000.

Galbūt galėtum kokį linką įmest iškur geriausia būtų žiūrėti tą ssd, kaip ir minėjai tą kingston a2000, 500-1tb talpos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Gasolinis parašė:

Na jei įmanoma yra idėti, butų gerai bent jau 500gb, matai įdėjau linką laptopo, nes pats visiškai žalias esu tokiuose dalykuose ir nelabai kažką išmanau.

 

Galbūt galėtum kokį linką įmest iškur geriausia būtų žiūrėti tą ssd, kaip ir minėjai tą kingston a2000, 500-1tb talpos

Nu tai peržiūrėjai visas parduotuvės, kur radai pigiausia kainą, ten ir perki... SSD visur bus vienodi.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Mantas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...