Peršokti į turinį

Regitra TEORIJA


DjLaion

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Išlaikiau iš pirmo karto, skaičiau knygute, mokinausi ketbilietuose ir ten sprendžiau tuos testus. Galiu duoti kelis patarimus, tai egzamino diena nesimokink nieko ir nespręsk tų bilietų ir kai laikysi siūlyčiau negrįžti prie ankstesnių klausimų, nes po to pradėsi galvoti, kad kitaip turi būti ir panašiai.

Redaguota , nario Kadolis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, DjLaion parašė:

Kai AM laikiau tai is pirmo islaikiau, su B kat. tai uzsiknisau tikrai... bijau net 3 karta laikyti

Knygele dauguma sako žmonių tik nuovargis skaityti, geriausia spręsti ketbilietai.lt (mokamus bilietus), bei nieko tokio kad ir 3 kartą eisi laikyti teorija, tu gi už tai moki pinigus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, DjLaion parašė:

Kai AM laikiau tai is pirmo islaikiau, su B kat. tai uzsiknisau tikrai... bijau net 3 karta laikyti

Vadinas toks vairuotojas ir teesi, kuris tik ir maisos su savo trimeriu kely, jeigu turedamas AM kategorija nesugebi remtis logika ir savo patirtimi laikant B kategorija?‍♂️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa sakant prieš važiuojant laikyti teoriją į regitrą - buvau išlaikęs tik 2 kartus ketbilietai.lt berods. :D Nuvažiavau, iš pirmo karto 90% išlaikiau :D Dar prieš egzaminą sprendžiau, 60/70% surinkau tik :D Manau čia dar labai priklauso nuo sėkmės kokius klausimus gausi. Asmeniškai gavau klausimus kur galima tiesiog išmąstyti atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

labai priklauso nuo kokius klausimus gausi ir ar isiminei juos ar ne. Kiek man teko sprest, spresdavau is ketbilietai, didzioji dalis klausimu sutapo, speedrunnindavau testus internete, rinkdavau po 70-80 vidutiniskai, bet dariau pakankamai daug, bet uzteko. Tada nuejus i regitra daugiau laiko pasedejau ir pasigilinau ir du kartus islaikiau be problemu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš triejų kartų pasisekė išlaikyt,  šiaip labai svarbu kokius klausimus gausi, vienus spręsi teks tikrai pagalvoti , kitus gausi net durnelis suprastu, niekada nežinosi geriau pasimokint daugiau mano patarimas būtų. Sprendžiau alskete ir arsleidiniai  ir tik po 60/70% nes po 2 karto nebuvo motyvacijos mokytis :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Playaa parašė:

Vadinas toks vairuotojas ir teesi, kuris tik ir maisos su savo trimeriu kely, jeigu turedamas AM kategorija nesugebi remtis logika ir savo patirtimi laikant B kategorija?‍♂️

Juokina mane tokie kritikai, atrodo lyg pats kelyje specas būtum :D Žmogui nepasisekė, daug faktorių čia gali būti, o tu iškart čia savo palyginimus juokingus šaudyt pradėjai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš teises laikiau 2008 metais ir paskaitęs knygutę išlaikiau iš antro karto virš 90 procentų. Pirmą kartą neišlaikiau,nes keitaliojau atsakymus ir bijojau neišlaikyti. Antrą kartą nuėjau tiesiog iš lempos 5 min ir einu lauk ir ką išlaikiau. Žmona išlaikė prieš mėnesį tai jai labai padėjo Alsket testai, ten ji sakė viens prie vieno kaip regitroje. Plius jei kas jai neaišku iš knygutės ar su ženklais ar bet kas kitas ji vėl atsiverčia knygutę skaito ir klausia manęs kodėl taip ,o ne kitaip. Tą gali daryti ir tu . Jei nėra patyrusio teorijos instruktoriaus bandyk pasiskaityti vėl knygutę tą vietą kuri neaiški ar internete arba klausk to kas vairuoja. Žmona išlaikė iš pirmo karto padarė vieną klaidą tik. Paklausė ką sakiau sako atėjau nusiteikiau atsisėdau daug negalvojau, nes ir eisme nėra ką galvoti , sužymėjau atsakymus ir spaudžiau baigta ir viskas išlaikyta. Tai reziumė skaitai knygą, sprendi testus  ir nuėjęs nekeitalioji atsakymų ir nesukeli sau streso tempdamas gumą. Dar gerai būtų ,kad nespręstum prieš eidamas testų , nes pavargsta galva ir prasideda bėdos, taip mus net per teoriją mokė ir daugumai tai pasitvirtino. 

Redaguota , nario Shuravi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Spręsk į dieną po 10-15 testų kaip minimum, tik turi laisvą minutę spręsk testus.
2. Kai jau rinksi nuo 95 iki 100 registruokis regitroi
3. Regitroi negrįžk atgal į praeitus klausimus ir nekeisk atsakymų.

Šitų punktų laikiaus ir regitroi iš pirmo kart, per 2,5min išsprendžiau :D net knygelės nereikėjo, tiesiog varai testu belekiek kol užsi... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Armzis parašė:

Juokina mane tokie kritikai, atrodo lyg pats kelyje specas būtum :D Žmogui nepasisekė, daug faktorių čia gali būti, o tu iškart čia savo palyginimus juokingus šaudyt pradėjai. 

Mane irgi juokina tokie, kurie nezino nei kaip zmogus vairuoja, nei ka. Koks dar pasisekimas, kokie dar faktoriai? Atsakyt i regitros klausimus?? Nebejuokink.Jeigu neislaikai teorijos is 2 kartu turint AM,tai ka tu veikei kelyje tuos 2 metus??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Playaa parašė:

Mane irgi juokina tokie, kurie nezino nei kaip zmogus vairuoja, nei ka. Koks dar pasisekimas, kokie dar faktoriai? Atsakyt i regitros klausimus?? Nebejuokink.Jeigu neislaikai teorijos is 2 kartu turint AM,tai ka tu veikei kelyje tuos 2 metus??

Nu tu paklausk manes apie sankryzas as tau viska pasakysiu, paklausk apie lenkimus ir t.t viska pasakysiu, bet mechaniniai klausymai ne man, bent kolkas, ties tais ir stringu :D nebuk toks grieztas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...