Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SSD atnaujinimas


epilectic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, kadangi turiu iš seno gavimo kompiuterį dar 223gb. ssd ir noretus ji atsinaujinti (nusipirkti nauja ssd) bent su 500gb. tai norejau paklausti ar keiciant SSD teks perasyti Windows? Ar toks dalykas nereikalingas? Ir perkant SSD reiketu i kazka atsizvelgti? kad jis tilptu nebutu per didelis? apvalus ar koks kitoks? 

turiu is variantu tokius.

https://www.1a.lt/p/seagate-barracuda-1tb-7200rpm-sata-iii-64mb-st1000dm010/rx3?mtd=bought&pos=product-bottom&src=bitrec&index=2&prev=26627

https://www.1a.lt/p/adata-ssd-ultimate-su800-512gb-sataiii-asu800ss-512gt-c/kjn

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į SSD atnaujinimas

 epilectictutu rimtai kvailas ar apaimeti tai ten ne ssd HDD  aisku os reikes perasyt nebent dajungsi  ta savo paliksi os naudoti o sita kaip papildoma ssd :) naudojimui bet  bus visa sistemas os tam tavo 223gb ar kiek ten ;) patarciau pirkti ssd nes su juo greitai sukasi :) zymiai greiciau nei HDD

7 minutes prieš, Kaledinis parašė:

epilectictu rimtai kvailas ar apaimeti tai ten ne ssd HDD  aisku os reikes perasyt nebent dajungsi  ta savo paliksi os naudoti o sita kaip papildoma ssd :) naudojimui bet  bus visa sistemas os tam tavo 223gb ar kiek ten ;) patarciau pirkti ssd nes su juo greitai sukasi :) zymiai greiciau nei HDD

 

Netau daell norejai soriuka cia tam 

Redaguota , nario Kaledinis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), darrel. parašė:

Biudžetas koks?

Bei kokia moitininė?

biudzetas 100-90euru. jau susiradau kadangi dabartini naudoju kingston 223gb ssd. esu susirades kigston 960gb. uz 93eurus.

prieš 5 valandas(-ų), Makavelix parašė:

Gali klonuoti arba persirašyti windows, švariai perrašyti windows visad geriau, nei perkelti iš seno ssd. 

pirma nuoroda yra HDD.

del klonavimo net nezinau, reiketu yt pamokas ziureti kaip. nesinori perasyneti windows kadangi labai daug dalyku kompiuteryje yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, epilectic parašė:

biudzetas 100-90euru. jau susiradau kadangi dabartini naudoju kingston 223gb ssd. esu susirades kigston 960gb. uz 93eurus.

del klonavimo net nezinau, reiketu yt pamokas ziureti kaip. nesinori perasyneti windows kadangi labai daug dalyku kompiuteryje yra.

A400 yra trash SSD... Jeigu turi M.2, kaip siūlė, imk Kingston A2000, jeigu ne - Crucial MX500.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

A400 yra trash SSD... Jeigu turi M.2, kaip siūlė, imk Kingston A2000, jeigu ne - Crucial MX500.

dabartinis mano ssd. jame isvis nebera vietos vos 43gb. del to ir nr tokio pat galimai ssd kadangi man nesvarbu greitis. kad butu bent max 500gb kuriose galeciau laikyti daugiau dalyku negu dabartiniam.

fxUyiX1U.png

fxUyiX1U.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, epilectic parašė:

dabartinis mano ssd. jame isvis nebera vietos vos 43gb. del to ir nr tokio pat galimai ssd kadangi man nesvarbu greitis. kad butu bent max 500gb kuriose galeciau laikyti daugiau dalyku negu dabartiniam.

fxUyiX1U.png

fxUyiX1U.png

Smagu, kad pas tave jis dar gyvas, bet tai vienas iš dažniausių mirštančių SSD. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, darrel. parašė:

Smagu, kad pas tave jis dar gyvas, bet tai vienas iš dažniausių mirštančių SSD. 

aciu, aciu. :D https://www.1a.lt/p/kingston-a400-480gb-sataiii-2-5-sa400s37-480g/pv0 kokia nuomone apie toki? kiek zinau, jie neduoda laido dar vienam ssd tai ar man tiktu nuo seno ssd laidas prie naujo ssd?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, epilectic parašė:

aciu, aciu. :D https://www.1a.lt/p/kingston-a400-480gb-sataiii-2-5-sa400s37-480g/pv0 kokia nuomone apie toki? kiek zinau, jie neduoda laido dar vienam ssd tai ar man tiktu nuo seno ssd laidas prie naujo ssd?

Aš tau tik ką tik pasakiau, kad A400 yra šudas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, CitraMoN parašė:

Šiaip SSD tai " šiukšlimė " labai greit kaupia visko ko nereikia todel ir vietą greit užsipildo. Naudok du DIskus: HDD su daug vietos ir SSD kad greičiau veiktu ir bus ramu :)

 

Va pvz geras. Nes pas mane ir SSD win ir geimai steamo. O daugiau filmai siuntiniai visi i HDD 1T siuncias ir nei kompo apkrauna nei ka. Nes naudot vien tik viena SSD nera labai gerai , nes sudo pririnksi ir full bus diskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), epilectic parašė:

del klonavimo net nezinau, reiketu yt pamokas ziureti kaip. nesinori perasyneti windows kadangi labai daug dalyku kompiuteryje yra.

Jeigu neturi atsarginių kopijų, tai tų daugelio dalykų vieną dieną gali nelikti ;).

prieš 3 valandas(-ų), epilectic parašė:

aciu, aciu. :D https://www.1a.lt/p/kingston-a400-480gb-sataiii-2-5-sa400s37-480g/pv0 kokia nuomone apie toki? kiek zinau, jie neduoda laido dar vienam ssd tai ar man tiktu nuo seno ssd laidas prie naujo ssd?

Laidas tiktų. Bet, kaip ir minėjom, iki €100 imk Crucial MX500 arba Kingston A2000, jeigu motininė turi M.2 lizdą.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), namasas parašė:

Va pvz geras. Nes pas mane ir SSD win ir geimai steamo. O daugiau filmai siuntiniai visi i HDD 1T siuncias ir nei kompo apkrauna nei ka. Nes naudot vien tik viena SSD nera labai gerai , nes sudo pririnksi ir full bus diskas.

Tai nerink šudo? Problem solved. Kadangi pats turiu 1TB HDD + 256GB SSD, tai leidžiu sau kokius žaidimų install pasilikti ar tiesiog įsirašyti daugiau žaidimų ir paskui pusės nežaisti, bet drąsiai ir su kokiu 500GB SSD išgyvenčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tai nerink šudo? Problem solved. Kadangi pats turiu 1TB HDD + 256GB SSD, tai leidžiu sau kokius žaidimų install pasilikti ar tiesiog įsirašyti daugiau žaidimų ir paskui pusės nežaisti, bet drąsiai ir su kokiu 500GB SSD išgyvenčiau.

gal ir padariau bloga sprendima. bet uzsisakiau si. https://www.1a.lt/p/kingston-a400-480gb-sataiii-2-5-sa400s37-480g/pv0 atsidariau deze pasiziurejau, kad toks pats ssd. jeigu rasiu dar viena laida prijungsiu 2 ssd ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-04-14 19:50, darrel. parašė:

Tai nerink šudo? Problem solved. Kadangi pats turiu 1TB HDD + 256GB SSD, tai leidžiu sau kokius žaidimų install pasilikti ar tiesiog įsirašyti daugiau žaidimų ir paskui pusės nežaisti, bet drąsiai ir su kokiu 500GB SSD išgyvenčiau.

Na kaip GTA 5 100GB uzima ir dar kiti geimai bei filmai. Tai nemanau kad pakanka. Nes nebe tie laikai , kad zaidimas uzimtu ~ 10GB Nebent tu zaidi zaidimus tokius kaip GTA SA arba cs 1.6. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, namasas parašė:

Na kaip GTA 5 100GB uzima ir dar kiti geimai bei filmai. Tai nemanau kad pakanka. Nes nebe tie laikai , kad zaidimas uzimtu ~ 10GB Nebent tu zaidi zaidimus tokius kaip GTA SA arba cs 1.6. :D 

GTA V, CS, ETS2 su modais, Windows ir pilna kito šudo pas mane ant 256GB SSD įrašyta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...