Peršokti į turinį

Aliexpress vis dar negavau siuntos ...

Recommended Posts

Sveiki vis dar negaunu siuntos is aliexpress kinijos nors jau lietuvoj nuo kovo 5 dienos ...  ir prasitatyt jau turejo senai https://prnt.sc/11c7lw6 ka sakot daryt nes jau cia nesamone gaunas tiek laiko negaunu i pasta kreiptis bandyt ? ar kur nesuprantu as cia jau nes jau senai siuntinys lietuvoj ir nieko .

Redaguota , nario BehindYou
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Taigi rase, kad belekas dedas tam paste per karantina,

man paciam dvi siuntos uzsakytos atejo nevienodu laiku gal ~2sav tarpas buvo :D nors ta pacia diena lietuvoj atsirado.

Teks laukt :) 

Automatizuoja savo sistemas Vilniaus pagrindinio logistikos sandėlio, o taipogi labai išaugęs gaunamas skaičius, todėl vėluoja jos. Asmeniškai, pačio siunta nuo Kovo pradžios atvykus išbuvo ten iki Balandžio pradžios, kol buvo gauta.

prieš 2 valandas(-ų), Deividas420 parašė:

Siaip turetu buti sekimo numeris, su juo gali cia pasitikrinti kur ta siunta yra tikslei https://www.post.lt/siuntu-sekimas , ir tada jai ka bandyk skambintis i pasta

jei neregistruotas siuntinys neiseis.

Todėl ,kad perki su nemokamu siuntimu kuris yra neregistruotas, todėl tavo siunta neturi pirmumo , ir žmonės pirma gauna siuntas kurios yra registruotos ,nes turi pirmumą, ir kuo daugiau gauna paštas tų neregistruotų tuo vėliau gausi ir tu čia tiesiog sėkmės reikalas gali gaut greit gali gaut labai vėlai, esu gavęs per pora savaičių , esu gavęs per pora mėnesių.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...