Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neleidžia įsirašyti Windows 7


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, iš interneto atsisiuntes labai buvau daug windows 7 kopiju ir bandant jas irasyti ir nepavykdavo o 10 ir 8 leisdavo tik 7.

Gal problema tame, kad nauji bios versija nepaminu tiksliai gal 304 kazkas tokio. tai man pagalbos reik gal kas zino iskur galima atsisiusti kad viskas veiktu jeigu taip imanoma kazka dar padaryti.

 

o is microsoft reik product key, turiu tik kompiuterio lipduka 7wind

Download Windows 7 Disc Images (ISO Files) (microsoft.com)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, Tautedorus parašė:

Kam tau jau nebepalaikomų Windows 7?

Draugas turėjau  kompa  su 10 wind ir nuvežė kažkam  ir įrašė  7

Pas mane įrašinėjant išmeta  file loading ir užstringa 

Redaguota , nario aurelijuso40
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), aurelijuso40 parašė:

Draugas turėjau  kompa  su 10 wind ir nuvežė kažkam  ir įrašė  7

Pas mane įrašinėjant išmeta  file loading ir užstringa 

Koks procesorius? Gal tiesiog kompiuteris net nepalaiko Windows 7...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėdžiu su windows 8.1 debloatintais ir net nesiskundžiu. Viskas veikia, ir tik ėda 500-700 mb ram'ų turėdamas labiau optimizuotą aplinką nei Linux'o (KDE ant mano kompo labai lagina, nors kompas midrange, o xfce veikė puikiai, bet jai trūksta truputėli elementariausių funkcijų ko windows neturi, kaip normalus show desktop mygtukas :( ). Windows 8.1 velka geriau nei Windows 7, nes nors ir turi metro aplinką, jo branduolys yra žymiai labiau optimizuotas nei windows 7. Windows 10 yra niekam tikęs produktas, kurį dar reikia debloatinti norint normaliai jais naudotis. Tvarkiai savo šeimai kompiuterį, low end. Prieš debloat'ą windowsų, jie edė 80% CPU ir 3-4 GB ram, o po jų kompiuteris dirbo nuo 1.5 iki 2.1 GB RAM ir 30-40% CPU usage, tai apie ką mes kalbam.

Redaguota , nario Dovias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...