Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1153 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Persirasiau windows, bet turbut kazkas ne to arba tiesiog kazkur eina pakeisti.

1. https://www.part.lt/perziura/60739e9ce51456b1350b05c18ff37fbf137.png

paspaudzius ant This Pc ir pasirinkus properties ismeta toki vaizda(turetu kitaip rasyt), daznai naudoju This PC o dabar labai nepatogu

2. https://www.part.lt/perziura/6f0f3b6878d4982849955ef69df3f879719.png

Sone dingo programos kaip Desktop ir t.t kazkas tokio budavo.

Ar imanoma tai sutvarkyti be windows perrasymu?

Ir dar nusipirkau aktyvacijos koda Windows 10 pro, jei perrasysiu dings aktyvuoti windows ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiksliai atsakyti negaliu, gali būti, kad naujoj W10 versijoj tas senas properties langas yra pašalintas. Pas mane šiek tiek senesnė versija aš pas save galiu pasiekti tiek panašų langą į tavo, tiek senąjį. Gali bandyti senąjį langą pasiekti per Control Panel > System and Security > System. Bet iš esmės abu langai pateikia tą pačią informaciją, tai neturėtų būti svarbu, kuris atsidaro...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Str33t parašė:

Tiksliai atsakyti negaliu, gali būti, kad naujoj W10 versijoj tas senas properties langas yra pašalintas. Pas mane šiek tiek senesnė versija aš pas save galiu pasiekti tiek panašų langą į tavo, tiek senąjį. Gali bandyti senąjį langą pasiekti per Control Panel > System and Security > System. Bet iš esmės abu langai pateikia tą pačią informaciją, tai neturėtų būti svarbu, kuris atsidaro...

Ta pati atidaro nu tiek to, vis tiek aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, exell. parašė:

Ta pati atidaro nu tiek to, vis tiek aciu.

Windowsai eina link to, kad pilnai atsisakytų control panel ir viską perkeltų į settingus. Čia aprašyta kaip susikurti shortcut'ą į tą langą, bet pasikartosiu, tiek setinguose, tiek system lange pateikiama ta pati informacija, todėl siūlyčiau priprasti prie naujo pateikimo, dėl to kad po kažkurio update šitas shortcutas gali nebeveikti, nes Windows siekia jo atsisakyti, tik tai daro labai lėtai, jog vartotojai spėtų apsiprasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), exell. parašė:

Jo išsiaiškinau jau nu reikės priprast :c

Klasikinis meniu nėra visiškai pašalintas. Gali jį prisidėti šalia kitų aplankų naršymo srityje su Winaero Tweaker: Add custom folders or Control Panel applets to Navigation Pane in File Explorer (winaero.com). Taip pat gali susikurti darbalaukyje nuorodą į:

explorer.exe shell:::{bb06c0e4-d293-4f75-8a90-cb05b6477eee}
prieš 2 valandas(-ų), taki parašė:

čia naujausia win os? atrodo ganėtinai žiauriai.. aš naudoju 1809 versiją, turbūt pati geriausia win os versija.. bet čia pas tave.. toks jausmas, kad žiūri į baltą lapą, o ne į lentelę ;D

Jeigu pas tave ne LTSC (ar Enterprise/Education) laidos versija, tai jau keli mėnesiai kaip negauni saugumo atnaujinimų. 

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Klasikinis meniu nėra visiškai pašalintas. Gali jį prisidėti šalia kitų aplankų naršymo srityje su Winaero Tweaker: Add custom folders or Control Panel applets to Navigation Pane in File Explorer (winaero.com). Taip pat gali susikurti darbalaukyje nuorodą į:


explorer.exe shell:::{bb06c0e4-d293-4f75-8a90-cb05b6477eee}

Jeigu pas tave ne LTSC (ar Enterprise/Education) laidos versija, tai jau keli mėnesiai kaip negauni saugumo atnaujinimų. 

aš išjungiau visus win os atnaujinimus, nes priverstinai pc norėdavo atsinaujinti, nebuvo net "shut down" galimybės. priverstiniai update būdavo, pas mane yra "home" versija. 

teko bandyti 1900+ versija (ten buvo 1903 ar 1909, kažkas tokio), turėjau rimtų problemų su vr žaidimais, o kadangi aš vr dažnai žaidžiu, grįžau prie 1809 ir problemos dingo. 

apskritai, visi žaidimų performance, net ir game bar, ypač ryškus kontrastas, visiškai niekas man nepatiko nuo tos 1900+ versijos, įjungus pc, ekranas atrodo kaip kažkoks crap, net akis skauda ilgiau pabus, neįsivaizdu kaip jūs galite gyventi su ta 20ta versija

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, taki parašė:

aš išjungiau visus win os atnaujinimus, nes priverstinai pc norėdavo atsinaujinti, nebuvo net "shut down" galimybės. priverstiniai update būdavo, pas mane yra "home" versija. 

teko bandyti 1900+ versija (ten buvo 1903 ar 1909, kažkas tokio), turėjau rimtų problemų su vr žaidimais, o kadangi aš vr dažnai žaidžiu, grįžau prie 1809 ir problemos dingo. 

apskritai, visi žaidimų performance, net ir game bar, ypač ryškus kontrastas, visiškai niekas man nepatiko nuo tos 1900+ versijos, įjungus pc, ekranas atrodo kaip kažkoks crap, net akis skauda ilgiau pabus, neįsivaizdu kaip jūs galite gyventi su ta 20ta versija

VR neturiu, tai dėl jo nežinau. Bet dėl kitų problemų, nei vienos neturėjau ir update nėra priverstini. Esu ant Windows 10 Home 20H2.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), taki parašė:

aš išjungiau visus win os atnaujinimus, nes priverstinai pc norėdavo atsinaujinti, nebuvo net "shut down" galimybės. priverstiniai update būdavo, pas mane yra "home" versija. 

Jie yra priverstini, nes jie yra svarbūs. O svarbūs dėl to, jog su jais ateina saugumo pataisymai. Saugumo atžvilgiu yra labai svarbu turėti atnaujintą operacinę sistemą ir naršyklę. Ignoruoti tokius dalykus yra nesaugu.

Kad neužknistų atnaujinimai tereikia nusistatyti, kad tam tikromis valandomis atnaujinimų nesiųstų, ir susiplanuoti antrą kiekvieno mėnesio antradienį prasukti atnaujinimą.

prieš 2 valandas(-ų), taki parašė:

teko bandyti 1900+ versija (ten buvo 1903 ar 1909, kažkas tokio), turėjau rimtų problemų su vr žaidimais, o kadangi aš vr dažnai žaidžiu, grįžau prie 1809 ir problemos dingo. 

apskritai, visi žaidimų performance, net ir game bar, ypač ryškus kontrastas, visiškai niekas man nepatiko nuo tos 1900+ versijos, įjungus pc, ekranas atrodo kaip kažkoks crap, net akis skauda ilgiau pabus, neįsivaizdu kaip jūs galite gyventi su ta 20ta versija

Man pastebimų problemų nekyla, net ir su tuo pačiu VR (aišku, aš juo retai naudojuosi). Bet tavo atveju patarčiau iš kažkur susiveikti LTSC laidos Windows .iso (nemodifikuotą, reikės patikrint hash'us). Galėsi iki 2029 m. naudoti 1809 versiją :D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-02-23 22:02, taki parašė:

aš išjungiau visus win os atnaujinimus, nes priverstinai pc norėdavo atsinaujinti, nebuvo net "shut down" galimybės. priverstiniai update būdavo, pas mane yra "home" versija. 

Nežinau kodėl, bet pas mane ant laptopo visi update yra priverstiniai, o ant stacionaro galiu pasirinkti tiesiog shutdown arba update and shutdown, tai galbut galima per settingus isjungti priverstinius update. Arba galbut del to, kad ant laptopo Home versija, o ant stacionaro Pro. Bet esme, kad gali pasidometi, gal iseis per settingus isjungti priverstinius updatus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Str33t parašė:

Nežinau kodėl, bet pas mane ant laptopo visi update yra priverstiniai, o ant stacionaro galiu pasirinkti tiesiog shutdown arba update and shutdown, tai galbut galima per settingus isjungti priverstinius update. Arba galbut del to, kad ant laptopo Home versija, o ant stacionaro Pro. Bet esme, kad gali pasidometi, gal iseis per settingus isjungti priverstinius updatus.

Nėra jokių settings ar "update pause" 1809 versijoje ;D Tokie dalykai yra tik nuo 1900+ versijos. Norint išjungti tokius priverstinius update, yra tik dvi alternatyvos: atsisiųsti app, kuri blokuoja tai, arba "pertvarkyti" registry, ką aš ir padariau. Visi update siunčiasi į download folderį, jeigu panaikinsi "kelią", windows negalėsi pradėti jokių update, nes nebus kur failų siųsti, tai gan paprasta. 

Pliusas - panaikini update, niekada jokių AUTOMATINIŲ update nebus, nebent pats rankiniu būdu tai padarysi. Minusas - visiškai neveikia store ;D Neįmanoma iš store nieko nei update, nei atsisiųsti, nors man win store net ir nereikia. Pusė default win app irgi neveikia, kurių aš niekada taip pat nenaudoju, o šiaip, visa kita yra ok. Naudoti 1900+ versiją, ypač 2000+ būtų apsurdas. Bent jau mano akimis žiūrint. 

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1153 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...