Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokio gamintojo telefoną naudojate?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1152 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokių gamintojų telefonus naudojate  

65 balsai

  1. 1. Gamintojai:

    • Apple
      21
    • Huawei
      10
    • Xiaomi
      17
    • OnePlus
      1
    • Samsung
      11
    • google
      3
    • Honor
      0
    • HTC
      1
    • LG
      0
    • CAT
      0
    • KITĄ
      1


Recommended Posts

Neseniai perėjau nuo Samsung Galaxy S7 į Xiaomi Poco X3. Tikras stebuklas jog galima rasti telefoną su tokiais parametrais (120 Hz FHD IPS ekranas, stereo garsiakalbiai, 5160 mAh baterija, Snapdragon 732G) už vos 169 €'uropinius įskaitant pristatymą į namus. Telefoną naudoju socialiniams tinklams ir multimedijai, kol kas su viskuo susidoroja puikiai. ☺️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

HUAWEI P30 PRO
Realiai viskuom patenkintas tik tuom , kad pirkdamas nepasidomėjau juom, tai jis turi viena lizda, nepažaisi ir su ausinėm isidėjęs nepaklausysi vienu metu. Vienintelis variantas bluetooth ausinės, bet kitaip niekaip. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), VanagasGFX parašė:

HUAWEI P30 PRO
Realiai viskuom patenkintas tik tuom , kad pirkdamas nepasidomėjau juom, tai jis turi viena lizda, nepažaisi ir su ausinėm isidėjęs nepaklausysi vienu metu. Vienintelis variantas bluetooth ausinės, bet kitaip niekaip. 

aftermarketinis spliteris? 1 isejimas i telefona ir 2 out

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), LaurynasJ parašė:

Na nežinau visi flagmanai kainuoja panašiai, taigi lieka tiesiog asmeninis tavo preferencas, nesakau, kad androidiniai telefonai visi blogi ar kažką, bet iš mano asmeninės patirties buvo daug daugiau problemų nei su apple produkcija, kas pastūmėjo išbandyti iphonus, o ir ta kustomizacija didelė man nėra reikalinga, tiesiog apple kasdienes bei mano dažnai naudojamas funkcijas atlieka greičiau, patogiau. Dėl taisymo taip yra sudėtingesnė situacija su iphonais, bet man tai nėra kažkoks didelis rūpestis, kadangi sugebu išaikyti telefonus gan geros būklės, o dėl vidinių gedimų visad yra garantija

galiu pasakyti ,kad taip pat perėjau ant apple telefonų , nors visą laiką naudojau androida vien dėl operacinės sistemos greičio, tikrai ne dėl brando ar ,kad pasigirt kažkam :D tuo labiau žiūrint kam tas telefonas reikalingas , kai buvau jaunesnis ten viskas įdomu buvo tame telefone, dabar realiai jokių žaidimų nieko nereikia, tik skambint internete naršyt ir ten koks fb , instagramas , kiek turėjau tų telefonų android nusiperki po puse metų jau lagina viskas kas įmanoma. su visom tom galimybėm viską keist ant tiek viskas apkrauta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, OwnaGe parašė:

galiu pasakyti ,kad taip pat perėjau ant apple telefonų , nors visą laiką naudojau androida vien dėl operacinės sistemos greičio, tikrai ne dėl brando ar ,kad pasigirt kažkam :D tuo labiau žiūrint kam tas telefonas reikalingas , kai buvau jaunesnis ten viskas įdomu buvo tame telefone, dabar realiai jokių žaidimų nieko nereikia, tik skambint internete naršyt ir ten koks fb , instagramas , kiek turėjau tų telefonų android nusiperki po puse metų jau lagina viskas kas įmanoma. su visom tom galimybėm viską keist ant tiek viskas apkrauta.

Savo Mi 8 naudoju jau gal apie pusantru metu, factory reset'ą gal tik karta teko daryti, bet dėl visiškai kitų priežasčių nei lag'o. Stalčiuje guli Xiaomi Mi 5, kuriam dabar gal jau 4-5 metai, ir jis taip pat vis dar neblogai veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), darrel. parašė:

Savo Mi 8 naudoju jau gal apie pusantru metu, factory reset'ą gal tik karta teko daryti, bet dėl visiškai kitų priežasčių nei lag'o. Stalčiuje guli Xiaomi Mi 5, kuriam dabar gal jau 4-5 metai, ir jis taip pat vis dar neblogai veikia.

kartais atrodo sparčiai ,bet kai pažiūri kai koks senas iphone 7 sukas greičiau nei ten naujas androidas tai nežinau ar labai zjbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, OwnaGe parašė:

kartais atrodo sparčiai ,bet kai pažiūri kai koks senas iphone 7 sukas greičiau nei ten naujas androidas tai nežinau ar labai zjbs.

Gali būti, pačiam iPhone 7 neteko naudoti, vienintelis iPhone kuri naudojau, tai iPhone 5s. Bet esmė, kad man mano Xiaomi Mi 8 yra pakankamai greitas, ypač dar pasigreitinus animacijas per Developer Options. Pažįstamas karta pamatė kaip greitai sukasi, tai net nustebo :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-02-19 18:11, darrel. parašė:

Gali būti, pačiam iPhone 7 neteko naudoti, vienintelis iPhone kuri naudojau, tai iPhone 5s. Bet esmė, kad man mano Xiaomi Mi 8 yra pakankamai greitas, ypač dar pasigreitinus animacijas per Developer Options. Pažįstamas karta pamatė kaip greitai sukasi, tai net nustebo :D 

Aš pats turėjau samsung s8 irgi pasigreitinau tas animacijas tai gan padėjo ,bet po kelių mėnesių vėl pradėjo po truputi strigt tai isivaizduoju kas būtu jas išjungus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1152 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...