Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, darrel. parašė:

Kaip temperatūros, tvarkyklės (angl. drivers)? 

Su intel tuning utility esu su voltage suzaides,nes i5-9300h megsta kaisti, o draiverius neperseniausiai, ka nvidia rekomendavo ta issirasiau, gal tie nvidia driveriai nauji pjauna?

nes i5-9300h gtx 1660ti 24gb ram, ant high 47fps dropai iki 9buna, nors ultra vilkdavo 80 be problemu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, AKッ parašė:

Su intel tuning utility esu su voltage suzaides,nes i5-9300h megsta kaisti, o draiverius neperseniausiai, ka nvidia rekomendavo ta issirasiau, gal tie nvidia driveriai nauji pjauna?

nes i5-9300h gtx 1660ti 24gb ram, ant high 47fps dropai iki 9buna, nors ultra vilkdavo 80 be problemu

Tai kad tu su voltage sužaidęs, man nepasako tavo dabartinės situacijos su temperatūrom. Atsisiunti MSI Afterburner, pasidarai overlay ir stebi temperatūras žaidimo metu. O dėl tvarkyklių, rekomenduočiau su DDU ištrinti pilnai esamus ir tada iš geforce.com atsiųsti naujausius.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Tai kad tu su voltage sužaidęs, man nepasako tavo dabartinės situacijos su temperatūrom. Atsisiunti MSI Afterburner, pasidarai overlay ir stebi temperatūras žaidimo metu. O dėl tvarkyklių, rekomenduočiau su DDU ištrinti pilnai esamus ir tada iš geforce.com atsiųsti naujausius.

daugiau 80 nekildavo, visalaik su msi isijunges bunu kai zaidziu,bet nors 80 o pc sukasi vintiliatoriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...