Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaista jūsų laptopas??? Keli patarimai kurie turėtu padėti


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi nešiojamųjų kompiuterių naudotojai. Kuriu temą kurioje norėčiau padėti tiems kuriems kaista kompiuteriai siekia aukštų temperatūrų.

1. Visu pirmą ką reiktu padaryti jeigu kaista kompiuteris tai išvalyti dulkes ir pakeisti termopastą nes per laiką kompiuteryje prisikaupia dulkių kurios neleidžia praeiti karštam orui pro kompiuterio angas. Rekomenduotina tai daryti metuose kartą.

2. Laikyti kompiuterį ant stalo kadangi jis nuo lovos ar drabužių pritraukia visokių dulkių,plaukų. Laikant jį ant stalo valyti kompiuterį reikės rečiau.

3. Taipogi iš savo patirties rekomenduoju pasijungti dulkių siurblį ir pratraukti dulkes pro kompiuterio angas aš tai darau mėnesyje kartą rezultatas tikrai matomas.

4. Pakelti kompiuterį ant kokių pvž trintukų ar kortų kaladžių taip kompiuteris geriau aušinsis ir bus mažesnės temperatūros kadagi įšeis karštas oras .

5. Pakeisti power nustatymus kompiuteryje. Einame į Power Options pasirenkame Balanced (Recommended) tada change plan settings toliau Change advanced power settings susirandame Processor power management pasirenkame Maximum processor state ir ON BATTERY turėtu būti 60%(Jei nėra įvedame 60%) PLUGGED IN turėtu būti 60%(Jei nėra įvedame 60%).

 

Taigi ačiū už dėmesį pasidalinau keletą patarimų kaip sumažinti nešiojamo kompiuterio kaitimą man šie patarimai tikrai padėjo :) Seniau žaidžiant temperatūros buvo 94% dabar iki 80% max

Būdėjimo režime nieko neveikiant buvo 70-60% dabar 56%

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš naudoju tokį pat tikrai nebrangus  Vokietijoje tik 15€

Yra 3 variantai

1.  Lėtas [pasijungia vidurinis ventiliatorius]

2. Greitesnis [vidurinis išsijungia ir pasijungia 4 šoniniai]

3. Labai greitas [pasijungia visi]

ir tikrai džiaugiuosi jog kompiuteris veikia sparčiai bei nekaista 

images?q=tbn:ANd9GcTGde_1cuTJR9YH7BDa_ng

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, MistakaS parašė:

Aš naudoju tokį pat tikrai nebrangus  Vokietijoje tik 15€

Yra 3 variantai

1.  Lėtas [pasijungia vidurinis ventiliatorius]

2. Greitesnis [vidurinis išsijungia ir pasijungia 4 šoniniai]

3. Labai greitas [pasijungia visi]

ir tikrai džiaugiuosi jog kompiuteris veikia sparčiai bei nekaista 

images?q=tbn:ANd9GcTGde_1cuTJR9YH7BDa_ng

 

Ne visada padeda cooling pad jeigu dulkių pilnos kompiuterio angos tai niekas nepadės tik siurblys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, MistakaS parašė:

Tai dėl šito sutinku nes šiaip irgi prasivalau tik va kaip sėdu prie pc tai ir pasijungiu nes tikrai geriau.

Pats nenaudoju cooling pad nes kadangi naudoju trintukus :D:D:D prasisiurbliuoju kompiuterį,metuos kartą vežu dulkes jog išvalytu iš pc ir nėr problemų :D Kadangi jis buvo stipriai perkaitęs , kad netgi buvo pats išsijungęs automatiškai :D

Untitled.png

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Pats nenaudoju cooling pad nes kadangi naudoju trintukus :D:D:D prasisiurbliuoju kompiuterį,metuos kartą vežu dulkes jog išvalytu iš pc ir nėr problemų :D Kadangi jis buvo stipriai perkaitęs , kad netgi buvo pats išsijungęs automatiškai :D

Untitled.png

Aš pradėjau naudoti todėl kad prieš 2 ar 3 savaites sudegė vaizdo plokštė. apie 2 metus net nebuvo valytas pc nei padėtas auksčiau. tiesiog ant stalo . Sėdėjau vakara ir pyst vaizdas prdėjo nesveikai trūkčiot ir tuo metu pc buvo žiauriai užkaites tai išjungiau ir laikiau apie 2val kad atvėstu taip ir nesusitvarkė tai dbr turėjau pirktis nauja pc nes senas buvo nepataisomas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, MistakaS parašė:

Aš pradėjau naudoti todėl kad prieš 2 ar 3 savaites sudegė vaizdo plokštė. apie 2 metus net nebuvo valytas pc nei padėtas auksčiau. tiesiog ant stalo . Sėdėjau vakara ir pyst vaizdas prdėjo nesveikai trūkčiot ir tuo metu pc buvo žiauriai užkaites tai išjungiau ir laikiau apie 2val kad atvėstu taip ir nesusitvarkė tai dbr turėjau pirktis nauja pc nes senas buvo nepataisomas :D 

Čia tai žiauru :D Aš tai džiaugiuos jog šis mano senukas dar tvarkosi normaliai kuriam 8metai ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Jėzau... Ta rekomendacija kas kiek laiko keisti termopastą yra nesamonė, kadangi kiekvienas kompas reikalaus skirtingai priklausomai kaip jis naudojamas ir koks jo aušinimas... 

2. Dar pasakyk kad ant stalo jis netraukia visiškai dulkių ar plaukų...

3. Geriau jau išardyti ir normaliai su suspaustu orų išspusti, žymiai mažiau rizikos.

4. Irgi labai priklauso nuo laptopo, nevisiem padėda... Man pvz. tai jokio efekto nedavė.

5. O geriausia tiesiog nustatyti High Performance ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, darrel. parašė:

1. Jėzau... Ta rekomendacija kas kiek laiko keisti termopastą yra nesamonė, kadangi kiekvienas kompas reikalaus skirtingai priklausomai kaip jis naudojamas ir koks jo aušinimas... 

2. Dar pasakyk kad ant stalo jis netraukia visiškai dulkių ar plaukų...

3. Geriau jau išardyti ir normaliai su suspaustu orų išspusti, žymiai mažiau rizikos.

4. Irgi labai priklauso nuo laptopo, nevisiem padėda... Man pvz. tai jokio efekto nedavė.

5. O geriausia tiesiog nustatyti High Performance ir viskas.

Wtf kažkas nepatinka praeik nu -_-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...