zHenKaLTU

Krimi.lt naršyklinis žaidimas

Recommended Posts

Sveiki, gal kas pamena tokį lietuvišką naršyklinį žaidimą krimi.lt? Domina ar jis dar iš vis egzistuoja, gal kitu pavadinimu ar yra kažkas panašaus į jį? Kiek atsimenu tuo pačiu metu ant bangos buvo thecrims.com ir marijoskarai.lt
Tai sakau gal bus kas nors iš tų laikų ir atsimena? Ten būdavo toks labiau tekstinis žaidimas, viskas buvo orientuota į pelės paspaudimo greitį, kad negalėtum padaryti labai greitų paspaudimų ir prisigaminti visko bet kiek tai buvo toks kaip ribotuvas jei gerai pamenu 0.3s per click su premium būdavo tas ribojimas sumažintas iki 0.1s :D 

Jei kas žino apie šį žaidimą, atsimena ar turi kokios info ar galbūt kitaip pervadintą pasidalinkint info būčiau dėkingas. :)

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Kaip sakoma kas atsiranda internete tas ir lieka jame tai pavyko kai ką atrasti iš buvusio žaidimo laikų, gal kam aiškiau bus apie ką kalba eina. Taip pat gal kartais kas turi žinių ko reikia tokio tipo žaidimui sukurti, o gal kartais net patys kūrėjais atsirastų?

Screenshot_2021-02-10-23-47-54-452_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-02-10-23-51-16-859_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-02-10-23-52-50-846_com.android.chrome.jpg

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
2021-02-22 22:51, zHenKaLTU parašė:

Kaip sakoma kas atsiranda internete tas ir lieka jame tai pavyko kai ką atrasti iš buvusio žaidimo laikų, gal kam aiškiau bus apie ką kalba eina. Taip pat gal kartais kas turi žinių ko reikia tokio tipo žaidimui sukurti, o gal kartais net patys kūrėjais atsirastų?

Screenshot_2021-02-10-23-47-54-452_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-02-10-23-51-16-859_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-02-10-23-52-50-846_com.android.chrome.jpg

Nedaskaitei gal iki galo pats? Savininko vardas pavardė parašyta aiškiai: Laimonas Masiliūnas, į feisbuko paiešką įvedus randi lengvai tą "trasherį", o manau su juo susisiekus lengvai ir programuotojus atrasi, ar tuos pačius projekto failus. 

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė shadowlight
   Šiandien (2020 Gruodžio 25 dieną) startavo naujas  wap naršyklinis žaidimas, išgyvenimo tematika - Dst.wy.lt.  Jeigu kas nors esate žaidę lygiuose ir norite patirti nostalgiją ar šiaip gerai praleisti laiką, kviečiame prisijungti arba bent jau užmesti akį
   Trmupai apie žaidimą:
   DST - Išgyvenimo žaidimas, nukeliantis Jus į paslaptingą, fantastinį atogražų pasaulį. Jums teks susikauti su keistais salų padarais, rinkti resursus išgyvenimui, grupėse kovoti prieš bosus dėl retų, epinių daiktų, statyti bazę, treniruotis, dalyvauti reiduose. Žaidime pilna juokingų veikėjų, linksmų dialogų ir daug užduočių. DST pasaulis kupinas pavojų tad stenkitės neprarasti gyvybių, arba kitaip jums teks klaidžioti šmėklų karalystėje. 
   Sėkmės ir ačiū už dėmesį
  • Parašė Heofizzy
   Sveiki, norečiau jum pristatyti savo paties kurtą naršyklinį strateginį žaidimą. Tikriausiai daugelis esate girdėję apie travian, genčių karus ar panašius strateginius žaidimus, kuriuose daugelis iš čia esančiu yra praleidę daugybe valandų, statant pastatus ir siunčiant tuos skaičiukinius kareivukus i tolimas kelių valandų keliones... Nostalija.. Tie žaidimai mane žavėjo nuo vaikystės. Atsimenu kaip su draugais žaisdavom tuose greituosiuose privačiuose traviano serveriuose. Prieš pora metu ir pats ne vieną serverį buvau sukūręs. O kiek bugų ten buvo... Vaje   Tai vat nuo privačių traviano serveriu prasidejo mano, kaip programtuojo karjera (sarkazmas). Tačiau po poros metų nesėkmingų bandymų sutaisyti įvairius bugus (didžiausias jų kiek pamenu buvo karių duplikavimasis, ir žinoma tada aš net nežinojau kas tas programavimas palyginti su dabartimi), mečiau aš tuos privačius serverius ir užsigeidžiau sukurti savo žaidimą - geresnį už visus travianus...     Kadangi esu be komandos, dirbu vienas (man 16 metų), taigi tai buvo man kaip hobis. Mokinaus PHP ir kurdamas Hexonaria tobulėjau. Taigi žaidimas tikrai ne tobulas, be to nesu aš koks dailinkas taigi neslėpsiu grafikos yra ne mano. Kiek žinau aplamai tokių žaidimų populiarumas krenta, žinoma išlieka tos grupes "browser based medieval strategy" žaidimų fanai, taigi aš ir priėjau tą laikotarpį kai reikia apsipręsti: ar paleisti žaidimą ir jeigu atsirastų žmonių žaidžiančių ir norinčių kad tokie žaidimai gyvuotų toliau tęsti Hexonaria kūrima, ar viską mesti ir prieš pradedant kurti kažką naujo, labai gerai apgalvoti visas detales. Bet, kadangi aš nuo vaikystės kapojau travianą ir tie tekstiniai strateginiai žaidimai buvo vos ne mano gyvenimo dalis , nedvejodamas nusipirkau domena ir serverį ir esu pasiruošęs atremti lietuvių (ir ne tik) negatyvius pasisakymus, kad tokie žaidimai jau fosilijos ir t.t. Tačiau aš tikiu kad atsiras žmonių kurie siūlys naujas idėjas, bus aktyvus, norės kad žaidimas gyvuotų. Manau kad kiekvienas developeris taip galvotų , na tačiau kaip bus taip.
    
   Taigi užteks čia šitų litanijų metas pašnekėti apie patį žaidimą.
   Hexonaria - kaip jau minėjau yra naršyklinis strateginis žaidimas kurio veiksmas vyksta viduramžiuose.
   Žaidime yra 9 kariniai vienetai. 3 resursų tipai (Medis, molis geležis). Planuoju sukurti kažką tokio kaip karžygį traviane, bet čia jau ateičiai:D, žaidime taip pat rasite 6 pastatus (žadu praplėsti ši skaičių). Na o daugiau pamatysite atėję *commercial* .
   P.S. Žaidimas anglų kalba.
    

    
    

   Užsiregistruoti galite čia
   Hexonaria puslapis: http://hexonaria.com
    
   Ir žinoma jei turite kokių idėjų klausimų ar pasipiktinimų mieliai lauksiu jūsų žinučių!
   e-mail'as: [email protected]
  • Parašė iMusic
   Sveiki, jau turbūt daugelis žinot apie šį naršyklinį žaidimą, bet kas dar nežinot tai pristatysiu jį.
    
   Pradžioje sunkiausia yra naujokams, bet kai sužinai daugiau apie žaidimo pagrindines savybes tai tada būna labai įdomus ir užkabliuojantis žaidimas.
    
   Naujokams yra labai padedama ir skatinama, kad jie pasiliktų žaidime:

    
   Poto kai įsijausi į žaidimą gali būti verslininku, akcijų bendrovės direktoriumi, karinio būrio vadu ar straipsnių rašytoju ir dar kuom tik įmanoma.
    
   Registracija: http://primera.e-sim.org/lan.19422/
    
   Užsiregistravę per mano nuorodą ir pasiekę 7 lygį gausite 2 gold, o tai yra 40 LTL. Taip pat jei paprašysit galėsiu jums duoti maisto, nes naujokams pradžioje sunku gauti maisto.
    
   Žaidimas yra anglų kalba, bet nustatymuose galima pasikeisti į lietuvių kalbą.
  • Parašė Edvassss
   Sveiki mieli skaitytojai, su jumis sveikinuosi jau kokį trečią kartą . Šioje temoje aš noriu pristatyti e-sim.lt valstybės simuliatorių ir kodėl būtent reikia prisijungti į Primera serverį. Jei pavyks gal kažkas iš jūsų užsiregistruos .
   Kaip ir minėjau tai yra valstybės simuliatorius, kuriame kartą per dieną gali pasportuoti, dirbti ir kovoti. „Tai tikrai neužims daug laiko kokias 5-10min per dieną“ tokius žodžius perskaičiau kai pats buvau užverbuotas į žaidimą. Iš dalies gerai sakė, pirmuose žaidėjo lygiuose taip ir bus, bet vėliau, kai priklausysit Military Unit, būsit seime ir valdysit valstybę, rašysit straipsnius, valdysit įmones - tai užims daugiau nei 5-10min.
   Žaidime yra kaip aš vadinu „gyvenimo kelias“, jis prasideda nuo priklausymo MU kuriame būdami dirbsite būrio įmonėse ir kas kelias dienas gausite davinius (maistą, giftus, ginklus) juos turėsite išnaudoti kai lieps būrio vadas, per svarbius mūšius duoda didesnius ir dažnesnius davinius. Primera serveryje naujokas yra specialus būrys - Šauliai į kurį jus tikrai priims. Ten aš jum ir rekomenduočiau eiti kol pasikelsite lygį ir ekonomikos skillą.
   Vėliau, kai sustiprėsite ir išsiaiškinsite kas yra kas žaidime galėsite pradėti savo verslą įkurdami įmonę. Plačiau apie tai paaiškinsiu jau žaidime, nes pakankamai daug aiškinti, gal jūs išvis nedatempsit iki įmonės kūrimo ?
   Dar vėliau, kai būsit žaidimo veteranais, suprasit kad reikai traukti į žaidimą žmones patiems ir niekas už jus to nepadarys galėsit eit į seimą ir įsitraukt į žaidimą pasauliniu mastu, būti diplomatu, ministru, priiminėti įstatymus, kurti projektus, skelbti karus. Tai tikrai sunku, bet labai svarbu mūsų eLietuvai. Kaiptik šiandien, 700-ąją dieną vyksta prezidento rinkimai, tai naujas žingsnis į šalies ateitį ir puiki diena pradėti žaisti , be to, balsą galima parduoti, arba pačiam balsuoti už norimą kandidatą (gausite patirties).
   Žaidime veikia naujokus remianti Naujokų ministerija. Ją sukūrė senieji e-sim žaidėjai lietuviai, su jos pagalba galima lengvai gauti pinigėlio, kurio reikės ateičiai. Dar vienas patarimas prieš pabaigą, gold valiutos NEIŠNAUDOKIT tai labai svarbi valiuta, už kurią kuriami ir tobulinami būriai bei įmonės, o pirkti ją brangu. Pasikvieskite į žaidimą draugų, bus linksmiau žaisti ir jie užsiregistravę per jūsų nuorodą jums uždirbinės gold.
   Geriau žaisti Primera serveryje, nors jis ir senas, jame žaidžia daugiau lietuvių ir visas gold kurį užsidirbsite bus vertingesnis, nes jo čia negalima pirkti už realius pinigus, ne taip kaip kitame serveryje
   Dabar cj apdorojat mano prirašytas nesamoens ane ? Nu, jei sudominau tai registruokities http://primera.e-sim.org/lan.211426/ . Susitiksim žaidime, dėl klausimų rašykit man žaidime, į draugų sarašą automatiškai įmes.
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.