Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pats šūdiniausias serveris lietuvoje


Vorkath

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1147 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

AR ŠŪDINAS?  

77 balsai

  1. 1. AR ŠUDINAS SERVERIS?



Recommended Posts

Nelabai supratau, kam video gale buvo prikišti „San-Andreas.lt“, kuris nebuvo mano vaisius, kaip ir šis. Scottas teisingai viršuje pasakė, „200k“ už pasakytus bugus? Meh, jau geriau atsikratysime, nei leisime vadovauti kažkokiems asmenims. Nieko negaliu pasakyti apie video, kadangi čia dauguma dizinformacijos, nei informacijos jog čia šūdiniausias serveris, ginčiuosi, bet su asmenimis kurio to neverti - nedarysiu, tiesiog, laiko tiek daug neturiu kaip pats autorius, ne tiek žemai krisiu. Bet kam čia rūpi kažkieno nuomonę, ane Germa? Atrodai su amžiumi, galvojau ir sakiau kad tau ~16, nes per kurimą, ir meną nelabai nusimanai, nesupyk, dėl to tavo kurtas INTRO manęs nesudomino, nežinau kas tau sakė jog tau mokės pinigus, už megėjišką veiką, abejoju. Visi šiame video įdėti momentai yra iškirpti iš konteksto ir sumontuoti jog kiekvienam žiūrovui būtų įdomu žiūrėti. Bet tikėtis iš 20+ amžiaus žmonių tokio elgesio... „Subway“ ir pasiektumėte karjerą... Gailiuosi jog dar tokie žmonės ir buvo komandoje, tačiau iš klaidų mokomės, dar vis apsilanko pastarieji į serverį, tai reiškias jog domities projektu, ir užgauliojate jog esu EGO pakeltas žmogus, ne, tai jūs su savo ego, „500k už visus pasakytus bugus“, Germa daugiau su LOGAIS pasakė to nenorėdamas. 

 

Komentarai iš užblokuotų asmenų:

image.png.b884196bfa0c058124565a36149f1568.png

Na, aš tikiuosi jog IQ pakils, ir nusileisit labiau nei kiti.

 

Nežinau, kuo galėjote parodyti įkeldami video kaip pastarieji čytiną, ir yra užblokuoti už kenkėjišką elgesį ar čytinimą, tai turbūt kiekvienas serveris tai daro? Nežinau, prasilenkėm turbūt su sveiku protu.

Reziume, ačiū už reklamą, nors ir nekokia, bet vistiek - daugiau akių, daugiau susidomėjimo :blink: 

Linkime visekeriopos sėkmės tiek Mantui, tiek Jums: nes matau įskaudino žodžiai, kuriuos pasakėme jog leido sukurti tokį ilgą video :D (Laukiu žinutės, you waste my time).

 

Išeikvojot mano 10 minučių brangaus laiko... Germa pay me

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išnaudojai klaidas projekte, bandei jam pakenkti iš vidaus ir dar turi kažkokias pretenzijas? Pasirodai save ne kaip, linkiu, jog sunkiai kas priimtų į projekto komandą ateityje, nes čia laisva kėdė geriau negu tu ir patikėk, reikia sugebėt susiknist, jog iki tiek daeit :D Bent matosi jog gyvenime esi produktyvus, nes tikrai nekuri kažkokių bereikalingų samp video jog paskleist nesąmonių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Metas lankyt pamokas, o ne sampą belst kiekvieną dieną ir video kurt apie projektą, kurį bando žlugdyti :D:D Bent lietuvių kalbos pasimokintum, ir parašytum "Lietuvoje", o šiaip šešiolikinis neturintis ką veikti be sampo, bando griauti projektus be jokio tolko, smagumas čia jam matai, graudu ir tuo pačiu gaila žmogelio.

Redaguota , nario gigantas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Scottas. parašė:

Uh, germa tu germa. Taip, prisipažystu, tavo video be copyright naudot buvo mano klaida, tačiau tu prižiūrėjai mūsų yt ir fb puslapius, tad poto bėdos kaip ir nematėm. Apie patį serverį ir bugus kur rodai - dauguma jau viskas sutvarkyta ir nuo tavo bano praėjus geroms 5 dienoms, žaidimas visiškai kitoks nei buvo pradžioje, pripažinsiu, mūsų klaida buvo startuot per mažai išsitestinus ir šiek tiek paskūbėjus. Romos per dieną nepastatė :D 

Dabar apie tave ir LSG tavo šaiką. Žinok net graudu yra, kai 25 metų žmonės už bugų išnaudojimą, nesamonių darymą ir atmestiną požiūrį į savo pareigas praranda administracijos prižiūrėtoją, apsiverkia ir su visa savo chebra iš LSG prisijungia ir pradeda visus baninti, gaujas uždarinėti ir panašiai. Tai yra vaikiškas elgesys ir tavo tie visi Zygis_Luciano, Fred_Luciano ir panašiai ištikro sugadina mano požiūrį į LSG. Neesu linkęs šmeižti visos bendruomenės tik dėl poros žaidėjų, tačiau tavo draugeliai ir visa jūsų gauja ištysai būdavo pagaunami su čytais, verkė per visus galus, nardė man kaip tik įmanoma ir parodė, kad nei vienas iš jų neperlipa 70 IQ ribos su savo content'u forume. Gal ir gerai, kad Gintokis parodė savo tikrąjį veidą ir po beveik 5 mėn bendradarbiavimo buvo išmestas. Ne vieno teigimu - jis griovė projektą iš vidaus. 

Apie tave kita kalba - nors ištikro atrodai normalus žmogelis, fun tikrai esi, sugebi ir editint video, ir fb puslapyje neblogai darbavais, tačiau su klaidų išnaudojimais pasirodei išties nekaip. Savu noru su kažkokiu ten draugeliu kaip ir pats sakei ištisas valandas ir naktis ieškojai pinigų klaidų. Tavo argumentas buvo : nesu piktybinis, nedarysiu nesamonių, atrodo fun serveris, nenoriu jo griauti. Ne kartą buvo iš tavęs ir tavo draugelio atimti pinigai, dėl skundų iš žaidėjų, nes per /top rodo žaidėjus su milijardais pinigų. Klaidos buvo atrastos ir sutvarkytos, dėka ne tavęs, o žaidėjų kurie išties norėjo gero serveriui. Galiausiai kai atsibodo derėtis su tavimi ir tavo draugeliu, nes tu norėjai milžiniškų, ekonomiką gadinančių pinigų tam, kad parodytum mums klaidas (Atsilygint siūlėm mažesnėm sumom, kurios nedarytų didelės įtakos serveriui, tačiau tau netiko), užblokavom tave ir tavo tą draugą rcon banais. Tu iš esmės apsiverkei, kad tiek laiko praleidai IŠNAUDODAMAS SERVERIO KLAIDAS ir supykai, kad už tai gavai baną, nes reketavai savininkus :D Po dar keletos banų su fake paskyromis galiausiai apsiraminai. Jeigu čia neįžvelgi savo klaidų, tai žmogau sorry, bet užblokavimas už kenkėjišką elgesį ir klaidų išnaudojimą buvo tikrai pelnytas.

TLDR : Serveris startavo šiek tiek per anksti, todėl klaidų buvo labai nemažai, šiuo metu jau dauguma sutvarkyta ir žaidimas visai kitoks. LSG'iniai su pareigomis iš vidaus griovė serverį ir prisikvietę savų valdė gaują paremtą vien čytais. Galiausiai neapsikentus reketavimų už atrastus pinigų bugus iš Germos, jis gavo baną, Gintoki supyko ir pusę servo prabanino ir visi LSG'iniai atsitraukė. Reziumė : Atsikratėm šiukšlių.

 

Also, labai kažkaip weird pasirodė mano pokalbis su gintoki iškirptas iš konteksto, atrodė lyg norėtum parodyti keiksmažodžius ir įžeidinėjimus, nors bendravau tiesiog tokiu dumbed down stiliumi, kas čia dažnai matoma. Tai jeigu bent jau kursi, dėk normalią medžiagą, ne iškirptą iš konteksto bandant apšmeižti mus.

GG ateis kaip ir sa-mp.lt kai valdzioj buvai :)

@faxenas look at dis xddddddd

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, gigantas parašė:

Metas lankyt pamokas, o ne sampą belst kiekvieną dieną ir video kurt apie projektą, kurį bando žlugdyti :D:D Bent lietuvių kalbos pasimokintum, ir parašytum "Lietuvoje", o šiaip šešiolikinis neturintis ką veikti be sampo, bando griauti projektus be jokio tolko, smagumas čia jam matai, graudu ir tuo pačiu gaila žmogelio.

image.png.292ad2b3acc24e78913486c927616ab1.png

Jie jau pripratę... Viskas gerai, čia tik demėsio trukūmas, LSG forumuose lai įmeta šį video, tai ir daugiau ON bus :D LSG 10+ on padarė, daugiau - buggino, blokavom, todėl tokios dramos ir vyksta :D Ačiū @gigantas už atsakymą :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Paška. parašė:

image.png.292ad2b3acc24e78913486c927616ab1.png

Jie jau pripratę... Viskas gerai, čia tik demėsio trukūmas, LSG forumuose lai įmeta šį video, tai ir daugiau ON bus :D LSG 10+ on padarė, daugiau - buggino, blokavom, todėl tokios dramos ir vyksta :D Ačiū @gigantas už atsakymą :D 

Tu esi toks keistas individas, ar tu išvis dar proto šiek tiek turi? :D Random'as ir tu viskuom tiki. Kaip ir jūsų banai žmogus gauną baną už tai kad neturi gaujos neturi tinkamo lvl pirkti ginklams ir tai sako yra ginklų čytas, poto sakai kad tai ,,ban apėjimas" žmogau apsispręsk, susiimk ir uždarykit šį projektą, vistiek ilgai nelaikysit, dėl Scott'o ir Yorgey nieko negaliu sakyt žmonės stengiasi dėl projekto, bet tu *Myliu SuperGames.lt* dėjas sėdi ir visiems pisi protą, tu kažkoks keistas individas su savo EGO užsikėlęs esi taip kad nunx :D, keisti esat bandydami 2k21 metais kurti samp projektą, tikiuosi laikysi savo projektą ilgai. Ir kai stumei ant ,,LSG" serverio ir pasakėm savo žodį iškart užbaninai dc, įdomus individas esi, sėkmės su serveriu kuris neilgiau bus nei keli mėnesiai. :) 

p.s nepriimkit asmeniškai viska dariau tik todėl nes reikia parašyti lietuvių k. rašinį, bandau semtis idėjų.

Redaguota , nario Stasys=)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, Stasys=) parašė:

Tu esi toks keistas individas, ar tu išvis dar proto šiek tiek turi? :D Random'as ir tu viskuom tiki. Kaip ir jūsų banai žmogus gauną baną už tai kad neturi gaujos neturi tinkamo lvl pirkti ginklams ir tai sako yra ginklų čytas, poto sakai kad tai ,,ban apėjimas" žmogau apsispręsk, susiimk ir uždarykit šį projektą, vistiek ilgai nelaikysit, dėl Scott'o ir Yorgey nieko negaliu sakyt žmonės stengiasi dėl projekto, bet tu *Myliu SuperGames.lt* dėjas sėdi ir visiems pisi protą, tu kažkoks keistas individas su savo EGO užsikėlęs esi taip kad nunx :D, keisti esat bandydami 2k21 metais kurti samp projektą, tikiuosi laikysi savo projektą ilgai. Ir kai stumei ant ,,LSG" serverio ir pasakėm savo žodį iškart užbaninai dc, įdomus individas esi, sėkmės su serveriu kuris neilgiau bus nei keli mėnesiai. :) 

p.s nepriimkit asmeniškai viska dariau tik todėl nes reikia parašyti lietuvių k. rašinį, bandau semtis idėjų.

Tai kad buvai pats pirmas užblokuotas už čytinimą (molotov, granatų) mėtymus pirmuoju RCON banu, 30€, uždėta jog tokie asmenys nesilankytu „DC“ programoje taip pat minėjai jog esame „ligoniai“ tokias kainas dedami, tačiau ne, tai yra išgąsdinimo formoje jog kiti tai nedarytų ir pasibaidytų tokios kainos. Asmeniškai aš, net ir būtum sumokėjas 30€, nebūčiau atblokavęs, o pinigus grąžinęs bet kokią kaina, bet... man tokių žmonių nereikia. Kaip ir Micheal_Scott sakė, atsikratėme šiukšlių. Kuom ir džiaugėmes, nesutikau sumokėti 500k Germai ir Bun:

image.png.f1a210da04bc0eacd6fd8a3a68839509.png

Tai ir supykot, tai nežinau, tas „nesveikas bugas“ yra investicijos, neturint pinigų eidavo vis tiek buginti, antras bugas tai su „Slotais“, kuris irgi išimtas ir tvarkomas.

Nežinau, siūlyčiau ir tau IQ padidinti, ir nebesižeminti, nors su kuom čia žeminsiesi, nes ir taip jau pažemintas tarp visų tavo draugų. ☮️ Nesipykstam, nes niekas ant manęs ir nepyksta ?

 

EDIT: Aš norėjau dėti 100€, tai sakė kad per daug, tai, įsivaizduok, ką būtum daręs gavęs pirmasis RCON baną? Kokios dramos būtų ? ^^ 

Redaguota , nario Paška.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tbh čia yra liūdna žiūrėti kaip testuotojai yra nuvertinami, lyg jie būtų nieko verti, kai jie yra core žmonės projekto vystime. Man kyla klausimas kodėl niekas jiem nemokėjo pinigų, o kišo kažkokias irrelevant in-game currency?  Nors jei už video niekas nesumokėjo tai kaip ir viskas aiškiau darosi.

Jei serveryje yra game-breaking klaidos, o pranešus jas nieko negauni. IR DAR GAUNI BAN'Ą? oi vaikyti, aš ne tik abusinčiau bug'us, bet ir stengčiaus uždaryti serverį. Nes jeigu nieko negauni kaip reward, pasirewardini save entertainment'u. Ir tas dalykas, kad "pAsIeLgĖ kAiP mAžAs VaikAs" ir išnaudojo klaidas parodydamas "savo amžių" yra plain stupid. Developeris(-iai) padarė tokias game-breaking klaidas in the first place, be jokių savo internal testavimų, on top of that čia tokios lengvos klaidos kiek matau.

Ši tema labai skatina mane taip pat įsirašyti samp'ą ir ateiti grynai aplaužyti serverį, nes aš tikiu, kad ten pilna klaidų panašių kaip šios.

 

beto, gal gali man kas paaiškinti kuom yra baisesnis rcon banas už kitus banus? never got grasp of that

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Zero Two parašė:

tbh čia yra liūdna žiūrėti kaip testuotojai yra nuvertinami, lyg jie būtų nieko verti, kai jie yra core žmonės projekto vystime. Man kyla klausimas kodėl niekas jiem nemokėjo pinigų, o kišo kažkokias irrelevant in-game currency?  Nors jei už video niekas nesumokėjo tai kaip ir viskas aiškiau darosi.

Jei serveryje yra game-breaking klaidos, o pranešus jas nieko negauni. IR DAR GAUNI BAN'Ą? oi vaikyti, aš ne tik abusinčiau bug'us, bet ir stengčiaus uždaryti serverį. Nes jeigu nieko negauni kaip reward, pasirewardini save entertainment'u. Ir tas dalykas, kad "pAsIeLgĖ kAiP mAžAs VaikAs" ir išnaudojo klaidas parodydamas "savo amžių" yra plain stupid. Developeris(-iai) padarė tokias game-breaking klaidas in the first place, be jokių savo internal testavimų, on top of that čia tokios lengvos klaidos kiek matau.

Ši tema labai skatina mane taip pat įsirašyti samp'ą ir ateiti grynai aplaužyti serverį, nes aš tikiu, kad ten pilna klaidų panašių kaip šios.

 

beto, gal gali man kas paaiškinti kuom yra baisesnis rcon banas už kitus banus? never got grasp of that

Labas Martynai,

Gavo baną, ne dėl to jog rado klaidas ir jų nepasakė, o jomis abusino kaip ir pačio sukurta tema apie „Greenside“ serverį, tavo istorija panaši kaip ir čia, tu negavai atlygio - tavo užblokavo nes neva turėjo „logus“. Viskas panašiai, bet tokios pačios istorijos, dėja, nesulaukėme.

Nežinau iš kokio konteksto ištraukiai šią „pastraipą“ kaip: "pAsIeLgĖ kAiP mAžAs VaikAs" ir išnaudojo klaidas parodydamas "savo amžių" yra plain stupid. Kažkaip akivaizdu, niekas to neminėjo, o pinigais manau, aš minėjau, dėja, nežinai - sakai. 

RCON yra taspats kaip BAN, tik kažkoks kitoks iškraipytas „pavadinimas“. 

Aš manau laikytis šiuo „jau gėriau reikėjo sumokėt pinigus ir žaist pagal mūsų taisyklęs nei laikytis savo ego“, „Scottai, kai kursi naują projektą, parašyk supisim dar labiau, nes tavo padejėjas turi didelį ego kuris mums tai trugdo daryti“. Labai stiprią pusę pasirinkai ginti, kuri vos ne su kiekvienu žodžiu, kiša pagalius į ratus. Geriau susidaryti savo nuomonę, nei sutikti su kišama dezinformacija sau į galvą.

 

EDIT:
Dėja, čia ne panaši situacija, apie klaidą nepasakė, o ją naudojosi ir šantažavo jei neduosi 500k, padarom video ir parodom visiems klaidą. „Play it“ Martynai.

Redaguota , nario Paška.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Paška. parašė:

Labas Martynai,

Gavo baną, ne dėl to jog rado klaidas ir jų nepasakė, o jomis abusino kaip ir pačio sukurta tema apie „Greenside“ serverį, tavo istorija panaši kaip ir čia, tu negavai atlygio - tavo užblokavo nes neva turėjo „logus“. Viskas panašiai, bet tokios pačios istorijos, dėja, nesulaukėme.

Nežinau iš kokio konteksto ištraukiai šią „pastraipą“ kaip: "pAsIeLgĖ kAiP mAžAs VaikAs" ir išnaudojo klaidas parodydamas "savo amžių" yra plain stupid. Kažkaip akivaizdu, niekas to neminėjo, o pinigais manau, aš minėjau, dėja, nežinai - sakai. 

RCON yra taspats kaip BAN, tik kažkoks kitoks iškraipytas „pavadinimas“. 

Aš manau laikytis šiuo „jau gėriau reikėjo sumokėt pinigus ir žaist pagal mūsų taisyklęs nei laikytis savo ego“, „Scottai, kai kursi naują projektą, parašyk supisim dar labiau, nes tavo padejėjas turi didelį ego kuris mums tai trugdo daryti“. Labai stiprią pusę pasirinkai ginti, kuri vos ne su kiekvienu žodžiu, kiša pagalius į ratus. Geriau susidaryti savo nuomonę, nei sutikti su kišama dezinformacija sau į galvą.

 

EDIT:
Dėja, čia ne panaši situacija, apie klaidą nepasakė, o ją naudojosi ir šantažavo jei neduosi 500k, padarom video ir parodom visiems klaidą. „Play it“ Martynai.

vienintelis dalykas i kuri atsakysiu, nes akivaizdu, kad esi PSICHOPATAS. Manipuliacija Scott'u, milzininkas ego ir saves iskelimas, stalkinimas, faktu pagal save kraipymas ir tycinis gaslightinimas. Teigiat, kad tycia meluoju, nors viskas grynai aktualiais logais rodoma. Is manifesto viena is begales fotkiu automatiskai paneigianti visas tavo 500 zodziu pastraipas.

SVARBI DATA
Screenshot_17.png.105201285b5bfb78d7bc7539866d6cb9.png
DO NOT REPLY nebent turi kazka kita nei tuscius zodzius.

su nosinem raidem rasyti cringe, pay me first.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1147 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...