Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

saukimas i kariuomene


Hugo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), Matas S. parašė:

O ką ne? Ką valdžia daro dėl žmonių gerovės? Mokesčius didina? Pensijas mažina? :D Visus pinigus kiša mentam arba seimo nariam į kišenes?

Mentam ? Tie mentai motina tavo gina nuo girto tevo. Saugo, kad eilinis kaimo *Cenzūra* nepapjautu taves del 5 euru ir tau atrodo, kad jiems kazkiek euru patrupina ne del zmoniu geroves? Atsibusk, vaikeli.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Man smalsu kokiu principu sąrašai veikia. Kiek draugų buvo sąrašuose ir kurie nesiruošė mesti darbų ir kt, gavo 15 eurų susimokėt ir jų niekas nebelietė, vienas eilėje 5800, kitas 8500. Tie kurie sąraše tarkime 1500, teko girdėti kad patampo už ūsų, paleisti lengvai nenori. 

Ir kaip skaičiuojama, jeigu šiemet žada imti apie 3900 žmonių, šaukė netoli 40000, ims tuos 3900 per visą Lietuvą, ar per rajoną? Sąrašai yra Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir kitiems rajonams, į kuriuos įeina mažesni miestai. Tai tarkime jeigu planas imti 3900 žmonių, čia būtu tarkime 650 bachūrėlių nuo rajono, teisingai? Tai jeigu kažkas yra Kauno rajono sąrašo ~5000 eilės numeryje, galima sakyt kad šiemet laisvas?

Nelabai suprantu šitą sistemą, niekur neradau kad būtu išaiškinta. 

Ima procentą šauktinių iš tam tikro regiono. Sistemą yra visiškai random. Praeitais metais vienas draugas buvo 11000 eilėje, kitas 3000 eilėje. Nuėjo į medicininę pirmas tas, kuris buvo 11000 eilėje, praėjo ir buvo įtrauktas iškart į šauktinius. 3000 eilėje - ėjo paskutinę dieną, medicininę taip pat praėjo, tačiau neįtraukė jo, nes per daug savanorių ir šauktinių įtrauktą buvo.

 

Bendrai tariant čia visiškai random dalykas yra. Bent jau iš aplinkinių kalbų susidaro toks įspūdis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

buvau saukiamas, 2020 viska praejau bet pries visko praejimo uzkibo ne uz sirdies, kur nuo vaikystes ne kas o del pedu kad 'pilnapadyste' sake, kad per diena nustatyts ar 3-4 lygis jeigu soku i 3-4 lygi reiskias esu nelaukiamas armuxoj. o jeigu 1.2 ir spekit ka? :) 6-7 menesiai jokio skambucio jokio pranesimo nieko, pats skambinausi teiravausi sake, kad gausiu istatyma ir pasakys ir dabar iki tol nieko. o jus dar kazka apie smegenu idejima kalbat:DDd ne 18-19 amzius kad *Myliu SuperGames.lt* daktarai butu sunu smegenys su zmogaus keistu ir bandytu kazka bandyti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu 700 kažkelintas eilėj savo rajone, praeitais metais irgi buvau šaukiamas, šaukimas "mėtosi" kažkur, "negaunu" :)

Šiais metais taipogi nežadu ten rodytis ir tuo labiau eit švaistyt laiko 9 mėnesius, kad smaukytis palapinėj ir mokintis kaip ginklą valytis, turbūt tai labai pravers gyvenime juk. 

Bet juokingiausia yra ne pinigų plovimas per tuos "šauktinius", o tokie nevykėliai kaip @Teisingas Personažas kurie skundžiasi kaip Lietuvoj blogai ir Skandinavija yra pasakų šalis. Dar save vadina klounas "žinių apie gyvenima turinčiu žmogumi". Tu klounas pardavinėji savo duomenis už 5 eurus, kad kiti prisijungtų, duotų savo duomenis ir gautum nuo jų dar 5 eurus. Pardavinėji žaidimų, sampo accountus. Ką jau kalbėt apie logotipus už dyką. Turbūt labai vertini savo laiką.

Mažiau klausykit tokių gyvenimo nuskriaustų vaikų, kurie ieško prieglobsčio kitoj šaly. 

 

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, esu kviečiamas taipogi į kariuomenė, bet gyvenu Vokietijoje ir esu jiems pasiskambinęs ir pasakęs, jie paprašę mano duomenų, priežasties ir viskas. Taigi priežastys mano yra paprasta, gyvenų Vokietijoje - ten lankau mokykla, neturiu galimybių grįžti į Lietuva nes noriu pabaigti mokslus ir tęsti pasirinkta savo profesija, jiems nusiunčiau į E-mail savo mokyklos pažymėjimą, pasą, gyvenamąją vieta, ir t.t. Tad dėl tavo priežasties tai tikiuosi taip pat pavyks išsivaduoti iš knapliu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visa reikalinga informacija gyvenantiems užsienyje yra pateikiama čia. Faktas, kad gyveni užsienyje neatleidžia nuo pareigos atlikti Karo tarnybą. Pirminę informaciją galima pateikti ir nuotoliniu būdu. Manau, kad svarbiausia yra palaikyti ryšį ir vykdyti, tai, kas yra numatyta pagal šauktinių sąrašą. Jeigu rašo, kad atidėta – gali nieko nedaryti. Jeigu rašo, kad reikia skubiai susisiekti ar atvykti į RKPKS – tokiu atveju reikėtų imtis veiksmų.

Žinoma, jeigu nesiimsi jokių veiksmų gali būti taikoma administracinė ir baudžiamoji atsakomybė. Siūlau išvengti baudų ir bereikalingų nesusipratimų. Pagrindinė pirminė pareiga yra tiesiog atvykti arba susisiekti. Net ir atlikus šią dalį, nebūtinai reikš, kad reikės pradėti Karo tarnybą.

Eilės numeris yra matomas tik pagal regioną. Jeigu esi savo regione iki, pavyzdžiui, 2574, tai nebūtinai reikš, kad reikės atlikti Karo tarnybą. Karo tarnybą atliks šiais metais tik 3828 vaikinai iš visos Lietuvos, o ne atskirai pagal regioną. Sąraše yra ir tie, kurie nusprendė Karo tarnybą atlikti savo noru. Karo tarnybą didžiąją dalį ir sudaro savanoriai.

Mano kolegos tvirtina, kad iš praeitų metų šauktinių sąrašo tik iki 100 vaikinų buvo realiai pašaukta. Kita dalis buvo savanoriai.

prieš 4 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Aš pats Kauno regiono sąrašė beveik 6000 vietoj eilėje, man mokslai, egzai šiemet, praktika, tris kartus keičiau mokyklas ir mokslus kol atradau kas man tinka ir sekasi, tai ką mest man viską dabar, tikrai nemesiu, neesu aš ant tiek patriotiškas, o ir psichologiškai sveikata pakrikus per pastarus metus stipriai, abejoju net ar atlaikyčiau jeigu kalbant atvirai. Pernai buvau 470 sąrašę, atsidėjau dėl mokslų, sakė, kad jei šiemet šauks, atsidėt nebegalėsiu dėl niekam nežinomų priežasčių, tikėjausi pasiseks ir nešauks - nepasisekė. Tai ką į mane žiūrės kaip į išdaviką, teroristą dabar.

Ne iki galo supratau. Jeigu mokaisi, karo prievolė yra atidedama. Remiantis LR Karo prievolės įstatymo 15 straipsnio 1 dalies 1-2 punktais:

1) ne vyresniems kaip 21 metų bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokyklų mokiniams;
2) aukštųjų mokyklų studentams – vieną kartą vienam studijų laikotarpiui pagal pirmosios pakopos (profesinio bakalauro ir bakalauro) studijų programą arba vientisųjų studijų programą, pagal antrosios pakopos studijų programą arba vientisųjų studijų programą, pagal laipsnio nesuteikiančią studijų programą, pagal studijas doktorantūroje;

Redaguota , nario ARTacp
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Sveikas, esu kviečiamas taipogi į kariuomenė, bet gyvenu Vokietijoje ir esu jiems pasiskambinęs ir pasakęs, jie paprašę mano duomenų, priežasties ir viskas. Taigi priežastys mano yra paprasta, gyvenų Vokietijoje - ten lankau mokykla, neturiu galimybių grįžti į Lietuva nes noriu pabaigti mokslus ir tęsti pasirinkta savo profesija, jiems nusiunčiau į E-mail savo mokyklos pažymėjimą, pasą, gyvenamąją vieta, ir t.t. Tad dėl tavo priežasties tai tikiuosi taip pat pavyks išsivaduoti iš knapliu. 

Tie kurie pateikia dokumentus dėl mokslų, gaunasi taip, kad tau prasitęsia viskas iki 26 m. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, AKッ parašė:

as tai dar 1 dalyko nesuprantu, tokia cia ta covid pandemija pavojinga,niekur isvaziuot negalima,viskas uzdaryta,bet barake uzsidarius sedet su kitais,tai galima? :D kaip cia suprast? jei grizus po paleidimo visus uzkres kazkuris karys?

Galbūt, kas nors mane patikslins, bet šiaip per karantinus dabar labai retai buvo išleidę. Pavyzdžiui, žinau, kurie pradėjo rugsėjį ir juos išleido tik dabar per šventes. Visą laiką buvo tarnyboje. Per pirmą karantiną iki pat tarnybos pabaigos buvo uždaryti ir sutrumpino tarnybą dėl to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ARTacp parašė:

tau. Jeigu mokaisi, karo prievolė yra atidedama. Remiantis LR Karo prievolės įstatymo ...

 

Man 22, taip kad aš mokausi, bet padaryti nieko negaliu, nes mat vienais metais per "senas".

 

49 minutes prieš, ARTacp parašė:

Galbūt, kas nors mane patikslins, bet šiaip per karantinus dabar labai retai buvo išleidę. Pavyzdžiui, žinau, kurie pradėjo rugsėjį ir juos išleido tik dabar per šventes. Visą laiką buvo tarnyboje. Per pirmą karantiną iki pat tarnybos pabaigos buvo uždaryti ir sutrumpino tarnybą dėl to.

Du artimi draugai, su kuriais nuolat palaikau ryšį, tarnauja, abu buvo paleidžiami namo labai netgi dažnai, tai darbe, tai namie, tai darbe, tai namie. Vienas žinau tiksliai kad jau parsinešė namo iš darbo covid'ą, visa šeima persirgo, visa laime be sudėtingų komplikacijų. Sakė labai labai daug žmonių būtent dirbančių kariuomenėje namo parsinešė bacilą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ARTacp parašė:

Galbūt, kas nors mane patikslins, bet šiaip per karantinus dabar labai retai buvo išleidę. Pavyzdžiui, žinau, kurie pradėjo rugsėjį ir juos išleido tik dabar per šventes. Visą laiką buvo tarnyboje. Per pirmą karantiną iki pat tarnybos pabaigos buvo uždaryti ir sutrumpino tarnybą dėl to.

Taip, per pirmą karantiną buvom išleisti tik du kartus, neturėjom vėlykų atostogų todėl tiesiog sutrumpino tarnybą, o tas pats vyksta ir dabar. Dar vyks vadinamos "pamainos" tarp PKT, kiekvienas PKT prieš pradedant savo pamainą, atlieką covid testą ir yra izoliuotas iki jo rezultato. Kubrike sėdėdamas turi n kartų mažesnį šansą užsikrėsti, negu bastydamasis po parduotuvės, prekybos centrus, ką ir daro jaunimas, nes kaip kitaip laiką stumt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), the.rsrytis parašė:

Tie kurie pateikia dokumentus dėl mokslų, gaunasi taip, kad tau prasitęsia viskas iki 26 m. 

Jo, gali būti nes mano priežastis kitokia, nei kito žmogaus su darbais susijusiais, nes mokslų aš negaliu mesti nes jau 3 metus gyvenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mesti mokslus tam, kad 9 mėnesiam ne savo noru išeiti kažkur į miškus yra didžiausias briedas kokį tik įmanoma išmąstyti. Tokioj kaip JAV atvirkščiai, eik į kairuomenę ir yra tikimybė, jog nemokamai į koledžą įstosi, dėl ko tūkstančiai jaunuolių ir eina, pas mus atvirkčiai, nors ačiū Dievui yra ir nemokamų vietų įstoti mokytis, bet tave dar ir iš ten išeiti privers jeigu kompiuteris nuspręs tave įnešti į sąrašą. Pirmus 18 metų visi aplink tik ir kalba, kad mokslas tai šviesa, be mokslo niekaip, eik tik ir mokykis, kuo ilgiau ir kuo aukščiau - tuo geriau. Dabar gaunasi atvirkščiai, nafik mokslai, davai einam karo pažaist. 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, cCheerSs parašė:

Mesti mokslus tam, kad 9 mėnesiam ne savo noru išeiti kažkur į miškus yra didžiausias briedas kokį tik įmanoma išmąstyti. Tokioj kaip JAV atvirkščiai, eik į kairuomenę ir yra tikimybė, jog nemokamai į koledžą įstosi, dėl ko tūkstančiai jaunuolių ir eina, pas mus atvirkčiai, nors ačiū Dievui yra ir nemokamų vietų įstoti mokytis, bet tave dar ir iš ten išeiti privers jeigu kompiuteris nuspręs tave įnešti į sąrašą. Pirmus 18 metų visi aplink tik ir kalba, kad mokslas tai šviesa, be mokslo niekaip, eik tik ir mokykis, kuo ilgiau ir kuo aukščiau - tuo geriau. Dabar gaunasi atvirkščiai, nafik mokslai, davai einam karo pažaist. 

jis turbut nezino skirtumo tarp  tarp morkos ir brokolio su svogunu kuriuos ides i mesmale :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Mesti mokslus tam, kad 9 mėnesiam ne savo noru išeiti kažkur į miškus yra didžiausias briedas kokį tik įmanoma išmąstyti. Tokioj kaip JAV atvirkščiai, eik į kairuomenę ir yra tikimybė, jog nemokamai į koledžą įstosi, dėl ko tūkstančiai jaunuolių ir eina, pas mus atvirkčiai, nors ačiū Dievui yra ir nemokamų vietų įstoti mokytis, bet tave dar ir iš ten išeiti privers jeigu kompiuteris nuspręs tave įnešti į sąrašą. Pirmus 18 metų visi aplink tik ir kalba, kad mokslas tai šviesa, be mokslo niekaip, eik tik ir mokykis, kuo ilgiau ir kuo aukščiau - tuo geriau. Dabar gaunasi atvirkščiai, nafik mokslai, davai einam karo pažaist. 

btw LKA mokslas nemokamas ;d

ir nieks taves nevercia eit kol nebaigei mokslu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu klausimėlį. Šaukė mane prieš porą metų, nepraėjau medicininės dėl skoliozės/astmos. Gale klausė, noriu tarnaut ar ne, atsakiau - nei noriu, nei nenoriu, jei tiksiu - tarnausiu, jei ne - tai irgi nenuliūsiu. Pažymėjo kaip netinkamą. Tačiau šiais metais gavau šaukimą vėl, tačiau šį kartą tarnaut nei kiek nenoriu, nes pradėjau gyvenimą kitame mieste, nuomojuosi butą su drauge, draugė  studentė, todėl mane pašaukus tarnaut, nebūtų kas išlaikytų butą.

Šaukiant antrą kartą jie mato, kodėl buvau nepraleistas? ir ar tai padidina mano procentą atsimazint nuo tarnybos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Starkyzas parašė:

Turiu klausimėlį. Šaukė mane prieš porą metų, nepraėjau medicininės dėl skoliozės/astmos. Gale klausė, noriu tarnaut ar ne, atsakiau - nei noriu, nei nenoriu, jei tiksiu - tarnausiu, jei ne - tai irgi nenuliūsiu. Pažymėjo kaip netinkamą. Tačiau šiais metais gavau šaukimą vėl, tačiau šį kartą tarnaut nei kiek nenoriu, nes pradėjau gyvenimą kitame mieste, nuomojuosi butą su drauge, draugė  studentė, todėl mane pašaukus tarnaut, nebūtų kas išlaikytų butą.

Šaukiant antrą kartą jie mato, kodėl buvau nepraleistas? ir ar tai padidina mano procentą atsimazint nuo tarnybos? 

Kiek teko girdėt dėl astmos bet kokiu atveju nurašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...