Teisingas Personažas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  314
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  404 +Pervesti

Reputacijos taškai

28 Bus matyti ko vertas

6 sekėjų

Apie Teisingas Personažas

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  Asmens tobulėjimas, knygos, gamta, kelionės, idėjų įgyvendinimas

Paskutiniai lankytojai

3.381 profilio peržiūros
 1. 20% ar per MB mokėti galiu ?
 2. Turiu tokį klausimą, vistiek žinai apie mokėjimo sistema, reiki registruoti įmonė gauti leidimą prie payseros apmokėjimu ?
 3. Turiu daugiau patirties nei Baubas, ir kažkada kaip buvo įdomumas žaisti tai buvau vienas iš Top Lietuvoje, pagal statistikas. Bei vienas pirmųjų Lietuvoje pasiekusiųjų 100 lygį ir aukščiau ant steam paskyros. —————————- Kaip uždirbti per sale? • Gaunate steam korteles už įvygdytas misijas. • Puiku proga keltis steam lygį ir atgauti pinigus kuriuos išleidžiate gaudami korteles. • Stebėti steam game analytics - kur didžiausias nuolaidas • Stebėti bundle puslapius kur didžiausias nuolaidas ir pripirkti žaidimų - reikia turėti € kišenėje. • Mainyti card setus į raktus • Daryti ir daryti uždarbio ratą investuoji > uždirbi > investuoji > uždirbi (tiksliai nepasakysiu ko dabar trendas bet visada šitas buvo) ______________________ ką daro baubas (mano manymų) suteikia informacijos kaip uzdsidirbti. Jam pritrūksta pinigu ir bando iš Kazkur jų gauti - šiuo atveju iš jūsų. Nes kadangi pagrindinis juo šaltinis kaskada buvo visus pinigus kur duoda tėvai leisti ant steamo. Uzaugus pritrūksta. Pasakysiu auksinė taisyklė verslę - kas uždirba tas nepasidalins su kitais savo uždarbiu. O čia eiline provokacija iš jūsų nugrezti greitu pinigu.
 4. Teisingas Personažas

  Klausimas apie fb page

  Įmanoma followeriu boostas, perkate kad palaikintu nuotrauka, galimybe daugiau reklamos pirktis iš kitu puslapių
 5. Tai aš ir turėsiu labai daug lankytojų. Patark užsienio kokia hostingo platforma
 6. O el pašto plano neužteks? isvis ir kokios įmones geriausia pirkti? galbūt kitur yra geriau ?
 7. Vis dar noriu daugiau informacijos
 8. Teisingas Personažas

  Griliai Kepsnines

  Pats planuoju įsigyti iš oficialaus puslapio su visokiais priedais. Geras variantas, draugelis parekomendavo.
 9. Sveiki, perku internetinei svetainei domeną ir reikalingas hostingas, kuri čia rinktis? Elektronine parduotuvės hostingas reikalingas + el paštas ar rekomenduotumete iš kitur pirkti?
 10. Konkursas stabdomas, nėra aktyvus bei pavadinimą jau išrinkome patys. Tačiau @GameJob davė idėja prie tinkamo pavadinimo. Susisiek asmenine žinute jeigu nori už artimiausiai buvusio pavadinimo prizo.
 11. Jau nekantrauju sulaukti !
 12. Apie konkursą - Daromas projektas su grafikos atributiką, bet niekaip nesugalvojama tinkamo pavadinimo kuris galetu garsiai skambėti. Tai ir prašome jūsų kreativus asmenys - padėti mums ! Tematika: žvaigdžės, mėnulis, dangus, žvaigdėlapis, kosmosas, planetos, mėnulio fazės ir tp. Pavadimo kalba: Lietuvių kalba Privalumas: skambantis pavadinimas pavyzdžiui: Mėlyna Lapė, Mėnulio Trauka, Kaip Dievas Duos, Du broliai, Jungle Street Privalumas: pavadinimas turi būti unikalus, pavyzdžiai neturi jokios įtakos su bendrų projekto. Privalumas: pavadinimas turi būti visu alus (išvaizdus,vaizdingas), jūsų sugalvotas pavadinimas bus ant bendro “brendo” ir jį matys šimtai tūkstančių. Prizas: šiuo metu uzstaciau simbolinį prizą “5€” tačiau jeigu rasime tinkama variantą ir labai patiks, nepagailėsime ir žymiai daugiau. Konkurso pabaiga: konkursas pabaiga numatoma kaip surasime tinkamiausią pavadinimą, tai gali būti ir 1 diena arba ir mėnesis. Neradus tinkamo pavadinimo simboliškai apdovanosime už artimiausiai buvusius pavadinimus. Sėkmės super žaidėjai !
 13. Teisingas Personažas

  Gap year

  Kodel būtent maximoje dirbti ? Yra puikiu galimybių ir Lietuvoje ieškok ties geras įmones ir ne fizinį darbą o toliau kelsies galimybes savo su patirtimi. Kalbant apie užsienį - kodel gi ne ? Nuvažiuoti pasikaupti balanso ir pradėti kažką savo unikalaus? Apie profke? Mano manymu butų pats blogiausias tavo sprendimas, viena profesija vien kad profesinį baigi daugiau galimybių nėra, o apie profesija ? Atleidimas iš darbo, patentas? 400 eur ? Nea. Pasiimk gap year, pakeliauk, padirbk užsienį ir planuok savo ateitį.
 14. Teisingas Personažas

  Prašau išminties

  Galiu pasiūlyti darbo Facebook į grupe žmonių kviesti iš kitu susiejusiu projektu - darbas ilgalaikis, atsiskaitymas po x kiekio žmonių.