Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

saukimas i kariuomene


Hugo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man smalsu kokiu principu sąrašai veikia. Kiek draugų buvo sąrašuose ir kurie nesiruošė mesti darbų ir kt, gavo 15 eurų susimokėt ir jų niekas nebelietė, vienas eilėje 5800, kitas 8500. Tie kurie sąraše tarkime 1500, teko girdėti kad patampo už ūsų, paleisti lengvai nenori. 

Ir kaip skaičiuojama, jeigu šiemet žada imti apie 3900 žmonių, šaukė netoli 40000, ims tuos 3900 per visą Lietuvą, ar per rajoną? Sąrašai yra Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir kitiems rajonams, į kuriuos įeina mažesni miestai. Tai tarkime jeigu planas imti 3900 žmonių, čia būtu tarkime 650 bachūrėlių nuo rajono, teisingai? Tai jeigu kažkas yra Kauno rajono sąrašo ~5000 eilės numeryje, galima sakyt kad šiemet laisvas?

Nelabai suprantu šitą sistemą, niekur neradau kad būtu išaiškinta. 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, AKッ parašė:

Hi, kaip nusimazinti ginti supuvusia sistema ir supuvusi visa seima? dirbu uzsieni, pries 3sav grizau, kita sestadieni vel turiu isvaziuoti, o siandien gavau saukima iki 02-04 prisistatyti medicinkei, kaip nusimazinti nuo sito viso bananu respublikos ismislo?

mano pažystamas užsienį gyvena, tai jam buvo tas šaukimas, malyg kažkiek eurų baudos ten nedaug išrašė ir viskas, pamiršo kas ta kariuomenė toliau užsienyje gyvena :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Man smalsu kokiu principu sąrašai veikia. Kiek draugų buvo sąrašuose ir kurie nesiruošė mesti darbų ir kt, gavo 15 eurų susimokėt ir jų niekas nebelietė, vienas eilėje 5800, kitas 8500. Tie kurie sąraše tarkime 1500, teko girdėti kad patampo už ūsų, paleisti lengvai nenori. 

Ir kaip skaičiuojama, jeigu šiemet žada imti apie 3900 žmonių, šaukė netoli 40000, ims tuos 3900 per visą Lietuvą, ar per rajoną? Sąrašai yra Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir kitiems rajonams, į kuriuos įeina mažesni miestai. Tai tarkime jeigu planas imti 3900 žmonių, čia būtu tarkime 650 bachūrėlių nuo rajono, teisingai? Tai jeigu kažkas yra Kauno rajono sąrašo ~5000 eilės numeryje, galima sakyt kad šiemet laisvas?

Nelabai suprantu šitą sistemą, niekur neradau kad būtu išaiškinta. 

Man irgi labai įdomu ties šituo, Klaipėdos regione esu penkiatūkstantinis praktiškai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, AKッ parašė:

Hi, kaip nusimazinti ginti supuvusia sistema ir supuvusi visa seima? dirbu uzsieni, pries 3sav grizau, kita sestadieni vel turiu isvaziuoti, o siandien gavau saukima iki 02-04 prisistatyti medicinkei, kaip nusimazinti nuo sito viso bananu respublikos ismislo?

Man rodos jei būtum deklaravęs savo gyvenamąją vietą užsienyje nebūtų išvis kvietę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, /Frixo parašė:

pirmine bauda 15e, poto itrauks i paieskomu asmenu sarasa. Sustabdys policija ar oro uoste, duos lapa, kad turi nuvykti. Atvykus i karo prievoles skyriu, uz vengima vel paskirs tam tikra nuobauda. Asmeniskai gavau 60e bauda uz tai.

O kai sumoki pirmąją baudą, kada vėl kviečia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Delli. parašė:

O kai sumoki pirmąją baudą, kada vėl kviečia?

nezinau per kiek laiko paskelbia jie paieska, jau cia datas reiketu ziuretis ir skaiciuot. Jei nesumeluosiu, po 1-2men. Zinoma, galit ir ismest ta lapa kiekviena kart gavus, bet klausimas, kiek laiko taip temsit ir kas poto laukia jusu. :D

Redaguota , nario /Frixo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, /Frixo parašė:

pirmine bauda 15e, poto itrauks i paieskomu asmenu sarasa. Sustabdys policija ar oro uoste, duos lapa, kad turi nuvykti. Atvykus i karo prievoles skyriu, uz vengima vel paskirs tam tikra nuobauda. Asmeniskai gavau 60e bauda uz tai.

Niekaip nesuprantu sistemos. Ji visiems skirtinga, asmeniškai žinau žmonių kurie susimokėjo 15 eurų baudą, vienas kuris tiesiai šviesiai pasakė kad tarnaut neis, darykit ką norit, ir visi jie problemų neturėjo. Visi skraidė tarp oro uostų, buvę stabdyti policijos, vienas ir avarijoj spėjo sudalyvaut, jokių papildomų baudų, niekas neieškojo jų ir daugiau niekas nebešaukė. Tuomet yra kiti, kurie susimokėjo 15 eurų, toliau gyveno savo gyvenimus, bet galiausiai tapo paieškomais lyg recidivistai kokie ir kuo toliau, tuo daugiau problemų užturėjo. *Myliu SuperGames.lt* tai kaip čia yra, su visais skirtingai elgias, kiekvienam skirtingas įstatymas galioja?

Aš pats Kauno regiono sąrašė beveik 6000 vietoj eilėje, man mokslai, egzai šiemet, praktika, tris kartus keičiau mokyklas ir mokslus kol atradau kas man tinka ir sekasi, tai ką mest man viską dabar, tikrai nemesiu, neesu aš ant tiek patriotiškas, o ir psichologiškai sveikata pakrikus per pastarus metus stipriai, abejoju net ar atlaikyčiau jeigu kalbant atvirai. Pernai buvau 470 sąrašę, atsidėjau dėl mokslų, sakė, kad jei šiemet šauks, atsidėt nebegalėsiu dėl niekam nežinomų priežasčių, tikėjausi pasiseks ir nešauks - nepasisekė. Tai ką į mane žiūrės kaip į išdaviką, teroristą dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, /Frixo parašė:

teks eiti i kariuomene arba stoti mokytis, pries tai vis tiek turi atsilikti medicinos patikra, o kai istosi, atnesti dokumetnus.

Nelaiku pasauke, preitas metai meciau kolegija, nekviete :d

Atejau i profke pradejo patikt ka mokaus:D kazkaip lyg ir *Myliu SuperGames.lt* eit butu, bet gaila laiko

Jei 21m galioja negalioja? atidejimas

7) ne vyresniems kaip 21 metų bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokyklų mokiniams;

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pilnai sutikčiau su asmenių pakomentavusiu prieš tarnavimą. Baltijos šalys pasmerktos nuo nepriklausomybės nieko nepasikeitė, neesu skeptiškas tam, tačiau teko bendrauti su daugybė žmonių kurie bėga iš šitų šalių, ne dėl to, kad reikia pinigų ar darbo. O tie kas nori turėti gerą gyvenimą, visi keliauja į Skandinaviją. 
 

KODĖL? Milijonas priežasčių, o tie naivuoliai kurie galvoja, kad čia gerai - dėja ne. 
 

Įgavę nepriklausomybė mes vistiek pasmerkti į ne laisvę, neturime savo žodžio prieš tai, kad mokėti lempiškus mokesčius valstybei už nieką, neturime pasirinkimo ties to ar ano. 
 

Pradėkite galvoti apie savo ateitį, nes šioje šalyje geros jos nesulauksite. Ir jums sako žmogus kuris yra pozityvaus mąstymo ir turi kažkiek žinių apie gyvenimą. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Ark'xes parašė:

Patvirtinkit ar paneikit, nes pats 100% nesu garantuotas, bet pagal skaitytus straipsnius supratau, jog:

Iš tų 38k itrauktų į sąrašą, atlikti prievolę bus pakviesti tik 3.8k?

basically yes, but no. tas 3.8k labai priklauso nuo savanorių skaičiaus, kuris gali būti didelis ir tas 3.8k gali tapti 2.8k ir bus paskirtas specialiai šauktiniams ir pirmumą išreiškusiems šauktiniams (savanoriai > pirmumą išreiškę šauktiniai > šauktiniai > antraeiliai šauktiniai aka nedidelių, bet esamų sveikatos sutrikimų turintys šauktiniai). visų svarbiausia yra nedėti parašo, kai siūlys prisirašyti pirmumą - tai gali lemti ar jūs pateksit ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Niekaip nesuprantu sistemos. Ji visiems skirtinga, asmeniškai žinau žmonių kurie susimokėjo 15 eurų baudą, vienas kuris tiesiai šviesiai pasakė kad tarnaut neis, darykit ką norit, ir visi jie problemų neturėjo. Visi skraidė tarp oro uostų, buvę stabdyti policijos, vienas ir avarijoj spėjo sudalyvaut, jokių papildomų baudų, niekas neieškojo jų ir daugiau niekas nebešaukė. Tuomet yra kiti, kurie susimokėjo 15 eurų, toliau gyveno savo gyvenimus, bet galiausiai tapo paieškomais lyg recidivistai kokie ir kuo toliau, tuo daugiau problemų užturėjo. *Myliu SuperGames.lt* tai kaip čia yra, su visais skirtingai elgias, kiekvienam skirtingas įstatymas galioja?

Aš pats Kauno regiono sąrašė beveik 6000 vietoj eilėje, man mokslai, egzai šiemet, praktika, tris kartus keičiau mokyklas ir mokslus kol atradau kas man tinka ir sekasi, tai ką mest man viską dabar, tikrai nemesiu, neesu aš ant tiek patriotiškas, o ir psichologiškai sveikata pakrikus per pastarus metus stipriai, abejoju net ar atlaikyčiau jeigu kalbant atvirai. Pernai buvau 470 sąrašę, atsidėjau dėl mokslų, sakė, kad jei šiemet šauks, atsidėt nebegalėsiu dėl niekam nežinomų priežasčių, tikėjausi pasiseks ir nešauks - nepasisekė. Tai ką į mane žiūrės kaip į išdaviką, teroristą dabar.

as irgi pastebejes, kad skirtingai visiems. Nuvykus i skyriu, turejau daug jiems klausimu, teko ir pasigincyti. Vienas is klausimu ir buvo: "pazistu asmenu, kurie gavo pirmine bauda t.y 15e, susimokejo ir nebuvo itraukti i paieskomu asmenu sarasa ir etc. Cia irgi loterija, ar busi paieskomas, ar ne?" Nusijuoke ir tiek, teige jog taip negali buti, nes bauda neatleidzia nuo tarnavimo. Taip pat pazistu asmeni, kuris buvo saukiamas praeitais metais, bet kazkur jo saukimas dingo ir liko "sausas". Tikrai yra begale istoriju, matyt dar "sistema" nera pilnai isbaigta.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, /Frixo parašė:

as irgi pastebejes, kad skirtingai visiems. Nuvykus i skyriu, turejau daug jiems klausimu, teko ir pasigincyti. Vienas is klausimu ir buvo: "pazistu asmenu, kurie gavo pirmine bauda t.y 15e, susimokejo ir nebuvo itraukti i paieskomu asmenu sarasa ir etc. Cia irgi loterija, ar busi paieskomas, ar ne?" Nusijuoke ir tiek, teige jog taip negali buti, nes bauda neatleidzia nuo tarnavimo. Taip pat pazistu asmeni, kuris buvo saukiamas praeitais metais, bet kazkur jo saukimas dingo ir liko "sausas". Tikrai yra begale istoriju, matyt dar "sistema" nera pilnai isbaigta.

 

Man asmeniškai tai yra vienas didžiausiu kabliukų, kad sistema yra ant tiek "gera", jog kiekvienam galioja skirtingi įstatymai, o kai nori pasigilinti, išsiaiškinti, nubraukia ranka ir pasako "taip būti negali". Kitas dalykas tai sveikatos tikrinimas, savanoriams kiek žinau ganėtinai giliai išnagrinėja viską, nu bet šauktinius visus kuriuos pažįstu, kai kurie internete pasidalino patirtimi, kad tu visiškai neįdomus esi, kaip tu jautiesi, psichologinė sveikata ko gero rūpėt turėtu labiau nei fizinė, bet niekas nesigilina. Vienas draugės klasiokas, sergantis depresija ir diabetu su komplikacijomis buvo pašauktas, patikra buvo maždaug tokia pati kokią aš galėčiau tau dabar pat pravesti, su Wikipedijos pagalba. Minimaliai patikrino fiziškai, davė išspręst testuką kažkokį, pažiūrėjo pėdas ir vuolia sveikas atvykęs į kariškių gretas. Vargšas žmogus vos galo negavo ten, ne tiek fiziškai jam sunku buvo, kiek psichologiškai, bet niekas nesigilino ir visiems *Myliu SuperGames.lt* buvo, kol galiausiai viskas buvo ant tiek blogai, kad jį išsiuntė namo. Kitus žinau kur tiesiog pilnapadžiai, su išvaržom, metalais kojose ar rankose (pas mane patį kelienis ant varžtų laikosi, meniskas nemano irgi) ir visa patikra tebuvo lyg pas kokį rezidentą giliam Taigos kaime. Dešimtys žmonių pasakojo vieną ir tą patį dalyką - gydytojai ten tik dėl vaizdo sėdi ir į tavo sveikatą niekas nesigilina, nebent eini kaip savanoris, nebuvai aplamai pašauktas. 

Aš sutinku kad kariuomenė yra cool, žmonės ten sustiprėja, įgauna žinių, turiu artimų draugų karininkų, super žmonės, džiaugiasi darbu, bet kalbant būtent apie šaukimą ir šauktinius, ne sistema, o cirkas be klounų. 

Redaguota , nario cCheerSs
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...