cCheerSs

Patikimas mobilaus interneto operatorius?

Recommended Posts

Jau eil─Ö met┼│ naudoju Tele2 mobiluj─» internet─ů namams, kadangi gyvenu sodyboje. Bet esm─Ś tame kad zajibal tie daunai jau visi┼íkai, pa─Źioje prad┼żioje, n met┼│ atgal m─Śnes─» nemokamai pasibandymui dav─Ś stotel─Ö ir SIM kort─ů su neribotu internetu. Viskas ─Źiki buvo, kadangi nieko per daug nedarau, tai 2mbps siuntimo greitis man per akis b┼źdavo, kai jau sutart─» pasira┼í─Śm, pirmus gal du, tris m─Śnesius viskas dar ok buvo, bet jau ─Śjo prastyn. Dabar po daugelio met┼│ ─Źia jau ir stotel─Ö naglesn─Ö dav─Ś ir visoki┼│ bonus┼│ kas susija su internetu, ta─Źiau viskas ant tiek suprast─Śjo, kad man vos ne vos krauna puslapius. Apie fail┼│ siuntim─ů tyliu, ┼íiandien 300mb atsisi┼│sti man reikia fail┼│, ruo┼ítis nuotoliniam mokymui, jau 3 valandas bandau si┼│stis ir vis nutraukia siuntim─ů, nes greitis iki 0 nukrenta. Laukia darbai i┼í nam┼│, bet kad a┼í net or┼│ pasi┼żi┼źr─Śt nebegaliu. Kiek tik nekalb─Śjau su operatoriais, visi t─ů pat─» kalba, kad reikia pirkti nauj─ů SIM, kad reikia pirkti nauj─ů stotel─Ö, kad reikia pirkti anten─ů (nusipirkau, visi┼íkai niekuom nepad─Śjo). Realiai ranka kyla nueit ir sudegint t─ů j┼│ salon─ů jau.┬á

Gal kas i┼í ─Źia esan─Źi┼│ naudojasi mobiliuoju internetu nuo kit┼│ operatori┼│ ir galit parekomenduot ka┼żk─ů? Su Tele2 kalb─Śt ir bandyt ka┼żkaip i┼íspr─Öst problem─ů yra tas pats kas galv─ů ─»┬á sien─ů dau┼żyt. Kaina u┼ż paslaugas tik kyla, o paslaugos prastyn su kiekviena diena eina.┬á

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tai pirmiausiai reiktu ┼żinot i┼í kur esi, bent miest─ů, kad ka┼żk─ů rekomenduot b┼źt┼│ galima, o ┼íiaip, pats naudoju tele2/pildyk, nesl─Śpsiu - b┼źna problemu su jais, ta─Źiau, jeigu rekomenduot be sutar─Źi┼│, bent a┼í dabar k─ů darau - pasiemu mobilu┬áneribota┬áinternet─ů m─Śnesiui ir naudojos, ┼íiam momentui naudoju pildyk─ů, ta─Źiau planuoju i┼íbandyt ir LABAS/E┼ŻY. Kiek teko ─Źia bandytis, kadangi esu u┼żmiestyje, labas visai neblogai veik─Ś, nors ir su pildyku seniau ─Źia ma┼żiau problem┼│ buvo.┬á

O interneto downgrade pareina tod─Śl turb┼źt, nes naudotoj┼│ skai─Źius tavo vietov─Śje auga, o pl─Śstis jie nesiple─Źia ir neaptarnauja padoriai vis┼│ besinaudojan─Źi┼│.┬á

Redaguota , nario chill.

33 minutes prie┼í, Deimis para┼í─Ś:

Tele2 mobilaus interneto greitis baisus, b┼źna, net ┼żinut─Śs messengery nei┼ísiun─Źia. Prisegu nuotrauk─ů.

Screenshot_2020-10-24-13-02-33-490_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

┼áito grei─Źio so─Źiai messengeriui, rei┼íkia b─Śda ne internete buvo sadly. :D┬á

57 minutes prie┼í, Deimis para┼í─Ś:

Tele2 mobilaus interneto greitis baisus, b┼źna, net ┼żinut─Śs messengery nei┼ísiun─Źia. Prisegu nuotrauk─ů.

Screenshot_2020-10-24-13-02-33-490_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Nu priklauso kur gyveni, negali gr─»sti vien tik grei─Źio matuokl─Śmis. Pas mane 150 mbps ant mobili┼│ duomen┼│ i┼í Tele2

7 minutes prie┼í, Dovias para┼í─Ś:

Nu priklauso kur gyveni, negali gr─»sti vien tik grei─Źio matuokl─Śmis. Pas mane 150 mbps ant mobili┼│ duomen┼│ i┼í Tele2

Miesto centre gyvenu.

31 minutes prie┼í, chill. para┼í─Ś:

┼áito grei─Źio so─Źiai messengeriui, rei┼íkia b─Śda ne internete buvo sadly. :D┬á

Tai ─Źia dabar toks greitis, o sakiau, kad b┼źna kai nei┼ísiun─Źia, tada iki 1mbps b┼źna greitis┬á

6 minutes prie┼í, Deimis para┼í─Ś:

Miesto centre gyvenu.

Na tada n─Śra ko ir tik─Śtis, mobili┼│ duomen┼│ internetas yra shared tipo tinklas, j─» gali bet kas naudotis kas turi abonimento paslaugas i┼í to pa─Źio tinklo, d─Śl to ir greitis ma┼żas nes miesto centre gyveni ir internetu daug kas naudojasi toje vietoje, ir tu nieko ─Źia nepadarysi, nebent pastatysi dar kelis interneto siustuvus toje vietoje kurie pama┼żint┼│ srautus, bet pavyzd┼żiui u┼żmiestyje, tai tik si┼źly─Źiau mobil┼│ internet─ů, nes visas srautas galima sakyt bus tau, kaip ir a┼í pats pasidariau, vienas galima sakyt naudoju mobil┼│ internet─ů savo vietoje i┼í to bok┼íto, tai ir gaunu┬ápana┼í┼│ greit─» ─» ┼íviesolaidin─», o jei mieste gyveni 100% patariu imti ┼íviesolaidin─» jei gali.┬á:D

Redaguota , nario Dovias

12 minutes prie┼í, Dovias para┼í─Ś:

Na tada n─Śra ko ir tik─Śtis, mobili┼│ duomen┼│ internetas yra shared tipo tinklas, j─» gali bet kas naudotis kas turi abonimento paslaugas i┼í to pa─Źio tinklo, d─Śl to ir greitis ma┼żas nes miesto centre gyveni ir internetu daug kas naudojasi toje vietoje, ir tu nieko ─Źia nepadarysi, nebent pastatysi dar kelis interneto siustuvus toje vietoje kurie pama┼żint┼│ srautus, bet pavyzd┼żiui u┼żmiestyje, tai tik si┼źly─Źiau mobil┼│ internet─ů, nes visas srautas galima sakyt bus tau, kaip ir a┼í pats pasidariau, vienas galima sakyt naudoju mobil┼│ internet─ů savo vietoje i┼í to bok┼íto, tai ir gaunu┬ápana┼í┼│ greit─» ─» ┼íviesolaidin─», o jei mieste gyveni 100% patariu imti ┼íviesolaidin─» jei gali.┬á:D

┼áviesolaidin─» telefonui? :D┬áo miestas tai ma┼żas, tai netur─Śt┼│ b┼źti labai apkrautas tinklas.

Redaguota , nario Deimis

Sodyboje gyveni tai ko tu tikiesi? Sviesolaidzio? 4G interneto? Pamirsk ir nuleisk gara nes pats gyveni siknoj ir nori interneto kaip mieste. Jei idomu nuo ko internetas priklauso tai tiek nuo reljefo tiek nuo medziu tankumo ir panasiai. Dar priklauso kaip toli nuo antenos esi, tai jei iki 0 krenta tai gyveni miske, duobej ir betoniniam name

Greitis u┼żmiestyje.

10303379280.png

Kai tik TELE2 prad─Śjo teikti nam┼│ interneto paslaug─ů realiai tuojau pat i┼íband─Śm paslaug─ů, buvom patenkinti, sudar─Śm sutart─» ir iki dabar naduojam.┬á

Pagrindiniai minusai, jog modemui reikia specialos vietos namuose ir pasukimo atitinkamu kampu, nes kitu atveju ┼żiauriai kei─Źiasi grei─Źiai. Ir ai┼íku pati paslaugos kaina, moku po 18ÔéČ/m─Śn. u┼ż neribotus duomenis, kai mieste u┼ż ┼íviesolaid─» tik apie 10ÔéČ. ­čśä

Kaip ir ra┼í─Ś jau ka┼żkas vir┼íuje, matyt gyveni ten, kur tos pa─Źios paslaugos vartotoj┼│ yra daug, arba kaip tik toje vietoje paslaugos tiek─Śjas negali visu savo potencialu pasiekti paslaugos gav─Śjo. ┼áiaip pasiskaityk sutart─», jeigu neklystu, tai yra lyg ir ka┼żkokie paslaugos tiek─Śjo ─»sipareigojimai susij─Ö su paslaug┼│ tiekimo kokybe.

Redaguota , nario S'Jobs

Naudosiu Tele2 gegu┼ż─Ö jau 4 metus. Moku po 13eur/m─Śn+ ─»ranga dovanu. Yra 3 numeriai viskas veikia gerai, ai┼íku buvo ten problem┼│, bet jau ka┼żkaip viskas be problem┼│ sukas neatsimenu kada besiskund┼żiau d─Śl paslaug┼│ kokyb─Śs. Si┼źlau tau ra┼íyti ra┼ítin─» skund─ů, jei jo netenkins ─» RRT. Ir tada keisk tiek─Śj─ů, galb┼źt Tele2 tavo vietov─Śj silpniausias. Asmeni┼íkai pas mane Tele2 geriausias, Telia 2 vietoj pagal gerum─ů dabar. Ank┼í─Źiau tur─Śjau telia 10mbps everytime ir kaina po 25eur, bet dabar abu ISP gerai veikia.

76F4814A-82EB-40A9-ACB7-099E2F64E6EC.png

Pats naudoju LABAS mobil┼│ internet─ů, be joki┼│ sutar─Źi┼│, Moku ka┼żkur 7-9ÔéČ/m─Śn (nauji naudotojai ┼íito plano negaus, nes jis ┼íiuo metu 2x brangesnis) u┼ż neribot─ů internet─ů. Greitis 2-3mb/s, max 5mb/s ant nakties ka┼żkur. Miestas gan tolokai, ry┼íys b┼źtent pas mane stiprus. ┼Żaidimuose┬ánelagina, vaizdo ─»ra┼íai full hd nelagina. B─Śda tik su didesni┼│ fail┼│ atsisiuntimais, nes u┼żtrunka ┼íiek tiek laiko.

prie┼í 4 valandas(-┼│), chill. para┼í─Ś:

Tai pirmiausiai reiktu ┼żinot i┼í kur esi, bent miest─ů, kad ka┼żk─ů rekomenduot b┼źt┼│ galima, o ┼íiaip, pats naudoju tele2/pildyk, nesl─Śpsiu - b┼źna problemu su jais, ta─Źiau, jeigu rekomenduot be sutar─Źi┼│, bent a┼í dabar k─ů darau - pasiemu mobilu┬áneribota┬áinternet─ů m─Śnesiui ir naudojos, ┼íiam momentui naudoju pildyk─ů, ta─Źiau planuoju i┼íbandyt ir LABAS/E┼ŻY. Kiek teko ─Źia bandytis, kadangi esu u┼żmiestyje, labas visai neblogai veik─Ś, nors ir su pildyku seniau ─Źia ma┼żiau problem┼│ buvo.┬á

O interneto downgrade pareina tod─Śl turb┼źt, nes naudotoj┼│ skai─Źius tavo vietov─Śje auga, o pl─Śstis jie nesiple─Źia ir neaptarnauja padoriai vis┼│ besinaudojan─Źi┼│.┬á

~5 kilometrai nuo Jonavos. Vat pamir┼í─Ös buvau, priminei sakydamas apie augant─» vartotoj┼│ skai─Źi┼│. Tele2 patys ka┼żkada man sak─Ś, kai buvau pas juos pasikalb─Śt nu─Śj─Ös, kad auga Jonavos ir Kauno rajonuose vartotoj┼│ skai─Źius, bet jie nesiruo┼íia nieko tobulinti, pl─Śstis ir d─Śl to ma┼żdaug "sorry yra kaip yra". Darbo dienomis, ma┼żdaug nuo 11 valandos ryto iki 16 valandos vakaro patenkinamas internetas, naudotis dar daug ma┼ż ─»manoma, priklausomai nuo to k─ů darai. Na o prie┼í 11 ir po 16 galima ─»renginius tiesiog i┼íjungti, nes net ┼żini┼│ nepaskaitysi.

prie┼í 2 valandas(-┼│), Mantucha para┼í─Ś:

Sodyboje gyveni tai ko tu tikiesi? Sviesolaidzio? 4G interneto? Pamirsk ir nuleisk gara nes pats gyveni siknoj ir nori interneto kaip mieste. Jei idomu nuo ko internetas priklauso tai tiek nuo reljefo tiek nuo medziu tankumo ir panasiai. Dar priklauso kaip toli nuo antenos esi, tai jei iki 0 krenta tai gyveni miske, duobej ir betoniniam name

Nebejuokink, kokioj ┼íiknoj, gyvenviet─Ś su t┼źkstan─Źiais gyventoj┼│ ma┼żdaug 2km nuo mano nam┼│, mi┼ík┼│ prakti┼íkai n─Śra. A┼í u┼żsiminiau apie tai ko a┼í aplamai tikiuosi? Yra sutartis ir sutartyje yra para┼íyta k─ů jie prisi┼żada, kokias paslaugas teikti, yra ai┼íkiom raid─Śm para┼íyta nuo kiek mbps iki kiek mpbs man bus teikiama. Dom─Śjausi vienoje "kontoroje", pasirodo net ir ─» teism─ů gal─Ś─Źiau paduoti, kadangi paslaugos u┼ż kurias yra mokami pinigai neatitinka to, kas para┼íyta sutartyje. ┼Żinoma ─Źia b┼źtu visi┼íkas marazmas d─Śl tokio dalyko kelti kipi┼í─ů, bet visgi surasti i┼íeit─» norisi. Netgi ┼íiais metais, kai pakei─Źiau stotel─Ö man dav─Ś m─Śnes─» naudotis nemokamai, ale pasibandymui ir t.t., m─Śnuo baig─Śsi - po ma┼żiau nei dviej┼│ savai─Źi┼│ internetas visi┼íkai krito, nors kol buvo nemokamas m─Śnuo - viskas buvo super. Pasiskai─Źius atsiliepimus d─Śl Tele2 jau viskas su jais ai┼íku pasidaro, gaila ank┼í─Źiau t┼│ atsiliepim┼│ tiek nebuvo, kiek yra dabar.┬á

┼Żod┼żiu viskas kaip ir ai┼íku, vartotoj┼│ skai─Źius, galimai gyvenama vieta ─»tak─ů daro, operatorius kuris neitin kuom pad─Śt suinteresuotas. Bandysiu kalb─Śt su jais dar kart─ů, gal koks gedimas ka┼żkur, gal ─»renginys mano grybauja, gal SIM keisti laikas. Bandysiu dar ─» Telia salon─ů u┼żeiti pasiklausin─Śti kaip viskas pas juos atrodo.

D─Śkui visiems u┼ż komentarus.┬á

Redaguota , nario cCheerSs

prie┼í 2 valandas(-┼│), Mantucha para┼í─Ś:

Ne visad ir vietov─Ś daro ─»taka, tarkim tele2 man geriau veikia u┼żmiestyje, kur esu ma┼żdaug - 10 kilometr┼│ nuo miesto, nei pa─Źiam Kaune b┼źnant Dainavoje, kur iki centro - 8 kilometrai. :D┬á

Mobilaus interneto greitis priklauso nuo signalo kokyb─Śs ir stoties apkrovos. A┼í jau gana senokai naudojuosi Tele2 mobiliuoju internetu, tai viskas veikia puikiai, didesni┼│ b─Śd┼│ per kelet─ů met┼│ ne esu tur─Śj─Ös.
A┼í gyvenu sodyboje tai atsisiuntimo greitis diena apie 80 Mbps, naktimis pakyl─ů iki daugiau nei 150 Mbps.

Parodyk savo modemo RSRP, RSRQ ir SINR rodmenis.
image.png.65b442b079db03cd811cb86ef0f74ed4.png
(maniškiai rodmenys)

┼áiuos rodmenis gali rasti prisijung─Ös prie modemo valdymo panel─Śs IP adresu 192.168.8.1, System >> Device Information sekcijoje (bent jau mani┼íkiame HUAWEI┬áB525s-23a modelyje).

Redaguota , nario prefis

Prie┼í 1 valand─ů, cCheerSs para┼í─Ś:

~5 kilometrai nuo Jonavos. Vat pamir┼í─Ös buvau, priminei sakydamas apie augant─» vartotoj┼│ skai─Źi┼│. Tele2 patys ka┼żkada man sak─Ś, kai buvau pas juos pasikalb─Śt nu─Śj─Ös, kad auga Jonavos ir Kauno rajonuose vartotoj┼│ skai─Źius, bet jie nesiruo┼íia nieko tobulinti, pl─Śstis ir d─Śl to ma┼żdaug "sorry yra kaip yra". Darbo dienomis, ma┼żdaug nuo 11 valandos ryto iki 16 valandos vakaro patenkinamas internetas, naudotis dar daug ma┼ż ─»manoma, priklausomai nuo to k─ů darai. Na o prie┼í 11 ir po 16 galima ─»renginius tiesiog i┼íjungti, nes net ┼żini┼│ nepaskaitysi.

Nebejuokink, kokioj ┼íiknoj, gyvenviet─Ś su t┼źkstan─Źiais gyventoj┼│ ma┼żdaug 2km nuo mano nam┼│, mi┼ík┼│ prakti┼íkai n─Śra. A┼í u┼żsiminiau apie tai ko a┼í aplamai tikiuosi? Yra sutartis ir sutartyje yra para┼íyta k─ů jie prisi┼żada, kokias paslaugas teikti, yra ai┼íkiom raid─Śm para┼íyta nuo kiek mbps iki kiek mpbs man bus teikiama. Dom─Śjausi vienoje "kontoroje", pasirodo net ir ─» teism─ů gal─Ś─Źiau paduoti, kadangi paslaugos u┼ż kurias yra mokami pinigai neatitinka to, kas para┼íyta sutartyje. ┼Żinoma ─Źia b┼źtu visi┼íkas marazmas d─Śl tokio dalyko kelti kipi┼í─ů, bet visgi surasti i┼íeit─» norisi. Netgi ┼íiais metais, kai pakei─Źiau stotel─Ö man dav─Ś m─Śnes─» naudotis nemokamai, ale pasibandymui ir t.t., m─Śnuo baig─Śsi - po ma┼żiau nei dviej┼│ savai─Źi┼│ internetas visi┼íkai krito, nors kol buvo nemokamas m─Śnuo - viskas buvo super. Pasiskai─Źius atsiliepimus d─Śl Tele2 jau viskas su jais ai┼íku pasidaro, gaila ank┼í─Źiau t┼│ atsiliepim┼│ tiek nebuvo, kiek yra dabar.┬á

┼Żod┼żiu viskas kaip ir ai┼íku, vartotoj┼│ skai─Źius, galimai gyvenama vieta ─»tak─ů daro, operatorius kuris neitin kuom pad─Śt suinteresuotas. Bandysiu kalb─Śt su jais dar kart─ů, gal koks gedimas ka┼żkur, gal ─»renginys mano grybauja, gal SIM keisti laikas. Bandysiu dar ─» Telia salon─ů u┼żeiti pasiklausin─Śti kaip viskas pas juos atrodo.

Telia manau tau pagelbes tikrai!

prie┼í 2 valandas(-┼│), cCheerSs para┼í─Ś:

Vis┼│ pirma si┼źlau pam─Śgint dar visus reset'us routerio, telefone, kaip traukia 4G, ─»d─Śti telefono sim kortel─Ö ir pam─Śginti patikrinti greit─» ar geresnis internetas, nepad─Śjus ┼íiems patarimams┬ápateikti skund─ů.

Kai buvo problemos su internetu var─Źiau ten sutarties s─ůlygas pa─Źio Tele2 ─»sipareigojimus, tai ten buvo para┼íyta jog Tele2 ─»sipareigoja teikti minimaliausiai 15mbps, tai kok─» tu greit─» turi tai prakti┼íkai yra nes─ůmon─Ś ir labai apmaudu jog nekovoji su tuom.

Koki─ů greitaveik─ů tau si┼źlo Telia gali pasi┼żi┼źr─Śti┬áhttps://www.telia.lt/privatiems/rysio-zemelapis┬ásuved─Ös savo adres─ů.

─îia gali pasi┼żi┼źr─Śti Telia si┼źlomas paslaugas tavo adresu┬áhttps://www.telia.lt/privatiems/kur-veikia-internetas-ir-tv

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele