Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas kompiuteris orientuotas į darbą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1304 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

Šiuo metų labai svarstau atsinaujinti savo darbo vietą, ir reikalingas kompiuteris būtent orientuotas į darbo patogumą ir greitį. Pabodo Apple Macbook kompiuteriai. 

 

Privalumai: 

• Greitas internetinių svetainių krovimo laikas

• Galimybė būti atidarius 50 langų naršyklėje ir viskas veiktu greitai ir nestrigtų. 
• Palaikyti Adobe programas ir veiktu greitai.

• Esu žalias apie kompiuterius, bet ir upload speed į internetą ne failų o straipsnių butų geras


Taip pat reikalingas neblogas monitorius, keyboard ir pelytė, kurios atlaikytu ilga darbą prie kompiuterio. 
 

 

Biudžetas nėra svarbu, bet kad atliktų gerai viskas funkcijas, nes zaidimu žaisti nesiruošiu. 

Galeciau įsigyti ir paruošta variantą bet manau surinkti išeitų susitaupyti. 
 

Geros ir darbingos dienos ! 

@darrel. @Tautedorus

 

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
32 minutes prieš, Tomas parašė:

Stacionaraus ar laptopo reikia? Jei laptopo, žiūrėčiau tik Dell XPS - geriausią windows laptopą darbui.

Stacionarus :) Paminėjęs buvau, kas reikalinga klaviatūra, monitorius ir pelytė. 
 

Reikalingas toks kuris atliktų visus funkcionalumus, ir daugiau nereikia nieko. 
 

 

Kuri Dell XPS rekomenduotum?

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš įsivaizduoju kažką tokio:Xouk0A9.png

Pagal Puget Systems, Photoshop'ui daug branduolių ir labai galingos vaizdo plokštės nereikia. Taip pat patikrink, kiek atminties sunaudoja tavo programos blogiausiu atveju, kai dirbi su dabartiniu kompiuteriu. Greičiausiai bus galima imti 16GB atminties komplektą.

Paėmiau išorinį HDD atsarginėms kopijoms. Jei jau kažkokį atsarginių kopijų laikymo sprendimą turi, gali jo neimti.

Klaviatūros ir pelės pasirinkimas -- individualus reikalas. Vieniems, pavyzdžiui, patinka low-profile klaviatūros, kitiems ne. Paskaityk apie šią klaviatūrą, pažiūrėk visokias ergonomines, gal kažko kito norėsi. Tas pats ir su pele. Aš pats naudoju Logitech MX518 ir man ji labai patogi. Bet ją rekomenduoju tik tuo atvejų, jei turi palm grip'ą, laikai tris pirštus ant pelės mygtukų ir delnai nėra maži. Kitu atveju imk tą, kurią įdėjau čia.

Jei visas setup'as per brangus, rašyk. Galima pataupyti tam tikrose vietose, priklausomai nuo daugelio faktorių.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Lollipopas parašė:

Bijau suklaidinti, taciau tikriausiai del to jog minejo, kad isveztu 50 narsykles puslapiu ijungtu vienu metu, valgo ramus. 

Aš kiek testavau, tai man iki 3GB valgo naršyklė su tiek tab'ų, tai čia nėra pagrindinė problema. Bet pats Adobe soft'as, priklausomai nuo duomenų, gali suvalgyti tikrai nemažai ir 16GB, bent jau profesionalioje srityje, dažnai neužtenka.

Bet jei OP pratestuos ir matys, kad niekada atminties sunaudojimas neperlipa 10GB, tai dabar imti 32GB neverta.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Aš kiek testavau, tai man iki 3GB valgo naršyklė su tiek tab'ų, tai čia nėra pagrindinė problema. Bet pats Adobe soft'as, priklausomai nuo duomenų, gali suvalgyti tikrai nemažai ir 16GB, bent jau profesionalioje srityje, dažnai neužtenka.

Bet jei OP pratestuos ir matys, kad niekada atminties sunaudojimas neperlipa 10GB, tai dabar imti 32GB neverta.

Jis dabar kaip supratau Macbook naudoja, tai sakyčiau tas palyginimas nebus visai lygus.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Jis dabar kaip supratau Macbook naudoja, tai sakyčiau tas palyginimas nebus visai lygus.

Na, taip, bet jei, tarkim, bus arti 16GB, tai bus aišku, kad 16GB galimai neužteks. Bet jei 8GB neperlipa, tai turbūt 16GB užteks ir Windows platformoj.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Na, taip, bet jei, tarkim, bus arti 16GB, tai bus aišku, kad 16GB galimai neužteks. Bet jei 8GB neperlipa, tai turbūt 16GB užteks ir Windows platformoj.

Reikalingas ilgalaikis jis, HDD nereikalingas nes papildomai turiu macbook ir visi failai (darbo buna docs).

Photoshop - nėra main. 
 

! Daugiausiai laiko yra tekstų rašymas/koregavimas ir  kėlimas prekių/straipsnių į tinklapį. 
 

Dėl monitoriaus jis tikrai geras ar yra geresniu variantu? 

 

Klaviatūra turi būti orientuota į daug rašymo, nebus taip kad poto  ? Nes orientyras ne į gamint o į patogumą - rašant daug. 

 

Isleisti galiu bendrai už viską panašia suma kaip ir minėjai, galbūt šiek tiek daugiau, jeigu vertas dėmesio.
 

Manau ir aktualu butų paimti ir naudota, ar nelabai ? Naujas gerai, bet windows kompiuteriu kaina krenta, jeigu norėsiu kažką atsinaujinti

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Photoshop - nėra main. 

! Daugiausiai laiko yra tekstų rašymas/koregavimas ir  kėlimas prekių/straipsnių į tinklapį. 

Ok, tai tada imk 16GB atminties komplektą, o prireikus galėsi nusipirkti dar.

prieš 13 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Dėl monitoriaus jis tikrai geras ar yra geresniu variantu? 

Tikrai neblogas, štai jo apžvalga. Už panašią kainą kažko labai geresnio nėra.

prieš 13 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Klaviatūra turi būti orientuota į daug rašymo, nebus taip kad poto  ? Nes orientyras ne į gamint o į patogumą - rašant daug.

Aš pats naudoju Logitech G413 (apžvalga). Lyginant su ta iš krepšelio, Logitech turbūt bus mažiau varginanti pirštus, nes mygtukai lengviau spaudosi. Vėlgi, vieniems patinka, kai mygtukas turi aiškų pasipriešinimą, o kitus tai vargina. Kažko vienareikšmiškai parekomenduoti negaliu. Bet jeigu esi esi įpratęs prie laptopo low-profile klaviatūrų, galbūt tau Logitech MX Keys (apžvalga) bus patogiausia. Šiaip, daugiau gali rasti jų RTIGNS svetainėj.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tautedorus parašė:

Ok, tai tada imk 16GB atminties komplektą, o prireikus galėsi nusipirkti dar.

Tikrai neblogas, štai jo apžvalga. Už panašią kainą kažko labai geresnio nėra.

Aš pats naudoju Logitech G413 (apžvalga). Lyginant su ta iš krepšelio, Logitech turbūt bus mažiau varginanti pirštus, nes mygtukai lengviau spaudosi. Vėlgi, vieniems patinka, kai mygtukas turi aiškų pasipriešinimą, o kitus tai vargina. Kažko vienareikšmiškai parekomenduoti negaliu. Bet jeigu esi esi įpratęs prie laptopo low-profile klaviatūrų, galbūt tau Logitech MX Keys (apžvalga) bus patogiausia. Šiaip, daugiau gali rasti jų RTIGNS svetainėj.

O dėl pc buildo ten viskas gerai ir optimalų ? Ar galima patobulinti? Ilgam laikui reikalingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

O dėl pc buildo ten viskas gerai ir optimalų ? Ar galima patobulinti? Ilgam laikui reikalingas

Neimant išorinio disko, 32GB atminties bei paieškojus, kur galima gauti periferinius įrenginius pigiau, išėjo įspausti ir AMD Ryzen 7 3700X. Build'as ir mousepad'as iš Skytech:bgQseYd.png

Periferiniai įrenginiai iš 1a.lt:WdtJtVG.png

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Gali dar svarstyti membranine klaviatūra. Pačiam tenka daug rašyti ir tiesiog nepatinka kaip garsiai mechaninės kaukšti.

speed silent klavisai galimi arba cherry mx red silent;ai... dar beto yra galimybe naudoti rubber orings dar labiau pridildyti klaviaturu switches garsa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1304 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...