Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2173 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, Mantucha parašė:

Pilna tu buildu pasiziurek praeitas temas ivairiausiom sumom

 

jų yra, bet daugelio detalės pažymėtos, kaip "teirautis" arba bus tik mėnesio bėgyje, o laukti iki sekančių metų birželio paprasčiausiai nenoriu. plius, gal kažkas kažką geresnio užmatys ant akcijos dar ką šiom dienom. kainos kinta, akcijos naujos - ateina. 

  • Teigiamai 1
21 minutes prieš, chapetekila parašė:

jų yra, bet daugelio detalės pažymėtos, kaip "teirautis" arba bus tik mėnesio bėgyje, o laukti iki sekančių metų birželio paprasčiausiai nenoriu. plius, gal kažkas kažką geresnio užmatys ant akcijos dar ką šiom dienom. kainos kinta, akcijos naujos - ateina. 

tai pirk prebuilda jeigu nenori laukt daliu :D

 

 

(redaguota)
23 minutes prieš, chapetekila parašė:

jų yra, bet daugelio detalės pažymėtos, kaip "teirautis" arba bus tik mėnesio bėgyje, o laukti iki sekančių metų birželio paprasčiausiai nenoriu. plius, gal kažkas kažką geresnio užmatys ant akcijos dar ką šiom dienom. kainos kinta, akcijos naujos - ateina. 

kainos praktiskai net isleidus naujas gpu maziausiai 4men ar penkis lietuvoje nekris. taip visalaika buvo.

 

1 minute prieš, Mantucha parašė:

tai pirk prebuilda jeigu nenori laukt daliu :D

tai kad net perkant build'a jam tektu laukti, ir netgi ilgiau :D kol jas gaus, istestuos jeigu pasirinks surinkimo paslauga ar ims prebuild'a. ir t.t. beto kad 100% veiks netgi ir tada nera garanto, nes tiesiog gali pristatomaji builda jau surinkta uzsakyt is kito salono ir issiust kaip istestuota neziurint i tai jog jis gali ir neveikti isvis.

pamenu kai toks matas kompiuteri susirinkinejo tai jam vos ne du men daliu teko laukt nors pazadejo iki 2-3savaiciu.

Redaguota , nario エーシン

Chestnuts please

@Tautedorus VAKAR rinktas build'as.

i6GyzbP.png&key=56e8933099f02dd49dd51b65
Pasikeitei vaizdo plokštę į kokią RTX 2070 Super ar moitininę į kažką geresnio (MSI B450 Tomahawk Max pvz., bet nemanau, kad tau to reikia) ir bus tau build'as.

  • Teigiamai 1

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

prieš 5 valandas(-ų), Armzis parašė:

1tb ssd irgi nėra būtinybė :)

Nu tai, jei tau to nereikia, keiskis į 1TB HDD + 512GB SSD ar dar kaip nors kitaip. Aš juk neaiškiarėgys, tavo visų norų nežinau. 

  • Teigiamai 1

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2173 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...