Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

telia savitarna backdoor


Driver007

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Paplito toks tekstas apie telia:

https://full-disclosure.eu/reports/2019/FDEU-CVE-2019-10222-telia-savitarna-backdoor.html

Apie jų super duper routerius.
Labiausiai nustebino jų atsakas, kai pagalvoji jog čia no.1 tiekėjas Lietuvoje.
O kas nenori naudoti jų įrangos pas save, tai visos instrukcijos surašytos mano bloge.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ju routeriai net negali pasiekti ant fiksuoto placiajuoscio 100mbps o tik 50-65mbps download speed. naudojuosi tik todel kad apart pigaus neterminuoto interneto pajungimo atsivedant nuo butu ner jokio kito privalumo. geriau jau 5eurai telia uz prijungimo mokesti kad iskastu kur randasi pagrindinis terminalas atvedantis interneta pas mane i namus nei 20-30euru cgates uz neterminuota ir kardinaliai letesni :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

O kodėl jiems turėtų tai rūpėti jeigu niekas nepasiskundė dar tuo? Kai bus koks jau 10 ir daugiau žmonių tada jie ką nors darys, čia verslas ir jiems kainuotų ten tvarkyti tuos routerius.

Todėl, kad RCE yra ne šiaip kažkoks inconvenience, dėl kurio klientai skųsis. RCE yra critical vulnerability, kas leidžia execute'inti bet ką tavo įrenginyje, šiuo atveju net ir be fizinės prieigos. Tai gali būti naudojama informacijos rinkimo tikslais, botnet'o kūrimo tikslais ir pnš. Ir esmė tame, kad įprastas klientas to tikrai nepastebės.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Čia kaip greenside.lt savininkai: praneši apie stambų exploit'ą nei ačiū, nei ate iškarto į baną nes jį ar taip ar anaip "exploitinai". Džiaugiuosi kad pats nenaudoju telia paslaugų ir jų atsisakiau pamatęs kaip jie bando nuslėpti paslaugų mokęsčius nuo žmonių.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Dovias parašė:

Čia kaip greenside.lt savininkai: praneši apie stambų exploit'ą nei ačiū, nei ate iškarto į baną nes jį ar taip ar anaip "exploitinai". Džiaugiuosi kad pats nenaudoju telia paslaugų ir jų atsisakiau pamatęs kaip jie bando nuslėpti paslaugų mokęsčius nuo žmonių.
 

Neskaitant jų saugumo spragų, interneto kokybė pagal 4G jie pirmauja, bei nors pas mane lėtesnis netas nei tele2 , bet kokybė tikrai jaučiasi, nors ankščiau viskas kitaip buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Neskaitant jų saugumo spragų, interneto kokybė pagal 4G jie pirmauja, bei nors pas mane lėtesnis netas nei tele2 , bet kokybė tikrai jaučiasi, nors ankščiau viskas kitaip buvo.

Nu man taip nepasisekė tele2 pasiūlė 150mbps spartą kai telia pasiūlė 30mbps tai..

Redaguota , nario Dovias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Dovias parašė:

Nu man taip nepasisekė tele2 pasiūlė 150mbps spartą kai telia pasiūlė 30mbps tai..

Aš turiu omenyje jog kadangi stream'inu man yra svarbus upload stabilumas. Tai su tele2 pasireiškia packet loss'ai ir pnš, kai telia viskas ok. Ir jie neišsprendžia problemos, bet greitis down 100 upl 10-20

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...