Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Prašymas] Dėl "High End" kompiuterio!


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1401 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi tai gi greičiausiai nesupratote iš temos pavadinimo ko man reikia..
Tai prie reikalo reikia tikrai galingo personalinio kompiuterio.
Visam šitam metalui yra bendras biudžetas 3000 Svaru taip tai dideli pinigai tai iškarto sakau jog nebūtų komentaru kad aš nepirksiu ir panašiai.. 
Tiesiog tokį klausima užduodu -> gal yra tokiu nariu čia kurie tikrai labai gerai nusimano ar bent yra kažką tokio susidėja.
Jei taip išeitu kad netilptumėt į šia suma, galima dar per plauką  maximaliai 200 svaru 

--- Prašimas paprastas manau o jei nesupratot taip tai... Surinkti komponentus į viena (surinkti visa pc). Būtų gerai kad viskas būtų iš vienos vietos perkamos detalės jei tai įmanoma. ---

Šis kompiuteris būtų reikalingas... 
Naujausiems Žaidimams

3D Redinimams 


--- Viskas būtų puiku jei tai nebūtų iš Lietuvišku parduotuvių .

Redaguota , nario iVron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
18 minutes prieš, Merio parašė:

Kaip suprantu bus perkama UK, taip?
Ar labai skubiai reikia? Jei ne, tai po vasaros išeina Zen 3, RX 6000, RTX 3000, kurių tikrai verta palaukti, todėl siūlau atsidėt tuos pinigus ir tiesiog palaukt, kad gautum daugiau už savo pinigus.

Anglija-Airija-Švedija - gali būti :)
Na dėl upgrade'u jau čia kitą kalba būtų ir tai nelabai kas man keistusi dėl to ( noriu pasakyti ) kad upgrade'us aš jau gausiu , tik va man reikia kažkokio geresnio metalo už tokia +- suma

Redaguota , nario iVron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar 3D render'inimas yra tavo darbas, kur greitas procesorius tau atsipirks, ar tik hobis ir tą darai retkarčiais? Kas bus render'inama? Kažkas paprasto ar labai kmopiuterio resursų ir laiko reikalaujančio? Ar turi monitorių? Jei ne, ar reikalingas itin geras spalvų atkūrimas, ar tinka gaming monitorius su good enough spalvų atkūrimu?

prieš 6 valandas(-ų), iVron parašė:

Na dėl upgrade'u jau čia kitą kalba būtų ir tai nelabai kas man keistusi dėl to ( noriu pasakyti ) kad upgrade'us aš jau gausiu , tik va man reikia kažkokio geresnio metalo už tokia +- suma

Kad upgrade'inti galima, tai čia suprantama. Bet upgrade'ai veikia taip, jog po upgrade'o senas dalis parduosi už mažiau nei pirkai, tad vėl papildomai išlaidausi. Yra siūlymas palaukti rudens ir naujų dalių išleidimo, kad galėtum susidėti kur kas geresnį setup'ą už tą pačią kainą nei dabar.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 8 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Ar 3D render'inimas yra tavo darbas, kur greitas procesorius tau atsipirks, ar tik hobis ir tą darai retkarčiais? Kas bus render'inama? Kažkas paprasto ar labai kmopiuterio resursų ir laiko reikalaujančio? Ar turi monitorių? Jei ne, ar reikalingas itin geras spalvų atkūrimas, ar tinka gaming monitorius su good enough spalvų atkūrimu?

Kad upgrade'inti galima, tai čia suprantama. Bet upgrade'ai veikia taip, jog po upgrade'o senas dalis parduosi už mažiau nei pirkai, tad vėl papildomai išlaidausi. Yra siūlymas palaukti rudens ir naujų dalių išleidimo, kad galėtum susidėti kur kas geresnį setup'ą už tą pačią kainą nei dabar.

3D Rendinimams naudojama rhino3d, cinema 4D ir t..t programa iš jos išeina duona.( dėl atsipirkimo ir visa kitą  čia mano asmeninis reikalas ) Taip kartais smulkiems o kartais stambiems darbams.  ( Monitoriai yra ir ije įdealus šiam reaikalui + jei šito nežinočiau tai pat būčiau parašęs patarti bet yra ) 

Su senomis detalėmis man vargintis nereikės, dėl ateinančiu upgrade. O laukti labai daug laiko aš neturiu. Tad jei čia įmanoma kažką sugalvoti iš jūsų čia pusės su variantais tu smagu juos pamatyti. 
 

 

prieš 6 valandas(-ų), エーシン parašė:

tiesiog lauk nauju daliu arba pirk is amazon'o.

Na kaip @Tautedorus'ui sakiau jog nelabai kada yra ko laukti.. O pirkti iš kur nėra labai svarbu  tai man realiai svarbu kad šios trys šalys būtų +- na žinoma gali būti kažkur ir toliau bet... Pagrindinas Anglija-Airija-Švedija 

Redaguota , nario iVron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), iVron parašė:

3D Rendinimams naudojama rhino3d, cinema 4D ir t..t programa iš jos išeina duona.( dėl atsipirkimo ir visa kitą  čia mano asmeninis reikalas ) Taip kartais smulkiems o kartais stambiems darbams.  ( Monitoriai yra ir ije įdealus šiam reaikalui + jei šito nežinočiau tai pat būčiau parašęs patarti bet yra ) 

Su senomis detalėmis man vargintis nereikės, dėl ateinančiu upgrade. O laukti labai daug laiko aš neturiu. Tad jei čia įmanoma kažką sugalvoti iš jūsų čia pusės su variantais tu smagu juos pamatyti. 
 

 

Na kaip @Tautedorus'ui sakiau jog nelabai kada yra ko laukti.. O pirkti iš kur nėra labai svarbu  tai man realiai svarbu kad šios trys šalys būtų +- na žinoma gali būti kažkur ir toliau bet... Pagrindinas Anglija-Airija-Švedija 

kuo amazon geriau uz kitus prekybos tinklus-greitas pristatymas, 2. lengva grazinti garantiniu metu ir gaut refundus/replacemententus, daznai issiuntus klientui identiska preke per dideliu kiekiu pakartotinai leidzia siuntini pasilikti negrazinus. 3. kryziaus kelius lengviau eiti aiskinantis kas kaip ir kodel buvo ypac turint prie apartamentu esamais video CCTV kameru irasais. 

zmogus kuris per klaida issiunte siunta dar karta kai klienta pasieke per velai del kurjerio kaltes nenukencia amazono firmoje dirbdamas, na o kurjeri atleidzia is darbo. simple as that.

man buves atvejis kad amazonas du identiskus daigtus issiunte gyvenant UK-galiausiai issirutuliojo ligi to jog abudu leido pasilikt.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, エーシン parašė:

kuo amazon geriau uz kitus prekybos tinklus-greitas pristatymas, 2. lengva grazinti garantiniu metu ir gaut refundus/replacemententus, daznai issiuntus klientui identiska preke per dideliu kiekiu pakartotinai leidzia siuntini pasilikti negrazinus. 3. kryziaus kelius lengviau eiti aiskinantis kas kaip ir kodel buvo ypac turint prie apartamentu esamais video CCTV kameru irasais. 

zmogus kuris per klaida issiunte siunta dar karta kai klienta pasieke per velai del kurjerio kaltes nenukencia amazono firmoje dirbdamas, na o kurjeri atleidzia is darbo. simple as that.

man buves atvejis kad amazonas du identiskus daigtus issiunte gyvenant UK-galiausiai issirutuliojo ligi to jog abudu leido pasilikt.

Man realiai nelabai aktualu ką čia parašei.. Iš kur prekės bus idk svarbu pagrindas šalys tos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už tokią sumą galima paimti: https://uk.pcpartpicker.com/list/R49FNq. Aš jaučiu, kad tavo workload'ui toks daiktas bus overkill'as, tad čia kažkas pigesnio: https://uk.pcpartpicker.com/list/8xPYFG.

Kadangi čia gana nemaža pinigų suma ir aš su tokia programine įranga dirbęs nesu (pavyzddžiui, nežinau, ar tau reikia NVIDIA Quadro, ar užteks ir consumer grade NVIDIA GeForce), šie build'ai nėra mano "imk ir pirk dabar" rekomendacija, kaip dažniausiai būna su build'ais, skirtais gaming'ui. Aš siūlyčiau susirasti naudojamos programinės įrangos bendruomenės forumus, ten detaliai aprašyti savo workflow'ą ir paklausti, ar šie mano preliminariai pasiūlyti komponentai yra optimalūs naudoti tą programinę įrangą.

Be to, kokios raiškos ir refresh rate'o turimas monitorius?

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1401 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...