Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paranormalus reiškiniai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Snoop_John parašė:

Siūlau kitą kartą nedėti visokių clickbait-looking thumbnails. Šiaip normaliai viskas. 

Kai minėjau "Clickbait-looking thumbnails", tai turėjau omeny ten visokių skritulių ir t.t.

Na o tarkim dėl ko tai turėčiau nedaryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, KayohiPlay parašė:

Bet ar aš esu Trečia Lentyna? 

Žinok keistai skamba tavo tie gynimaisi. Tai dabar įsivaizduok taip - bandai dirbti mechaniku pirmomis dienomis, tai atrodo turėtum semtis, imti pavyzdį iš geresnių mechanikų, kad kiti būtų patenkinti tavo darbais, o tavo atsakymas tavo klientui - "O tai ką aš, (pvz) Briedžio darbininkas?". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Snoop_John parašė:

Žinok keistai skamba tavo tie gynimaisi. Tai dabar įsivaizduok taip - bandai dirbti mechaniku pirmomis dienomis, tai atrodo turėtum semtis, imti pavyzdį iš geresnių mechanikų, kad kiti būtų patenkinti tavo darbais, o tavo atsakymas tavo klientui - "O tai ką aš, (pvz) Briedžio darbininkas?". 

Noriu pabrėžti, kad kiekvienas žmogus viską daro kitaip, tai kodėl turėčiau daryti kažką panašaus į Trečia Lentyną? Taip, gal jis ir yra sėkmingas kanalas, bet nereiškia, kad jis turi būti mano pavizdys, tai aš kuriu contentą, o ne jis. Tai yra 2 skirtingi kanalai, galbūt 2 skirtingos kryptis ir du skirtingi žmonės su savo mąstymu. O tavo palyginimas su mechaniku, tai tikrai yra gana kvailas, čia yra Youtube'as, čia kiekvienas gali reikšti savo mintis ir kurti, tai kas jiems patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, KayohiPlay parašė:

Noriu pabrėžti, kad kiekvienas žmogus viską daro kitaip, tai kodėl turėčiau daryti kažką panašaus į Trečia Lentyną? Taip, gal jis ir yra sėkmingas kanalas, bet nereiškia, kad jis turi būti mano pavizdys, tai aš kuriu contentą, o ne jis. Tai yra 2 skirtingi kanalai, galbūt 2 skirtingos kryptis ir du skirtingi žmonės su savo mąstymu. O tavo palyginimas su mechaniku, tai tikrai yra gana kvailas, čia yra Youtube'as, čia kiekvienas gali reikšti savo mintis ir kurti, tai kas jiems patinka.

Kas per kvailas palyginimas ir kokias mintis gali reikšti ir kurti- ai, whatever, kurk ką nori, tik paskui nesiskusk, kad gausi panašių nuomonių kaip mano, arba mažai peržiūrų gausi. Sėkmės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Zero Two parašė:

tas pastorintas balsas ziauriai sudinai skamba

Čia dėl to, kad nesu įpratęs išlaikyti savo balso tepro pastovaus :D

 

51 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Kas per kvailas palyginimas ir kokias mintis gali reikšti ir kurti- ai, whatever, kurk ką nori, tik paskui nesiskusk, kad gausi panašių nuomonių kaip mano, arba mažai peržiūrų gausi. Sėkmės. 

Na vistiek dėkui 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi galvoju nereiktų naudot tų skritulių. Gerai, kurk savo contentą, nereikia kopijuoti, kaip tik geriau, kai pamatai kažką kitokio, bet AŠ bent jau irgi nedėčiau skritulių, stengčiausi sukurti įdomesnius thumbnail, galima šiek tiek su Photoshop pakonstruot. :D Nieko baisaus tie skrituliai nedaro, tiesiog banalu. Jeigu nori būti su savo mąstymu ir nesilygiuot į kažką, manau tikrai gali kitaip padaryt. Šiaip sėkmės, svarbu tobulinti video kokybę, turėk savo stilių, kažkokią gal spalvų paletę naudok, kad reprezentuotų tavo kanalą, transitionus, jeigu tavo kanalas apie paranormalius reiškinius, galbūt ir šriftas tiktų kitoks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), N4CHIS parašė:

Aš irgi galvoju nereiktų naudot tų skritulių. Gerai, kurk savo contentą, nereikia kopijuoti, kaip tik geriau, kai pamatai kažką kitokio, bet AŠ bent jau irgi nedėčiau skritulių, stengčiausi sukurti įdomesnius thumbnail, galima šiek tiek su Photoshop pakonstruot. :D Nieko baisaus tie skrituliai nedaro, tiesiog banalu. Jeigu nori būti su savo mąstymu ir nesilygiuot į kažką, manau tikrai gali kitaip padaryt. Šiaip sėkmės, svarbu tobulinti video kokybę, turėk savo stilių, kažkokią gal spalvų paletę naudok, kad reprezentuotų tavo kanalą, transitionus, jeigu tavo kanalas apie paranormalius reiškinius, galbūt ir šriftas tiktų kitoks. 

Va čia bent jau normalesnis aprašymas dėl tų skritulių :D Bet jie vstk kažkiek padaro tą kanalą labiau clicky ar nlb? Kaip manai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, KayohiPlay parašė:

Va čia bent jau normalesnis aprašymas dėl tų skritulių :D Bet jie vstk kažkiek padaro tą kanalą labiau clicky ar nlb? Kaip manai?

Kad atkreipia dėmesį, tai taip, bet jeigu ruošiesi dėti vos ne ant kiekvieno thumbnailo, manau tavo kanalas atrodys "pigus". Stenkis susikurti sau kiek įmanoma profesionalesnį įvaizdį, kad neatrodytum kaip kažkoks dėmesio ištroškęs ir lėkštus triukus dėmesiui patraukti naudojantis youtuberis. Aišku čia tavo reikalas, aš suprantu, kad kanalas tik startavo, todėl jo augimo sparta tau svarbi. Bet aš tikiu, kad tam tikrą nemažą auditoriją traukia ir tai, kaip tu save pateiki. Juk norėtum, kad tave žiūrėtų kiek vyresnio amžiaus žmonės, vertinantys kokybę, ar geriau, kad rinktųsi vaikai? 

Kokia dar mano idėja būtų, tai galbūt daryti in-depth, išsamesnius video. Bet tokiam užsiėmimui reikia turėti gyslelę, paaukoti kažkiek laiko. Jeigu kanalas vadinasi "Tikroji realybė", galbūt netgi reikėtų bandyti debunkinti tam tikrą internete paplitusią medžiagą, bandytum atskleisti kortas, kažką demaskuoti. Bet kaip ir sakiau, čia priklauso nuo to, ko pats nori siekti. 

 

Nestumk, jei mano idėja durna, aš pats gyvenu savo fantazijų pasaulyje <3

Redaguota , nario N4CHIS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

00:20 Nėra vėjo, bet medis visas siubuoja kažkodėl.

Ne tik, kad nesąmones kelia į youtube, bet dar ir voice changer'į naudoja.

Tokiem žmonėm, kurie kelia tokius video ir žmonės, kuriem patinka tokios nesąmonės reikėtų pasigydyt.

Ir dar galvoja žmonės kodėl šiais laikais jaunimas turi problemų su mokslais ir įsidarbinimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...