Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

zaidimu Cracked


Roxy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

31 minutes prieš, Roxy parašė:

sveiki, 

Noriu paklausti per kur jus Crackinat zaidimus ?

noriu atsisiusti zaidima Cracked versija taciau per linkomanija nera ir per gameris.lt nera o per piratebay labai pavojinga Nepatikima tad gal zinote patikimu saltiniu per kur butu galima atsisiusti zaidimus ? 

buciau dekinga.

koki tu zaidima isvis nori atsisiust?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, TheKloras parašė:

koki tu zaidima isvis nori atsisiust?

aij siaip norejau isbandyti Detroit become human zaidima nes pirkti nelabai norisi nes bijau kad jis man gali nepatikti taciau vistiek noriu isbandyti kiek girdejau visai neblogas nes gavau gan galinga kompiuteri tai kodel gi ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Roxy parašė:

aij siaip norejau isbandyti Detroit become human zaidima nes pirkti nelabai norisi nes bijau kad jis man gali nepatikti taciau vistiek noriu isbandyti kiek girdejau visai neblogas nes gavau gan galinga kompiuteri tai kodel gi ne.

https://crackwatch.com/game/detroit-become-human
cia raso nenucrackintas jis nes denuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-05-25 12:29, mJames parašė:

Aš irgi iš čia esu atsiuntęs kelis žaidimus. Problemų niekad su jais nebuvo, tik tiek, kad pats žaidimo torrent failas ir crack yra sudėti į 2 skirtingas nuorodas iš failų talpyklos ir free useriai tų talpyklų gali atsisiųsti po 1 failą kas ~valandą, tai tenka biški luktelti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...