Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žemų resursų virtualus privatus serveris


Galgaldas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

dažnai naudojuosi savo VPS'u. Kolkas jį esu užsisakęs iš Hostinger, problemų jokių nekylą, tačiau greitu metu jis pasibaigs galvoju gal kur nors rasčiau pigesnę alternatyvą, bet tuo pačiu ir kokybiška.

Reailai VPS naudoju pasihostinti kokiai 10 duomenų bazių, 5-om svetainėm, porą discord botų, Jenkins ir pretty much it. Srauto didelio svetainėse nėra, tai resursų pilnai kaip ir užtenka.

Gal jūs irgi turi VPS'ą? Kokiais paslaugų tiekėjais naudojates, kokius planus turit ir kiek mokat į mėnesį?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na priklausomai kaip ir ką naudoji ir kiek išnaudoji, ir tau pačiam ko reikia. 
Aš bent jau naudojau IR NAUDOSIU visuomet kaip tik prireiks dedikuoti.lt paslaugas :)
Vien dėl, Support'o, kainos ir prekės kokybiškumo. O naudoji pagrindini optimaliausia varianta. 
Linux16 pasirinkima. 
0tVvyrW.png
Naudoju vien dėl to jog man užtenka ką bedaryčiau :) IR nesuku galvos jei kažkas atsitinka ar kažkas gali kisti Hostingo tiekėjai visuomet praneša Elektroninių paštu ir pačioje svetainėje.

Plius dar galima pasirinkti šiuos variantus kas yra labai pravertus yra asmeniškai man.
dZaaaml.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Aik'Aik parašė:

Gal kas dar nuomuonių turit? :) Pamiršau paminėti, realiai mano VPS kurį turiu, jo kaina yra apie ~4EUR/mėn. 40GB hard disk vietos, 4gb ram ir kažkoks CPU.

Dedikuoti.lt – nėra lygių LT rinkoje. O hostinger siūlyčiau iš viso apeiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-05-15 18:10, Aik'Aik parašė:

Galbūt galėtum argumentuoti?

Nėra ką čia argumentuoti. Kainos kosminės. Už 8 GB RAM, 2x CPU 35 EUR per mėnesį. Net Google Cloud pigiau turbūt išeitų. Hostinger komanda tokia įdomi pasidarė. Anksčiau naudojau hostinger, kokiais 2015 metais. Paslaugų kokybė tikrai nepatobulėjo. Net nesugeba įrašyti į cPanel cache modulių, tai kitų klientų projektai nereikalingai dusina vienas kitą. Pataupyk tos pinigus ir imk Dedikuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
10 minutes prieš, NTQ parašė:

Nėra ką čia argumentuoti. Kainos kosminės. Už 8 GB RAM, 2x CPU 35 EUR per mėnesį. Net Google Cloud pigiau turbūt išeitų. Hostinger komanda tokia įdomi pasidarė. Anksčiau naudojau hostinger, kokiais 2015 metais. Paslaugų kokybė tikrai nepatobulėjo. Net nesugeba įrašyti į cPanel cache modulių, tai kitų klientų projektai nereikalingai dusina vienas kitą. Pataupyk tos pinigus ir imk Dedikuoti.

Gal gali man pasakyti iš kur tu tokias kainas trauki? Perėjau kelis hostingerio resellerius, tokių kosmosų kur tu parašėi net neradau. Dėl cPanel tai nelabai aktualu man reseller planai, mane domina tik VPS.

 

VQKFnlQ.png

Redaguota , nario Aik'Aik
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Aik'Aik parašė:

Gal gali man pasakyti iš kur tu tokias kainas trauki? Perėjau kelis hostingerio resellerius, tokių kosmosų kur tu parašėi net neradau. Dėl cPanel tai nelabai aktualu man reseller planai, mane domina tik VPS.

 

VQKFnlQ.png

Čia tik pirmas mokėjimas tokios kainos. Pratęsimo kaina su užbraukimu. Panašiai kaip VPSNet daro.

Redaguota , nario NTQ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-05-17 14:41, NTQ parašė:

Čia tik pirmas mokėjimas tokios kainos. Pratęsimo kaina su užbraukimu. Panašiai kaip VPSNet daro.

Nu ne, tu meluoji arba mes nesusišnekam.

 

Šita kaina yra skirta jeigu perki 4-iems metams į priekį, kas yra fine, pasiimsiu keturiems metams ir jie taip pat rašo, kad pratesimas bus 2024-ais metais už lygiai tą pačią sumą. Įtariu per tuos 4 metus gal truput pabrangs, bet tikrai ne iki 35 eurų.

 

Ko aš nesuvokiu tai iš kur tu radai tuos 35 eurus, kaip aš radau 4 eurus. Per dideli skirtumas tarp kainų, galvoju ar šiaip šūdus bireni ant host providerio ar realiai matei tokius skaičius. Aš confused.

0mBFLgs.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...