Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[1.15.2] nmcg.lt // MMO RPG SURVIVAL serveris


rokisv

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

bannerbig.png

Svetainė : https://nmcg.lt/
discord  : https://nmcg.lt/discord
facebook : https://nmcg.lt/fb
ip  : play.nmcg.lt // 1.15.2

MMO RPG SURVIVAL FACTIONS cracked
 

Sveiki, mes bandome prikelti seną, bet gera projektą nmcg.lt

Projektas yra MMO RPG survival stiliaus

Serveris turi quest'us kuriuos vykdant galėsite gauti atlygius

Factions sistema leidžią apsisaugoti norimas teritorijas, bei kovoti su kitomis frakcijomis

Unikalios sistemos, leis patirti kitokį experience, negu kituose projektuose

Serveris kaip ir NETURI pay to win mechaniku, VISKĄ gali gauti žaisdamas, arba iš eventų.

Serveris turi nemažai custom content update suplanuotu, mes jį vis tobuliname ir geriname, pagal žaidėju norus.

Serveryje kelis kartus į savaitę vyksta keli įdomus event'ai, pagal žaidėju norus.

Už kiekvienta vote ir rank'up gaunate crate raktus, tad rankup nebus toks nuobodus!

 

Pastaruosius 5 mėn., aš su savo draugais dirbome prie šio projekto, mes nesame super kieti statytojai ir programuotojai, bet darome viska iš širdies.

Serveris yra alpha stadijoje.

 

Tikiuosi pamatyti kelis žmones iš SG.

Jei turite klausimu ar šiaip norite daugiau informacijos, galite susisiekti su manim čia, arba discord Rokisv#3284.
SPOILER_2020-04-22_16.32.24.pngScreenshot_6.pngSPOILER_2020-04-22_22.15.39.png

Redaguota , nario rokisv
stilistika
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Trūksta išsamesnio aprašymo, rašai apie unikalias sistemas, bet jų nepateiki, galbūt man būtent to trūksta šitame aprašyme. O pateiktos sistemos (rankup, faction), yra labai paprastos, bet galbūt tai raktas į sėkme. Galiu palinkėti tik sėkmės, ir svarbiausia tobulėkit kartu su serveriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), ItsErnis parašė:

Viskas šaunu išskyrus tai, kad kituose serveriuose spaminate ir reklamuojatės :(

Tai didele problema kuri mane jau nervina, as su tavo 1 modu jau kalbejau, man visus nickus kurie tokius baerius daro i pm su irodymais ir negailestingai banus desim.

 

Edit: Jau keli yra gave nuo ispejimu iki banu ilgam uz tokias nesamones, nenoriu, kad del randomai sugadintu reputacija projekto

Redaguota , nario rokisv
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-06-02 10:08, rokisv parašė:

Tai didele problema kuri mane jau nervina, as su tavo 1 modu jau kalbejau, man visus nickus kurie tokius baerius daro i pm su irodymais ir negailestingai banus desim.

 

Edit: Jau keli yra gave nuo ispejimu iki banu ilgam uz tokias nesamones, nenoriu, kad del randomai sugadintu reputacija projekto

Supratau, dėkui už supratingumą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įėjus ką pamatau, vieta, kuri nei graži nei dera kažkur. Toliau, Tutorial npc? Wtf? Projektas lietuviškas ar angliškas? Alpha stadija bet jau tokius dalykus turėjot sutaisyt seniai, toliau, kas per <????> Tekstas? wtf? Npc tik vieną mačiau kuris turi pavadinimą ir tas pats angliškas - tutorial, kaip žinot kokia misija/questas? Eilės nėra, vykdai ką nori, kada nori. Tekstas su klaidomis, sakyčiau pradinukas rašė.. {Ižeist nenoriu} Bet nu ką dabar. Informacija visa hologramuose, kurios padarytos belekur ir visiškai netinka.

Trumpai ir aiškiai - Betvarkė, būtų tikrai malonu žaisti, bet tik ne tokioj projekto stadijoj :( 

Tai tik max 10min praleidimo projekte..

Čia buvo mano nuomonė ir kritika su argumentais. Prašom.

Redaguota , nario * EsCar / a.k.a Wacky *
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Įėjus ką pamatau, neaiškia vieta, kuri nei graži nei dera kažkur. Toliau, Tutorial npc? Wtf? Projektas lietuviškas ar angliškas? Alpha stadija bet jau tokius dalykus turėjot sutaisyt seniai, toliau, kas per <????> Tekstas? wtf? Npc tik viena mačiau kuris turi pavadinima ir tas pats angliškas - tutorial, kaip žinot kokia misija/questas? Eilės nėra, vygdai ka nori, kada nori. Tekstas su klaidomis, sakyčiau pradinukas rašė.. {Ižeist nenoriu} Bet nu ka dabar. Rpg vpš nematau, informacija visa hologramuose, kurios padarytos belekur ir visiškai netinka.

Trumpai ir aiškiai - Betvarkė, būtu tikrai malonu žaisti, bet tik netokioj projekto stadijoj :( 

Čia buvo mano nuomonė ir kritika su argumentais. Prašom.

tekstas su klaidomis, sakyciau pradinukas rase

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš pritariu EsCar, ta patį pastebėjau pati. Bent jau tu NPC teksta išskirtų kažkaip? Būtų tojrai šaunu žinoti misijų eiliškumą. Dar man kažkaip strigo tos parduotuvės, bent jau juos galėjo pavadinti Pardavėjas, Supirkėjas o dar parduotuvė ir dar is mažosios raidės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Nera vandens mechaniku :(
Nera Gravitacijos Mechaniku :(
Rankup buvusio irgi nebera :( (dabartinis same sht kaip ir daugumoj vietu, grindini pinigus ir tiek)

Nera zaidejo upgrades :(

Nezinau kam tiek Parduotuves npc reik, maišo ir nereikalingi jie

Mapas ne Custom Generated

Visa dauguma teksto ingame reiktu dar bent kelis kartus perskaityt ir issitaisyt i guess

Is 4 votes veike tik vienas, pirmame net neduoda votint, kitu dvieju neuzskaito,

This nmcg feels more like a scam to me

kiek suprantu Vaidelis nieko bendro su serveriu netures nes serveris atrodo tsg kaip dauguma kitu nepalyginsi su tuo kas buvo
(net nesikankinsiu delioti nosiniu ir kito sh, nes vstk atsiras lietuviu kalbos ekspertu kuriem pritruks ju) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...