Derick

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  70 +Pervesti

Reputacijos taškai

8 Bus matyti ko vertas

Apie Derick

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Jeigu dar egzistuoją žmonių kurie dar nepasiimė „COINBASE“ bonusų ir reikia link'u raštelkit.

 2. Galbūt egzistuoja koks dėdė, kuris galėtu paskolinti/atiduoti Civilization VI?

 3. Derick

  [1.15.2] nmcg.lt // MMO RPG SURVIVAL serveris

  Trūksta išsamesnio aprašymo, rašai apie unikalias sistemas, bet jų nepateiki, galbūt man būtent to trūksta šitame aprašyme. O pateiktos sistemos (rankup, faction), yra labai paprastos, bet galbūt tai raktas į sėkme. Galiu palinkėti tik sėkmės, ir svarbiausia tobulėkit kartu su serveriu.
 4. Derick

  Fort-carson.lt || Dykumos kaimelių gyvenimas

  Aprašymas neblogas, bet visiškai nieko naujo, tipiškos sistemos, kiek įdomiau aprašyta gaujų/kartelio sistema, daugiau nieko. Tipiškas serveris su jau paprastom tapusiomis sistemomis. Sėkmės.
 5. Derick

  Derick - Aprašymu/anketų kūrimas.

  Taip, jei būčiau kitoks nei dabar esu, tikrai eičiau ir dirbčiau statybose, bet yra visada bet. Kaip čia pasakyt paprasčiau, "dievulis" kažkaip pagailėjo man pusės kojos, kitaip turiu dešine trumpesne koją, negano to, mano klubo sąnarys yra "sugedęs" ir būtent dėl jo negaliu dirbti fiziškai sunkaus/aktyvaus darbo, todėl bandau suktis kaip išmanydamas. O, kad samp'as žlunga taip puikiai tai suprantu, sunku kažką jame padaryt, bet nesistengti irgi negerai.
 6. Sveiki atėjus vasarai, o man eilinį kartą neradus vasaros darbo, reikia kažko imtis. Draugai pasiūlė tokią idėją, žinau daug kas smerks, neigiamai rašys apie ją, bet nepabandžius nesužinosi. Atliekamos paslaugos - Įvairių anketų rašymas, serverio aprašymų kūrimas. Užsakymo eiga - Susisiekiate su manim, parašote kokios paslaugos norėsite, kadangi jų yra tik 2, o pasirinkimas tikrai mažas. Nenukrypstant nuo temos, jeigu reikia užpildyti anketą į kokį nors postą, pageidaučiau ją gauti kartu su atsiųsta žinute. Jeigu reikia sukurti serverio aprašymą, paprašyčiau trumpai papasakoti apie jį, ir duoti serverio IP adresą, jeigu pageidautumėte aprašymo su nuotraukomis. Užsakymus atlieku pagal savo užimtumą, maksimaliai trunku iki 3d. jeigu negaliu greičiau, pranešu užsakovui. Atsiskaitymas - Kadangi užsakymų kiekis mane nustebino, pradedu imti pinigėlius už anketas/aprašymus. Iš viso atliktų užsakymu - 10, atnaujinta - 2019-08-06 ATNAUJINTA 2019-07-24 » Prie šios įdėjos prisidėjo man gerai pažystąmas žmogus, todėl laukiam užsakymų, kadangi pradedame rašyti anketas dviese, patirties turim abudu ties šita patirtimi. Perspėjimas » IMAME TAM TIKRĄ SUMA, PAGAL ANKETOS TURINĮ, IR ŽODŽIŲ SKAIČIŲ. [Derick]2019m.
 7. Derick

  parduodu Parduodama LAS-VENTURAS paskyrą.

  O tai būtina kitus kaziolint? Lyg pasijustum geresnis tą darydamas? Šito dalyko niekada nesuprasiu.
 8. Derick

  parduodu Parduodama LAS-VENTURAS paskyrą.

  Dar vienas 10-metis vaikas bandantis įtikti toshai, ir kažką pasiekti jo projekte, sėkmės toliau kviečiant toshą, ir sėkmės tau toshą ieškant ant mano IP tokios paskyros . O tau sėkmės gyvenime, ko gero valytoju darbas bus įdomiausia veikla šiam gyvenime tau .
 9. Derick

  parduodu Parduodama LAS-VENTURAS paskyrą.

  O ne, tu pažimėjai Tosha, wow koks tu kietas, eik toliau nardyk jam, manai pagaus? Net nemanyk . Nuiims netikra acc, nerūpi nei biškutėli. O tau sėkmės toliau, kitus kaziolint .
 10. Derick

  ATIDUODU steam paskyra.

  Atsikėlęs šiandien 13:00 norėčiau pamatyt jog laimėjau šią paskyrą, tad labai noriu.
 11. Derick

  www.Country-Life.lt - MAPP darbai

  Mėhh, nelabai patiko mapp darbai, trūksta detalių. Anyway sėkmės, nerūpi jūsų ar ne jūsų darbai. .
 12. Derick

  NorthState.lt - Svajonės prasideda čia!

  Heyy, aprašymas visiškai nesudomino, galėtu būti platesnis, aprašyti daugiau darbus, ištaisyti rašybos klaidas, kadangi jos biškutėli man bent bado akis. Nežinau kur tu matau čia "unikalumą", nes aš tai niekur, ko gero jau daugumą serverių toks "š" jau yra. P.S - Danai eik toliau į fūristus dirbt, Derekas .
 13. Derick

  parduodu Išparduodu didžiausia savo greenside turta

  Nežinojau jog greenside atsirado 300m verslai, kažką tu jau veli, bet nesvarbu, sėkmės pardavime. Netikiu jog kažką parduosi.
 14. Derick

  VSide.LT

  Aprašymas visiškai nesudomino, atrodo jog projektą darot dėl "didelio pelno", nes iškarto rašote apie privilegijas, galėtumėt ne vien tik apie tai rašyt. Aprašykite plačiau sistemas, išimkit visus darbus su tų darbų direktoriais, nes jūs tikrai nekeitinėsit jų kai tik naujas ateis. Visus darbus aprašot vienu ir tuo pačiu sakiniu, tikrai nėra sunku kažką daugiau prirašyt, bet yra kaip yra. Visada nekreipiu dėmesio į tai ar platinta ar neplatinta modifikacija, ar forumas su .lt galūne, nes nematau tikslo, jeigu savininkas nenori padirbėti ties aprašymu, vadinasi tie dalykai irgi bus nekokie, ir ko gero platinti.
 15. Derick

  Frag.LT (Permappinta stotis)

  Pasiūlymas iš mano pusės, jeigu pertextūrinai stotį, eik iškarto daryt kažką kito, o neplatink, nes bent jau man įdomiau yra pažiūrėti kiek žmogus sugeba savo galvą susigalvot sau darbų, pertextūrinai stotį šaunuolis toliau eik kažką daryk, o poto jau platink, nes nematau tikslo platinti GM su tokiu darbeliu atliktu. Bet sėkmės kituose darbuose. .