Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Virtual-life.lt | Virtualus gyvenimas los-santos mieste


Andrius.027

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1422 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 18 valandas(-ų), *DubaLTas* parašė:

SUDU kruva o ne serveris . :) net nesiruoskit cia eit :DDD eilinis serveris 

Pats parodyk savo mapp'us, po to ir kalbėsim, Profesionale. Vau, užmetė -rep, ot atsakymas.. :)) Nors jie kažką bando padaryti, o ne sėdi prie kompiuterio, valgo bomžpakius, aptaško visą ekraną "bežvengdamas" ir daro negatyvius komentarus apie besikuriančius serverius.

Redaguota , nario Snoop_John
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Pats parodyk savo mapp'us, po to ir kalbėsim, Profesionale. Vau, užmetė -rep, ot atsakymas.. :)) Nors jie kažką bando padaryti, o ne sėdi prie kompiuterio, valgo bomžpakius, aptaško visą ekraną "bežvengdamas" ir daro negatyvius komentarus apie besikuriančius serverius.

Iš aprašymo galvojau bus kažkas wow. Nuėjau nepamačiau nieko gero, lygiai tai pat kaip sakė dubaltas jog eilinis rpg jokių naujovių nieko. Iš savininkų nieko tai pat gero nepamačiau apart to, kad tik prisijungę jau su infernusai važinėja dauguma. Mapp'ai šūdo kruvos - medžiai ant gatvių auga. :D ir dar sako besikuriantis projektas. Ką gero jie padarė ? Atidarė servą, viena diena gavo "ddos" kita diena atsidarė vėl su milijoną klaidų ir max 9 žaidėjais online? :D Gėda projektui didelė. :D O tu ką adminėli gavai ar mod'ą, kad čia taip jaudinies ir nepriimi žmonių kritikos ką sako tiesa apie projekto pradžia. You are biggest noob. ?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-05-05 17:50, *DubaLTas* parašė:

Uzejau paziurejau ir isejau :DDD Net neverta ... ispudingas mapperis pas jus :DDDD nuo kada medziai ant keliu auga :DDDDD

Mappai ne tobuli. Bet matau eilinį kartą ieškai pripiskių. Tu eini žaidimo žaisti ir ieškoti sistemų ar tiesiog kaip [MODERATED] ant visu loji. Jeigu nesugebu argumentuotos nuomonės pateikti , tai prisėsk ir prasivėdink galvą.

2020-05-05 19:25, Qname parašė:

Tas pats mapp'eris ir yra chilleris :DDD

And? Duodam žmogui kuris mokinasi mappinimo tai daryti. Mapp darbai neįspudingi, ko tikitės aukso tvirtovės? Nope, serveris nuio 0 ir viskas tobulinama. Geriau prie sistemų kabintis bet ne mapp darbų kadangi matau nesamonės rašomos ,bet ačiū , kad pakeliat tema nes abu tikrai nenusimanot kaip daromas serveris. Dar čia kažka skaldysit ar vaikystės bazarų knygelė jau nerašo, kaip nustot šuda malti forume ir pričiaupti žaptus

2020-05-05 21:18, Snoop_John parašė:

Pats parodyk savo mapp'us, po to ir kalbėsim, Profesionale. Vau, užmetė -rep, ot atsakymas.. :)) Nors jie kažką bando padaryti, o ne sėdi prie kompiuterio, valgo bomžpakius, aptaško visą ekraną "bežvengdamas" ir daro negatyvius komentarus apie besikuriančius serverius.

Naturalu, vaikai los kai patys naudoja siūstas modifikacijas iš šito forumo. Supraščiau sakytų va sistemą tokia ir anokia veikia blogai, galėtumėt taip padaryti būtų smagų. Seni kabelio princesės prikolai "HAHAHA Man 14 metų, niekados nežinojau kaip koduoti, bet va sėdžiu duxiškam projekte ir eisiu forume pasmapinti žvengu, ahahaaha koks aš protingas" Jeigu žmonėm patinka lai rodo savo bukumą man linksmiau forume iš tokių pasijuokti

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas 1.1.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam tu cia savo Kaimietuko baraza saudai ? :D Juk niekui neparasyta aprasyme kad Musu maperis mokinasi ir pns . su daugelis sistemu irgi yra problemu . duosiu pvz kaip vairavimo mokykla :D islaikai testa . gauni masina su kuria krenti i zeme :DDD Atsirandi ant gatves ir toliau vaziuoji normalu :DD ka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Chilleris parašė:

Mappai ne tobuli. Bet matau eilinį kartą ieškai pripiskių. Tu eini žaidimo žaisti ir ieškoti sistemų ar tiesiog kaip 13 kametė prostutė dulkinta tėvo ant visu loji. Jeigu nesugebu argumentuotos nuomonės pateikti , tai prisėsk ir prasivėdink galvą.

And? Duodam žmogui kuris mokinasi mappinimo tai daryti. Mapp darbai neįspudingi, ko tikitės aukso tvirtovės? Nope, serveris nuio 0 ir viskas tobulinama. Geriau prie sistemų kabintis bet ne mapp darbų kadangi matau nesamonės rašomos ,bet ačiū , kad pakeliat tema nes abu tikrai nenusimanot kaip daromas serveris. Dar čia kažka skaldysit ar vaikystės bazarų knygelė jau nerašo, kaip nustot šuda malti forume ir pričiaupti žaptus

Naturalu, vaikai los kai patys naudoja siūstas modifikacijas iš šito forumo. Supraščiau sakytų va sistemą tokia ir anokia veikia blogai, galėtumėt taip padaryti būtų smagų. Seni kabelio princesės prikolai "HAHAHA Man 14 metų, niekados nežinojau kaip koduoti, bet va sėdžiu duxiškam projekte ir eisiu forume pasmapinti žvengu, ahahaaha koks aš protingas" Jeigu žmonėm patinka lai rodo savo bukumą man linksmiau forume iš tokių pasijuokti

Ir tai, kad jie sako, jog aš čia tipo ginu šitą projektą, nes gavau moderatoriaus ar administratoriaus rolę tai tas juokinga man. Reikia gal jums net įrodymus duot, kad aš net nesu šitam serveryje? 

Ir mano nuomonė - atėjau į serverį, žinoma, pirmas startas, bug'ų nemažai tikrai, map'inimą sakė pakeis, DDoS atakų nemažai buvo, tad uždarė, kad sutvarkytu viską. Discord serveryje betvarkė buvo, dabar nežinau kaip. Administracija yra gan mandagi.:) 

prieš 9 valandas(-ų), *DubaLTas* parašė:

Kam tu cia savo Kaimietuko baraza saudai ? :D Juk niekui neparasyta aprasyme kad Musu maperis mokinasi ir pns . su daugelis sistemu irgi yra problemu . duosiu pvz kaip vairavimo mokykla :D islaikai testa . gauni masina su kuria krenti i zeme :DDD Atsirandi ant gatves ir toliau vaziuoji normalu :DD ka

Čia ne sistemos klaida, jei ką, o objekto tipo klaida. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Chilleris parašė:

And? Duodam žmogui kuris mokinasi mappinimo tai daryti. Mapp darbai neįspudingi, ko tikitės aukso tvirtovės? Nope, serveris nuio 0 ir viskas tobulinama. Geriau prie sistemų kabintis bet ne mapp darbų kadangi matau nesamonės rašomos ,bet ačiū , kad pakeliat tema nes abu tikrai nenusimanot kaip daromas serveris. Dar čia kažka skaldysit ar vaikystės bazarų knygelė jau nerašo, kaip nustot šuda malti forume ir pričiaupti žaptus

Per bardačioka kai gausi ir pats pričiaupsi tuos žauptus kaip išsireiški, tai nevaidink dievu už moniko sedėdamas. Anaiptol, bėgtum zajavo rašyt ? Tikimybė 100% - tai pasikartosiu dar kartą aš tau nevadink dievu vis tiek niekad toks nebūsi. "Duodam žmogui kuris mokinasi?" - nieko sau. Koks projektas toks ir mapp'eris. Čystai viskas paklota ir aiškiai išdėstyta prieš akis. :D

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Qname parašė:

Per bardačioka kai gausi ir pats pričiaupsi tuos žauptus kaip išsireiški, tai nevaidink dievu už moniko sedėdamas. Anaiptol, bėgtum zajavo rašyt ? Tikimybė 100% - tai pasikartosiu dar kartą aš tau nevadink dievu vis tiek niekad toks nebūsi. "Duodam žmogui kuris mokinasi?" - nieko sau. Koks projektas toks ir mapp'eris. Čystai viskas paklota ir aiškiai išdėstyta prieš akis. :D

Turiu klausimą. Temą pamačiau random ir rašau random ( neprisigalvok kad čia žaidžiu ir t.t. ) bet mano manymu tikimybė kad esi nesulaukes 18 ir esi kokios 15 yra taipogi 100% nes normalus suaugęs ir sulaukęs 18 metų nerašytų tokių žodžių kaip tu dabar rašai. Dabar toks jausma skad nori pavaidint herojų kuris yra rimtas vaikinukas ir bando padaryt tvarką su tokia tvarka gyvenom prieš 20-30 metų dabar nemanau kad pavaidysi su mušimusi ? ir tai kažin ar tu real nepabėgsi nes per pc prirašyt galiu kad aš visko turiu o real nulis esu. Tai manau subręsk ir baik tokius mandravojimus. Projektas ne vienas toks kuriame viskas tobula. Visur yra palevų, tas pats lmg ( nereklama ) visur yra lievų mapp ko ten nesiskleidi? Nes žinai kad į tavo komentara ten bus neatsakyta o jei bus tai būsi tiesiog numestas kaip skuduras. Tai patarčiau subręsk ir paprotingėk. Tegul kuria, nepatinka nežaisi. ? be to sėkmės projektui.

 

@Qname

@Chilleris

@#Andrius#

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Crossfire parašė:

Dramos, dramos ir dar kartą dramos. Paskaičius komentarus visus, vieni už kitus geresni nori pasirodyti. ;D

Šiaip tai jau geriau patylėti iš viso kai kalba eina apie SA:MP projektus. Mano problemos, kad mėgstu kištis, kur nereikia. Paskutinis kartas jau čia žiūriu man, ir juokinga ir nervai truputėli kyla. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Qname parašė:

Per bardačioka kai gausi ir pats pričiaupsi tuos žauptus kaip išsireiški, tai nevaidink dievu už moniko sedėdamas. Anaiptol, bėgtum zajavo rašyt ? Tikimybė 100% - tai pasikartosiu dar kartą aš tau nevadink dievu vis tiek niekad toks nebūsi. "Duodam žmogui kuris mokinasi?" - nieko sau. Koks projektas toks ir mapp'eris. Čystai viskas paklota ir aiškiai išdėstyta prieš akis. :D

Žinok muštynių laikai baigėsi, dabar žmonės aiškinasi normaliai žodžiais. Muštis kekvienas gali, kalbėti - ne. Katik parodei, kad tave [MODERATED] N kartų ir dabar man grasini. Jeigu neturi ką pasakyti daugiau tai nesivaidenk tarp projekto sienų. Likai [MODERATED] tai sedėk vietoje. Laisvas. Mic drop, šou baigtas.

prieš 21 valandas(-ų), Crossfire parašė:

Dramos, dramos ir dar kartą dramos. Paskaičius komentarus visus, vieni už kitus geresni nori pasirodyti. ;D

Amm man smagu pasginčyti su [MOERATED] :D Tiesiog kai pasiiema modifikaciją iš supergames ir rėkauja tai smagu kartais tokius pagesinti. Aš tai rodytis nenoriu, tiesiog neleidžiu kažkokiam eiliniam vaikui man čia trinti savo darželinuko lygio bajerių :D Dirbti dirbam o tie eina ir spjaudos kasdieną.  :D  

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Chilleris parašė:

Žinok muštynių laikai baigėsi, dabar žmonės aiškinasi normaliai žodžiais. Muštis kekvienas gali, kalbėti - ne. Katik parodei, kad tave paduxinau N kartų ir dabar man grasini. Jeigu neturi ką pasakyti daugiau tai nesivaidenk tarp projekto sienų. Likai paduxintas tai sedėk vietoje. Laisvas. Mic drop, šou baigtas.

Amm man smagu pasginčyti su proto invalidais :D Tiesiog kai pasiiema modifikaciją iš supergames ir rėkauja tai smagu kartais tokius pagesinti. Aš tai rodytis nenoriu, tiesiog neleidžiu kažkokiam eiliniam vaikui man čia trinti savo darželinuko lygio bajerių :D Dirbti dirbam o tie eina ir spjaudos kasdieną.  :D  

Senais laikais gaudavo į snukį mentu ne kviesdavo dabar vos priliesk po teismus tampo

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-05-05 03:23, *DubaLTas* parašė:

SUDU kruva o ne serveris . :) net nesiruoskit cia eit :DDD eilinis serveris 

Tu biški [MODERATED] uždaryk savo bardačioka, nes tokias palevas rašai kad [MODERATED].

 

2020-05-05 19:25, Qname parašė:

Tas pats mapp'eris ir yra chilleris :DDD

Taip mapperis tas pats, bet tu randomas jau nuo seniau žinomas. 

prieš 16 valandas(-ų), Chilleris parašė:

Nes visi įžeidus šiais laikais. Čiut kas ir kumštis, nemoka tvarkingai priimti tiesos sakomos

Įgnorink tu šituos 13-kamečius vaikus, laido riterius.

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2020-05-17 13:51, Zhemaitis parašė:

Tobulėti bazaras yra kur tikrai, bet matau liaudis nepasiduoda servo nepaleidžia lengvai, kas yra retas savininkų bruožas ir geriausias kelias į sėkmę.

Dėkui už nuomone. Matai visi kelias į GTA tas šiek tiek liūdna. Bet bandyti verta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-05-07 18:24, Eryo parašė:

Senais laikais gaudavo į snukį mentu ne kviesdavo dabar vos priliesk po teismus tampo

Natūralu. Nevisi moka muštis, kaip ir nevisi moka žaisti krepšinį, futbolą ir t.t. Jei krumpliai niežti ir juos pasikasai ne į kriaušę, o kito žmogaus veidą, tai manau gavusiam menkas malonumas 2 savaites su patinusiu veidu vaikščiot ar už savo pinigus tvarkytis išmuštą dantį. Prašovė, gavo zajavą, susimokėjo 2-3 štukeles, tai gal kitam kartui turės patirties, kokia kaina tokio bairio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1422 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...