Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Virtual-life.lt | Virtualus gyvenimas los-santos mieste


Andrius.027

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1423 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Net neperskaičius dviejų eilučių iš karto akis kimba prie klaidų. "pavadinimų", "variklią gamybą" (what?), "užeikite į apačią". Tiesiog kitą kartą sumokėkit žmogui keletą eurų, kad peržiūrėtų klaidas, žiauriai prastą įvaizdį suteikia tokie dalykai.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net neskaičiau jūsų aprašymo (neįsižeiskite), tačiau ką aš padariau, tai tiesiog nuėjau į jūsų forumą, bet užtrukau lygiai 3 sekundes ir išjungiau. (jeigu kyla klausimas kas ir kodėl, aš jums paaiškinsiu, tai yra mano nuomonė). Visada galvojau ir sakiau, kad forumas yra vienas iš svarbiausių , projekto aspektų, nuo kurio susidarai nuomonę  ar vertą but pas jus ar ne. Jeigu jusu web svetainė netvarkinga, netraukianti akį pas jus žmonės tikrai neužsiliks. Labai paprasta palyginti su internetinėmis svetainėmis, kurios atrodo, kaip šūdas, o tai pasitikėjimo nesuteikia. Tai tiek.  sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Dieduska parašė:

Net neskaičiau jūsų aprašymo (neįsižeiskite), tačiau ką aš padariau, tai tiesiog nuėjau į jūsų forumą, bet užtrukau lygiai 3 sekundes ir išjungiau. (jeigu kyla klausimas kas ir kodėl, aš jums paaiškinsiu, tai yra mano nuomonė). Visada galvojau ir sakiau, kad forumas yra vienas iš svarbiausių , projekto aspektų, nuo kurio susidarai nuomonę  ar vertą but pas jus ar ne. Jeigu jusu web svetainė netvarkinga, netraukianti akį pas jus žmonės tikrai neužsiliks. Labai paprasta palyginti su internetinėmis svetainėmis, kurios atrodo, kaip šūdas, o tai pasitikėjimo nesuteikia. Tai tiek.  sėkmės.

Va tokių kurie žiūri į forumą aš nelaukiu ir nekviečiu. Forumas yra daromas kitas tamsus, kai bus tuomet ir pakeisime, aš forume praktiškai nebūnu ir nesuprantu, ką tas forumas pakeičia, jai jūs nežaidžiate forume. O klaidos yra tvarkomos ypač rašybos, nes man buvo, kad pabandžiau per subblime skriptinti išsaugojas visos nosinės patapo simboliais, tai tas keitimas užtrunka, ypač kai tiek daug visokių užrašų serveryje.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, #Andrius# parašė:

Va tokių kurie žiūri į forumą aš nelaukiu ir nekviečiu. Forumas yra daromas kitas tamsus, kai bus tuomet ir pakeisime, aš forume praktiškai nebūnu ir nesuprantu, ką tas forumas pakeičia, jai jūs nežaidžiate forume. O klaidos yra tvarkomos ypač rašybos, nes man buvo, kad pabandžiau per subblime skriptinti išsaugojas visos nosinės patapo simboliais, tai tas keitimas užtrunka, ypač kai tiek daug visokių užrašų serveryje.

Na jeigu jūsų nuomonę, forumas nereikalingas, tai atsakykite, kam tada išvis jis jums?:) Gerai, kad nelauki, nes neisiu:D

 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Dieduska parašė:

Na jeigu jūsų nuomonę, forumas nereikalingas, tai atsakykite, kam tada išvis jis jums?:) Gerai, kad nelauki, nes neisiu:D

 

Gerai ne forume žaidimas vyksta. Pirmą yra serverio modifikacija, poto forumas. Ir neesi laukiamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Dieduska parašė:

Net neskaičiau jūsų aprašymo (neįsižeiskite), tačiau ką aš padariau, tai tiesiog nuėjau į jūsų forumą, bet užtrukau lygiai 3 sekundes ir išjungiau. (jeigu kyla klausimas kas ir kodėl, aš jums paaiškinsiu, tai yra mano nuomonė). Visada galvojau ir sakiau, kad forumas yra vienas iš svarbiausių , projekto aspektų, nuo kurio susidarai nuomonę  ar vertą but pas jus ar ne. Jeigu jusu web svetainė netvarkinga, netraukianti akį pas jus žmonės tikrai neužsiliks. Labai paprasta palyginti su internetinėmis svetainėmis, kurios atrodo, kaip šūdas, o tai pasitikėjimo nesuteikia. Tai tiek.  sėkmės.

Nereikia nei į forumą nueit. Man vien pamačius jų bannerį atšoko noras skaityt toliau šį pranešimą (o tai reiškia, kad jį pamatęs aš absoliučiai nieko dar nebuvau perskaitęs).

Nepaisant bannerio dizaino, aš vistiek paskaičiau aprašymą. Dar vienas užkliuvęs dalykas buvo „variklią gamybą“. Po šito jau tikrai nebe buvo noro nieko skaityt, nes supratau, kad tokių gramatikos klaidų bus belekiek. Aš nesuprantu kokiose jūs mokyklose mokotės ir iš kur ištraukiat tokias rašybos taisykles ir žodžius. Ir aš nešneku būtent apie jus, turiu omeny didžiąją dalį tų, kurie rašo aprašymus apie serverius ir postus SAMP subforume. Tikrai niekada nesuprasiu kaip taip reikia sugebėt.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Admin_Chilleris parašė:

Gerai ne forume žaidimas vyksta. Pirmą yra serverio modifikacija, poto forumas. Ir neesi laukiamas.

Ponaiti, gi sakiau, kad neisiu:D. O jeigu jūs atidžiai skaitytumėte, aš jums ir nesakiau, kad forumas yra svarbiausias dalykas, taigi dėl jūsų aš JUMS, pacituosiu ,, Visada galvojau ir sakiau, kad forumas yra vienas iš svarbiausių , projekto aspektų" pasikartosiu ,, ,, Vienas svarbiausių " tai nereiškia, kad tai yra svarbiausias dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Vikarijus parašė:

Jeigu aprašymas būtų šiek tiek profesionalesnis ir pati tema padekoruota gražesniais paveikslėliais, aprašymas atrodytų tikrai patraukliai, na bet ir dabar, sistemos atrodo visai įdomiai aprašytos. Sėkmės!

Tai nėra visos sistemos, dėjau kaip aprašymą, kad kažkiek sudomint, visą kitą bus matyt serveryje, dėkui už patarimą, pasistenksiu perdaryt, tik bannerio neis pakeist, nes aurimas mokosi juos daryti, o kad kas kitas nupieštu nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1423 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...