Vikarijus

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  161
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  302 +Pervesti

Vikarijus paskutinį kartą laimėjo Kovo 24 2020

Vikarijus turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

155 Kartais pasakantis ką gero

5 sekėjų

Apie Vikarijus

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Vikarijus#3037

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kupiškis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Vikarijus

  Vikarijus - Mapinimo paslaugos

  San Fierro centrinė ligoninė [03-03] https://imgur.com/a/ILIrvEc
 2. Vikarijus

  Atlikti darbai SG bendruomenėje! Atsisveikinimo galeriją.

  Gražūs darbeliai. Už kai kuriuos darbelius ir pinigėlį imti jau tikrai reikėtų, nes kaip matau, daugelis dizainų skirti forumams, kurių tikslas visgi yra uždirbti pelno (pvz. samp projektai), tai tokiu atveju jiems nemokamai dirbti čia ne kiek savanorystė, o kiek tavęs išnaudojimas. Bet pagirtina vis tiek, +REP
 3. 📜 Mapinimo paslaugos su geru kainos ir kokybės santykiu. 📜

 4. Vikarijus

  Atsiliepimas apie VanagasGFX

  Žmogus, mėgėjiškai užsiimantis šia veikla, paprašė juokingos sumos, t.y. 5-10€. Normalių logotipų kainos yra dešimtimis ar šimtais kartų didesnės. Už 5€-10€ niekur nenusipirksi unikalaus logotipo, tad ko tu tikiesi? Profesionalaus darbo, kurto per vektorinę programą? Naivu. Nėra tekę bendrauti su Vanagu ir jo tikrai specialiai neginu, tačiau nepanašu, kad būtų už ką jį užsipulti čia. Žmogus pats įsivertino savo darbų kainą ir atsiuntė rezultatus. O ar tie rezultatai verti kainos, manau pats, paslaugas teikiantis žmogus, ir nustato, tad iš šono sakyti, kad tie darbeliai nei 5€ neverti, irgi neteisinga.
 5. Vikarijus

  Teikiu GFX paslaugas [NEMOKAMAI]

  Kad ir kokie jau tie darbeliai, vis tiek ko gero reikėtų bent kažkokių pavyzdžių, kad žmogus žinotų, ko maždaug tikėtis, bet šaunu, kad eini tokiu keliu ir neturint patirties paslaugas teiki nemokamai. Sėkmės tobulėjant!
 6. Vikarijus

  Vikarijus - Mapinimo paslaugos

  Naujas darbas - San Fierro AFK zona https://imgur.com/a/Ohm6rGQ
 7. 📜 Mapinimo paslaugos su geru kainos ir kokybės santykiu. 📜

 8. Ant clean žaidimo pabandžiau. Problema pasirodo yra kiek kitokia. Pastebėjau, kad ant mažesnės rezoliucijos (pvz. 1680x1050x32) viskas yra kaip ir tvarkingai, spalvos tokios, kokios ir turi būti, tačiau pasidarius maksimalią rezoliuciją (tokią, kokios yra ir pats monitorius), t.y. 1920x1080x32, juodų spalvų nebelieka. Žaidime juodos spalvos tampa pilkomis ir tiesiog visas ekranas tampa šviesesniu, nei turėtų būti. Kur galėtų būti problema? P.S. Juodų spalvų nebelieka tik žaidime. Išėjus iš žaidimo viskas normaliai Problemą susitvarkiau. Galite rakinti temą.
 9. Vikarijus

  Stacionarus pc ar laptopas

  Ko gero priklauso nuo to, kokiom sąlygom jį naudosi. Jeigu tau reikia jo kompaktiško, kad galėtum ir kažkur kitur, ne tik namie naudoti, gal dar studijoms ar panašiai, tai tada geriau nešiojamas, bet jeigu jis „kilnojamas“ nebus, tai geriau stacionarus. Už mažesnę kainą išeis dar geresni kompiuterio komponentai, didelis pliusas, kad ekraną didesnį turėsi (nes monitorius vis tiek yra žymiai didesnis už laptopo ekraną). Ir šiaip, ko gero saugiau ir patogiau, nes kada norėsi arba kada jau bus tam reikalas, galėsi pasikeist lengviau visus komponentus (tiek pačio kompiuterio, tiek išorinius, kaip pvz. klaviatūra). Prie stacionaraus kompiuterio žaidimus žaisti manau yra komfortabiliau.
 10. Labas, Gal kažkas galit patart, kur problema, kad kai pačiam SA:MP'e būnu, spalvos yra šviesios, o padarius nuotrauką (nesvarbu per kur, ar per F8, ar per lightshot ar šiaip screenshot) visas vaizdas būna tamsesnis taip gan ryškiai? Labai trukdo, nes sunku suprasti, kuris vaizdas yra realus, ar tas kur nuotraukoj, ar žaidime. Gal kažkokius nustatymus pareguliuot reikėtų ar žaidimo, ar monitoriaus, gal kažkoks režimas spalvų pasikeičia, kai įjungiu žaidimą (nes iš tiesų taip monitorius su kiekvienu žaidimu, kai į jį grįžti, krauna kokias dvi sekundes, juodas ekranas būna, toks jausmas kad nustatymai persijungtų), ar dar kažkas? Monitorius AOC 27G1G4
 11. Vikarijus

  iKNOW stalo žaidimo taškų skaičiuotuvas

  Veikia visai puikiai ir iš tiesų žaidimą pagreitintų, bet manau, kad nuo to tiesiog nukentėtų stalo žaidimo įdomumas - kai viskas vyktų telefone, o ne ant stalo, žaisti būtų tikėtina, kad ne taip įdomu
 12. Vikarijus

  Spotify family pasiulymas

  Būtų naudinga, jeigu pasidalintum nuoroda tikslesne. Jeigu turi.
 13. Vikarijus

  Neveikia /mtset

  Turi pasirinkti norimą objektą /sel [OBJEKTO ID] ir vėliau /mtset [TEKSTŪROS NUMERIS] [TEKSTŪROS ID]. Yra objektų, kurie turi tik vieną tekstūrą, yra objektų, kurie turi kelias tekstūras. Jeigu tarkim turi vientisą sieną, tai tada jos tekstūros numeris visada bus 0 ir turi naudoti komandą /mtset 0 [tekstūra] (pvz. /mtset 0 8749). Jeigu objektas turi kelias tekstūras (pavyzdžiui pastatai turi atskiras langų tekstūras, sienų tekstūras, durų tekstūras), tai tada tekstūros numerį gali sužinoti parašęs komandą /sindex (o kai nebereikės, išjungti gali su /rindex). Tokiu atveju tiesiog naudoji /mtset [TEKSTŪROS NUMERIS, KURIS GALI BŪTI 0-15] [TEKSTŪROS ID]. Jeigu viską darai taip, keblumų neturėtų būti. O jeigu išlieka, tai reikėtų vaizdinės medžiagos, kaip ten ką darai ir kaip ten niekas nesigauna.
 14. Vikarijus

  Dėl ausinių garso

  MH751
 15. Labas, Įsigijau naujas ausines, tačiau jų garsas atrodo toks.. Galėtų būt garsesnis. Klausant muziką ant maksimalaus garso, kiek maksimaliai rodo, tai 4-5 paladėles iš 10 (nuotrauka apačioje). Daugiau neviršija niekad tas rodiklis. Galbūt kažką su nustatymais čia reikia pareguliuot? Ar jau toks ir yra maksimalus ausinių garsas? P.S. svarbu, kad padidinus garsą nesuprastėtų ausinių kokybė. Tokie patarimai nebus labai naudingi, nes kokybė taip pat turi išlikti. Problemą jau susitvarkiau.