Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

cryDog.t || Transporto pirkimo sistema!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1471 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nesenai sukūriau šita sistema, ir kažkaip noriu pasidalinti su jumis, kol kas transporto valdymo nėra, nes dar tik vystoma idėja. Nepamirštam vertinti! Map, textdraw, mano ;)

p.s klaida su tekstu, daugiau kitų darbų nematysite iš crydog modifikacijos, kol nestartuos forumas, nebent prieš forumo starta. Tai pat galite jungtis į mūsų discord serverį.  https://discord.gg/gXpM3jV

 

 

 

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kesa parašė:

Baik tu ten šūdų krūva tie seni tgp textdraw, idėja panaši, bet gražiau padaryta.

P.S. Galėjai interiera kur mašinas žiūri arčiau padaryt nes dabar biškį delay yra kai išjungi ir rodo kažką po mappu pusę sekundės.

Okey. pirkimo idėja tai visur sakyčiau ta pati, tik jos atvaizdavimas skiriasi. Kai atsidarysim, pademonstruosiu, kaip verslo savininkas kontroliuoja visas mašinas ir jų pirkimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
39 minutes prieš, darrel. parašė:

Textdraw bei map bent jau dalis jų ne tavo, o kopijuoti. Esu 100% įsitikinęs, kad jie kopijuoti, jei gerai atsimenu iš TGP GM. 

Klysti. Gal pačios pirkimo sistemos idėja panaši, kaip ir visur pvž: 

 

 

ir tai nereiškia, kad textdraw ar mapp yra nemano kai pačio daryti. buvau daręs fotke, kai draugų klausiau patarimų ką dar papildyti 

unknown-3.png?width=1089&height=612

va dar kai textdraw buvo neužbaigtas kaip atrodė 

unknown.png?width=1089&height=612

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Šetonas parašė:

Klysti. Gal pačios pirkimo sistemos idėja panaši, kaip ir visur pvž: 

 

 

ir tai nereiškia, kad textdraw ar mapp yra nemano kai pačio daryti. buvau daręs fotke, kai draugų klausiau patarimų ką dar papildyti 

unknown-3.png?width=1089&height=612

Aš irgi galiu perpiešti Picasso darbą ir sakyti, kad jis mano... Žaidžiau ne karta šudserveriuose ir bent tuos textdraws tikrai puikiai atsimenu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Aš irgi galiu perpiešti Picasso darbą ir sakyti, kad jis mano... Žaidžiau ne karta šudserveriuose ir bent tuos textdraws tikrai puikiai atsimenu...

Pasakiau kaip yra, parodyk man to tgp mašinų pirkimo textdraw kur nukopinau... gal buvai matęs va šita mano textdraw ir sakai taip? Nes spalvos panašios

3mSIW0X.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Šetonas parašė:

Pasakiau kaip yra, parodyk man to tgp mašinų pirkimo textdraw kur nukopinau... gal buvai matęs va šita mano textdraw ir sakai taip? Nes spalvos panašios

3mSIW0X.png

Šita apskritai pirma karta matau, abejoju, kad jau rasiu GM, kuris turėjo tuos textdraw'us, kadangi pats juos paskutini karta mačiau gal jau prieš 2-3 m. kokius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paprasta, bet tuo pačiu ir neprasta sistema , patogus naudojimas , nėra bereikalingų dalykų , viskas aiškiai išdėstyta taip ir toliau varai drauguži, padirbėta labai kokybiškai.?

Redaguota , nario Pablas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, intrigantas parašė:

flashint juoda ekrana reikia kai zaidejas ieina, o ne kai jau iejes ;ddd gal timeriu pamokint naudotis?

kokiu dar taimeriu? nebesvaik...

tiesiog random užsidėjau pažiūrėt ar gražiai būtų, ir jau pasidariau, kad pirmą užtamsina, ir tik tada objektus parodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1471 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...