mantas1742

Ar laptopas vertas kainos?

Recommended Posts

Sveiki, ie┼íkau laptopo kuris tiktu studijom bei gamingui, ir radau toki varianta. Ar jis vertas kainos ir d─Śmesio?

https://www.senukai.lt/p/nesiojamas-kompiuteris-asus-tuf-gaming-fx505dt/ccy0

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sakau i┼í patirties, kad geiminimui skirtas laptopas labai nepatogus studinimui. Ne┼żinau kaip tu, bet a┼í ─» kiekvien─ů paskait─ů ne┼íuosi laptop─ů, o tai yra labai nepatogu d─Śl keli┼│ prie┼żas─Źi┼│:

1. Sunkus;
  2. Didelis;
  3. Trumpas baterijos laikas, d─Śl ko vos ne visada reikia b┼źti j─» pajungus ant laido, d─Śl to visur reikia ie┼íkot rozet─Śs.

Siulau i Lenovo Legion y530, y540 zvilgtelt, rde turi neblogom kainom pats turiu y540 i5-9300h gtx 1650, lengvas galingas. Jei reik ilgai batarkes, kolkas uzteks apie 4-5h bet jei geimint noresi tures visada prijungtas prie maiteko, nes batarke neuzmaitins gtx'o. 

Studijom tik i┼í Apple ka┼żkas. ┼Żaidimams ka┼żka ir asus rog / strix. O taip tai neblogas ┼íitas , a┼í su tokiais pat spec. Kompa turiu tik Lenovo L340 , man bereikia tik ┼żaidimams tai pilnai patenkintas. Irgi u┼ż tokia pat kaina pirkau.

5 minutes prie┼í, MoonLight` para┼í─Ś:

Studijom tik i┼í Apple ka┼żkas. ┼Żaidimams ka┼żka ir asus rog / strix. O taip tai neblogas ┼íitas , a┼í su tokiais pat spec. Kompa turiu tik Lenovo L340 , man bereikia tik ┼żaidimams tai pilnai patenkintas. Irgi u┼ż tokia pat kaina pirkau.

Kiek ┼żi┼źr─Śjau tik kad spalvos ekrano nelabai kokios to asus tuf gaming.

O d─Śl lenovo, tai t─Śvai ka┼żk─ů sak─Ś kad jie nelabai kokie, greitai genda, silpni. Tai net ne┼żinau. Tur─Śjau varianta i┼í L340 pasiimti, bet t─Śvai sak─Ś kad i┼í asus geriau pasiimt koki. Tai dabar net ne┼żinau ar vertas tas asus tuf gaming d─Śmesio, did┼żiausia nerima daro tas kad yra 120hz ir kiek googlinau kad spalvos n─Śra labai geros , blankios┬á?

A┼í turiu LENOVO L340 kaina 650Eur ┼íiuo metu, geiminimui u┼żtenka, baterija apie 4h laiko. Taip 50/50 pirkau studijoms sekantiems metams, manau patogus man bus, pasi┼żi┼źr─Śk.

Dabar, Touch para┼í─Ś:

A┼í turiu LENOVO L340´╗┐ kaina 650Eur ┼íiuo metu, geiminimui u┼żtenka, baterija apie 4h laiko. Taip 50/50 pirkau studijoms sekantiems metams, manau patogus man bus, pasi┼żi┼źr─Śk.´╗┐

─îia tiesiog nar┼íant internete ir ka┼żk─ů ┼żi┼źrint youtub─Śj 4h laiko?

O kaip d─Śl temperaturu, kiek skai─Źiau kad j┼│ au┼íinimas prastokas, ir throttelina ?

1 minute prie┼í, mantas1742 para┼í─Ś:

O kaip d─Śl temperaturu, kiek skai─Źiau kad j┼│ au┼íinimas prastokas, ir throttelina ?

Baisiai nekaista bet ┼żadu pirkti cooling pad d─Śl au┼íinimo ┼íiek tiek. 4h man laiko dirbant prie pc su programavimu, csgo ┼żaid┼żiant ne─»krovus ─» lizd─ů lagina ant LOW grafik┼│, bet jei ─»ki┼íi ─» ─»krovim─ů tai ant medium grafik┼│ neblogai ┼żaid┼żiasi. Patenkintas, ne i┼í tobuliausi┼│, bet kaip u┼ż tok─» variant─ů man nebuvo gaila 630Eur, pirkau i┼í skytech.lt i┼í ten nepatariu, draugas pirks tok─» pat komp─ů kaip i┼í as tik i┼í telia u┼ż 650Eur su Windows 10 pas manes be windows buvo ir su baterijos broku, bet pakeit─Ś, ta─Źiau reik─Śjo laukti 1,5 m─Śnesio d─Śl to i┼í skytech.lt nepatenkintas likau.

1 minute prie┼í, Touch para┼í─Ś:

Baisiai nekaista bet ┼żadu pirkti cooling pad d─Śl au┼íinimo ┼íiek tiek. 4h man laiko dirbant prie pc su programavim´╗┐u, csg´╗┐´╗┐o ┼żaid┼żiant ne─»kr´╗┐ovus ─» liz´╗┐d─ů lagina ant´╗┐ LOW grafi´╗┐k┼│, bet jei ─»ki┼íi ─» ─»krovim─ů tai ant me´╗┐dium gra´╗┐fik┼│ neblogai ┼żaid┼żiasi.´╗┐ Patenkintas, ne i┼í tobuliausi┼│, bet kaip u┼ż tok─» variant─ů man nebuvo gaila 630Eur, pirkau i┼í skytech.lt i┼í ten nepatariu, draugas pirks tok─» pat komp─ů kaip i┼í as tik i┼í telia u┼ż 650Eur su Windows 10 pas manes be windows buvo ir su baterijos broku, bet pakeit─Ś, ta─Źiau reik─Śjo laukti 1,5 m─Śnesio d─Śl to i┼í skytech.lt nepatenkintas likau.

O kaip d─Śl talpos? U┼żtenka 512gb?

5 minutes prie┼í, mantas1742 para┼í─Ś:

neimk l340 gal ir sutaupytum tuos keliasdesimt euru bet as kai ieskojaus l340 ir y540 ner ka lygint temperaturas. Su y540 nereiks jokiu padu nieko pirkt pasiziurek vien korpusa ausinimo struktura, turesi problemu su kaitimu po kiek laiko. O del remonto nematau bedu, "servisa ICT" taiso lenovo kompus, apple produkcija savo srities specai. Gedimu neivieno neturejau per puse metu.

5 minutes prie┼í, mantas1742 para┼í─Ś:

O kaip d─Śl talpos? U┼żtenka 512gb?

Pas man─Ös 256GB man u┼żtenka, jei k─ů sumok─Śsiu brangiai bet posididinsiu.

5 minutes prie┼í, Mantucha para┼í─Ś:

neimk l340 gal ir sutaupytum tuos keliasdesimt euru bet as kai ieskojaus l340 ir y540 ner ka lygint temperaturas. Su y540 nereiks jokiu padu nieko pirkt pasiziurek vien korpusa ausinimo struktura, turesi problemu su kaitimu po kiek laiko. O del remonto nematau bedu, "servisa ICT" taiso lenovo kompus, apple produkcija savo srities specai. Gedimu neivieno neturejau per puse metu.

Nu kaip kam, kiekvieno ┼żmogaus skirtinga nuomon─Ś

Ne visi LENOVO yra tokie , kurie greitai genda ir pana┼íiai. Pats asmeni┼íkai turiu LENOVO Y700 , skirtas tiek gaming'ui , tiek studijoms. Tikrai esu juo patenkintas veikia puikiai bei gerai susitvarko su savo darbu. Si┼źlau tik j─».

O d─Śl APPLE tai ne┼żinau , manau kad jis yra overpriced , beje labai nepatvarus ir plonas. Didel─Ś tikimyb─Ś , kad sulu┼ż jisai arba ┼íiaip ka┼żkas.

Prie┼í 1 valand─ů, Touch para┼í─Ś:

Pas man─Ös 256GB man u┼żtenka, jei k─ů sumok─Śsiu brangiai bet posididinsiu.

Nu kaip kam, kiekvieno ┼żmogaus skirtinga nuomon─Ś

256 tikrai mazai kai RDR2 115gb uzima siais laikais. O del temperaturu pasiziurek palyginimus pats pamatysi, pats korpusas net atrodo kaip paprasto laptopo ;D be jokiu spec ausinimo angu

prie┼í 1 valand─ů, Eigirdas para┼í─Ś:

Ne visi LENOVO yra tokie , kurie greitai genda ir pana┼íiai. Pats asmeni┼íkai turiu LENOVO Y700 , skirtas tiek gaming'ui , tiek studijoms. Tikrai esu juo patenkintas veikia puikiai bei gerai susitvarko su savo darbu. Si┼źlau tik j─».

O d─Śl APPLE tai ne┼żinau , manau kad jis yra overpriced , beje labai nepatvarus ir plonas. Didel─Ś tikimyb─Ś , kad sulu┼ż jisai arba ┼íiaip ka┼żkas.

Tai, kad Macbook Pro vieni patvariausi┼│ kompiuteri┼│...

Imk Lenovo L340 ir nesuk galvos. ─îia jau laptop┼│ tokia b┼źtis, kad jie visi ka┼żkiek kaista, to nei┼ívengsi normaliai arba mok─Śsi daug pinig┼│. Kainos/galingumo santykio at┼żvilgiu L340 geriausias pasirinkimas, o ir jis nekaista taip jau baisiai, blogiausiu atveju undervoltinsi ir viskas bus gerai.

Redaguota , nario darrel.

19 minutes prie┼í, mantas1742 para┼í─Ś:

O kokia jusu nuomon─Ś apie laptopo┬áAsus TUF Gaming FX505dt?

Lenovo L340 b┼źt┼│ ┼íiaip kiek galingesnis, d─Śl procesoriaus. Asus pliusas nebent, jei teisingai supratau i┼í to k─ů radau, yra jo ekranas, nes jis 120Hz, kaip ir. Baterija pas juos kaip ir pana┼íi, bet man rodos Lenovo kiek ilgiau laiko vien d─Śl ekrano. Overall, n─Śra blogas laptopas, bet ir negalingiausias.

Redaguota , nario darrel.

14 minutes prie┼í, mantas1742 para┼í─Ś:

Tai nieko daug neprarasiu pasi─Śmes┬áAsus TUF Gaming FX505dt?

Baisiai daug ne, bet┬ápermok─Śsi ant 100 eur┼│, jei nebus 120Hz ekrano, nes a┼í tiksliai nepasakysiu ar yra ar ne.

Dabar, darrel. para┼í─Ś:

Baisiai daug ne, bet┬ápermok─Śsi ant 100 eur┼│, jei nebus 120Hz ekrano, nes a┼í tiksliai nepasakysiu ar yra ar ne.

Man did┼żiausias nerimas d─Śl ekrano, ar bus normalios spalvos. Nes kiek googlinau tai ju spalvos atitinka┬ásRGB 63% ir 47% AdobeRGB

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele