Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar laptopas vertas kainos?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sakau iš patirties, kad geiminimui skirtas laptopas labai nepatogus studinimui. Nežinau kaip tu, bet aš į kiekvieną paskaitą nešuosi laptopą, o tai yra labai nepatogu dėl kelių priežasčių:

  1. Sunkus;
  2. Didelis;
  3. Trumpas baterijos laikas, dėl ko vos ne visada reikia būti jį pajungus ant laido, dėl to visur reikia ieškot rozetės.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siulau i Lenovo Legion y530, y540 zvilgtelt, rde turi neblogom kainom pats turiu y540 i5-9300h gtx 1650, lengvas galingas. Jei reik ilgai batarkes, kolkas uzteks apie 4-5h bet jei geimint noresi tures visada prijungtas prie maiteko, nes batarke neuzmaitins gtx'o. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, MoonLight` parašė:

Studijom tik iš Apple kažkas. Žaidimams kažka ir asus rog / strix. O taip tai neblogas šitas , aš su tokiais pat spec. Kompa turiu tik Lenovo L340 , man bereikia tik žaidimams tai pilnai patenkintas. Irgi už tokia pat kaina pirkau.

Kiek žiūrėjau tik kad spalvos ekrano nelabai kokios to asus tuf gaming.

 

O dėl lenovo, tai tėvai kažką sakė kad jie nelabai kokie, greitai genda, silpni. Tai net nežinau. Turėjau varianta iš L340 pasiimti, bet tėvai sakė kad iš asus geriau pasiimt koki. Tai dabar net nežinau ar vertas tas asus tuf gaming dėmesio, didžiausia nerima daro tas kad yra 120hz ir kiek googlinau kad spalvos nėra labai geros , blankios ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Touch parašė:

Aš turiu LENOVO L340 kaina 650Eur šiuo metu, geiminimui užtenka, baterija apie 4h laiko. Taip 50/50 pirkau studijoms sekantiems metams, manau patogus man bus, pasižiūrėk.

Čia tiesiog naršant internete ir kažką žiūrint youtubėj 4h laiko?

O kaip dėl temperaturu, kiek skaičiau kad jų aušinimas prastokas, ir throttelina ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mantas1742 parašė:

Čia tiesiog naršant internete ir kažką žiūrint youtubėj 4h laiko?

O kaip dėl temperaturu, kiek skaičiau kad jų aušinimas prastokas, ir throttelina ?

Baisiai nekaista bet žadu pirkti cooling pad dėl aušinimo šiek tiek. 4h man laiko dirbant prie pc su programavimu, csgo žaidžiant neįkrovus į lizdą lagina ant LOW grafikų, bet jei įkiši į įkrovimą tai ant medium grafikų neblogai žaidžiasi. Patenkintas, ne iš tobuliausių, bet kaip už tokį variantą man nebuvo gaila 630Eur, pirkau iš skytech.lt iš ten nepatariu, draugas pirks tokį pat kompą kaip iš as tik iš telia už 650Eur su Windows 10 pas manes be windows buvo ir su baterijos broku, bet pakeitė, tačiau reikėjo laukti 1,5 mėnesio dėl to iš skytech.lt nepatenkintas likau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Touch parašė:

Baisiai nekaista bet žadu pirkti cooling pad dėl aušinimo šiek tiek. 4h man laiko dirbant prie pc su programavimu, csgo žaidžiant neįkrovus į lizdą lagina ant LOW grafikų, bet jei įkiši į įkrovimą tai ant medium grafikų neblogai žaidžiasi. Patenkintas, ne iš tobuliausių, bet kaip už tokį variantą man nebuvo gaila 630Eur, pirkau iš skytech.lt iš ten nepatariu, draugas pirks tokį pat kompą kaip iš as tik iš telia už 650Eur su Windows 10 pas manes be windows buvo ir su baterijos broku, bet pakeitė, tačiau reikėjo laukti 1,5 mėnesio dėl to iš skytech.lt nepatenkintas likau.

O kaip dėl talpos? Užtenka 512gb?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, mantas1742 parašė:

Čia tiesiog naršant internete ir kažką žiūrint youtubėj 4h laiko?

O kaip dėl temperaturu, kiek skaičiau kad jų aušinimas prastokas, ir throttelina ?

neimk l340 gal ir sutaupytum tuos keliasdesimt euru bet as kai ieskojaus l340 ir y540 ner ka lygint temperaturas. Su y540 nereiks jokiu padu nieko pirkt pasiziurek vien korpusa ausinimo struktura, turesi problemu su kaitimu po kiek laiko. O del remonto nematau bedu, "servisa ICT" taiso lenovo kompus, apple produkcija savo srities specai. Gedimu neivieno neturejau per puse metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, mantas1742 parašė:

O kaip dėl talpos? Užtenka 512gb?

Pas manęs 256GB man užtenka, jei ką sumokėsiu brangiai bet posididinsiu.

5 minutes prieš, Mantucha parašė:

neimk l340 gal ir sutaupytum tuos keliasdesimt euru bet as kai ieskojaus l340 ir y540 ner ka lygint temperaturas. Su y540 nereiks jokiu padu nieko pirkt pasiziurek vien korpusa ausinimo struktura, turesi problemu su kaitimu po kiek laiko. O del remonto nematau bedu, "servisa ICT" taiso lenovo kompus, apple produkcija savo srities specai. Gedimu neivieno neturejau per puse metu.

Nu kaip kam, kiekvieno žmogaus skirtinga nuomonė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne visi LENOVO yra tokie , kurie greitai genda ir panašiai. Pats asmeniškai turiu LENOVO Y700 , skirtas tiek gaming'ui , tiek studijoms. Tikrai esu juo patenkintas veikia puikiai bei gerai susitvarko su savo darbu. Siūlau tik jį.

O dėl APPLE tai nežinau , manau kad jis yra overpriced , beje labai nepatvarus ir plonas. Didelė tikimybė , kad suluž jisai arba šiaip kažkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Touch parašė:

Pas manęs 256GB man užtenka, jei ką sumokėsiu brangiai bet posididinsiu.

Nu kaip kam, kiekvieno žmogaus skirtinga nuomonė

256 tikrai mazai kai RDR2 115gb uzima siais laikais. O del temperaturu pasiziurek palyginimus pats pamatysi, pats korpusas net atrodo kaip paprasto laptopo ;D be jokiu spec ausinimo angu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Eigirdas parašė:

Ne visi LENOVO yra tokie , kurie greitai genda ir panašiai. Pats asmeniškai turiu LENOVO Y700 , skirtas tiek gaming'ui , tiek studijoms. Tikrai esu juo patenkintas veikia puikiai bei gerai susitvarko su savo darbu. Siūlau tik jį.

O dėl APPLE tai nežinau , manau kad jis yra overpriced , beje labai nepatvarus ir plonas. Didelė tikimybė , kad suluž jisai arba šiaip kažkas.

Tai, kad Macbook Pro vieni patvariausių kompiuterių...

Imk Lenovo L340 ir nesuk galvos. Čia jau laptopų tokia būtis, kad jie visi kažkiek kaista, to neišvengsi normaliai arba mokėsi daug pinigų. Kainos/galingumo santykio atžvilgiu L340 geriausias pasirinkimas, o ir jis nekaista taip jau baisiai, blogiausiu atveju undervoltinsi ir viskas bus gerai.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, mantas1742 parašė:

O kokia jusu nuomonė apie laptopo Asus TUF Gaming FX505dt?

Lenovo L340 būtų šiaip kiek galingesnis, dėl procesoriaus. Asus pliusas nebent, jei teisingai supratau iš to ką radau, yra jo ekranas, nes jis 120Hz, kaip ir. Baterija pas juos kaip ir panaši, bet man rodos Lenovo kiek ilgiau laiko vien dėl ekrano. Overall, nėra blogas laptopas, bet ir negalingiausias.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Baisiai daug ne, bet permokėsi ant 100 eurų, jei nebus 120Hz ekrano, nes aš tiksliai nepasakysiu ar yra ar ne.

Man didžiausias nerimas dėl ekrano, ar bus normalios spalvos. Nes kiek googlinau tai ju spalvos atitinka sRGB 63% ir 47% AdobeRGB

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...