Peršokti į turinį

Eigirdas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  166
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Forumo eurai

  432 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Eigirdas

 1. Eigirdas

  parduodu Parduodamas MC projektas

  Tu taip rašai lyg tikėtumeisi atgauti visus investuotus pinigus, bet manau pats supranti, jog tikrai tiek negausi. Max 20€
 2. Eigirdas

  ProdByAset - Odė Jai

  Nežinau. Man bent jau įdomiai susiklausė. Tokia chill, relax daina. Labiau tinkanti į night car ride'us manau. Einu subint (kekw)
 3. Eigirdas

  parduodu Epic Games paskyrą

  deal, parašyk.
 4. Labas. Parduodu Epic Games paskyrą. Viduje 30 žaidimų (visi buvo nemokami). Jeigu sakysit, kad nieko verta, nes buvo nemokami žaidimai, tai galit net nevargt. Nespėjot pasiimt - patys kalti. Kainą siūlykit, daug gauti nesiruošiu. Visi gmail'ai ir panašiai yra keičiama, tai bėdų nebus. Žaidimai - https://imgur.com/a/T2ve5Lv Susisiekit su manim discord'e - Eigis#0001 Galimas keitimas į steam paskyrą ar kažką panašaus. PARDUOTA - @Adomas J. gali rakinti temą.
 5. Eigirdas

  Vėluoja covid testo rezultatas

  Aš kaip skiepijaus, tai man sakė, kad per 24h. Gavau per 10+-. Kiek esu girdėjas, kad neigiami testo rezultatai yra pranešami vėliau nei teigiami.
 6. Eigirdas

  Pagalba su Host'ais

  VPSnet
 7. Eigirdas

  Už skiepus ar prieš?

  Pasiskiepijau Lietuvoje vienas iš pirmųjų ir viskas buvo gerai. Mažiau bobučių pasakomis klausykit kaip yra viskas blogai, kokie čipai į jus yra įleidžiami ir panašiai. Jei nesiskiepijat, tai yra jūsų pačių reikalas, bet nereikia kitiems įteikinėti, kad tai yra pavojinga, kad nuo jo mirs ir panašiai.
 8. Hey, nupirkčiau discord serverį ar/ir facebook grupę. Privalumas taikomas abiems - kad būtų aktyvus. Discord nuo +-200 žmonių, o facebook grupė nuo +-1-2k žmonių. Atsiskaitymas banku, bet iš esmės susiorganizuočiau ir paypalu. Rašykit į discord su pasiūlymais: Eigis#3843
 9. gal kas tiksliai žino kada bus game 7 tarp Milwaukee ir Nets'u? Žinau kad iš šeštadienio į sekmadienį, bet rašo 20:30. Gali taip būt?

  1. Deimis

   Deimis

   Negali, 03:30 buvo.

 10. Eigirdas

  Kur susirasti draugų ?

  gali per facebooka savo rajono grupeje paskelbt, kad renki žmones kokiai nors veiklai. Pavyzdžiui aš dažnai kviečiu ateit pažaist krepšinį 5 prieš 5, kad ir su tom pačiom dėdėm, bet dabar net ir nereik rašyt, nes turim kiekvieni vienų kontaktus ir pasikviečiam kada kur nors einam. Sėkmės.
 11. Eigirdas

  parduodu instagram ir tiktok paskyras

  Dar vis turiu. Rašykit į pm arba discord: Eigis#4444
 12. Eigirdas

  aukcionas Parduodu FB grupę

  6
 13. Eigirdas

  bestlife.us.lt gamemode

  here we go again
 14. parduodu instagram (970 followeri'ų (ne lietuviai)) ir tiktok (6300 followerių (lietuviai)) paskyras. Už abi 5-6€
 15. Eigirdas

  ieškau FB įvertinimų raÅ¡ymas 4e

  Parašiau
 16. Eigirdas

  baigta Parduodu STEAM paskyrą [50lvl] PARDUOTA

  kad negaišinčiau tavo laiko, jis nori 25€
 17. kaip futbolo rungtynes - lietuva su ispanais? solidziai ane?

 18. Eigirdas

  Dėl vps

  Jei ten vienas žaidi be jokių pluginų ir pan. Tada ir VPS-1 užtektų
 19. Eigirdas

  baigta Parduodu STEAM paskyrą [50lvl] PARDUOTA

  Kiek +- esi nusistatęs kainą? Nupirkčiau, jeigu iki galo susitartumėme.
 20. Eigirdas

  Minecraft >> Modifikacijos pirkimas

  Kaip minėjo viršuj, mc markete gali susirasti už porą eurų gerų sistemų bei tuo pačiu included spawnai. Nusipirkus gali ir viską išsiversti:)
 21. Eigirdas

  Pagalbos dėl NBA MyCareer

  Kaip suprast ankstesnius duomenis, jeigu ant pačio STEAM nei NBA aš turėjau ir nei ant jo žaidžiau. Pagrinde epic games. Ir tada paaiškink, kodėl būtent išsitrynė mycareer, o myteam viskas pasiliko? Mano manymu jeigu būtų atstatę visus duomenis, išsitryntu viskas, m?
 22. Vienu žodžiu, sveiki. Esmė tokia, kad iš "oro" praradau savo MyCareer žaidėją, kurį ilgai graindinau ir pan. Buvo taip, kad prieš dingimą 15min žaidžiau ir tiesiog vienu paspaudimu išjungiau NBA, nes norėjau sulinkint savo Epic games su Steam, kad galėčiau su draugeliais pakapot. Sėkmingai sulinkinau ir įjungęs pamatau, kad nebėra mano žaidėjo bei MyTeam rėžime nėra kaikurių žaidėjų, kuriuos buvau gavęs prieš dingimą. (Atrodytų lyg būtų buvęs koks rollbackas). Supportui buvo rašyta, kada atsakymo sulauksiu - nežinau, todėl rašau čia, kad gal kažkas iš jūsų žinos. Gelbėkit, umaleju, gruzas belekoks
 23. Gal kas nori pažaisti 2k21 my parką 2v2? Pats esu C, 90ovr, Glass cleaning finisher. Norėčiau, kad kalbėtumėmes ir žaistume bei būtumėt min 75 ovr.

  Eigis#4444 (dc)

  1. Eigirdas

   Eigirdas

   edit: per pc (steam, epic games ar pan.)

 24. sveiki, nupirkčiau steam'ą su NBA. Tinka betkoks nuo 17 iki 21. Gali būti ir daugiau įvairių žaidimų. Svarbiausia, kad nba būtų šiek tiek graindintas (mycareer, myteam), nes nuo pradžių viską daryt tai bezabrazija. Su pasiūlymais - Eigis#4444 (dc)
×
×
 • Sukurti naują...