Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokius windowsus irasyt?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1499 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man asmeniškai windows 7 labiau prie širdies nei 10 ar 8. Windows 10 ir 8 yra žiauriai apkrauti visokiomis nereikalingomis funkcijomis ir jeigu turi seną laptopą, sunkiai tu juos pavilksi. Bandyk windows 7 arba linux Mint. Aš pats turiu Linux Mint ant seno laptopo įsirašęs ir man filmam žiūrėt ar šiaip kokį tekstą rinkt pilnai užtenka, o jie visiškai kompo nevalgo.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Michael_Scott parašė:

Man asmeniškai windows 7 labiau prie širdies nei 10 ar 8. Windows 10 ir 8 yra žiauriai apkrauti visokiomis nereikalingomis funkcijomis ir jeigu turi seną laptopą, sunkiai tu juos pavilksi. Bandyk windows 7 arba linux Mint. Aš pats turiu Linux Mint ant seno laptopo įsirašęs ir man filmam žiūrėt ar šiaip kokį tekstą rinkt pilnai užtenka, o jie visiškai kompo nevalgo.

Tai va man ir reikia del kokiu youtube pazet ar kazka panasaus. Nes isirasiau windows 7 batai irgi tik kad pelyte greiciau juda :D Ar galima tuos linux mint per usb isirasyt?

Prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Tokio kompiuterio apskritai vieta muziejuje... O jei rimčiau, tai Linux'us geriau rašytis. Bus nepatogu pradžiai, bet tokiam kompiuteriui geriausias pasirinkimas.

Gali gal pasiulyt kokius linuxus isirasyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, kyhk parašė:

Tai va man ir reikia del kokiu youtube pazet ar kazka panasaus. Nes isirasiau windows 7 batai irgi tik kad pelyte greiciau juda :D Ar galima tuos linux mint per usb isirasyt?

Gali gal pasiulyt kokius linuxus isirasyt?

Galima. https://linuxmint-installation-guide.readthedocs.io/en/latest/burn.html

Viskas kaip ir su windowsais tik gal net ir lengviau. Tik gerai sako darrel, kad nebus labai patogu, per kažkiek laiko priprasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, kyhk parašė:

Tai va man ir reikia del kokiu youtube pazet ar kazka panasaus. Nes isirasiau windows 7 batai irgi tik kad pelyte greiciau juda :D Ar galima tuos linux mint per usb isirasyt?

Gali gal pasiulyt kokius linuxus isirasyt?

Na kaip ir rekomendavo, gali Linux Mint arba Ubuntu, realiai jų daug yra. Bet Linux Mint ir Ubuntu turbūt labiausiai newbie friendly.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Galima. https://linuxmint-installation-guide.readthedocs.io/en/latest/burn.html

Viskas kaip ir su windowsais tik gal net ir lengviau. Tik gerai sako darrel, kad nebus labai patogu, per kažkiek laiko priprasi.

Isirasiau Xcfe versija vistiek ziauriai lagina :D Ta prasme ne pats kompas, o youtube, net ant 480 :D Jauciu sitam kompui jau niekas nebepades nebent kontikas geras :D

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Na kaip ir rekomendavo, gali Linux Mint arba Ubuntu, realiai jų daug yra. Bet Linux Mint ir Ubuntu turbūt labiausiai newbie friendly.

O kokia Ubuntu versija rekomenduotum? Nes Linux Mint Xcfe kai ziuri youtube stringa net ant 480 kokybes.

prieš 2 valandas(-ų), Arktisk parašė:

Intel Celeron 900,dar toks egzistavo pasirodo :D 1 branduolys 1 threadas... čia net xp nepavilktų tokie

Pabandysiu dar Xp irasyt pazesiu ka sneka :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapdės čia jokios OS pasirinkimas, jei nori žiūrėti per jį YouTube. Linux'ai dažnai yra rekomenduojami, nes visa OS aplinka yra more lightweight, todėl naviguojant joje ar naudojantis kartu bundle'intomis programomis įmanoma net ir su visiškomis senienomis. Tačiau YouTube vaizdo įrašų dekodavimas yra visur tas pats, tad toliau bandyt keist OS beprasmiška (ypač į dar senesnę Windows XP).

Vienintelis pasiūlymas dar būtų pabandyti žiūrėti YouTube vaizdo įrašus su kokiu nors player'iu, kuris palaiko YouTube playback, pvz., QMPlay2.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1499 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...