Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

TELIA internetas 2020


FedingasLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas,

Gal kas naudojatės TELIA internetu? Kokia yra situacija su jo greičiais (atsisiuntimas,išsiuntimas)? Ankščiau buvo išsiuntimas ant kiekvieno plano žiauriai mažas iki 1 Mbps upload. Kokia dabartinė situacija? Ar plačiajuotis greitenis? Mačiau yra lygtai planas iki 100 mb/s ar kas nors tokį naudojat? O kokia situacija ten su tuo hibridiniu? Tipo internetą gauni tiek per kabelį, tiek per 4G LTE modemą?

Turiu šiuo metu Mezon, greičiai tenkina, bet įtariu kad sunku su juos CS:GO žaisti, nors pingas stabilus, bet sunku nušaut kažką, nelimpa kulkos į niekur. Įtariu kad didelis vėlavo laikas jame kas netinka žaidimam, bet Youtube, Gmail, Filmu siuntimui ir Delfi naudojimui užtenka su kaupu.

Redaguota , nario ManoKova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4G LTE gali pasiekti iki kokių 200 Mbps max. (kiek teko daryti testavimų). Ir šiais laikais 100 Mbps planas yra tragedija. Manasis internetas turi 1 Gbps, realiai gaunu iki 900 Mbps. Telefonai irgi po 860 Mbps.

Imk kabelį, nusipirk routerį. Turėsi tiek laidinį, tiek Wi-Fi, greitis bus abiejų MAX, jeigu įrenginys palaiko Wi-Fi 5 GHz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Plačiajuostis internetas jau atgyvenęs reikalas. Jeigu namuose normaliai traukia 4g, tai gali imti drąsiai, nes geresnės alternatyvos nerasi.

Šiaip tai visi Lietuvos operatoriai duoda mėnesiui nemokamai pasibandyti savo internetus. Aš pats taip dariau, pasiėmiau iš Bitės, Tele2 ir Telia kortelės su modemais pasibandymui. Telia 4g internetas geriausiai veikė, tai su jais pasirašiau sutartį. Naudoju jau kaip 3 metus ir jokių nusiskundimų neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai aš pats ir naudoju Mezon 4G LTE ir jis tikrai geras, bet klausimas toks ar jis tinka Competitive gamingui? Aš įtariu kad mobilūs internetai LTE turi ilgą vėlavimo laiką, kas visai netinka gamingui. Kiek pamenu ant buvusio Teo dar tais laikais per kabelį ADSL naudojant plačiajuostį internetą geiminti CSGO ir dar 1.6 buvo daug geriau, bet čia tik įtariu.

Redaguota , nario ManoKova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai Lietuvoje žaidžiant pingas laikosi ant 20-30, užsienio servuose apie 50. Pakenčiamas tas pingas.

Žaisdamas dar ir tuo pačiu metu per twitch galiu streaminti. Jokio lago nesijaučia ir streamas nekimba.

Vien dėl to atsisakiau plačiajuosčio interneto, nes upload greitis buvo tiesiog tragiškas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, ManoKova parašė:

Tai aš pats ir naudoju Mezon 4G LTE ir jis tikrai geras, bet klausimas toks ar jis tinka Competitive gamingui? Aš įtariu kad mobilūs internetai LTE turi ilgą vėlavimo laiką, kas visai netinka gamingui. Kiek pamenu ant buvusio Teo dar tais laikais per kabelį ADSL naudojant plačiajuostį internetą geiminti CSGO ir dar 1.6 buvo daug geriau, bet čia tik įtariu.

mezon šūdas paskutinis prasčiausias LTE

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, qrad parašė:

Man tai Lietuvoje žaidžiant pingas laikosi ant 20-30, užsienio servuose apie 50. Pakenčiamas tas pingas.

Žaisdamas dar ir tuo pačiu metu per twitch galiu streaminti. Jokio lago nesijaučia ir streamas nekimba.

Vien dėl to atsisakiau plačiajuosčio interneto, nes upload greitis buvo tiesiog tragiškas. 

Kaip supratau naudoji TELE2 4G, upload jo geras?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai tik atsirado Telia Hibridinis iškart pakeičiau iš plačiajuosčio planą. Iki 100bm/s mieste gyvenu , labai geras siuntimas ir upload'as. Su pingu jei kas susije tarkim su CS ar lt ar uzsienis nebaisus pingas , lt max 20, tarkim uzsienis jei pas Rusus žaidi nuuu irgi max 40 ping.  Žodžiu super , bent jau man , nu aisku cia variantas geriausias jeigu negali pajungti šviesolaidžio , nes nuosavas namas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, MoonLight` parašė:

Kai tik atsirado Telia Hibridinis iškart pakeičiau iš plačiajuosčio planą. Iki 100bm/s mieste gyvenu , labai geras siuntimas ir upload'as. Su pingu jei kas susije tarkim su CS ar lt ar uzsienis nebaisus pingas , lt max 20, tarkim uzsienis jei pas Rusus žaidi nuuu irgi max 40 ping.  Žodžiu super , bent jau man , nu aisku cia variantas geriausias jeigu negali pajungti šviesolaidžio , nes nuosavas namas. 

TAi pas tave dabar skaitosi internetas per telefono linija + 4G LTE vienu metu? Kaip  suprast ta hibridini ju interneta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

image.thumb.png.b60593031c57f8ddef75f1a3b3deffce.png

greitis neblogas bet va būna kad naršai per telefoną ir iš niekur nieko pradingsta ryšys su internu ir reikia restartinti wifi per tlf nžn ar samsung kaltė ar telia bet šitas š buvo man su samsung a5 2016, samsung tab s4 ir dabar su galaxy s10. O žaidžiant per pc viskas ok pingas retai būna kad 50+ dažniausiai tarp 10-40ping ant csgo, per fortnite kai lošiau būdavo apie 40+ pastoviai. Ir būna kad metuose bent sykį užkyla ant 100-200+ ping bet restartavus modemą viskas susitvarko.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ManoKova parašė:

Tai aš pats ir naudoju Mezon 4G LTE ir jis tikrai geras, bet klausimas toks ar jis tinka Competitive gamingui? Aš įtariu kad mobilūs internetai LTE turi ilgą vėlavimo laiką, kas visai netinka gamingui. Kiek pamenu ant buvusio Teo dar tais laikais per kabelį ADSL naudojant plačiajuostį internetą geiminti CSGO ir dar 1.6 buvo daug geriau, bet čia tik įtariu.

Turiu tiek mezon ir naudojas jį 2 metus tiek Bitės 4G dabar. Su mezon problemų nebuvo, žaidžiau su normaliu pingu ir all good, tik upload jie daugiau 3mbps neduoda ir neduos, o man jo reikėjo tai pasiėmiau bitės 4g. Žmonės keikia Mezon bet tokie, kurie gyvena gerose vietose kur gali kitokius interneto tiekėjus turėt, mano atveju tai buvo geriausias variantas nuosavame name, kadangi iki šiol net Telia šviesolaidis neįmanomas, apie plačiajuostį jų tyliu - mėšlo gabalas. Realiai turi visada žiūrėt pagal savo geografinę padėtį ir domėtis dėl interneto, su bitės internetu pastovus upload mano vietoje 35mbps, download pakyla ir iki 104+ mbps. Tele 2 pvz, prastai čia veikia, o pas kitus atvirškčiai. Telia hibridinis tai skaitosi plačiajuostis + 4G, reikės ir telefono linijos, už kurią vėl moki ir dar upload chujovas, domėjausi tai sakė antena nusipirksi gal turėsi 4mbps :DD O toliau tau spręst, dabar galima gi testavimui pasiimt interneto planą laikinai arba nusiperki išankstinio papildymo korteles ir žiūri kuris geriau. Žinoma užsisakai planus ir kainuos daugiau nei norėtum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, BaubasPoLova parašė:

Turiu tiek mezon ir naudojas jį 2 metus tiek Bitės 4G dabar. Su mezon problemų nebuvo, žaidžiau su normaliu pingu ir all good, tik upload jie daugiau 3mbps neduoda ir neduos, o man jo reikėjo tai pasiėmiau bitės 4g. Žmonės keikia Mezon bet tokie, kurie gyvena gerose vietose kur gali kitokius interneto tiekėjus turėt, mano atveju tai buvo geriausias variantas nuosavame name, kadangi iki šiol net Telia šviesolaidis neįmanomas, apie plačiajuostį jų tyliu - mėšlo gabalas. Realiai turi visada žiūrėt pagal savo geografinę padėtį ir domėtis dėl interneto, su bitės internetu pastovus upload mano vietoje 35mbps, download pakyla ir iki 104+ mbps. Tele 2 pvz, prastai čia veikia, o pas kitus atvirškčiai. Telia hibridinis tai skaitosi plačiajuostis + 4G, reikės ir telefono linijos, už kurią vėl moki ir dar upload chujovas, domėjausi tai sakė antena nusipirksi gal turėsi 4mbps :DD O toliau tau spręst, dabar galima gi testavimui pasiimt interneto planą laikinai arba nusiperki išankstinio papildymo korteles ir žiūri kuris geriau. Žinoma užsisakai planus ir kainuos daugiau nei norėtum.

, o tai bitė nelimituoja data? Nes vien dėl to nuo jų atsigrežiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

, o tai bitė nelimituoja data? Nes vien dėl to nuo jų atsigrežiau..

Lyg spalį metai kai turiu, tai buvo taip. Vadinosi unlimited bet tipo duodavo 300gb lyg ir ale apribodavo paskui greitį. Bet dabar jis nėra limituotas, visada pasižiūriu kiek išnaudoju ir viskas kaip ir gerai. Nes turiu tiek telefone neribotą tiek atskirą 4G kortelę su modemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano tėvai, kaip tik turi plačiajuostį telios internetą. Tai pamatavau savo 4g internetą ir jų plačiajuostį internetą. 

Screenshotai:

tTMzbWq.jpgkAJho9U.jpg

Pingai labai panašūs, o greitis tiesiog nepalyginamas. :D

O kas, dėl hibridinio interneto, tai jokios naudos iš jo nėra. Nes vistiek vienu metu galės naudoti, tik vieną internetą. Kartais kyla problemų, kai perjunginėja nuo plačiajuosčio į 4g.

Jeigu gerai traukia 4g internetas, imi ir sau galvos nesuki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, ManoKova parašė:

Kiek kainuoja Telia 4G geriausias planas per menesi?

Aš moku 19€ per mėnesį, dar gavau nemokamai planšetę per akcijas. 

Šiaip siūlyčiau pasiimti visų operatorių internetus ant pabandymo. Gali būti, kad kažkokio operatoriaus bokštas bus arčiausiai ir gaudys internetą greičiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, qrad parašė:

Aš moku 19€ per mėnesį, dar gavau nemokamai planšetę per akcijas. 

Šiaip siūlyčiau pasiimti visų operatorių internetus ant pabandymo. Gali būti, kad kažkokio operatoriaus bokštas bus arčiausiai ir gaudys internetą greičiausiai.

Tele2 13eur beribis moku gaunu panašų greitį.. Telia overpriced ganėtinai, bet jeigu pigiai pasiūlo tai zjbs. Asmeniškai telia kokybė 4G 10mbps max kai tele2 10kart daugiau.. Matyt bokštas tolokai

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...