Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu "pagalbininko" paslaugas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1589 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, forumo lankytojai. Daugeliui esu nežinomas asmuo, tačiau jūs manęs žinoti ir neturėtumėte, kadangi įvairiuose projektuose, įvairiose grupėse, įvairiuose forumuose aš nesitrinu bei kažkuo neapsimetinėju, ar aplamai - nesirodau. Esu "paslaptingas" asmuo, kadangi dabar manęs niekur nematyt, niekur nežaidžiu, jokiame projekte, tačiau kažkada (gal prieš metus) esu turėjęs ir pagalbininko statusą, ir DPKT statusą ir labai daugybę kartų direktoriaus statusą. Pats esu ištikimas žmogus, tikrai niekam neatsuku nugaros, padedu visada kuo galiu, neturiu penkių rankų, tačiau kiek galiu tiek padedu. Finansiškai niekuomet nepadedu, kadangi tokiu dalyku nemanau, kad kažkas padeda, tačiau į užduodamus klausimus visada atsakau kuo greičiau. Esu komunikabilus bei malonus žmogus, mėgstu bendrauti, rašyti įvairius rašinius, kurti temas, taisykles, kažkokią informaciją ir pan.

Kur lenkiu? Siūlausi į pagalbininką tiems, kurie jo ieško. Esu paprastas žmogus, padarau tai ką reikia, niekada nekonfliktuoju su kitais, nenaudoju necenzūrinės leksikos (nebent tarp savų asmenų bei taip pat juokaujant, o ne žvelgiant rimtai), taip pat esu komunikabilus, bendraujantis, padedantis, neatsukantis nugaros. Kokia nauda jums iš mano pusės?

  • Galėsiu sukurti įvairias temas, taisykles, informaciją.
  • Galėsiu daryti įvairius konkursus jūsų projekte, žinoma kokius liepsite, o jeigu norėsite – galėsiu jų padaryti ir pagal save.
  • Galėsiu padėti kitiems įvairių serverio klausimų atžvilgiu. (nebūtinai serverio klausimais, taip pat ir forumo ir pan.)
  • Galėsiu padėti tam tikruose dalykuose, galėsiu daryti rinkimus, kadangi esu kūrybingas bei raštingas ir pan.

Ir dar kitos funkcijos, kurias galėsiu aš atlikti. Pinigų už tai niekas neima, taip pat ir aš, tiesiog noriu vėl grįžti į šias pareigas kuriose prieš metus ir buvau, man patiko, todėl norėčiau sugrįžti. Hateriai – praeikite pro temą, tiesiog net nekomentuokite savo beverčių komentarų, nes į juos aš neatsižvelgsiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Zero Two parašė:

"dokit admina nes saibu neturiu sukursiu temas ir darysiu ka paprasisit"

smh

Prajuokinai ;D Tiesiai į dešimtuką. 'Galėsiu daryti įvairius konkursus jūsų projekte, žinoma kokius liepsite, o jeigu norėsite – galėsiu jų padaryti ir pagal save.' - šitas jau parodo desperatiškumą.

Redaguota , nario NTQ
Uždėjau boldą
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), NTQ parašė:

Prajuokinai ;D Tiesiai į dešimtuką. 'Galėsiu daryti įvairius konkursus jūsų projekte, žinoma kokius liepsite, o jeigu norėsite – galėsiu jų padaryti ir pagal save.' - šitas jau parodo desperatiškumą.

Sakau, beprasmiai pranešimai – nereikalingi, gali apsisukti bei keliauti iš ten kur atkeliavęs. Atėjau neieškoti kažkokių pašaipų ar tokių kvailų žmonių kaip tu nuomonių. Gėdos nesidaryk bent viešai bei susiprotėk, ačiū. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, I don't know parašė:

Sakau, beprasmiai pranešimai – nereikalingi, gali apsisukti bei keliauti iš ten kur atkeliavęs. Atėjau neieškoti kažkokių pašaipų ar tokių kvailų žmonių kaip tu nuomonių. Gėdos nesidaryk bent viešai bei susiprotėk, ačiū. 

patikek manimi, jei kas cia ir darosi geda tai tik tu

prieš 23 valandas(-ų), I don't know parašė:

 

  • Galėsiu sukurti įvairias temas, taisykles, informaciją.
  • Galėsiu daryti įvairius konkursus jūsų projekte, žinoma kokius liepsite, o jeigu norėsite – galėsiu jų padaryti ir pagal save.
  • Galėsiu padėti kitiems įvairių serverio klausimų atžvilgiu. (nebūtinai serverio klausimais, taip pat ir forumo ir pan.)
  • Galėsiu padėti tam tikruose dalykuose, galėsiu daryti rinkimus, kadangi esu kūrybingas bei raštingas ir pan.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1589 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...