Peršokti į turinį

Bevardis.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  68 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Bevardis.

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius, Lietuva

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Bevardis.

  DPKT | Pagalbininkas

  Esu jau rašęs tą prisistatymą ne kartą, viską galiu papasakoti asmeninėje žinutėje, o jeigu ant tiek gaišinu laiką, kad vieną minutę sudergti tai ką žinau. Direktorių priežiūros kontrolės taryba ar kažkaip, man jokio skirtumo. Yep. Žinau. Kai ieškosiu tada ir ieškosiu, ne tavo bėdos dėl mano asmeninio gyvenimo. Esu buvęs jau ne kartą pagalbininku, darbą buvau atlikęs puikiai ir jokių bėdų nebuvo iškilę. Nesupranti tu. Galiu atlikti ir daugiau funkcijų apart temų kūrimo, sakiau aš berašydamas – detalesnė informacija asmenine žinute. Nesuprantu aš tavęs čia kažkaip, ką tu turi tuo omenyje. Esu rašęs ne kartą, o jeigu tu aklas ir nematai kas parašyta, tai nėra mano bėdos. Nedoneiteris esu kaip tu. Dažnai kas taip daro.
 2. Bevardis.

  DPKT | Pagalbininkas

  O tu matosi, kad ne tos pakraipos asmuo. Paskaityk viską per naujo, jeigu aplamai kažką skaitei ir tuomet kažką komentuok. Ačiū, viso gero.
 3. bendrasavininkas, pagalbininkas, direktorių prižiūrėtojas, globalus moderatorius ir kitos sritys kuriose galiu dalyvauti apart scriptinimo bei mappinimo. Galiu šias paslaugas teikti tik SAMP projektams, kitų žaidimų šiuo metu nežaidžiu. Reikia? Kreipkis asmenine žinute

 4. Teikiu pagalbininko arba gero direktorių prižiūrėtojo paslaugas, jokio mokesčio nereikalaujama, viską darau tik projektų gerovei. Savęs bei savo istorijų čia neaprašinėsiu, visko ko reikės bus galima gauti asmenine žinute šiame forume. Taip pat jau buvau kūręs temą apie pagalbininko paslaugas, tad paieškokite bei ten rasite detalesnę informaciją apie mane. Good evening.
 5. Bevardis.

  [IEŠKAU] Komandos ir bendraminčių

  Sveikas, jeigu prireiktų bendrasavininko arba pagalbininko – rašyk visuomet. Galiu apsiimti forumu, kurti temas, rinkimus, įvairias informacijas ir pan., kadangi turiu gerą gabumą raštingume, todėl būtų ganėtinai smagu kažką kurti forume. Vienu žodžiu esmę supratai. Sėkmės ieškantis to, ko reikia.
 6. Bevardis.

  Ieškau bendrasavininko.(sa-mp).

  Meh, nespėjau. :/
 7. Bevardis.

  Ieškau bendrasavininko.(sa-mp).

  Sveikas, mane sudomino tavo pasiūlymas, norėčiau sužinoti detalesnę informaciją. Užsiimu įvairiais dalykais – temų kūrimu, rinkimų kūrimu, įvairių informacijų sukūrimu ir pan. Taip pat galėčiau padėti kažką testuoti ir pan.
 8. Bevardis.

  Teikiu "pagalbininko" paslaugas!

  Sakau, beprasmiai pranešimai – nereikalingi, gali apsisukti bei keliauti iš ten kur atkeliavęs. Atėjau neieškoti kažkokių pašaipų ar tokių kvailų žmonių kaip tu nuomonių. Gėdos nesidaryk bent viešai bei susiprotėk, ačiū.
 9. Bevardis.

  Ieškomi sa:mp domenai

  Jeigu tau reikės pagalbininko, kuris galėtų sukurti įvairią informaciją, taisykles, rinkimus bei visa kitą forume – kreipkis, nes su rašyba matau problemų turi. Nepyk už kritiką.
 10. Bevardis.

  Teikiu "pagalbininko" paslaugas!

  Asmenine žinute. Pasigydyk.
 11. Sveiki, forumo lankytojai. Daugeliui esu nežinomas asmuo, tačiau jūs manęs žinoti ir neturėtumėte, kadangi įvairiuose projektuose, įvairiose grupėse, įvairiuose forumuose aš nesitrinu bei kažkuo neapsimetinėju, ar aplamai - nesirodau. Esu "paslaptingas" asmuo, kadangi dabar manęs niekur nematyt, niekur nežaidžiu, jokiame projekte, tačiau kažkada (gal prieš metus) esu turėjęs ir pagalbininko statusą, ir DPKT statusą ir labai daugybę kartų direktoriaus statusą. Pats esu ištikimas žmogus, tikrai niekam neatsuku nugaros, padedu visada kuo galiu, neturiu penkių rankų, tačiau kiek galiu tiek padedu. Finansiškai niekuomet nepadedu, kadangi tokiu dalyku nemanau, kad kažkas padeda, tačiau į užduodamus klausimus visada atsakau kuo greičiau. Esu komunikabilus bei malonus žmogus, mėgstu bendrauti, rašyti įvairius rašinius, kurti temas, taisykles, kažkokią informaciją ir pan. Kur lenkiu? Siūlausi į pagalbininką tiems, kurie jo ieško. Esu paprastas žmogus, padarau tai ką reikia, niekada nekonfliktuoju su kitais, nenaudoju necenzūrinės leksikos (nebent tarp savų asmenų bei taip pat juokaujant, o ne žvelgiant rimtai), taip pat esu komunikabilus, bendraujantis, padedantis, neatsukantis nugaros. Kokia nauda jums iš mano pusės? Galėsiu sukurti įvairias temas, taisykles, informaciją. Galėsiu daryti įvairius konkursus jūsų projekte, žinoma kokius liepsite, o jeigu norėsite – galėsiu jų padaryti ir pagal save. Galėsiu padėti kitiems įvairių serverio klausimų atžvilgiu. (nebūtinai serverio klausimais, taip pat ir forumo ir pan.) Galėsiu padėti tam tikruose dalykuose, galėsiu daryti rinkimus, kadangi esu kūrybingas bei raštingas ir pan. Ir dar kitos funkcijos, kurias galėsiu aš atlikti. Pinigų už tai niekas neima, taip pat ir aš, tiesiog noriu vėl grįžti į šias pareigas kuriose prieš metus ir buvau, man patiko, todėl norėčiau sugrįžti. Hateriai – praeikite pro temą, tiesiog net nekomentuokite savo beverčių komentarų, nes į juos aš neatsižvelgsiu.

×