Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau asmenų į projektą (incoming project)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumiečiai, pagal temos pavadinimą ieškau patikimo asmens kuris turėtu noro ir laiko prisidėti prie projekto.
Tai trumpai ir drūtai, galiu pasiūlyti pilnavertį prisidėjimą prie komandos, motyvacija iš mano pusės, .lt galūnę, unikalią modifikaciją, bei mapp darbais( tikrai susidomėjusiam aprodysiu). Ko norėčiau iš tavęs/jūsų? Man reikėtu asmens užsiimančio reklama sa-mp auditorijoje, auditorijos amžius nėra konkretus, kadangi yra tiek senų vilkų, tiek daug mažo amžiaus asmenų, važiuojam toliau. Reikia asmens kuris išmano savo darbą tvarkant IPS forumą, kalbant apie temų tvarkymą, permissionus ir visa kita kas susiję su pilnai paruoštu naudoti forumu, bei dc serverio prižiūrėtojo. Asmeniui sutvarkant pilnai, bei paruošiant IPS forumą, galiu atsiskaityt už darbą tam kartui arba pasiūlyti prisidėt prie komandos, už reklama atsiskaitau iškarto(neskubu su reklama), bei dc serverio prižiurėtojo jau norėčiau pasiimti asmenį į komandą. Asmenų nežinančių ką darantys nereikia, pasiūlymai nėra skubos tvarka, esu atviras pasiūlymams bei dėl daugiau dominančios informacijos kontaktai palikti žemiau.

el.paštu - [email protected]
discord - ToniMartez#7262
* forume - asmenine žinute.

P.S Bereikalingų komentarų žemiau nereikia, ačiū. :)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ToniMartez parašė:

Minėjau, bereikalingų komentarų nereikia. O ir daugeliui peržvelgus ankstesnes temas daug kam užkliūna, man gal pulti pirkt subdomeną ar kokį užsienio rinkos domeną ?

tiesiog parasyk lietuviskas domenas arba nerasyk isvis nes su ta galune tai zudot

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Šešėlis parašė:

Po švenčių vaikai prisirinkę pinigų iš giminaičių kuria įvairius projektus, tipinis gamtos reiškinys tokiu metų laiku.

Esu pilnametis ir gyvenu atskirai su drauge, dirbu gal tau pafotkint ką darbe veikiu? Kokios dar šventės ir koks turėtu būt tavo rūpestis dėl to? 

 

Prieš 1 valandą, Hoonz parašė:

tai gal pabandysi sudomint žmones kurie galbūt pretenduotu? Kuom tavo "modifikacija" unikali? Atsisiuntei libertycity modą ir siūlysi į kosmosą skraidyt ar ką?

Pagyvensim pamatysim, liberty modas nedomina nei kiek nes turiu Dainoro modifikacija, o ir liberty parašytas tragiškai mano atžvilgiu.

Prieš 1 valandą, Hoonz parašė:

tai gal pabandysi sudomint žmones kurie galbūt pretenduotu? Kuom tavo "modifikacija" unikali? Atsisiuntei libertycity modą ir siūlysi į kosmosą skraidyt ar ką?

O ir bė to minėjau kad dominančius susieks, kas nešvaistys laiko ir netuščiažodžiaus susisieks aptarsim, norės įleisiu į serverį jei bus toks klausimas. Ar neminėjau bereikalingų pranešimų nereikia? Nori pakalbėt vakare po darbo pasijungiam į discordą @Šešėlis tave irgi liečia, kadangi esu vaikas gaunantis dovanų pinigų iš tevų ir senelių ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, ToniMartez parašė:

Esu pilnametis ir gyvenu atskirai su drauge, dirbu gal tau pafotkint ką darbe veikiu? Kokios dar šventės ir koks turėtu būt tavo rūpestis dėl to? 

 

 

Mano rūpestis toks, jog tema paskelbta viešam forume ir tai yra vieša tema, savo nuomonę galiu reikšti kaip ir kur noriu. Neįdomu man, tu dirbi, mokais, su vyru ar su moterim gyveni, faktas tas, kad kaip ir visi projektai toli neis patinka tau tas ar ne :d

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Mano rūpestis toks, jog tema paskelbta viešam forume ir tai yra vieša tema, savo nuomonę galiu reikšti kaip ir kur noriu. Neįdomu man, tu dirbi, mokais, su vyru ar su moterim gyveni, faktas tas, kad kaip ir visi projektai toli neis patinka tau tas ar ne :d

Koks skirtumas kiek projektas eis, norėsiu nuleisiu rankas norėsiu ne, pagal asmens požiūrį. O tu toliau kaip eilinis vaikas renkiesi pranešimus, kai normaliai paprašiau temos apačioja bereikalingų komentarų nereikia, nori pastūmt ar paklaust discordą palikęs ar drąsos pilna rašyt o kelnės pilnos jau ateit bus į discordą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, ToniMartez parašė:

Koks skirtumas kiek projektas eis, norėsiu nuleisiu rankas norėsiu ne, pagal asmens požiūrį. O tu toliau kaip eilinis vaikas renkiesi pranešimus, kai normaliai paprašiau temos apačioja bereikalingų komentarų nereikia, nori pastūmt ar paklaust discordą palikęs ar drąsos pilna rašyt o kelnės pilnos jau ateit bus į discordą

Kam man tas tavo discordas? Kad paverktum, jog parašiau forume pranešimą? Jei tavo akim čia be reikalo renkuos pranešimus, tai reportink juos ir jei tavo teisybė, gausiu įspėjimą ar dar ką nors, ko čia prakaituoji, eik geriau klestintį savo projektą kurt, geros dienos tau :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...