Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas rėmėjas.


FreDosas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

StoneCraft.LT 

Labas,mūsų projektas ieško rimtų rėmėjų.

Trumpai apie mūsų projektą:

Mūsų projektas kitaip (StoneCraft.LT) Egzastavo dar 2016metais.Bet jis žlugo (gailą) žaisdavo mažai 5-10žaidejų buvo MINECRAFT Era tais metais ir jis užsidarė nes buvo mažai žaidejų ! 

Tad,mes ji bandom atgaivinti ! Tad matote mano discord šone arba 

 

DISCORD: https://discord.gg/hwWEKqm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, xGlory parašė:

Domenų tikrinimas

Laisvi domenai

Domenas Kaina metams Apibūdinimas  
stonecraft.lt 8.99 EUR 5.99 EUR Lietuva minus_gray.png

 

Tai va,  suma tai ganėtinai maža be dvieju kebabu pabutum. 
O visu skriptu nebūtina prigrusti, o viska po biški daryti ;)

Tai vat 13 ar 15eur :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš nesakau kad iš tėvų gauni :)
- Šiais laikais į tai kas nepasirodo pranešingai niekas neįnvestuoja. Nes buna kaip visada Dingsta, žlunga ir viskas. 
Būtum protingesnis kurtum su draugu ir viskas, abu savininkai ir viskas. 
Bet kaip suprantu dirbantis esi, tai ir galva ant pečiu turi turėti tad pasuk galva, biški :D

Redaguota , nario xGlory
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, xGlory parašė:

Tai aš nesakau kad iš tėvų gauni :)
- Šiais laikais į tai kas nepasirodo pranešingai niekas neįnvestuoja. Nes buna kaip visada Dingsta, žlunga ir viskas. 

Nu gi įnvestavau servui o ne domenui ir fsio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, FreDosas parašė:

Tai vat 13 ar 15eur :)

Del tiek eur ieskai investuotojo? Vape skyscio nenusipirk kelias sav ir uzteks.

Galiu paremti, bet man tada 50% projekto valdymo.

16 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Asmeniskai bijociau investuoti i toki projekta. Nes ateitis nera aiski, tuo labiau jog neturi pinigu pradziai susimoket kas yra svarbiausia. O jei ir dirbantis zmogus, tai manau tuo labiau nebutu problema paciam islaikyt, nebent ten centus gauni darbe.

Nebijok, gi gausi failus. Jeigu jau taip issileido ant ju, verte turbut didesne nei paremsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam investuoti paprastai tariant į šūdą? Aš kaip investuotojas bent jau neturėčiau pakankamai durnumo, jog investuoti į tokį bevertį projektą, kurio savininkas gyvenime net nėra atsivertęs gramatikos vadovėlio ir nesugeba normaliai, bei argumentuotai dėlioti sakinius, išaiškinti kodėl reikėtų investuoti į tokią duobę. Iš ko jūs uždirbsit jei žaisdavo tik 5-10 žaidėjų, iš kur remėjams būti užtikrintiems, jog gaus akcijas nuo projekto ir jog nepabėgsit tik gavę pinigus ar kai kažkas nepasiseks? Lietuvoje kiek pasidomėjau reputacijos niekur neturi, tai iš kur jos gautum? Jei remėjai siūlytų susitikti ar su tuom sutiktum ir su jais susitiktum? Ar esi tas kuris internete sėdi, nori remėjų, bet bijo su jais susitikt, jog kiltų pasitikėjimas? Jei čia ieškai "rimtų" remėjų, tai parašyk kokios paramos reikia ir kokiam laikotarpiui, nes man asmeniškai "rimti" remėjai asocijuojasi su žmonėmis kurie į projektą per mėnesį gali investuoti 500+ eurų (jeigu kalbant apie užsienio rinką). Jei čia tau reikia kokių 20eur į mėnesį, tai kam tie remėjai? Tokius pinigus ir pats gali be galo lengvai gauti, tereikia padirbti, o jei net tokios sumos nesugebi rasti, tai kam tą projektą gaivinti?

Aš bent jau asmeniškai jei būčiau remėjas geriau kurčiau savo projektą nuo 0, samdydamas savo developerius ir marketingo komandą, kuri mokėtų tvarkingai rašyti, o ne prisijungčiau prie neaiškios istorijos projekto ir savininkų, iš kurių neaišku ko tikėtis ir ar atgausi tuos pinigus. Taipogi atgauti pinigus neužtenka, jei jau investuoji, kaip pats sakai "gražinti" pinigus remėjams tikrai neužteks, jie turi gauti tam tikras akcijas nors ir neuždirbai iš to projekto nei cento, pats kaltas esi, jog pasirinkai sėsti į minusą. Dėl to didesnėms remėjų paramoms reikia rašytis sutartis, tačiau aišku klausimas kiek tau tos paramos reikia, jei kaip ir minėjau po 20eur į mėnesį ant kažkokio tais hostingo, tai niekas laiko negaiš čia, nebent vaikai :D 

Perkurk temą ir viską detaliai surašyk, kitaip gero remėjo nesusirasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Kam investuoti paprastai tariant į šūdą? Aš kaip investuotojas bent jau neturėčiau pakankamai durnumo, jog investuoti į tokį bevertį projektą, kurio savininkas gyvenime net nėra atsivertęs gramatikos vadovėlio ir nesugeba normaliai, bei argumentuotai dėlioti sakinius, išaiškinti kodėl reikėtų investuoti į tokią duobę. Iš ko jūs uždirbsit jei žaisdavo tik 5-10 žaidėjų, iš kur remėjams būti užtikrintiems, jog gaus akcijas nuo projekto ir jog nepabėgsit tik gavę pinigus ar kai kažkas nepasiseks? Lietuvoje kiek pasidomėjau reputacijos niekur neturi, tai iš kur jos gautum? Jei remėjai siūlytų susitikti ar su tuom sutiktum ir su jais susitiktum? Ar esi tas kuris internete sėdi, nori remėjų, bet bijo su jais susitikt, jog kiltų pasitikėjimas? Jei čia ieškai "rimtų" remėjų, tai parašyk kokios paramos reikia ir kokiam laikotarpiui, nes man asmeniškai "rimti" remėjai asocijuojasi su žmonėmis kurie į projektą per mėnesį gali investuoti 500+ eurų (jeigu kalbant apie užsienio rinką). Jei čia tau reikia kokių 20eur į mėnesį, tai kam tie remėjai? Tokius pinigus ir pats gali be galo lengvai gauti, tereikia padirbti, o jei net tokios sumos nesugebi rasti, tai kam tą projektą gaivinti?

Aš bent jau asmeniškai jei būčiau remėjas geriau kurčiau savo projektą nuo 0, samdydamas savo developerius ir marketingo komandą, kuri mokėtų tvarkingai rašyti, o ne prisijungčiau prie neaiškios istorijos projekto ir savininkų, iš kurių neaišku ko tikėtis ir ar atgausi tuos pinigus. Taipogi atgauti pinigus neužtenka, jei jau investuoji, kaip pats sakai "gražinti" pinigus remėjams tikrai neužteks, jie turi gauti tam tikras akcijas nors ir neuždirbai iš to projekto nei cento, pats kaltas esi, jog pasirinkai sėsti į minusą. Dėl to didesnėms remėjų paramoms reikia rašytis sutartis, tačiau aišku klausimas kiek tau tos paramos reikia, jei kaip ir minėjau po 20eur į mėnesį ant kažkokio tais hostingo, tai niekas laiko negaiš čia, nebent vaikai :D 

Perkurk temą ir viską detaliai surašyk, kitaip gero remėjo nesusirasi.

Tiesiai į paširdžius.

O šiaip kodėl jus hebrytė dar atrašinėjat į tokias temas? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs viena supraskit maldauju: neturi pinigų - nekurk projekto. Ar jūs čia juos kuriat, vien tam, kad ant skypes galėtumėt užsivadint ''X'' - Administracija ir tipo pasikėlę būt?:D Nu nebejuokaukit, neturi iš ko rukyt ir nerūkai, neturi iš ko kurt projekto ir jo plėtot - nekuri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...