superiz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  84 +Pervesti

Reputacijos taškai

11 Bus matyti ko vertas

Apie superiz

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  superiz#5589

Paskutiniai lankytojai

444 profilio peržiūros
 1. https://discord.gg/sEEc9t prisijunkite visi į šitą serverį t,y eclipse-rp.lt. Serveris atsigavo ir šiuo metu serveryje yra 180 online, visu laukiame geram roleplay ir panašiai. Junkitės nesidrovėkite!
 2. https://discord.gg/sEEc9t
  visi prisijunkite į rage:mp platformos serverį eclipse-rp.lt ~ GTA 5.

  1. superiz

   superiz

   Šiuo metu 180 online.

 3. superiz

  perku Ieskau EUW acc

  Parašiau tau į pm.
 4. Niekam nereikia lol'o paskyros?

 5. superiz

  Ar yra lietuviškų RageMP serverių?

  Taip yra, eclipse-rp.lt tai vienintelis lietuviškas rage:mp projektas.
 6. Užeikite į šį serverį tikrai nepasigailėsit gal ir rašiau jau komentarą prieš tai, bet noriu prikelti šią temą ir parodyti jums šį projektą kuris tikrai vertas dėmesio, užsukite!
 7. Siūlau pereiti į rage:mp platformą, kiek galite žaisti su tais vaikais fivem platformoje? Atėję į šį serverį pamatysit kaip viskas skiriasi. Rekomenduoju šį serverį, nes pats jame žaidžiu, labai skiriasi iš kitų projektų. Tik yra mažas minusas žaidėjų stoka, todėl ir siūlau pagaliau keltis iš fivem platformos užaukit pagaliau.
 8. superiz

  Nupirkčiau sarg.lt serverio paskyra

  yoyo, yra accountas su 6milijonų vertės verslu ( nedidelis aišku ). Tarp kitko yra buvęs NGPT narys, nemokamas administratorius 3 lygio, valdžioje buvęs mafijų gaujų gal 10 kartų, gp valdžioje ir taksistų valdžioje buvęs taip pat pridedu ir forumo paskyra. Jeigu bent kažkiek sudomino į pm, daug nenoriu kapeikas visiškas gal kam į kolekciją prireiks.
 9. Sveiki, nebėra laiko žaidimams, todėl parduodu savo steam paskyrą, joje nieko nuostabaus nėra tik porą žaidimų kurie kažko verti. CS go rank : DMG GTA V Dirt Rally NBA 2K19. https://steamcommunity.com/profiles/76561198971419189/ Labai daug nenoriu, rašykite į dc: superiz#5589 arba asmeninę žinutę.
 10. superiz

  Ieškomas rėmėjas.

  Tiesiai į paširdžius. O šiaip kodėl jus hebrytė dar atrašinėjat į tokias temas?
 11. Sveiki, nebėra laiko žaidimams, todėl parduodu savo steam paskyrą, joje nieko nuostabaus nėra tik porą žaidimų kurie kažko verti. CS go rank : DMG GTA V Dirt Rally NBA 2K19. https://steamcommunity.com/profiles/76561198971419189/ Labai daug nenoriu, rašykite į dc: superiz#5589 arba asmeninę žinutę.
 12. Atsiprašau, kad kišuosi, bet koks tau skirtumas įkėlė į sg forumą, gal kai kurie nesidomi 15min.lt, tiesiog tu esi eilinis lietuvis kuriam tik paišsipisinėti iš kito yra malonumas. Pyk nepyk, mano nuomonės nepakeisi, atrodai kaip koks ... atsiprašau neminėsiu.
 13. Sveiki! Turiu dar kažkur kompiuteryje nereikalinga league of legends paskyrą, vis tiek artimiausiu metu nežadu žaisti. Parašysiu tik paskyros pagrindus, o visą kita jeigu jūs sudomins susirašysime. Paskyros lygis(lvl): 76lvl. Skinai: Yra 30 skinų iš jų 8 epic, 1 legendary ir 1 mythic. Paskyroje yra 71 champas, daugiausiai yra adc'erių, nes maininau jį. Tuo pačiu yra 10 raktų ( ne key fragmentų ), bet nėra dėžių, tarp loot'o yra PROJECT Jhin ( nieko įspūdingo, bet vistiek ). Tereikia jį nusipirkti ir tik nusipirkus iškart galėsite užsidėti tą skiną kadangi yra 3,386 orange essence, o iki pačio Jhino trūksta nedaug, nes yra ~ 2370 blue essence. Paskyra gan tvarkinga ir švari, jeigu domina parduoti ją galiu su emailu kurį taip pat pasikeisite. Jeigu ką sudomins rašykite man į forumo AŽ, arba į mano DISCORD: superiz#5589
 14. Forumo eurus gavau, ačiū. Žmogui reikalinga paslauga, turi tik 22 forumo eurus, negi mes visi lietuviai tokie esam, kad dėl kažkokios smulkmenos turim prašyti daug daugiau? Juokingai atrodo iš kitos pusės, pyk nepyk mano tokia nuomonė.