Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CS:GO ieškau komandos!


Mindaugasz73

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

šiandien noriu jums pasiūlyti  prisijungti prie CS:GO komandos nuo balto popieriaus lapo. 

Ieškau įvairaus plauko žaidėjų, įvairių rankų, įvairių skilų, norų ir sugebėjimų, realiai man reikia visų!

Noriu pabandyti sukurti didžiule, masyve žmonių grupe  kuri dirbtų kartu, mokytųsi kartu, komunikuotų, priimtų sprendimus ir eitų teisingu keliu savo tikslo link. Todėl tinka visi žmonės kurie kažko nori, tinka ir tie kurie žais tik forfun. 

Minimalūs reikalavimai: 

  • 1-2 VALANDŲ PER DIENĄ
  • N-14m

Komandos grupė steame 

Yra sukurti diskusiniai forumai kuriuose galime diskutuoti apie ateinančius machus ir kt.

DISCORD SERVERIS

Daugybe kanalų bendravimui.

DreamTeam.gg

Mano steam profilis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
50 minutes prieš, Dalius | Cs-Brigada.lt parašė:

Idėja gera. Žiauriai patiko aprašymas. Prisijungsiu,bet dar pasiūlyčiau padaryt ir ant CS 1.6 daryt

Ateičiai! Kol kas apsistosiu ties CS:GO, o po to nuo sėkmės viskas. 

Citata

[19:55]
Ricci:
    kiek planuoji turėti narių savo komandoje?

Citata

[20:01]
SQIM:
    Planuoju kol kas neribotai. Nes mano tikslas padaryti vieną didžiulę grupę žmonių kuri žais ir kartu ir atskirai. Tarkim mes turime 25komandos narius online, iš jų galime subūrti 5 competitive komandas arba 13 wingman komandų ir t.t Tam yra duoti grupės diskusijų forumui kuriuose galėsime diskutuoti ir skelbti kada planuojame žaisti artimiausia machą, o kiti komandos nariai matydami apie pranešimą galės spręsti prisijungti ar ne. Tai pat yra ir su treniruotėm, bendrom diskusijom ir t.t Beto pagal mano idėja, nebereikės prisijungus prie steamo galvoti ar surinksiu komandą ar ne, ar ir vėl reikės žaisti solo?

Redaguota , nario Mindaugasz73
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na manyčiau jei padarytum minimum 20 Metų jog reikėtu tada suprasčiau o dabar nuo 14-os metu ;/ Kažkaip "Lame" atrodo. 
Ir tu tikslu realiai negalėtu būti nes tokiems vaikams nebūtų galima kažkur išvykti ir panašiai "Čia kalbu apie ta TIKSLA kažkoki kuris nebuvo įvardintas" ir aplamai, manau reikia rinkti visus kurie turi jau nors rimtesnės patirties o ne VISUS kaip sakai nes su tuo nieko nepasieksi, o tau asmeniškai tik atrodys kad va 10 žmonių ir tipo rimtai jau čia viskas, žinoma nė.. Ir aplamai bus tik laiko švaistymas ir savęs apgaudinėjimas. Tai va padaryk rimtesnius reikalavimus tuomet ir būtų rimtesnių susidomėjimu o dabar..

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 22 valandas(-ų), xGlory parašė:

Na manyčiau jei padarytum minimum 20 Metų jog reikėtu tada suprasčiau o dabar nuo 14-os metu ;/ Kažkaip "Lame" atrodo. 
Ir tu tikslu realiai negalėtu būti nes tokiems vaikams nebūtų galima kažkur išvykti ir panašiai "Čia kalbu apie ta TIKSLA kažkoki kuris nebuvo įvardintas" ir aplamai, manau reikia rinkti visus kurie turi jau nors rimtesnės patirties o ne VISUS kaip sakai nes su tuo nieko nepasieksi, o tau asmeniškai tik atrodys kad va 10 žmonių ir tipo rimtai jau čia viskas, žinoma nė.. Ir aplamai bus tik laiko švaistymas ir savęs apgaudinėjimas. Tai va padaryk rimtesnius reikalavimus tuomet ir būtų rimtesnių susidomėjimu o dabar..

Sėkmės.

Realiai aš turiu labai plačią nuomonę apie visą šitą reikalą. Visų pirmą pagal idėja tai kol kas metų cenzas nėra aktualus. Antra skirstant jau ne pagal metus, gausybe skirtingų žmonių suburia bendruomene, bendruomenė išsiskirsto į sub-komandas. Profesionalioji dalis dalyvauja turnyruose, kita tiesiog treniruojasi ir žaidžia kitus žaidimo modus, bei moko vieni kitus taktiško bendradarbiavimo. Kaip kas ką išmokys, tai jau priklauso nuo jų pačių. Pagal idėja ši komanda išsiskiria tuo, kad čia galima bus būti tuo kuo norite. Galite būti komandos lyderiu, treneriu, paprastu komandos nariu ir t.t Mano suvokimu komanda turi norėti ir dirbti visa, tad norint pasiekti tikslo reiks dirbti visiems. Idėjas pasakoti vieni kitiems, dalintis naujomis patirtimis, padėti išmokti kažko naujo tuos kurie to nemoka, ir siekiant viso to - subursim tikrai tvirtą Lietuvišką CS:GO bendruomenę.  O čia atsakas į tavo pasisakymą apie metus: 

 

P.S man pačiam yra 20m, greitu metu 21m.

Šiandien žaidėme du komandinius competitive machus, abu laimėjom!

f5ed1a325752196f1010d94621fa49ac551.jpg

Šiuo metu jau turime 7 narius! 

a40014c1039f553bd1595e989a6f97c2927.png

2019/12/29 18:00 smoke, fire and flash grenades treniruotė. Renkamės discord'e warmup full slot kanale prieš pačią treniruotę arba jos metu.

 

2019/12/29 apie 20:00 planuoju palošti pora machmakingų, norintys galit susipiešt arba būt #1 CS:GO competitive kanale discord. Norintys prieš tai kartu į warmupą, parašom į steam privatą.

 

 

 

Galit informuot pažįstamus arba šiaip žmones kurie norėtų prisijungti.

Redaguota , nario Mindaugasz73
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Mindaugasz73 parašė:

Realiai aš turiu labai plačią nuomonę apie visą šitą reikalą. Visų pirmą pagal idėja tai kol kas metų cenzas nėra aktualus. Antra skirstant jau ne pagal metus, gausybe skirtingų žmonių suburia bendruomene, bendruomenė išsiskirsto į sub-komandas. Profesionalioji dalis dalyvauja turnyruose, kita tiesiog treniruojasi ir žaidžia kitus žaidimo modus, bei moko vieni kitus taktiško bendradarbiavimo. Kaip kas ką išmokys, tai jau priklauso nuo jų pačių. Pagal idėja ši komanda išsiskiria tuo, kad čia galima bus būti tuo kuo norite. Galite būti komandos lyderiu, treneriu, paprastu komandos nariu ir t.t Mano suvokimu komanda turi norėti ir dirbti visa, tad norint pasiekti tikslo reiks dirbti visiems. Idėjas pasakoti vieni kitiems, dalintis naujomis patirtimis, padėti išmokti kažko naujo tuos kurie to nemoka, ir siekiant viso to - subursim tikrai tvirtą Lietuvišką CS:GO bendruomenę.  O čia atsakas į tavo pasisakymą apie metus: 

 

P.S man pačiam yra 20m, greitu metu 21m.

Šiandien žaidėme du komandinius competitive machus, abu laimėjom!

f5ed1a325752196f1010d94621fa49ac551.jpg

Šiuo metu jau turime 7 narius! 

a40014c1039f553bd1595e989a6f97c2927.png

2019/12/29 18:00 smoke, fire and flash grenades treniruotė. Renkamės discord'e warmup full slot kanale prieš pačią treniruotę arba jos metu.

 

2019/12/29 apie 20:00 planuoju palošti pora machmakingų, norintys galit susipiešt arba būt #1 CS:GO competitive kanale discord. Norintys prieš tai kartu į warmupą, parašom į steam privatą.

 

 

 

Galit informuot pažįstamus arba šiaip žmones kurie norėtų prisijungti.

Tavo tas atsakas apie metus nesąmoningas, jeigu nesidomėjęs som'u, tai nekelk čia jo video... Nes vaikėzas turi bjaurų charakterį, niekas išvis jo nemėgsta tarp profesionalų ir toxic'as didelis. O dėl kriterijų irgi pritariu, kad nieko nepasieksit daug, jeigu imi ir for fun žaidėjus, tiesą sakant, bet ką, nes atsiras ne vienas ir ne du, kur ateis troll'int, nesąmones daryt, pykčius kelt ir pnš. iš patirties sakau, nes seniau yra buvus ne viena ir ne dvi tokios grupes "komandos" toli nėjo, anws, sėkmės, jeigu reikalavimai ateity paaukštės gal užlėksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Robezas parašė:

Tavo tas atsakas apie metus nesąmoningas, jeigu nesidomėjęs som'u, tai nekelk čia jo video... Nes vaikėzas turi bjaurų charakterį, niekas išvis jo nemėgsta tarp profesionalų ir toxic'as didelis. O dėl kriterijų irgi pritariu, kad nieko nepasieksit daug, jeigu imi ir for fun žaidėjus, tiesą sakant, bet ką, nes atsiras ne vienas ir ne du, kur ateis troll'int, nesąmones daryt, pykčius kelt ir pnš. iš patirties sakau, nes seniau yra buvus ne viena ir ne dvi tokios grupes "komandos" toli nėjo, anws, sėkmės, jeigu reikalavimai ateity paaukštės gal užlėksiu.

O koks man skirtumas kokį jis charakterį turi? Ar aš čia atkreipiau dėmesį į jo charakterį ar į jo sugebėjimus? Beto visi žmonės skirtingi, tad pagal vieną žmogų, nereik spręsti kaip apie visus. Betvarkė būna pas tuos, kurie jos nekontroliuoja. Dėkui už nuomonę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...