Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2378 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tragedija. Nusipirkus telefoną, galėsi iškart paprašyti, kad nuimtų garantinį (su stock rom išprotėsi, todėl turėsi imti custom rom).

Alternatyva – https://www.elektromarkt.lt/lt/lg-g7-fit-mobilus-telefonas-32gb-black

2x geresnis viskuom

 

2 minutes prieš, NTQ parašė:

Tragedija. Nusipirkus telefoną, galėsi iškart paprašyti, kad nuimtų garantinį (su stock rom išprotėsi, todėl turėsi imti custom rom).

Alternatyva – https://www.elektromarkt.lt/lt/lg-g7-fit-mobilus-telefonas-32gb-black

2x geresnis viskuom

 

ir kuo tas stock rom blogas? pats naudoju MIUI

11 minutes prieš, NTQ parašė:

Tragedija. Nusipirkus telefoną, galėsi iškart paprašyti, kad nuimtų garantinį (su stock rom išprotėsi, todėl turėsi imti custom rom).

Alternatyva – https://www.elektromarkt.lt/lt/lg-g7-fit-mobilus-telefonas-32gb-black

2x geresnis viskuom

 

Pasiūlei telefoną kurio net nėra pardavime, good job... Viskas gerai su tuo MIUI, pats turėjau Xiaomi Mi5 ir dar iki šiol guli stalčiuj gerai veikiantys.

I.T : Huawei P Smart pirkti net neverta, Huawei budget telefonai tikrai linkė pradėti laginti. Xiaomi Redmi Note 7 sakyčiau taip pat atkrenta, visgi Redmi Note 8 naujesnis ir iš esmės viskuo tobulesnis. Tai pirk Redmi Note 8.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

7 minutes prieš, darrel. parašė:

Pasiūlei telefoną kurio net nėra pardavime, good job... Viskas gerai su tuo MIUI, pats turėjau Xiaomi Mi5 ir dar iki šiol guli stalčiuj gerai veikiantys.

I.T : Huawei P Smart pirkti net neverta, Huawei budget telefonai tikrai linkė pradėti laginti. Xiaomi Redmi Note 7 sakyčiau taip pat atkrenta, visgi Redmi Note 8 naujesnis ir iš esmės viskuo tobulesnis. Tai pirk Redmi Note 8.

Išpirko žmonės. Protingi lietuviai visad susigriebia geriausias prekes už mažiausią kainą. LG kainos labai krenta (telefonų), jeigu stebi jos, gali gauti premium telefoną už mažiausią kainą. O jeigu esi flegma, nieko nepadarysi.

Jums Xiaomi geras? Prikimštas chinese bloatware, ekranai tragedija (toks jausmas, kad perdirbti). Baterija irgi, priedai taip pat.

https://www.1a.lt/p/xiaomi-redmi-8-4-64gb-dual-onyx-black/743f Baterija 5000Mah manau nelabai rastum talpesnės :) 

40 minutes prieš, NTQ parašė:

Išpirko žmonės. Protingi lietuviai visad susigriebia geriausias prekes už mažiausią kainą. LG kainos labai krenta (telefonų), jeigu stebi jos, gali gauti premium telefoną už mažiausią kainą. O jeigu esi flegma, nieko nepadarysi.

Jums Xiaomi geras? Prikimštas chinese bloatware, ekranai tragedija (toks jausmas, kad perdirbti). Baterija irgi, priedai taip pat.

Neskleisk negatyvo su savo lg gaidžiais,Xiaomi yra geri telefonai ir baterijos laiko gerai,pats turiu redmi note 4 ir telefonas geras,baterija ir ekranas puikūs,jei kažkas nepayinka gryšk į lg laikus ir niūhink tą jo ekraną.

29 minutes prieš, Arktisk parašė:

https://www.1a.lt/p/xiaomi-redmi-8-4-64gb-dual-onyx-black/743f Baterija 5000Mah manau nelabai rastum talpesnės :) 

Neskleisk negatyvo su savo lg gaidžiais,Xiaomi yra geri telefonai ir baterijos laiko gerai,pats turiu redmi note 4 ir telefonas geras,baterija ir ekranas puikūs,jei kažkas nepayinka gryšk į lg laikus ir niūhink tą jo ekraną.

turėjau xiaomi metai nepraėjo pradėjo lagint. Reklamas dažnai rodo nors ištrinta kas įmanoma..

Forumo bernelis.

(redaguota)
7 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

turėjau xiaomi metai nepraėjo pradėjo lagint. Reklamas dažnai rodo nors ištrinta kas įmanoma..

turiu dabar xiaomi, neturėjau pinigų ir neturėjau telefono ieškojau biudžetinio telefono skambučiams ir panaršyt FB. Pirkau kai xiaomi buvo ant bangos. Nesigailiu iki dabar ir telefonas atlieka savo visas funkcijas, būtent, kad nelagina visiškai. Baterija laiko gerai. Naudoju jau kokius 5mėn. Dabar pažiūrėjau toj pačio parduotuvėj jau kainuoja +50e. :D

Redaguota , nario Vidmantas.
prieš 3 valandas(-ų), NTQ parašė:

Išpirko žmonės. Protingi lietuviai visad susigriebia geriausias prekes už mažiausią kainą. LG kainos labai krenta (telefonų), jeigu stebi jos, gali gauti premium telefoną už mažiausią kainą. O jeigu esi flegma, nieko nepadarysi.

Jums Xiaomi geras? Prikimštas chinese bloatware, ekranai tragedija (toks jausmas, kad perdirbti). Baterija irgi, priedai taip pat.

nurootintas mi 9T zveris :D vien del modu ir nusipirkau ta kad galeciau drozti is laimes :D ba kiek dar romu jiems palaikoma tai ojojojoj. :) 

Chestnuts please

prieš 2 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

nurootintas mi 9T zveris :D vien del modu ir nusipirkau ta kad galeciau drozti is laimes :D ba kiek dar romu jiems palaikoma tai ojojojoj. :) 

Priklausiau root bendruomenėje (xda developers). Atėjo laikas ir teko pasitraukti, atsibodo tiesiog tas nestabilumas, nors atrakina labai daug galimybių. Anksčiau sakydavau, kad be root prieigos negalėčiau naudotis telefonu, bet vat, pradėjau mokėti/paremti kūrėjus ir kažkaip kuo daugiau, tuo labiau nutolau nuo root.

Nors patirties gavau nemažai ir sužinojau daugiau apie Android veikimą, jo sektorius, visa tai nebeaktualu (palikau pirato gyvenimą). ;D Siūlau išbandyti GameGuardian ir pasimokyti redaguoti hex kodą. Galėsi nulaužti ką tik norėsi. Lucky patcher, freedom nėra toks galingas.

prieš 1 valandą, Arktisk parašė:

prieš komentuodamas siūlyčiau nusipirkti meškafoną jei tau reklamas mėto...

Šiaip reklamos yra ant Xiaomi telefonų, bet kaip pastebėjau ne visiem. Realiai, tos reklamos yra ir ant tu pačių Samsung... Tai, kad čia jau nieko naujo nėra šiuo klausimų, o ir tas reklamas galima išjungti.

 

 

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Šiaip reklamos yra ant Xiaomi telefonų, bet kaip pastebėjau ne visiem. Realiai, tos reklamos yra ir ant tu pačių Samsung... Tai, kad čia jau nieko naujo nėra šiuo klausimų, o ir tas reklamas galima išjungti.

 

 

cia del miui versijos jos metomos.

prieš 14 valandas(-ų), NTQ parašė:

Priklausiau root bendruomenėje (xda developers). Atėjo laikas ir teko pasitraukti, atsibodo tiesiog tas nestabilumas, nors atrakina labai daug galimybių. Anksčiau sakydavau, kad be root prieigos negalėčiau naudotis telefonu, bet vat, pradėjau mokėti/paremti kūrėjus ir kažkaip kuo daugiau, tuo labiau nutolau nuo root.

Nors patirties gavau nemažai ir sužinojau daugiau apie Android veikimą, jo sektorius, visa tai nebeaktualu (palikau pirato gyvenimą). ;D Siūlau išbandyti GameGuardian ir pasimokyti redaguoti hex kodą. Galėsi nulaužti ką tik norėsi. Lucky patcher, freedom nėra toks galingas.

zinojimas pravercia, bet kas blogiausia tame jeigu mes daugiau zinom uz paprasta zmogu bent siektiek daugiau apie kazka tampame visaziniais kas yra isties ironiska :D suprate jog gali daugiau daryt nei jie kadangi esi savamokslis ir researchinai vos ne malonumui ima ignoruot. vien is pavydo :D na o kad darbe nesuprastu jog turiu du darbus amzinai turiu elgtis kaip durnelis ir neatsikirtinet zmoniskai, leist lipt ant sprando. na as nenoriu kad man per kisene kirstu todel biski kvailesniu turiu atrodyt vien del savo pacio geroves. daugkas paremta tuo jog servisas darbe taiso elefonus is firmware puses pasitelkdami dalinai bloatware todel reikia nesireikst perdaug, mano zinios ten negali but pritaikytos, zinot gerai bet parodyt to deja negaliu ;/ 

Chestnuts please

prieš 2 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

cia del miui versijos jos metomos.

zinojimas pravercia, bet kas blogiausia tame jeigu mes daugiau zinom uz paprasta zmogu bent siektiek daugiau apie kazka tampame visaziniais kas yra isties ironiska :D suprate jog gali daugiau daryt nei jie kadangi esi savamokslis ir researchinai vos ne malonumui ima ignoruot. vien is pavydo :D na o kad darbe nesuprastu jog turiu du darbus amzinai turiu elgtis kaip durnelis ir neatsikirtinet zmoniskai, leist lipt ant sprando. na as nenoriu kad man per kisene kirstu todel biski kvailesniu turiu atrodyt vien del savo pacio geroves. daugkas paremta tuo jog servisas darbe taiso elefonus is firmware puses pasitelkdami dalinai bloatware todel reikia nesireikst perdaug, mano zinios ten negali but pritaikytos, zinot gerai bet parodyt to deja negaliu ;/ 

Na aš pats ant MIUI reklamų neturėjau ir yra daug kitų žmonių, kurie jų neturėjo ir neturi, bet ir yra kita dalis, kuri juos turi :D

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Turiu MI 9T Pro su unlockintu bootloader, custom rom'u (evo3.4, pasikeičiau iš pixel, nes ten buvo android 9, o čia tas pats kas pixel, bet daugiau customization'ų ir android10) 

Telefonas laiko labai ilgai, pasikrauna su tuo 30W chargeriu taip pat labai greit, dėl baterijos kas ten rašėt, kad šūdas tai bbžn ką jūs ten bandėt.

Ekranas šviesus ir matomas prieš saulę, tamsus tamsoje, amoled display yra kažkas wow tai taip pat nesuprantu apie kokius ekranus ten buvo kalbama

Už 300€ pirkinys tikrai jau ir sexy looking su tuo glass backu ir galingas viduje, trūksta tik 90hz, bet ir tai jei labai nori gali overclokint iki 75hz, ko aš nebandžiau ir turbūt nebandysiu 
 @Synthwavez 

O kalbant į temą, gali ir pasižiūrėti NiuxTech lietuva, įkelia kartais gerų dealų ir kuponų su telefonais ir šiaip random stuff iš ali/gearbest/banggood yra daug kuponų su tuo note8, manau telefonas kaip telefonas, veiks, nestrings tiesiog bus simple and good. Į kitas firmas gali net nesižiūrėt, nes arba per blackfriday pasiemi kažkokį normalesnį deal'ą kaip 300$ razer2 arba imi tokius paprastus xiaomius

NEPIRKITE NIEKO IŠ MANĘS , NES MANO ŠITA PASKYRA YRA PARDUOTA KITAM NARIUI IR BUVO UŽBLOKUOTA.

DAUGIAU INFORMACIJOS PROFILYJE!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2378 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...