Peršokti į turinį

Ieškau žmogeliuko į projektą.[sa-mp].


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, taigi ieškau žmogeliuko kuris gebėtu prisidėti prie projektelio, viskas labai paprasta, projektas unikalus ir panašiai, viskas eina į pabaiga, truksta nedaug, bei esame pasiruoše pasirodyti viešumoje, bet trūksta pagalbos iš vidaus, administravimas, finansavimas, reklamavimas ar kitka. Ieškau patikimo asmens, kuris tik atėjęs nepultu siūstis dizainų ir panašiai, išvykęs galėčiau ramia galvą sedėt, kad nenuvalkios visko :D, reikalavimų neturiu aukštu, geriausia būtų asmuo kuris galėtu pristatyti save man asmenine žinute kaip pvz: "koderis, maperis, developeris ar kita".

O ką aš galiu pasiūlyti jūms?:

  • .lt galūnė.
  • unikalus dizainas, dominančiam asmeniui parodysiu, šviežiai nupieštas ir sukodintas.
  • unikali modifikacija, bei neplatinti mapp darbai.
  • bus pastovus žaidėjų skaičius +- 30-40,  užtikrinti galiu, kad aktyvumas serveryje tikrai bus.

ačiū už sugaištą laiką.

  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Sparrow. parašė:

 

O ką aš galiu pasiūlyti jūms?:

  • unikali modifikacija, bei neplatinti mapp darbai.

 

Neplatinti mapp darbai pas tave? O kaip dėl tgp-life mapp darbų? Kaip vairavimo mokykla? Degalinė , ir dar daugiau :) Dar sakai , kad neplatinti :D , nors juos mačiau savo akimis tavo serveryje.

Redaguota , nario CritMeOut
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, CritMeOut parašė:

Neplatinti mapp darbai pas tave? O kaip dėl tgp-life mapp darbų? Kaip vairavimo mokykla? Degalinė , ir dar daugiau :) Dar sakai , kad neplatinti :D , nors juos mačiau savo akimis tavo serveryje.

Gaila ilgai miegojai, pakeisti tep, susipirkau jau, to late.

38 minutes prieš, D'Rokas parašė:

"unikali modifikacija" tai čia paplatinto gm editas ar kaip?

Pranešiu skaičiu rinktis ne čia papuoliai, juk aiškiai ir lietuvių kalba tau parašyta, "editas" pas tarp kojų tuojaus bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Sparrow. parašė:

Kaip ten mokykloje sakoma?

"persiskaityk antra karta, galbūt suprasi."

"to late"

"pas tarp kojų tuojau bus"

"pranešiu skaičiu rinktis" apie kokius skaičius tu kalbi? jeigu šnekam apie tavo gm? wtf?

kaip ten mokykloj sakoma?

sėskis - du

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Domiŋykas parašė:

"to late"

"pas tarp kojų tuojau bus"

"pranešiu skaičiu rinktis" apie kokius skaičius tu kalbi? jeigu šnekam apie tavo gm? wtf?

kaip ten mokykloj sakoma?

sėskis - du

Kaip gera budavo mokykloj?

Dabar, D'Rokas parašė:

Tu į mano klausimą taip ir neatsakei

Tau aš esu vaikštantis atsakymas durneli mano mielas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Sparrow. parašė:

Gaila ilgai miegojai, pakeisti tep, susipirkau jau, to late.

Pranešiu skaičiu rinktis ne čia papuoliai, juk aiškiai ir lietuvių kalba tau parašyta, "editas" pas tarp kojų tuojaus bus.

Tu šiendien tikrai nemiegojai ;D Bet vistiek naudoji platiną gamemode ir spalvas keiti , kad tipo pats kūrei nors nieko tu neasi savo sukuręs. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Sparrow. parašė:

Sveikučiai, taigi ieškau žmogeliuko kuris gebėtu prisidėti prie projektelio, viskas labai paprasta, projektas unikalus ir panašiai

  • unikalus dizainas, dominančiam asmeniui parodysiu, šviežiai nupieštas ir sukodintas.
  • unikali modifikacija, bei neplatinti mapp darbai.
  • bus pastovus žaidėjų skaičius +- 30-40,  užtikrinti galiu, kad aktyvumas serveryje tikrai bus.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „and other jokes you can tell yourself meme“

  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...