Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl browserio laginimo.


nojus1241

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1558 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, darrel. parašė:

Galiu garantuoti, kad ir su kitom naršyklėm tas pats, netgi su tom pačiom tvarkyklėm. Bet tos problemos dingsta 99% atveju, kai tu tiesiog padarai normalų, švarų perrašymą.

Perrašyti programinę įrangą nėra būtina. Revo uninstaller, CCleaner (su tinkamais nustatymais) would do the job, tokį patį kaip perrašymas. Jo Windows nėra pažeisti, todėl nėra tikslo atlikti ilgą procedūrą. Be to, su kitomis programomis nesusiduria, kas reiškia Chrome leidžia Facebook, kuris prigrūstas JavaScript imti daug resursų, turbūt išleido versiją su bug'u ir tiek.

Sprendimas: pakeisti naršyklę. Jeigu jis turėtų problemų su Opera, nekaltinčiau jo PC ir rekomenduočiau kitą alternatyvą. Prieš rašant ar sprendžiant kokią nors problemą, atsižvelk į jos faktorius.

Taip, naudoja Chromium variklio pagrindą, bet modifikuotą, lygiai kaip Chrome. Chromium tau neduoda iškart visos naršyklės, turi įdėti pastangų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Perrašyti programinę įrangą nėra būtina. Revo uninstaller, CCleaner (su tinkamais nustatymais) would do the job, tokį patį kaip perrašymas. Jo Windows nėra pažeisti, todėl nėra tikslo atlikti ilgą procedūrą. Be to, su kitomis programomis nesusiduria, kas reiškia Chrome leidžia Facebook, kuris prigrūstas JavaScript imti daug resursų, turbūt išleido versiją su bug'u ir tiek.

Sprendimas: pakeisti naršyklę. Jeigu jis turėtų problemų su Opera, nekaltinčiau jo PC ir rekomenduočiau kitą alternatyvą. Prieš rašant ar sprendžiant kokią nors problemą, atsižvelk į jos faktorius.

Aš neturėjau omeny perrašyti Windows, aš būtent ir turėjau omeny perrašyti pačia naršyklę švariai. Būtų jis bent pabandęs perrašyti Chrome taip kaip tu minėjai, tada dar būtų galima kažką sakyti, bet esu įsitikinęs, kad jis to net nebandęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip ir sakė Opera GX daug geriau,yra nuosavas VPN,gali apriboti greitį,ir šiaip patogiau,neryna ramų o tas chrome visi kai priprato tai ir naudoja,tik pertlf jis *Myliu SuperGames.lt* del paskyru o taip nieko gero iš jo.

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Aš neturėjau omeny perrašyti Windows, aš būtent ir turėjau omeny perrašyti pačia naršyklę švariai. Būtų jis bent pabandęs perrašyti Chrome taip kaip tu minėjai, tada dar būtų galima kažką sakyti, bet esu įsitikinęs, kad jis to net nebandęs.

jeigu pas jį slaptažodžių daug išsaugotų,ir puse neysiminęs,ir visus praras irgi negerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Aš neturėjau omeny perrašyti Windows, aš būtent ir turėjau omeny perrašyti pačia naršyklę švariai. Būtų jis bent pabandęs perrašyti Chrome taip kaip tu minėjai, tada dar būtų galima kažką sakyti, bet esu įsitikinęs, kad jis to net nebandęs.

Žmonės kai kreipiasi pagalbos dažniausiai išbando daug daugiau negu parašo. Na, nebent neturi žinių ir išsisėmė iš idėjų. 2 protai geriau dirba nei 1. Perrašymas nepadėtų. Blogiausiu atveju patikrinti ar išleistas atnaujinimas, o šiaip sugaištum tik laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Arktisk parašė:

kaip ir sakė Opera GX daug geriau,yra nuosavas VPN,gali apriboti greitį,ir šiaip patogiau,neryna ramų o tas chrome visi kai priprato tai ir naudoja,tik pertlf jis *Myliu SuperGames.lt* del paskyru o taip nieko gero iš jo.

jeigu pas jį slaptažodžių daug išsaugotų,ir puse neysiminęs,ir visus praras irgi negerai.

Tam ir yra naudojama Google paskyra, kad tie slaptažodžiai būtų išsaugomi Cloud.

Dabar, NTQ parašė:

Žmonės kai kreipiasi pagalbos dažniausiai išbando daug daugiau negu parašo. Na, nebent neturi žinių ir išsisėmė iš idėjų. 2 protai geriau dirba nei 1. Perrašymas nepadėtų. Blogiausiu atveju patikrinti ar išleistas atnaujinimas, o šiaip sugaištum tik laiko.

Dažniausiai išbando daugiau negu prašo? Oh boy how are you wrong... Daugelis net Google neatsidaro prieš klausdami kažko.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Tam ir yra naudojama Google paskyra, kad tie slaptažodžiai būtų išsaugomi Cloud.

ne visi naudoja tą debesi,net aš jo nenaudoju,nes yra isaugomi tiesipog naršyklėje.nebent telefone yra susiejes chrome su pc,tada gali importuoti viska atgal,kitu atveju ne,tie cloud hujaud nieko gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Tam ir yra naudojama Google paskyra, kad tie slaptažodžiai būtų išsaugomi Cloud.

Visos naršyklės turi išsaugojimo funkciją, jeigu nežinojai. O kad Google suriša visas paskyras, tai pliusiukas, bet Opera tą patį gali pasiūlyti, jeigu tarkim naudotum DuckDuckGo.

Aš asmeniškai nenoriu surišti savo PC su telefonu. Žymėmis nesinaudoju ant PC.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Visos naršyklės turi išsaugojimo funkciją, jeigu nežinojai. O kad Google suriša visas paskyras, tai pliusiukas, bet Opera tą patį gali pasiūlyti, jeigu tarkim naudotum DuckDuckGo.

Kiek atsimenu, juos saugo tavo kompiuteryje, bet ne cloud. If I'm wrong, ok then. Trumpai tariant, nebeteršiu temos ir negaišiu nei savo nei tavo laiko. Žmogus išsprendė savo problemą naudojantys Opera GX ir jeigu jam tai tinka, that's good for him.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano kompiuteris yra taip pat gana galingas ir susiduriu su lagais. Bet jie nėra pačio kompiuterio ir pnš. (Žaidimai ir t.t nelagina) Google Chrome facebook labai buginasi, spaudi kartais ir net nepasispaudžia, išsiuntęs žinute jos neužkrauna ir pnš. Pakeičiau naršyklę ir dabar viskas kuo puikiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Kiek atsimenu, juos saugo tavo kompiuteryje, bet ne cloud. If I'm wrong, ok then. Trumpai tariant, nebeteršiu temos ir negaišiu nei savo nei tavo laiko. Žmogus išsprendė savo problemą naudojantys Opera GX ir jeigu jam tai tinka, that's good for him.

Viskas veikia kaip ir greiciau, bet problema buna vistiek ta pati gal ne tiek daznai kaip ant chrome, bet vistiek buna uzlagina, atlagina, idomu visai ar cia man nuo pc priklauso, ar cia taip jau yra, aisku man kas lagina tai tik messengeris, kuri bunu atsidares per facebook.com/messages. Be to sakei maciau, jog dauguma net nepaziuri google ,bet as daug ka perziurejau, galvojau gal lietuviai turi kazka gero, bet kaip matau nea, bent gal yra kokiu alternatyvu facebook messengerio, kuris nebutu prigrustas sudu, nes tarkim vienoj grupej yra virs gal koki 60 zmoniu ir ten kai raso gal 5-6 zmones vienu metu ir buna pajungti 4 browseriai, tai pradeda uzsilaginti tas messengeris, ir ziauriia sunku kazka daryti.

Redaguota , nario nojus1241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Kokį intiką naudoji? Pas mane panašiai buvo, kol nepasikeičiau tiekėjo nieks nepasijudino. Naudojau Splius, tai net filmo neeidavo pasižiūrėt per internetą, tada į telia perėjau https://www.telia.lt/privatiems/internetas/planai/sviesolaidinis/siauliuose visai kiti reikalai ir gedimus greitai šalina, tuo tarpu su splius tekdavo ištisą savaitę laukt, kol viskas stodavo į savas vietas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1558 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...