Peršokti į turinį

Nuomonės apie buildą


OwnaGe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1611 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, klausiu nusimanančių žmonių ,galbūt įžvelgiat kažką blogai ar galėtumėt kažką apkeisti ar pasiūlyti, beje turiu gtx 1070 užtai gpu nereikia.

Ačiū

-beje ateityje žadu keisi coolerį į black rock pro 4 ,kad overclockint iki 5.1~

asd.png

Redaguota , nario OwnaGe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zero Two parašė:

Ryzen 5 3600 būtų geresnis pasirinkimas

Argumentai ? Apart multitaskinimo ko aš nedarau ir kas man nėra reikalinga. Man reik pure geimint nežadu nei streamint nei susijunkt 3 monitorių ar net 2 nei prisijūngti 10 skirtukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, OwnaGe parašė:

Argumentai ? Apart multitaskinimo ko aš nedarau ir kas man nėra reikalinga. Man reik pure geimint nežadu nei streamint nei susijunkt 3 monitorių ar net 2 nei prisijūngti 10 skirtukų.

Atnaujinau biškį komentarą prieš tai, procesorius dabartinis nepalaiko net 3200MHz ram'ų kuriuos žadi pirkt. Ryzen'as turi geresni multi-threadingą, turi daugiau threadų, didesnis cache, mažiau energijos naudoja.

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Zero Two parašė:

Atnaujinau biškį komentarą prieš tai, procesorius dabartinis nepalaiko net 3200MHz ram'ų kuriuos žadi pirkt. Ryzen'as turi geresni multi-threadingą, turi daugiau threadų, didesnis cache, mažiau energijos naudoja.

Ačiū už atsakyma , dėl ramų neatkreipiau dėmesio  žėjau pagal mobo , bet dabar tik pamačiau ,kad pats cpu nepalaiko , o dėl ryzen irgi galvojau apie tai , bet vistiek linkstu ties intel , nes dauguma žaidimų žiūrint benchmarkus šitas cpu lenkia ryzen 5 3600 ant 20 stabilaus fps~ kai kur mažiau. Bet čia vėl gi atsiremia viskas į multitaskinima , pc žaidimams, kas man nelabai reikalinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, OwnaGe parašė:

Argumentai ? Apart multitaskinimo ko aš nedarau ir kas man nėra reikalinga. Man reik pure geimint nežadu nei streamint nei susijunkt 3 monitorių ar net 2 nei prisijūngti 10 skirtukų.

Sena ir mirusi platforma, po poros metų tavo 9600K springs nuo bet kokio rimtesnio žaidimo ir maksimalus galimas upgreidas nekeičiant visos platformos bus į 9900K, kurio paklausa bus didelė ir jis dėl to bus neadekvačiai brangus, panašiai kaip dabar koks 4790K. Tuo tarpu AM4 palaikys dar kitų metų Zen 2+ procus, po kelių metų galėsi už centus nusipirkt 12, 16 ar daugiau branduolių procus ir belsti viską nekeisdamas visos platformos. Žaidimai po truputį pradeda išnaudoti daugiau branduolių ir su naujos kartos konsolėm tas tik dar labiau pasijaus. Kas prisiklausę iNtEl GeRiAu ŽaIdImAmS "patarimų" prieš 2 metus pirko 7600(K), dabar gailisi, nes pasileidus bet kokį rimtesnį grajų jų procai dusta su baisais 1/0.1% lows ir stutteriais, kai tuo tarpu 6c12t 1600(X) duoda daug geresnę overall patirtį žaidžiant, nors ir Youtuberių "palyginimuose" nusileidžia Inteliui pagal max fps ant 1080p low su 2080Ti.

Žaidimams ar ne, aš dėčiausi 3600(X) su gera mobo (B450 Tomahawk Max) ir palikčiau tą skęstantį Intel laivą, kol dar galiu :D

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, tepalas parašė:

Sena ir mirusi platforma, po poros metų tavo 9600K springs nuo bet kokio rimtesnio žaidimo ir maksimalus galimas upgreidas nekeičiant visos platformos bus į 9900K, kurio paklausa bus didelė ir jis dėl to bus neadekvačiai brangus, panašiai kaip dabar koks 4790K. Tuo tarpu AM4 palaikys dar kitų metų Zen 2+ procus, po kelių metų galėsi už centus nusipirkt 12, 16 ar daugiau branduolių procus ir belsti viską nekeisdamas visos platformos. Žaidimai po truputį pradeda išnaudoti daugiau branduolių ir su naujos kartos konsolėm tas tik dar labiau pasijaus. Kas prisiklausę iNtEl GeRiAu ŽaIdImAmS "patarimų" prieš 2 metus pirko 7600(K), dabar gailisi, nes pasileidus bet kokį rimtesnį grajų jų procai dusta su baisais 1/0.1% lows ir stutteriais, kai tuo tarpu 6c12t 1600(X) duoda daug geresnę overall patirtį žaidžiant, nors ir Youtuberių "palyginimuose" nusileidžia Inteliui pagal max fps ant 1080p low su 2080Ti.

Nu čia žinai iš kurios pusės pažiūrėsi, yra intel gerbėjai ir yra amd gerbėjai ,aš nesu nei vienas iš jų. Pagrinde šitą cpu pasirinkau dėl gan didelio oc potencialo tai manau pora metų dar jis tikrai suksis gan gerai, nes kiek skaičiau ir domėjausi 5ghz išspausti gali su beveik visais čipais ,o dar jei pasiseka ir daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, OwnaGe parašė:

Nu čia žinai iš kurios pusės pažiūrėsi, yra intel gerbėjai ir yra amd gerbėjai ,aš nesu nei vienas iš jų. Pagrinde šitą cpu pasirinkau dėl gan didelio oc potencialo tai manau pora metų dar jis tikrai suksis gan gerai, nes kiek skaičiau ir domėjausi 5ghz išspausti gali su beveik visais čipais ,o dar jei pasiseka ir daugiau.

OC'as nepadės su ugradebility ir branduolių nepridės. Ir be to, norint išspausti tuos 5GHz tau reikės rimtesnio aušintuvo ir greičiausiai geresnės moitininės.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, OwnaGe parašė:

Nu čia žinai iš kurios pusės pažiūrėsi, yra intel gerbėjai ir yra amd gerbėjai ,aš nesu nei vienas iš jų. Pagrinde šitą cpu pasirinkau dėl gan didelio oc potencialo tai manau pora metų dar jis tikrai suksis gan gerai, nes kiek skaičiau ir domėjausi 5ghz išspausti gali su beveik visais čipais ,o dar jei pasiseka ir daugiau.

Tie 5GHz be skaičiuko CPU-Z tau nieko daugiau neduos, suinvestuosi 100 eur į aušinimą, kai juos galėtum prisidėti prie CPU ir paimti 3700X, kuris sudraskytų 9600K per visus galus :D

Čia ne apie gerbėjus, o apie esamą situaciją, nėra prasmės pirkti Intel su pasenusia technologija ir mirusia Z370/90 platforma. AMD AM4 dabar visais aspektais geriau, žiūrint į ateitį ypač geriau, o tų kelių procentų max fps skirtumo su 1070 galiu garantuoti, kad nepajausi, nes tas skirtumas pasireiškia žaidžiant ant 150+ fps ir tavo vaizdo plokštė beveik niekada tiek neiš"spaus", o jei ir išspaus, tai greičiausiai monitorius neparodys. Kaip tik šiandien žiūrėjau video, kur entuziastų tarpe AMD parduoda 9 kartus daugiau procų, nei Intel, iš "entuziastų" 99% geimeriai, darykimės išvadas patys :D

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, darrel. parašė:

OC'as nepadės su ugradebility ir branduolių nepridės. Ir be to, norint išspausti tuos 5GHz tau reikės rimtesnio aušintuvo ir greičiausiai geresnės moitininės.

Jau rašiau ,kad ateityje isigysiu dark rock pro 4 , manau per akis.

 

23 minutes prieš, tepalas parašė:

Tie 5GHz be skaičiuko CPU-Z tau nieko daugiau neduos, suinvestuosi 100 eur į aušinimą, kai juos galėtum prisidėti prie CPU ir paimti 3700X, kuris sudraskytų 9600K per visus galus :D

Čia ne apie gerbėjus, o apie esamą situaciją, nėra prasmės pirkti Intel su pasenusia technologija ir mirusia Z370/90 platforma. AMD AM4 dabar visais aspektais geriau, žiūrint į ateitį ypač geriau, o tų kelių procentų max fps skirtumo su 1070 galiu garantuoti, kad nepajausi, nes tas skirtumas pasireiškia žaidžiant ant 150+ fps ir tavo vaizdo plokštė beveik niekada tiek neiš"spaus", o jei ir išspaus, tai greičiausiai monitorius neparodys. Kaip tik šiandien žiūrėjau video, kur entuziastų tarpe AMD parduoda 9 kartus daugiau procų, nei Intel, iš "entuziastų" 99% geimeriai, darykimės išvadas patys :D

 

 

Nu galbūt tu ir teisus žiūrint į ateiti. Dar pamastysiu kaip čia kas ,bet ačiū už pastebėjimus ir nuomones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, OwnaGe parašė:

Jau rašiau ,kad ateityje isigysiu dark rock pro 4 , manau per akis.

Nenoriu šiaip nieko sakyti, bet apie moitininę visiškai jokios info neradau, tai spėju, kad jos OC potencialas gana bus prastas, tai nepamiršk, kad reikės keisti ir tą (VRM net heatsink'o neturi). Neužtenka tik to, kad moitininė palaiko ta overclock. Tai realiai, tu išvaistysi daugiau pinigų ant Intel, o naudos iš to nedaug.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, darrel. parašė:

Nenoriu šiaip nieko sakyti, bet apie moitininę visiškai jokios info neradau, tai spėju, kad jos OC potencialas gana bus prastas, tai nepamiršk, kad reikės keisti ir tą (VRM net heatsink'o neturi). Neužtenka tik to, kad moitininė palaiko ta overclock. Tai realiai, tu išvaistysi daugiau pinigų ant Intel, o naudos iš to nedaug.

Nu taip aš dėl to pačio sukau galva , o kokia mobo pasiūlytum ryzen 5 3600 procesoriui ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, OwnaGe parašė:

Nu taip aš dėl to pačio sukau galva , o kokia mobo pasiūlytum ryzen 5 3600 procesoriui ?

Min. ASRock B450M Pro4-F, bet čia jau grynas minimum. Paskui eina B450M Pro4, B450 Pro4, B450 Motar Max, B450 Tomahawk Max. Imti kažką brangensio daugeliui neapsimoka, nebent yra kažkoks reiklumas Thunderbolt portams, bet čia jau reikėtu žvalgytis į brangesnės X570 ar daugiau M.2 portų, čia jau žvalgytis reikia į X serijos moitininės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Arktisk parašė:

Gali pasižiūrėti dar 9900KS modelį,jei tik žaidimams nes aš su intel irgi pc dedu,nes amd man nereikia per akis ir tų intel branduolių.

ženkliai virš biudžeto, beje overclokinus 9600k gali išspaust beveik panašiai kiek stock 9900k tik ,kad su 6 core vietoj 8, tikriausiai vis dėl to pasirinksiu ryzen ,nes apgalvojau ,kad nėr gan didelis labai skirtumas ir šiek tiek susitaupo pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Arktisk parašė:

Gali pasižiūrėti dar 9900KS modelį,jei tik žaidimams nes aš su intel irgi pc dedu,nes amd man nereikia per akis ir tų intel branduolių.

shintel braindead retard spotted, kazkoks su jumis stokholmo sindromas, kad ir koks sudinas butu tas procas, vstk perkat, tada nusiperkat sudina procesoriu ir po to bandot pasiteisint pries kitus kodel padaret tokia bloga finansine investicija
"zaiDyMaMs TiK iNTeL" - gtfo

image.png.67d757f27ff5e9b752ce601851e32f45.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1611 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...