Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

iPhone 11? Nuomonės.


Tedžiukz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1611 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galiu pasakyti įprastas naujas iphone, nei striginėja, nėra per mažas nei per didelis. Didžiausi skirtumai nuo kitų iphone tai performance ir kameros. Tik tiek. Nu ir aišku su tuo iOS13 irgi smagu kartais pasižaisti su naujais atnaujinimais

Redaguota , nario nedaxs.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, neesu jo naudojas, nemeluosiu :D Bet kiek pasiskaitęs, review pažiūrėjęs tai gal kažkiek padėsiu. Realiai, jei esu pratęs prie iOS ir jei tau nieko netrūksta - drąsiai gali imti iPhone 11. Nes pagal battery life, kamera, performance šiuo metu tai kaip ir geriausias pasirinkimas. Taip, jis neturi 3.5mm, taip jis neturi 90hz ekrano ir taip jis neturi nesveikai greito fast-charging. Bet, daugelis jau spėjo apsiprasti ir be 3.5mm, 90hz ekranas taip pat nevisiem būtinas, bet realiai su tokių battery life galėjo jį tikrai įdėti. O fast-charging čia irgi 50/50, daug kam jis patinka ir žiauriai yra naudingas, o yra ir žmonių, kurie jo nenaudoja vien tik tam, kad išsaugoti bateriją.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jeigu tau reikia telefono su paprastu valdymu, high performance, geru ekranu na aisku ir pakeiciama baterija puikus pasirinkimas. neskaitant fakto jog ios open source kodavimas iphone'ams itin saugus kad neitu nulauzt. dar beto neseniai iphone 11 ar kazkuris modelis gavo nemokama google cloud storage original photo quality saugojima nemokamai neribotu kiekiu del bootloop leako. siuo metu google si buga bandoo sutvarkyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienais metais teoriškai tas pats telefonas. Tik pavadinimas kitas, minimalūs dizaino pokyčiai bei operacinės sistemos šiokie tokie atnaujinimai. Asmeniškai XI dizainas, o konkrečiau kameros, tai didelis nuvylimas. Pats naudoju XS Max ir jokių minčių keisti į XI nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

jeigu tau reikia telefono su paprastu valdymu, high performance, geru ekranu na aisku ir pakeiciama baterija puikus pasirinkimas. neskaitant fakto jog ios open source kodavimas iphone'ams itin saugus kad neitu nulauzt. dar beto neseniai iphone 11 ar kazkuris modelis gavo nemokama google cloud storage original photo quality saugojima nemokamai neribotu kiekiu del bootloop leako. siuo metu google si buga bandoo sutvarkyt.

Pakeičiama baterija? Is there something I don't know? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-21 23:44, Tedžiukz parašė:

Heyy, taigi mąnau laikas jau būtų atsinaujinti savo telefoną iš iphone 7 plus mąstau į iphone 11 tai domintų nuomonės NAUDOTOJŲ, o ne tie kur kažka matė ar girdėjo. Ir visi tie kurie ,,iphone permokama kaina" galit apeiti. Ačiū iš karto. 

rekomenduoju apple tikrai pats iphone 7 šiuo momentu turiu patenkintas.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas priklauso nuo to, kam tau reikalingas telefonas. Pagrindinis iPhone  11 minusas (kaip ir praeitų metų Xr’e), vis dar naudojamas LCD, o ne OLED ekranas, kuris neperteikia spalvų taip ryškiai ir kokybiškai, tačiau jis nereikalauja tiek baterijos, kiek OLED, bei originalioje komplektacijoje vis dar nėra greito krovimo antgalio (priešingai nei 11 Pro) Kalbant apie kitus aspektus, tai premium klasės telefonas, surinkimo kokybė, kaip įprasta Apple - puiki, kamera - taip pat, atnaujinimus telefonas gaus mažiausiai ateinančius penkis metus (android gauna daugiausia 3, as far as I know), Apple A13 procesorius, kuris šiuo metu yra galingiausias rinkoje, tarnaus tikrai ilgai, kaip ir minėjo kiti, šiais metais su baterijos veikimo laiku taip pat pasistengta. Daugumai iOS trūksta laisvės ir galimybės modifikuoti patį telefoną “iš vidaus”, jeigu naudodamas iPhone 7 to pasigedai, galbūt atėjo laikas išmėginti Android, jeigu tai neproblema, prasmės keisti OS - nematau. Asmeniškai, dabar naudoju iPhone 7, atsinaujinti neplanuoju, kadangi telefonas vis dar be priekaištų atlieka tai, ko man reikia, tačiau jeigu šiai dienai reikėtų rinktis naują įrenginį, iPhone 11 nesirinkčiau vien dėl LCD ekrano.

Redaguota , nario Jizzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Viskas priklauso nuo to, kam tau reikalingas telefonas. Pagrindinis iPhone  11 minusas (kaip ir praeitų metų Xr’e), vis dar naudojamas LCD, o ne OLED ekranas, kuris neperteikia spalvų taip ryškiai ir kokybiškai, tačiau jis nereikalauja tiek baterijos, kiek OLED, bei originalioje komplektacijoje vis dar nėra greito krovimo antgalio (priešingai nei 11 Pro) Kalbant apie kitus aspektus, tai premium klasės telefonas, surinkimo kokybė, kaip įprasta Apple - puiki, kamera - taip pat, atnaujinimus telefonas gaus mažiausiai ateinančius penkis metus (android gauna daugiausia 3, as far as I know), Apple A13 procesorius, kuriuos šiuo metu yra galingiausias rinkoje, tarnaus tikrai ilgai, kaip ir minėjo kiti, šiais metais su baterijos veikimo laiku taip pat pasistengta. Daugumai iOS trūksta laisvės ir galimybės modifikuoti patį telefoną “iš vidaus”, jeigu naudodamas iPhone 7 to pasigedai, galbūt atėjo laikas išmėginti Android, jeigu tai neproblema, prasmės keisti OS - nematau. Asmeniškai, dabar naudoju iPhone 7, atsinaujinti neplanuoju, kadangi telefonas vis dar be priekaištų atlieka tai, ko man reikia, tačiau jeigu šiai dienai reikėtų rinktis naują įrenginį, iPhone 11 nesirinkčiau vien dėl LCD ekrano.

same neperseniausiai nusipirkau , bet manau tikrai buvo vertas pinigų. Nors daug kas ir stumia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-24 17:25, darrel. parašė:

Pakeičiama baterija? Is there something I don't know? :D

Gal zmogus turejo omeny jog galima pakeist i nauja batarke

Turiu X'a ir nesiruosiu daugiau upgradint kol nematysiu tam prasmes, na kamera geresne bet tai ne priezastis pirkti brangesni kai yra pigesnis ir panasus. Kai pakeis kazka tokio wow tada bus galima pagalvot. Mano nuomone paskutinis geriausias iph is high end'u buvo X'as o kaip bus toliau tai paziuresim

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Gal zmogus turejo omeny jog galima pakeist i nauja batarke

Turiu X'a ir nesiruosiu daugiau upgradint kol nematysiu tam prasmes, na kamera geresne bet tai ne priezastis pirkti brangesni kai yra pigesnis ir panasus. Kai pakeis kazka tokio wow tada bus galima pagalvot. Mano nuomone paskutinis geriausias iph is high end'u buvo X'as o kaip bus toliau tai paziuresim

Pritariu, pats asmeniškai turiu 7 , bet dabar tikrai nesiruošiu keisti 3-4metam į prieky. Balandį perėjau iš mi a1. O gi kodėl? Pradėjo strigti po atnaujinimų finger print vėlavimas auto restartavimasis(garantinis nepriėmė skaito jog aš sugadinau kažką taip ir nepasakė ką) taisyt nesiruošiau geriau nusipirkau naują tlf. Ilgai svarsčiau ar imti samsung ar iphone ar huawei. Bet džiaugiuosi jog neėmiau huawei po tų blokavimų(nors ir tai nepaliečia dabartinių vartotojų) . Samsung svarsčiau apie s10e , bet nžn turėjau a5 2017 po metų pradėjo strigti softas.. Ir tai irgi atkratė mane nuo samsung. Iphone sesė turėjo ir man visai patiko todėl pasigriebiau jį ir manau jog tai buvo visai padorus ir geras pasirinkimas. Nors daug kas stumia dėl iphone kainų , bet yra ir budget variantų nebūtinai griebti naujausią iphone 11 pro max yra ir paprastesnis modelis , yra galimybės kaip imti išsimokėtinai... Bet jeigu imti android'ą manau šiam momentui reiktu žvalgytis Oneplus 7/7 PRO

2019-10-24 15:49, Synthwavez parašė:

jeigu tau reikia telefono su paprastu valdymu, high performance, geru ekranu na aisku ir pakeiciama baterija puikus pasirinkimas. neskaitant fakto jog ios open source kodavimas iphone'ams itin saugus kad neitu nulauzt. dar beto neseniai iphone 11 ar kazkuris modelis gavo nemokama google cloud storage original photo quality saugojima nemokamai neribotu kiekiu del bootloop leako. siuo metu google si buga bandoo sutvarkyt.

taip , ką pastebėjau iphon'o apple id apskritai visą apple soft security vogtam telefonui neįmanoma apeiti kas irgi yra faina ir linksma . O kitų telefonų ten gmail galima labai lengvai apeiti nulaužiant.. Pats draugeliui neperseniausiai atblokinau telefoną nes viską pamiršo niekur recovery.. Su youtube tutorial jam apėjau tą security vėliau ištryniau old gmail ir įvedžiau naują ir psio..... mobas Huawei P10 lite

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Gal zmogus turejo omeny jog galima pakeist i nauja batarke

Turiu X'a ir nesiruosiu daugiau upgradint kol nematysiu tam prasmes, na kamera geresne bet tai ne priezastis pirkti brangesni kai yra pigesnis ir panasus. Kai pakeis kazka tokio wow tada bus galima pagalvot. Mano nuomone paskutinis geriausias iph is high end'u buvo X'as o kaip bus toliau tai paziuresim

Aš supratau, ką jis turėjo omeny, bet esmė yra tame, kad tas iPhone 11 neturi removable battery...

32 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Pritariu, pats asmeniškai turiu 7 , bet dabar tikrai nesiruošiu keisti 3-4metam į prieky. Balandį perėjau iš mi a1. O gi kodėl? Pradėjo strigti po atnaujinimų finger print vėlavimas auto restartavimasis(garantinis nepriėmė skaito jog aš sugadinau kažką taip ir nepasakė ką) taisyt nesiruošiau geriau nusipirkau naują tlf. Ilgai svarsčiau ar imti samsung ar iphone ar huawei. Bet džiaugiuosi jog neėmiau huawei po tų blokavimų(nors ir tai nepaliečia dabartinių vartotojų) . Samsung svarsčiau apie s10e , bet nžn turėjau a5 2017 po metų pradėjo strigti softas.. Ir tai irgi atkratė mane nuo samsung. Iphone sesė turėjo ir man visai patiko todėl pasigriebiau jį ir manau jog tai buvo visai padorus ir geras pasirinkimas. Nors daug kas stumia dėl iphone kainų , bet yra ir budget variantų nebūtinai griebti naujausią iphone 11 pro max yra ir paprastesnis modelis , yra galimybės kaip imti išsimokėtinai... Bet jeigu imti android'ą manau šiam momentui reiktu žvalgytis Oneplus 7/7 PRO

taip , ką pastebėjau iphon'o apple id apskritai visą apple soft security vogtam telefonui neįmanoma apeiti kas irgi yra faina ir linksma . O kitų telefonų ten gmail galima labai lengvai apeiti nulaužiant.. Pats draugeliui neperseniausiai atblokinau telefoną nes viską pamiršo niekur recovery.. Su youtube tutorial jam apėjau tą security vėliau ištryniau old gmail ir įvedžiau naują ir psio..... mobas Huawei P10 lite

Man realiai atrodo, kad tau tiesiog su telefonais nesiseka :D

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), darrel. parašė:

Aš supratau, ką jis turėjo omeny, bet esmė yra tame, kad tas iPhone 11 neturi removable battery...

Man realiai atrodo, kad tau tiesiog su telefonais nesiseka :D

sekas ar nesiseka sitas sakinys patiko is jo puses: " Balandį perėjau iš mi a1. O gi kodėl? Pradėjo strigti po atnaujinimų finger print vėlavimas auto restartavimasis(garantinis nepriėmė skaito jog aš sugadinau kažką taip ir nepasakė ką) taisyt nesiruošiau geriau nusipirkau naują tlf." sako kad sugadiino bet nepasako ka. kokie ten "egzpertai" dirba isvis ? jei daugiau zinai uz kitus-keiks kad visazinis, jei nezinosi kazko, visiskai bukagalviu neismaneliu laikys. bet realiai paemus visi tie "zinovai" tera sudagalviai su storom makaulem ?

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

sekas ar nesiseka sitas sakinys patiko is jo puses: " Balandį perėjau iš mi a1. O gi kodėl? Pradėjo strigti po atnaujinimų finger print vėlavimas auto restartavimasis(garantinis nepriėmė skaito jog aš sugadinau kažką taip ir nepasakė ką) taisyt nesiruošiau geriau nusipirkau naują tlf." sako kad sugadiino bet nepasako ka. kokie ten "egzpertai" dirba isvis ? jei daugiau zinai uz kitus-keiks kad visazinis, jei nezinosi kazko, visiskai bukagalviu neismaneliu laikys. bet realiai paemus visi tie "zinovai" tera sudagalviai su storom makaulem ?

tai aš pats matau jog kažkas su geležim vidui negerai , bet pardavėjas 1A.LT , bei jų įgaliotas servisas mttc atsisako remontuoti...

prieš 16 valandas(-ų), darrel. parašė:

Aš supratau, ką jis turėjo omeny, bet esmė yra tame, kad tas iPhone 11 neturi removable battery...

Man realiai atrodo, kad tau tiesiog su telefonais nesiseka :D

Nežinau turėjau samsung grand prime visai geras telefonas buvo. Turėjau LG optimus G6 irgi normalus telefonas. Dabar iphone kuris tikrai padoriai veikia ir nepavedė iki šiolei , o sėkmė nepriklauso nuo pirkėjo priklauso nuo įrenginio kokybės :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, E3ikaZ parašė:

tai aš pats matau jog kažkas su geležim vidui negerai , bet pardavėjas 1A.LT , bei jų įgaliotas servisas mttc atsisako remontuoti...

mttc tarp kitko veikia daugeliu francizes tipo imoniu pagrindu. mttc taipogi ir ideal.lt servisas yra veikiantis kaip "ideal" ir kaip mttc tuo paciu metu :D 

cia yra  budas issidirbinet. jie atsisako nes nennori prisiimti atsakomybes. uk tokie dalykai neretai ir pasitaiko jeigu ka. 

ypac kai susiduriama su emigrantais-emigrantus visada siekia zemint, duot tik claiminta metu garantija nors pagal realius istatymus ir imei ir pan priklauso 2-3 metai netgi penkeri pvz mait. saltiniams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Synthwavez parašė:

mttc tarp kitko veikia daugeliu francizes tipo imoniu pagrindu. mttc taipogi ir ideal.lt servisas yra veikiantis kaip "ideal" ir kaip mttc tuo paciu metu :D 

cia yra  budas issidirbinet. jie atsisako nes nennori prisiimti atsakomybes. uk tokie dalykai neretai ir pasitaiko jeigu ka. 

su idealu bėdu nesu turėjęs , bet pažįstamui baterija keitė pagal garantines sąlygas nes pradėjo atsijunginėt telefonas capacity buvo nusėdęs žemiau normos pagal kuria telefonas turi veikti gerai. Bet su mttc susidūręs esu 1 kartą ir tai gyvenime nebenoriu su jais turėti reikalų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1611 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...