Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padekit, neisijungia pc


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

15 minutes prieš, NTQ parašė:

Pažeista programinė įranga. Bandyk perrašyti. Turbūt užsistovėjo per ilgai ir gal diske kažkas įvyko.

imanoma kazkaip perrasyt, kad niekas nedingtu? :D nes as ji noriu ijungt kad failus issikelt senus. 

ir kaip perrasyt? turiu windows 8 cd, bet nemoku perrasyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, forestw0w` parašė:

Sveiki, gal kas galit padet? Sugalvojau isijungt gal 10 metu senumo pc ir meta tokia lentele

IMG_20191021_160613.jpg

Kokia sistema stovėjo prieš tai? pagal screen atrodo ,kad windows XP jei taip tai tau reikia pasidaryti System Repair naudojant instaliacijos usb ar cd kaip tai padaryti gali pasižiūrėti čia 

  arba įsijungti komandų lentelę iš to pačio instaliacinio lango su Shift+F10 ir jame pasinaudok komanda chkdsk  C: /r  Taip tikėtina neprarasi failų ir sistema užsikurs. Yra ir kitų būdų kaip kietojo disko jungimas prie kito kompiuterio failų išsitraukimas ir tada windows perrašymas arba naudoti linux live cd per jį nueisi į savo kietajį diską išsitrauksi failus ir persirašysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@lapius Ta tavo pasiūlyta komanda nieko neverta ir yra big waste of time, galiu iš patirties patvirtinti. Su tokio senumo PC geriausiai prijungti HDD diską su adapteriu. Tik būtinai antivirusinę turėk, Windows XP dažniausiai nemažai visokio brudo prisirinkę.

Repairinti su CD disku neverta dėl failure rate. BIOS irgi labai sena, nelabai kažką pasidarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, NTQ parašė:

@lapius Ta tavo pasiūlyta komanda nieko neverta ir yra big waste of time, galiu iš patirties patvirtinti. Su tokio senumo PC geriausiai prijungti HDD diską su adapteriu. Tik būtinai antivirusinę turėk, Windows XP dažniausiai nemažai visokio brudo prisirinkę.

Repairinti su CD disku neverta dėl failure rate. BIOS irgi labai sena, nelabai kažką pasidarysi.

Ir žmogus kuris tik ir žino kaip tik windows iškart perrašinėt aiškina man apie komandų naudą kai aš kasdien taisau dešimtimis kompiuterių jau 14 metų.... tvarkoi... geriau jau būtum nieko nerašęs....

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, lapius parašė:

Ir žmogus kuris tik ir žino kaip tik windows iškart perrašinėt aiškina man apie komandų naudą kai aš kasdien taisau dešimtimis kompiuterių jau 17 metų.... tvarkoi... geriau jau būtum nieko nerašęs....

Kaip tik Windows perrašyti? :kuku: Dirbu su Windows jau n metų. Nors fiziškai jų netaisau, bet programinė įranga mano sritis. Tas pats liečia ir Android (hard-brick'ai). Tiek klaidų diagnozavęs, kad... ir ne tik vidutinio sunkumo, tačiau ir tokio lygio, kur internete net nerasi atsakymų.

17 metų pradirbęs ir dalini tragiškus patarimus. Tokia ir tavo patirtis. Kiek naudojau panašias komandas, nieko jos nepadaro. Visad rankiniu būdu taisau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Kaip tik Windows perrašyti? :kuku: Dirbu su Windows jau n metų. Nors fiziškai jų netaisau, bet programinė įranga mano sritis. Tas pats liečia ir Android (hard-brick'ai). Tiek klaidų diagnozavęs, kad... ir ne tik vidutinio sunkumo, tačiau ir tokio lygio, kur internete net nerasi atsakymų.

17 metų pradirbęs ir dalini tragiškus patarimus. Tokia ir tavo patirtis. Kiek naudojau panašias komandas, nieko jos nepadaro. Visad rankiniu būdu taisau.

Čia tavo rekomendacija iškart perrašinėti windows parodo,kad neturi tu daug žinių,o tos komandos sukurtos laimei ne tavęs ir ne bereikalo ,naudotos šimtus kartų ir padeda,taip tu teisus ne visada,bet padeda. Jo užduotis ištraukti failus aš jam parašiau kelis variantus jam tik reikia išsirinkti. Taip jei jis taupo savo laiką jam patogiau jei neturi adapterio pasileisti live cd ir išsitraukti failus ,jei turi tai per adapterį ir perrašyti,tačiau jei neturi ar nemoka šios komandos jam gali padėti ir nereikia čia nusišnekinėti,kad jos niekam vertos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, lapius parašė:

Čia tavo rekomendacija iškart perrašinėti windows parodo,kad neturi tu daug žinių,o tos komandos sukurtos laimei ne tavęs ir ne bereikalo ,naudotos šimtus kartų ir padeda,taip tu teisus ne visada,bet padeda. Jo užduotis ištraukti failus aš jam parašiau kelis variantus jam tik reikia išsirinkti. Taip jei jis taupo savo laiką jam patogiau jei neturi adapterio pasileisti live cd ir išsitraukti failus ,jei turi tai per adapterį ir perrašyti,tačiau jei neturi ar nemoka šios komandos jam gali padėti ir nereikia čia nusišnekinėti,kad jos niekam vertos.

Patariau perrašyti, kadangi temos autorius nenurodė tiksliai aplinkybių. Kada dirbu su klientais, visada atsižvelgiu į jų reikalavimus. Perrašyti Windows rekomenduoju tik tokiu atveju, jeigu sistemos pažeidimo lygis yra per didelis ir nukentės programinės įrangos našumas ilgalaikiu atžvilgiu.

Reiškiasi taip: apklausiu išsamiai apie problemą, kada ji atsirado, ar programinė įranga legaliai įrašyta, ar kompiuteryje buvo naudota antivirusinė, ką bei kokias programas dažniausiai naudojo.

Pagal šios atsakymus, susidarau įspūdį apie patį klientą bei jo žinias; ką būtent ieškoti; kokių atsargumo priemonių imtis, kad problema būtų diagnozuota efektyviai.

Rankiniu būdu apžiūriu pagrindinius Windows failus, įrašytas programas ir su kliento leidimu pašalinu (naudoju tik geriausius įrankius, kurie padėjo ištaisyti be galo daug klaidų, Revo Uninstaller, CCleaner, diskų gedimo atveju DBAN), kad nemaišytų diagnozavimui, ypač jei kompiuteryje nebuvo įdiegta antivirusinė.

Fsio. Daugiau man trečiųjų šalių įrankių nereikia. Gpedit, regedit, nustatymai, valdymo skydas, CMD, powershell. Ir po valandos+ ištaisyta nors ir sunkiausia klaida, ant kurios dauguma apsiverkė bėgtų Windows perrašyti.

Priimu bet kokius iššūkius ir jei sudomina kokia nors situacija (sunkesnė), ja apsiimu & išsprendžiu.

P.S: iš visos savo patirties panaudojau panašias komandas kokius 2 kartus ir jų failure 100%. Sakyčiau labiau placebo efektas. Windows 10 moderni, tačiau dar nesugeba normaliai save diagnozuoti. Nors džiugina, kad pridėjo Troubleshoot įrankių daugiau. Prieš kelis metus buvau rašęs pasiūlymą. Žinoma, galėtų perkelti į visai kitą lygį. Na, gal kada AI patobulės ir bus galima tikėtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

įsitikinau, kad tas hardas kuris yra sename kompiuteryje veikia. prijungiau jį prie savo dabartinio (palikau prijungtą savo kompiuterio hardą ir prijungiau seną) tada atsirado D diskas, jame radau žaidimų, instaliuotų programų failus, bet svarbiausios dalies kurios man reikėjo - nuotraukų neradau. Bandžiau jungt atgal tą hardą prie seno kompiuterio, bet buvo tas pats erroras kaip šioje temoje. Taigi noriu paklausti at galima būtų kažkaip ištraukt tas senas nuotraukas iš hardo?

patarkit ką daryt, saikaaa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), forestw0w` parašė:

įsitikinau, kad tas hardas kuris yra sename kompiuteryje veikia. prijungiau jį prie savo dabartinio (palikau prijungtą savo kompiuterio hardą ir prijungiau seną) tada atsirado D diskas, jame radau žaidimų, instaliuotų programų failus, bet svarbiausios dalies kurios man reikėjo - nuotraukų neradau. Bandžiau jungt atgal tą hardą prie seno kompiuterio, bet buvo tas pats erroras kaip šioje temoje. Taigi noriu paklausti at galima būtų kažkaip ištraukt tas senas nuotraukas iš hardo?

patarkit ką daryt, saikaaa

O tu bent įsitikinęs, kad tos nuotraukos ten vis dar yra? Jos jau gal seniai ištrintos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...