Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pc buildas žaidimams (2000£ biudžetas)


Boss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.wepc.com/builds/best-gaming-pc-under-2000/ štai manau labai geras variantas. Kiek žinau, gali imdamas dalis, paparašyti, kad tą kompą sudėtų už papildomą mažą mokestį, tad jeigu nelabai nusimanai, geriausią būtų, kad tau jį sudėtų. 

Taip pat siūlyčiau neišleisti visų tų 2000 svarų (nebent toliau paminėtiems dalykams turi atsidėjęs pinigų) ir nusipirkti gerą Vr headsetą, keletą monitorių, nes pats kompas mano manymu už 2000 yra gal net ir per daug. Na, bet čia tik mano nuomonė, jeigu turi atsidėjęs šiek tiek pinigų tokiem dalykam, tai viskas super, gali imti kompą už visus 2000

Redaguota , nario Michael_Scott
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

https://www.wepc.com/builds/best-gaming-pc-under-2000/ štai manau labai geras variantas. Kiek žinau, gali imdamas dalis, paparašyti, kad tą kompą sudėtų už papildomą mažą mokestį, tad jeigu nelabai nusimanai, geriausią būtų, kad tau jį sudėtų. 

Taip pat siūlyčiau neišleisti visų tų 2000 svarų (nebent toliau paminėtiems dalykams turi atsidėjęs pinigų) ir nusipirkti gerą Vr headsetą, keletą monitorių, nes pats kompas mano manymu už 2000 yra gal net ir per daug. Na, bet čia tik mano nuomonė, jeigu turi atsidėjęs šiek tiek pinigų tokiem dalykam, tai viskas super, gali imti kompą už visus 2000

As turiujau viska nes as noriu savo sena pc pakeisti . triu du monigus samsung gaiming 27inc. keyboard t.t viskas jau yra . tik noriu atnaujinti pc. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
‎2019‎-‎08‎-‎25 13:04, euLukas parašė:

Tai tipo jei už tokią sumą, tai žmogus nebegali prašyti sudėti buildo? Čia jau vadini "girimasis" nebesvaikit.

@Tautedorus gal dar lankosi šiame forume.

Sveiki , ir aš maniau , kad už 2000 galima susirinkti normalų pc. Bet pasirodo klydau. Štai jūsų vertinimui mano susirinktas pc. Vakar užsakiau dalis.:

sutartis SKYTECH kompas.pdf

isankstine-saskaita-1005542.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Rimvėč25 parašė:

Sveiki , ir aš maniau , kad už 2000 galima susirinkti normalų pc. Bet pasirodo klydau. Štai jūsų vertinimui mano susirinktas pc. Vakar užsakiau dalis.:

sutartis SKYTECH kompas.pdf

isankstine-saskaita-1005542.pdf

Ryzen 7 3700x su RTX 2080 Super tau dar blogas PC? Bruh... Čia vos ne galingiausia ką gali surinkti žaidimams...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...