Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiulykit bevieles ausines


Neon883

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, Levis parašė:

Kam tau tu brangiu ausiniu nori pasirodyti kietas pries panas? 50euru uztenka ant tu paprastu ausiniu  muzikai pasiklausyt kad nieks negirdetu kokybe irgi normali.

Matyt neturėjęs brangių ausinių, kad taip sakai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Levis parašė:

Turejas

Press x to Doubt, būtum turėjęs tokių nesamonių nerašytum nu arba nebent šudą nusipirkai.

1 minute prieš, Levis parašė:

Turejas

Press x to Doubt, būtum turėjęs tokių nesamonių nerašytum nu arba nebent šudą nusipirkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Press x to Doubt, būtum turėjęs tokių nesamonių nerašytum nu arba nebent šudą nusipirkai.

Press x to Doubt, būtum turėjęs tokių nesamonių nerašytum nu arba nebent šudą nusipirkai.

Cia jau mano nuomone  man nesvarbu ka  tu galvoji turbut tu esi nusipirkes tas ausines uz 500euru na tada tiesa galbut ir atlaiko ilgai nieks nedraudzia siulyti jeigu esi toks protingas pats pasiulyk jam kazka  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Levis parašė:

Cia jau mano nuomone  man nesvarbu ka  tu galvoji turbut tu esi nusipirkes tas ausines uz 500euru na tada tiesa galbut ir atlaiko ilgai nieks nedraudzia siulyti jeigu esi toks protingas pats pasiulyk jam kazka  

Pasiūlyčiau, bet neturiu ką, nėra mano ausinių žinios tokios plačios, bet jau ne ant tiek siauros, kad sakyčiau brangios ausinės isn't worth it. Ir šiaip keista, pradėjai nuo garso kokybės ir perėjai prie build quality. Jeigu tau ausinės trumpai laiko, tai siūlyčiau jas tvarkingai naudoti, o ne mėtyti į visas pusės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Pasiūlyčiau, bet neturiu ką, nėra mano ausinių žinios tokios plačios, bet jau ne ant tiek siauros, kad sakyčiau brangios ausinės isn't worth it. Ir šiaip keista, pradėjai nuo garso kokybės ir perėjai prie build quality. Jeigu tau ausinės trumpai laiko, tai siūlyčiau jas tvarkingai naudoti, o ne mėtyti į visas pusės :)

As ju nemetau    tiesiog pasiuliau pigesnes o siaip mes jau krypstam nuo temos  tad manau  cia jau ir baikim

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats asmeniškai naudoju Marshall Major 3 BT. Šiaip esu patenkintas garso kokybe, o ypač baterija. Vis dėl to teko naudoti JBL Everest 310, tai jei norint grynai klausyti muzikos, greičiausiai rinkčiausi JBL - daugiau žemų ir pnš. Nors man asmeniškai po kelių valandų klausymosi JBL nuspaudžia ausis :D Ko su Marshall ausinėm nebūna. Ir dar vienas didžiulis pliusas Marshall ausinėm yra valdymas - viską gali daryti su 1 mygtuku, ant JBL Everest 310 mygtukai plastmasiniai ir jų yra daug, o tai nėra nei labai patogu, nei gražu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Neon883 parašė:

O kaip jos su žemais "draugauja"?

ne blogai kai pasigarsini nors labiau jauciasi highs ir mids o ne low;ai. siaip neblogos ausines.

patogumo atveju pakenciama. tik kad ausys labai prakaituoja su jomis. 

nors norint kazko tvirtesnio rekomenduociau sennheiser momentum wireless arba m50xbt kurias priestai siuliau.

bosai-lows ant ju nera nepermusami o labiau subalansuoti. neutralios ausines. nieks perdaug neispusta kad kuo naturaliau grotu kiek imanoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Press x to Doubt, būtum turėjęs tokių nesamonių nerašytum nu arba nebent šudą nusipirkai.

Press x to Doubt, būtum turėjęs tokių nesamonių nerašytum nu arba nebent šudą nusipirkai.

aš irgi drįsčiau papireštarau. mano ausys turbūt perdaug kiauros ,bet turėjau philips shp2000 , sr950 daug kitu samadielku ir garso kokybės skirtumo apie kuri visi kalba nejaučiu niekada , tik patoguma , ir build quality. Išbandęs irgi nemažai stuijinių/gaming ausinių ( razer kraken , steelseries siberia , kelis a4tech headsetus ) bet vėl gi nejaučiau kažkokio skirtumo didelio. Tik jaučiau kaip razerių krakenuos mano ausys baigia sušust

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), ZoLq parašė:

aš irgi drįsčiau papireštarau. mano ausys turbūt perdaug kiauros ,bet turėjau philips shp2000 , sr950 daug kitu samadielku ir garso kokybės skirtumo apie kuri visi kalba nejaučiu niekada , tik patoguma , ir build quality. Išbandęs irgi nemažai stuijinių/gaming ausinių ( razer kraken , steelseries siberia , kelis a4tech headsetus ) bet vėl gi nejaučiau kažkokio skirtumo didelio. Tik jaučiau kaip razerių krakenuos mano ausys baigia sušust

Bruh... Kažkaip nei vienų studjinių nepaminėjai tik gaming ausinės, tai faktas, kad skirtumo nepajusi... Pats turiu ir brangesnių ir pigesnių ausinių ir skirtumas jaučiasi, spėju jei būčiau grynas audiophile ir dar kokį Spotify Premium naudočiau skirtumą dar didesnį pajusčiau. Šiuo metu turiu Xiaomi In-Ear Pro HD Audio (ar kaip ten jos vadinasi), Anker Soundbuds Slim ir dar kažkur Symphonized NRG 3.0 valiojasi jų kainos ten maždaug apie 20-40 eurų. Teko bandyti ir Apple EarPods, S8 ausinės ir praktiškai vos ne visos iš pigesnių ausinių skamba vienodai, tik ant vienų bass stipresnis ant kitų silpnesnis. O iš brangesnių turiu Sony WF-1000X ir Ausdom M04s (šitos build quality tikrai nepasižymi, bet garso kokybė užtat gera) jų kainos apie 100-130 eurų. Ir skirtumas gana masyvus, bass žymiai maloniau skamba, nepermuša vokalu. Gavus daugiau garso, nepradėk tarškėti ir aukšti neišoka dėl to perdaug. Atrodo nedaug, bet ilgiau pasiklausius prie pigesnių grįžti nesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Vikarijus parašė:

Šitos grynai "gaming". Ir jei neklystu su telefonu jos nelabai bendrauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...