Zero Two

make supergames.lt great again

Recommended Posts

Labai sauniai pasielge moderatorius ir sureagavo :) paskiros buvo nekurtos mano, o buvo paprasyta draugo, kad susikurtu accounta ir uzdetu repus kuriuos tu numusei man zemen, nes minkei ant kiekvieno mano pateikto iraso. Postinimas slamsto? Ties kuria vieta slamstas? Viskas papostinta reikiamoje temoje, jei tu minkai visiem neigiamus atsiliepimus ir poto verki, tai bek i smelio deze pazaist, arba dar geriau bek mamai pasiskust ;) sekmes verkiant forume ;) 

Redaguota , nario ???????????

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Ka┼żkoks trumpas banas, man kai deda tai gaunu visam :)┬áPasisek─Ś. Tu pa┼żeidei taisykles, viskas ─Źia oky.

Redaguota , nario euLukas

Dabar, Neriuxlt para┼í─Ś:

Gerai padar─Ś ,kad tav─Ś u┼żbanino +rep :)))))))(gal─Śjo ilgiau banint)

gal─Śjo, bet kas daugiau jei ne a┼í ty─Źiosis i┼í toki┼│ kaip tu ? ?

1 minute prie┼í, Zero Two para┼í─Ś:

gal─Śjo, bet kas daugiau jei ne a┼í ty─Źiosis i┼í toki┼│ kaip tu ? ?

B* gail─ů man tavo tevu ,kad toki benkart─ů kaip tu pagymd─Ś :)))

3 minutes prie┼í, ??????????? para┼í─Ś:

Labai sauniai pasielge moderatorius ir sureagavo :) paskiros buvo nekurtos mano, o buvo paprasyta draugo, kad susikurtu accounta ir uzdetu repus kuriuos tu numusei man zemen, nes minkei ant kiekvieno mano pateikto iraso. Postinimas slamsto? Ties kuria vieta slamstas? Viskas papostinta reikiamoje temoje, jei tu minkai visiem neigiamus atsiliepimus ir poto verki, tai bek i smelio deze pazaist, arba dar geriau bek mamai pasiskust ;) sekmes verkiant forume ;) 

atsiliepimai ir reputacija yra visi┼íkai du skirtingi dalykai. Lengvas apib┼źdinimas tau: atsiliepimai vertingi, nes rodo pasitik─Śjim─ů, reputacija yra skirta vaikiukams pasid┼żiaugti, pamaldauti, paverkti d─Śl skai─Źiuk┼│. ┼álam┼ítas - tavo pinig┼│ u┼żdirbimo temos.

a┼í nesuprantu kaip tu nesupranti, kad tai k─ů ─Źia pasakei parodo, koks ma┼żas tavo IQ

Redaguota , nario Zero Two

vien u┼ż "Sveiki sampiniai, bei kiti protingesni ┼żmon─Śs." D─Ś─Źiau tau ban─ů dar kart─ů

6 minutes prie┼í, Zero Two para┼í─Ś:

atsiliepimai ir reputacija yra visi┼íkai du skirtingi dalykai. Lengvas apib┼źdinimas tau: atsiliepimai vertingi, nes rodo pasitik─Śjima, reputacija yra skirta vaikiukams pasid┼żiaugti, pamaldauti, paverkti. ┼álam┼ítas - tavo pinig┼│ u┼żdirbimo temos.

Matos vaikis neturi ka veikt, sedi forume ir visiem dedi neigiamus ivertinimus, gauni bloka ir poto verki :) nelysk i temas ir nedek neigiamu atsiliepimu ir nereiks verkt forume, kad sedejei bloke :) 

Vo ir vel ant kiekvieno pranesimo, buna minkomi neigiami :D apgailetina asmenybe :) 

Redaguota , nario ???????????

4 minutes prie┼í, ??????????? para┼í─Ś:

B┼źtent u┼ż tai, kad draugeliui pasakei susikurti paskyr┼│ ir u┼żd─Śti tau +rep - dabar a┼í tau -rep. Gal pareportinsi, kad piktnaud┼żiavimas? Oh no, please no, k─ůtik prisipa┼żinai kaip akivaizd┼żiai piktnaud┼żiavai PRA┼áYDAMAS draug┼│ kurtis paskyras ir d─Śti tau reputacij─ů, kuomet jie n─Śra pastov┼źs forumo lankytojai.┬á

Geriausia dalis ta, kad ┼żmogus si┼źlantis ka┼żkokius tai u┼żdarbio b┼źdus net negali teksto ri┼íliai lietuvi┼│ kalba para┼íyti.┬á

8 minutes prie┼í, ??????????? para┼í─Ś:

Matos vaikis neturi ka veikt, sedi forume ir visiem dedi neigiamus ivertinimus, gauni bloka ir poto verki :) nelysk i temas ir nedek neigiamu atsiliepimu ir nereiks verkt forume, kad sedejei bloke :) 

13 minutes prie┼í, ??????????? para┼í─Ś:

8078021f7e74c27375492033d8f2087b.png

1ce4d327c4f9c864af3dce4aba306e58.png

labai geri draugai pas tave, net su tokiais pat nickais

Post image

tikriausiai draugai klonai ar dvyniai?

1 minute prie┼í, mreaddy para┼í─Ś:

B┼źtent u┼ż tai, kad draugeliui pasakei susikurti paskyr┼│ ir u┼żd─Śti tau +rep - dabar a┼í tau -rep. Gal pareportinsi, kad piktnaud┼żiavimas? Oh no, please no, k─ůtik prisipa┼żinai kaip akivaizd┼żiai piktnaud┼żiavai PRA┼áYDAMAS draug┼│ kurtis paskyras ir d─Śti tau reputacij─ů, kuomet jie n─Śra pastov┼źs forumo lankytojai.┬á

Geriausia dalis ta, kad ┼żmogus si┼źlantis ka┼żkokius tai u┼żdarbio b┼źdus net negali teksto ri┼íliai lietuvi┼│ kalba para┼íyti.┬á

O uz ka reportint tave, kad piknaudziavimas? As prisipazinau, ne taip kaip kiti, bet neinu per postus ir neminkau visu neigiamu :) ir kodel as turiu rasyt lietuviu kalba, teksta? Gal as ne lietuvis? :)

8078021f7e74c27375492033d8f2087b.png

1ce4d327c4f9c864af3dce4aba306e58.png

labai geri draugai pas tave, net su tokiais pat nickais: B O S S

Post image

tikriausiai draugai klonai?

Taip nes anketa as sakiau, kad sukurtu tokiu niku :) 

35 minutes prie┼í, ??????????? para┼í─Ś:

O uz ka reportint tave, kad piknaudziavimas? As prisipazinau, ne taip kaip kiti, bet neinu per postus ir neminkau visu neigiamu :) ir kodel as turiu rasyt lietuviu kalba, teksta? Gal as ne lietuvis? :)

a┼í specialiai minkau -REP tokiem kaip tu, kad pa┼żi┼źr─Śti koki┼│ veiksm┼│ imsis. Protingesni ignoruoja ir ties tuo viskas ir baigiasi. Kiti, kaip tu - pradeda ┼íaukti┬á;)

2 minutes prie┼í, ??????????? para┼í─Ś:

Taip nes anketa as sakiau, kad sukurtu´╗┐ tokiu niku :)┬á

:DD ─îi┼źvas gal i┼í humoro klubo busi

15 minutes prie┼í, euLukas para┼í─Ś:

Ka┼żkoks trumpas banas, man kai deda tai gaunu visam :)┬áPasisek─Ś. Tu pa┼żeidei taisykles, viskas ─Źia oky.

tbh man neatrodo lyg pa┼żeid┼żiau taisykles, nes viskas kaip ir eina pagal taisykles - viskas susij─Ö su forumu tai dunno

Dabar, euLukas para┼í─Ś:

:DD ─îi┼źvas gal i┼í humoro klubo busi

a ka tu galvoji? Man tai tas vaikezas patinka, susirinko savo pakalikus ir kala dabar per temas neigiamus ant visur, toks apgailetinas vaikezas kad baisu :D

tbh man neatrodo lyg pa┼żeid┼żiau taisykles, nes viskas kaip ir eina pagal taisykles - viskas susij─Ö su forumu tai dunno

Na tiksliau tu pa┼żeidei jam d─Śdamas masi┼íkai -repus, o modas neisigilino, pamat─Ś, kad i┼ítisai d─Śti -repai tai ir d─Śjo isp─Śjim─ů, kaip suprantu nepatikrino tem┼│ turinio. Tas ─Źi┼źvas irgi pa┼żeid─Ś taisykles, nes i┼í kito acc prisid─Śjo sau +rep┼│, nu kr─Ź :D┬á

2 minutes prie┼í, euLukas para┼í─Ś:

Na tiksliau tu pa┼żeidei jam d─Śdamas masi┼íkai -repus, o modas neisigilino, pamat─Ś, kad i┼ítisai d─Śti -repai tai ir d─Śjo isp─Śjim─ů, kaip suprantu nepatikrino tem┼│ turinio. Tas ─Źi┼źvas irgi pa┼żeid─Ś taisykles, nes i┼í kito acc prisid─Śjo sau -rep┼│, nu kr─Ź :D┬á

Kas yra "masi┼íkai"? Dienos limitas? Man atrodo, kad tam ir yra "dienos limitas", kad neb┼źt┼│ "masi┼íkai" dedami. Kit─ů dien─ů ateini v─Śl u┼żdedi, vis─ů savait─Ö kasdien d─Śt gali, tada taip - tai yra "masi┼íkai", o ne ka┼żkoks dienos limitas ir baudimas u┼ż tai.┬á

1 minute prie┼í, ??????????? para┼í─Ś:

a ka tu galvoji? Man tai tas vaikezas patinka, susirinko savo pakalikus ir kala dabar per temas neigiamus ant visur, toks apgailetinas vaikezas kad baisu :D

Ka┼żi kas labiau apgail─Śtinas, ┼żmogus kuris ┼íaukia d─Śl neigiamos reputacijos ar ne ? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Dabar, euLukas para┼í─Ś:

Na tiksliau tu pa┼żeidei jam d─Śdamas masi┼íkai -repus, o modas neisigilino, pamat─Ś, kad i┼ítisai d─Śti -repai tai ir d─Śjo isp─Śjim─ů, kaip suprantu nepatikrino tem┼│ turinio. Tas ─Źi┼źvas irgi pa┼żeid─Ś taisykles, nes i┼í kito acc prisid─Śjo sau +rep┼│, nu kr─Ź :D┬á

nu t─ů moderatorius kaip ir sak─Ś, bet vistiek, taisykl─Ś yra, kad negalima d─Śt reputacijos d─Śl nesusijusios su forumu prie┼żasties. ┼ái taisykl─Ś skirta, kad neb┼źt┼│ toki┼│ tem┼│ kur sako "atsi┼│skit gamemod─ů ir u┼ż tai duosiu max +rep" ir pan. ┼Żmogus ra┼í─Ś ┼ílam┼ít─ů, nepatiko jo turinys, sum─Ś─Źiau reputacija neigiama. Dunno, reik keisti taisykles, kad eitu suprast.

Man ─»domu kokius jis postus ra┼í─Ś, kad tu sakai jie ┼ílam┼ítas ?

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele