Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

make supergames.lt great again


Zero Two

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labai sauniai pasielge moderatorius ir sureagavo :) paskiros buvo nekurtos mano, o buvo paprasyta draugo, kad susikurtu accounta ir uzdetu repus kuriuos tu numusei man zemen, nes minkei ant kiekvieno mano pateikto iraso. Postinimas slamsto? Ties kuria vieta slamstas? Viskas papostinta reikiamoje temoje, jei tu minkai visiem neigiamus atsiliepimus ir poto verki, tai bek i smelio deze pazaist, arba dar geriau bek mamai pasiskust ;) sekmes verkiant forume ;) 

Redaguota , nario ???????????
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, ??????????? parašė:

Labai sauniai pasielge moderatorius ir sureagavo :) paskiros buvo nekurtos mano, o buvo paprasyta draugo, kad susikurtu accounta ir uzdetu repus kuriuos tu numusei man zemen, nes minkei ant kiekvieno mano pateikto iraso. Postinimas slamsto? Ties kuria vieta slamstas? Viskas papostinta reikiamoje temoje, jei tu minkai visiem neigiamus atsiliepimus ir poto verki, tai bek i smelio deze pazaist, arba dar geriau bek mamai pasiskust ;) sekmes verkiant forume ;) 

atsiliepimai ir reputacija yra visiškai du skirtingi dalykai. Lengvas apibūdinimas tau: atsiliepimai vertingi, nes rodo pasitikėjimą, reputacija yra skirta vaikiukams pasidžiaugti, pamaldauti, paverkti dėl skaičiukų. Šlamštas - tavo pinigų uždirbimo temos.

aš nesuprantu kaip tu nesupranti, kad tai ką čia pasakei parodo, koks mažas tavo IQ

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Zero Two parašė:

atsiliepimai ir reputacija yra visiškai du skirtingi dalykai. Lengvas apibūdinimas tau: atsiliepimai vertingi, nes rodo pasitikėjima, reputacija yra skirta vaikiukams pasidžiaugti, pamaldauti, paverkti. Šlamštas - tavo pinigų uždirbimo temos.

Matos vaikis neturi ka veikt, sedi forume ir visiem dedi neigiamus ivertinimus, gauni bloka ir poto verki :) nelysk i temas ir nedek neigiamu atsiliepimu ir nereiks verkt forume, kad sedejei bloke :) 

Vo ir vel ant kiekvieno pranesimo, buna minkomi neigiami :D apgailetina asmenybe :) 

 

Redaguota , nario ???????????
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, ??????????? parašė:

Labai sauniai pasielge moderatorius ir sureagavo :) paskiros buvo nekurtos mano, o buvo paprasyta draugo, kad susikurtu accounta ir uzdetu repus kuriuos tu numusei man zemen, nes minkei ant kiekvieno mano pateikto iraso. Postinimas slamsto? Ties kuria vieta slamstas? Viskas papostinta reikiamoje temoje, jei tu minkai visiem neigiamus atsiliepimus ir poto verki, tai bek i smelio deze pazaist, arba dar geriau bek mamai pasiskust ;) sekmes verkiant forume ;) 

Būtent už tai, kad draugeliui pasakei susikurti paskyrų ir uždėti tau +rep - dabar aš tau -rep. Gal pareportinsi, kad piktnaudžiavimas? Oh no, please no, kątik prisipažinai kaip akivaizdžiai piktnaudžiavai PRAŠYDAMAS draugų kurtis paskyras ir dėti tau reputaciją, kuomet jie nėra pastovūs forumo lankytojai. 

Geriausia dalis ta, kad žmogus siūlantis kažkokius tai uždarbio būdus net negali teksto rišliai lietuvių kalba parašyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, ??????????? parašė:

Matos vaikis neturi ka veikt, sedi forume ir visiem dedi neigiamus ivertinimus, gauni bloka ir poto verki :) nelysk i temas ir nedek neigiamu atsiliepimu ir nereiks verkt forume, kad sedejei bloke :) 

 

13 minutes prieš, ??????????? parašė:

Labai sauniai pasielge moderatorius ir sureagavo :) paskiros buvo nekurtos mano, o buvo paprasyta draugo, kad susikurtu accounta ir uzdetu repus kuriuos tu numusei man zemen, nes minkei ant kiekvieno mano pateikto iraso. Postinimas slamsto? Ties kuria vieta slamstas? Viskas papostinta reikiamoje temoje, jei tu minkai visiem neigiamus atsiliepimus ir poto verki, tai bek i smelio deze pazaist, arba dar geriau bek mamai pasiskust ;) sekmes verkiant forume ;) 

8078021f7e74c27375492033d8f2087b.png

1ce4d327c4f9c864af3dce4aba306e58.png

labai geri draugai pas tave, net su tokiais pat nickais

Post image

tikriausiai draugai klonai ar dvyniai?

 

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mreaddy parašė:

Būtent už tai, kad draugeliui pasakei susikurti paskyrų ir uždėti tau +rep - dabar aš tau -rep. Gal pareportinsi, kad piktnaudžiavimas? Oh no, please no, kątik prisipažinai kaip akivaizdžiai piktnaudžiavai PRAŠYDAMAS draugų kurtis paskyras ir dėti tau reputaciją, kuomet jie nėra pastovūs forumo lankytojai. 

Geriausia dalis ta, kad žmogus siūlantis kažkokius tai uždarbio būdus net negali teksto rišliai lietuvių kalba parašyti. 

O uz ka reportint tave, kad piknaudziavimas? As prisipazinau, ne taip kaip kiti, bet neinu per postus ir neminkau visu neigiamu :) ir kodel as turiu rasyt lietuviu kalba, teksta? Gal as ne lietuvis? :)

1 minute prieš, Zero Two parašė:

 

8078021f7e74c27375492033d8f2087b.png

1ce4d327c4f9c864af3dce4aba306e58.png

labai geri draugai pas tave, net su tokiais pat nickais: B O S S

Post image

tikriausiai draugai klonai?

 

Taip nes anketa as sakiau, kad sukurtu tokiu niku :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
35 minutes prieš, ??????????? parašė:

O uz ka reportint tave, kad piknaudziavimas? As prisipazinau, ne taip kaip kiti, bet neinu per postus ir neminkau visu neigiamu :) ir kodel as turiu rasyt lietuviu kalba, teksta? Gal as ne lietuvis? :)

aš specialiai minkau -REP tokiem kaip tu, kad pažiūrėti kokių veiksmų imsis. Protingesni ignoruoja ir ties tuo viskas ir baigiasi. Kiti, kaip tu - pradeda šaukti ;)

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Zero Two parašė:

tbh man neatrodo lyg pažeidžiau taisykles, nes viskas kaip ir eina pagal taisykles - viskas susiję su forumu tai dunno

Na tiksliau tu pažeidei jam dėdamas masiškai -repus, o modas neisigilino, pamatė, kad ištisai dėti -repai tai ir dėjo ispėjimą, kaip suprantu nepatikrino temų turinio. Tas čiūvas irgi pažeidė taisykles, nes iš kito acc prisidėjo sau +repų, nu krč :D 

Redaguota , nario euLukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, euLukas parašė:

Na tiksliau tu pažeidei jam dėdamas masiškai -repus, o modas neisigilino, pamatė, kad ištisai dėti -repai tai ir dėjo ispėjimą, kaip suprantu nepatikrino temų turinio. Tas čiūvas irgi pažeidė taisykles, nes iš kito acc prisidėjo sau -repų, nu krč :D 

Kas yra "masiškai"? Dienos limitas? Man atrodo, kad tam ir yra "dienos limitas", kad nebūtų "masiškai" dedami. Kitą dieną ateini vėl uždedi, visą savaitę kasdien dėt gali, tada taip - tai yra "masiškai", o ne kažkoks dienos limitas ir baudimas už tai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ??????????? parašė:

a ka tu galvoji? Man tai tas vaikezas patinka, susirinko savo pakalikus ir kala dabar per temas neigiamus ant visur, toks apgailetinas vaikezas kad baisu :D

Kaži kas labiau apgailėtinas, žmogus kuris šaukia dėl neigiamos reputacijos ar ne ? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Dabar, euLukas parašė:

Na tiksliau tu pažeidei jam dėdamas masiškai -repus, o modas neisigilino, pamatė, kad ištisai dėti -repai tai ir dėjo ispėjimą, kaip suprantu nepatikrino temų turinio. Tas čiūvas irgi pažeidė taisykles, nes iš kito acc prisidėjo sau +repų, nu krč :D 

nu tą moderatorius kaip ir sakė, bet vistiek, taisyklė yra, kad negalima dėt reputacijos dėl nesusijusios su forumu priežasties. Ši taisyklė skirta, kad nebūtų tokių temų kur sako "atsiųskit gamemodą ir už tai duosiu max +rep" ir pan. Žmogus rašė šlamštą, nepatiko jo turinys, sumėčiau reputacija neigiama. Dunno, reik keisti taisykles, kad eitu suprast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...