Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kur ar iš ko perkatės avalynė? :D


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, um, kadangi artėja mokslo metai, tai pradėjau avalynės paieškas :D Aišku, pirminė mintys pas daugelis būtų nueiti tiesiog į parduotuvę ir pirktis batus už 60 eurų (turbūt :?), bet mane domina ar kas žino gal kokį asmenį ar mažiau žinoma parduotuvę kur būtų galima nusipirkti Adidas, New Balance, Nike, Levis ir pnš. firmų batus? Pvz. iki 30-35 eurų? Pradžiai radau kažkokį tai facebook puslapį - https://www.facebook.com/KEDAI-Kedukai-145571866015654/, kainos kaip ir priimtinos, bet kaip tu batų kokybė, nes šiaip nepanašų, kad ten būtų originalus. Kitas variantas būtų žiūrėtis vinted.lt, bet ten nėra man patinkančių variantų daug, bet ir tai daugelis skelbimų jau seni. Tai gal sakau turit jus pasiūlymų? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Aivaras ツ parašė:

https://sizeer.lt/vyrams Kokybė garantuota. Gal ir rasi pigesnį variantą. Bet tikrai geros kokybės originalių batų už mažą kaina nenupirksi. 

Na nežinau, pvz. SportsDirect teko pirktis gerus Nike už 40 eurų tik, bet gaila krepšinį žaidžiant suplėšiau :D Tai gal tiesiog sakau pagalvojau yra kas kur perparduoda gal pigiau tuos batus ko tiesiog aš nežinau, that's why I asked.

Jeigu neatsiras kitų variantų, tai tiesiog naršysiu vinted.lt kas dien :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už 30 - 35e nori firminių batų ? Gal turėjai omeny šlepečių ar tik logotipo ? Nes tokia ir yra logo kaina o batų pagaminimo kaina prasideda nuo 12e - 50e.
Tie pigūs batai kurių ieškai bus dėvėti arba fake.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, Expert* parašė:

Už 30 - 35e nori firminių batų ? Gal turėjai omeny šlepečių ar tik logotipo ? Nes tokia ir yra logo kaina o batų pagaminimo kaina prasideda nuo 12e - 50e.
Tie pigūs batai kurių ieškai bus dėvėti arba fake.

 

1 minute prieš, Jizzy parašė:

Lietuvių liaudies išmintis byloja: skūpūs moka du kartus.

Ar aš prašiau patarimų už kiek pirkti? Mano pinigai, ne jūsų. 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

 

Ar aš prašiau patarimų už kiek pirkti? Mano pinigai, ne jūsų. 

Esmė tame, kad nėra batų tokia kaina, nebent ten tie patys paprasčiausi arba paskutinei vienetai su tikra akcija, bet tada gali dydžių neturėti. Dar gali nueiti į batų kalną kartais galima ten atrasti nike/adidas, bet irgi ten paskutinei likučiai sumesti ( esu mates 140e batus uz 45e ), jei balti didelis šansas, kad skirsis jų spalva. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Expert* parašė:

Esmė tame, kad nėra batų tokia kaina, nebent ten tie patys paprasčiausi arba paskutinei vienetai su tikra akcija, bet tada gali dydžių neturėti. Dar gali nueiti į batų kalną kartais galima ten atrasti nike/adidas, bet irgi ten paskutinei likučiai sumesti ( esu mates 140e batus uz 45e ), jei balti didelis šansas, kad skirsis jų spalva. 

Pirkausi Nike iš SportsDirect už 40 eurų, atlaikė apie metus kol nenuėjau krepšinio pažaisti (neskirti krepšiniui, tai nenuostabu, kad lengvai plišo), bet dabar neturiu galimybės patekti į SportsDirect parduotuvę, pirkčiau iš interneto, bet shippingas brangus. Pirkausi Adidas už 30 eurų iš vinted.lt, originalus, nauji ir jau pusė metų kaip juos turiu, bet nėra jie baisiai patogus tai ieškausi kitų. Man ir nebūtina, kad jie ten būtų WOW kokybės.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Adomas J. parašė:

OGB.lt pabandyk , maybach reklamuoja juos , nežinau ar geri ar ne bet atrodo normalus kaip už kaina .

http://ogb.lt/product-category/vyrams-sportbaciai/

Labai jau daug neigiamų atsiliepimų apie šita parduotuvė, daug kas negauna prekių, arba užtrunka kelis mėnesius, bet vis vien gauna per mažus arba net plyšusius, o pinigų negražina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...